Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-11-10 14:07:28

LOGOUT.hu

iPad topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1451) focvis


focvis
veterán

Jut eszembe! A 3 hónapos SKECH Fabric Flipper tokom kezd a sarkánál szétjönni, most keresem a megfelelő ragasztót hozzá, az otthoni nem fogja meg.
10 000 Ft a Speedshopban, számlám nincs hozzá :W én hülye.

Legközelebb max. 20 dollárért veszek, az előző kínai fél év után is egyben volt.

[ Szerkesztve ]

(#1452) Süvi válasza Tomi13 (#1445) üzenetére


Süvi
őstag

Egyes matt képernyővédő-fóliák nagyon nagy minőségveszteséggel járhatnak a felbontás terén.
A párom mini retinájára tettünk rá és olyan lett a felbontása mint a sima mininek.
Én jobb minőségű ultra clear Hd :) kínait vettem az Air-re (kb. 1000 Ft/3 db) és az jó, bár nem lesz tartós már látom.
A kollégám vett hivatalos apple matt fóliát hivatalos boltban mini retinára, és annak jó volt a mennyisége (csak 15* annyiba került).

[ Szerkesztve ]

(#1453) Tomi13 válasza focvis (#1450) üzenetére


Tomi13
aktív tag

Köszönöm, ilyeneket találtam a vaterán,erről mi a véleményed?
[link]
[link]
[link]
Ezek nagyon gagyik?

[ Szerkesztve ]

(#1454) focvis válasza Tomi13 (#1453) üzenetére


focvis
veterán

Ezt sajnos nem lehet a kép alapján megmondani. Próbálj olyant venni amihez hátlapot is adnak.
Előkeresem mindjárt az ebay linket, amit rendeltem.

(#1455) Tomi13 válasza focvis (#1454) üzenetére


Tomi13
aktív tag

Köszi előre is!

(#1456) focvis válasza Tomi13 (#1455) üzenetére


focvis
veterán

Amit vettem azt már nem árulja az eladó.

Pár tipp, felelősségvállalás nélkül az ebayről , mindegyik EU-ból postáz, gyorsan megérkezik.

Cover , ingyen posta, 4£
[link]

Minőségi hátlap 4£, ingyen posta
[link]

Cover +Hátlap 6£ +1 £ posta
[link] szerk: ez nem lesz jó, Airhez való, bocs.

Ez a jó link: [link]

[ Szerkesztve ]

(#1457) Tomi13 válasza focvis (#1456) üzenetére


Tomi13
aktív tag

Köszönöm szépen, ezek valóban nagyon jó áron lévő termékek. Még életemben nem rendeltem e-bay-ről, de azt hiszem itt az ideje, mert az utolsó az nagyon jónak tűnik,főleg ennyiért.
Sajnos azt nem tudom mi a különbség a két fajta szállítási mód között,mert időben ha jól látom ugyanakkor érkeznének meg körülbelül.

(#1458) focvis válasza Tomi13 (#1457) üzenetére


focvis
veterán

1 fontért sima posta, 7 fontért ajánlott. Eddig mindig megérkezett nekem a sima, ill. PayPal esetén reklamálhatsz, ha nem jött meg. (Felelősséget nem vállalok :) )

(#1459) Tomics


Tomics
addikt

Sziasztok!

iPad Air-rel meg vagytok elégedve? iOS 7 jól megy rajta? Gondolkozom, hogy veszek egyet (iPad 3 volt már csak én hülye eladtam). iPhone 5 telefonom mellé lenne. Szolgáltatótól venném, ezek nem függetlenek?

PH! addikt since 2004

(#1460) Ragnar95 válasza Tomics (#1459) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

De, csak független iPad van, így a szolgáltatók által árultak is azok.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#1461) Tomi13


Tomi13
aktív tag

Sziasztok

Lenne egy ipad air amit lehet megvásárolnék, csak előtte 1-2 dologban kérném a tanácsotok.
A készülék pár hónapos és cég névre lett véve, de az eredeti számla már le lett adva a könyvelésre így csak fénymásolatot kapnék. A másik pedig hogy t-mobile-os és azt hallottam a szolgáltatók le tudják ezeket tiltani ha nem fizetik vagy hasonló történik.
Mennyire necces így megvásárolni? Illetve tudok bármit tenni ennek kivédésére?
Köszönöm!

(#1462) Ragnar95 válasza Tomi13 (#1461) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Mivel nincs szolgáltatófüggő iPad, így tiltani tuti nem fogják, nem is tudák, emiatt nem kell félned és ha a számla fénymásolata megvan, az is elég kell, hogy legyen, főleg, hogy sorozatszám alapján megy a gari, így ahhoz nem is kell számla.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#1463) Tomi13 válasza Ragnar95 (#1462) üzenetére


Tomi13
aktív tag

Nagyon szépen köszönöm, tehát nyugodtan megvásárolhatom.

(#1464) Ragnar95 válasza Tomi13 (#1463) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Igen, nyugodtan vedd meg.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#1465) Tomi13 válasza Ragnar95 (#1464) üzenetére


Tomi13
aktív tag

Bocsánat, még annyit hogy szoktak ilyenkor valami adás-vételit írni?

(#1466) Ragnar95 válasza Tomi13 (#1465) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Igen, az sosem árt.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#1467) Tomi13 válasza Ragnar95 (#1466) üzenetére


Tomi13
aktív tag

Köszi, van erre valami sablon szöveg?
Illetve ha mondjuk részletre vette meg a t-home tol és nem fizeti a rèszletet, akkor se fogják/tudják letiltani az eszközt?

(#1468) Ragnar95 válasza Tomi13 (#1467) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Neten rákeresel, van egy csomó mobil adásvételi, amit csak a megfelelő adatokkal ki kell töltened :K
Ezt meg kéne nézni a szerződési feltételekben, mert biztosra nem tudom, de szerintem ebben az esetben se tilthatja, mivel független a készülék.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#1469) fazr válasza Ragnar95 (#1462) üzenetére


fazr
senior tag

Szerintem meg simán tilthatják Telekom hálózatáról, de többi szolgáltatónál hasznàlható marad a mobilnet.

(#1470) Vasinger! válasza fazr (#1469) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Ez szerintem is így van, legalábbis így tűnik logikusnak. Attól hogy független simán tiltható lopás és nem fizetés miatt.

(#1471) Tomi13


Tomi13
aktív tag

Mondjuk mobilnetet nem tervezek vele hasznàlni, de nem örülnék ha vmi gondom lenne belőle.

(#1472) csacsi67 válasza Ragnar95 (#1468) üzenetére


csacsi67
addikt

Tiltják ugyan ugy.

(#1473) Ragnar95 válasza Tomi13 (#1471) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Akkor semmi bajod nem lehet a tiltásból sem, csak mobilnetre nem fog tudni felmenni tiltás után a készülék, de olyan szerződést kell írni, amiben benne van, hogy tiltás esetén kamatostul visszakapod a vételárat.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#1474) csacsi67


csacsi67
addikt

(#1475) ribery22


ribery22
tag

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy a szolgáltatónál vett iPadeket lehet-e más szolgáltató kártyájával használni (magyarul kártyafüggetlen)? Ausztriába szeretnék menni, de a drága roaming helyett inkább vennék egy ottani feltöltős simet. A konkrét típus Retina Mini a T-től.

Hiába vannak a hátadon szárnyak Van úgy, hogy az angyalok is rossz úton járnak

(#1476) Ragnar95 válasza ribery22 (#1475) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Egészen pontosan 15hsz-t kellett volna visszaolvasnod, hogy megtudd a választ, mivel épp most volt téma...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#1477) ribery22 válasza Ragnar95 (#1476) üzenetére


ribery22
tag

Sorry, átcsúsztam felette, csak a letiltásra koncentráltam.

Hiába vannak a hátadon szárnyak Van úgy, hogy az angyalok is rossz úton járnak

(#1478) Tomi13


Tomi13
aktív tag

Na megvettem a készüléket, ipad air 16gb wifi + celular, nagyon jó állapotban van, 3 hónapos. Vittem adásvételit, megkaptam a számla másolatot meg a gari levelet, remélem nem lesz problémám vele. A kislànyom már nyúzza is alvás helyett. :)

(#1479) Ragnar95 válasza Tomi13 (#1478) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Gratula hozzá :)

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#1480) roland091


roland091
senior tag

bocsi ha butaságot kérdezek nem vagyok képbe még annyira az apple-s dolgokkal és olyat szeretnék kérdezni h apple tv nélkül valahogy lehetséges TV-re tükrözni az a kijelzőt? :U

(#1481) Alex91 válasza roland091 (#1480) üzenetére


Alex91
félisten

Lightning–digitális AV-adapter

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#1482) erdoke válasza roland091 (#1480) üzenetére


erdoke
titán

Vannak alkalmazások, amivel DLNA-képes tévére, illetve médialejátszókhoz olyanok, amikkel azokon keresztül ki lehet tenni tartalmat. Egyik se olyan egyszerű és univerzális, mint az Apple TV.

A legjobb aláírás a héten

(#1483) roland091 válasza Alex91 (#1481) üzenetére


roland091
senior tag

és (#1482) erdoke

köszönöm az ötleteket majd meg próbálok valami alkalmazást keresni akkor apple tv picit drága még :U

(#1484) vadászcsiga válasza erdoke (#1482) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Tükrözésre egyik sem alkalmas.

(#1485) oba


oba
addikt

esetleg chromecast... bár nem tudom mennyire korlátozottak a képességei mondjuk egy appleTV -vel szemben

(#1486) Ragnar95 válasza oba (#1485) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Röviden: nagyon.
Hosszabban: itthon majdnem ugyanannyiba kerül és kb semmit nem tud az Apple TV-hez képest, szinte mindenki elégedetlen vele.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#1487) legiaap


legiaap
nagyúr

Pages appal megszerkesztettem egy dokumentumot. Rámentem, hogy elküldöm word-ként, de mikor megynitottam akkor nem teljesen úgy nézett ki ahogy a pages-ben. Feltöltöttem onedrive-ban és meg akartam nyitni az online word-el, de hibat dobott fel és nem nyitotta meg.
Ennek mi az oka? Másik kérdés, hogy tudnám elérni, hogy word fájlként valahogy lementsem pages-ből és ugyanúgy nézzen ki?

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1488) Ragnar95 válasza legiaap (#1487) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Sehogy, mivel más formátum, így természetes, hogy kicsit máshogy néz ki, mivel mások a formázási utasítások, stb.
Teljesen ugyanolyan állapotban még PDF-ben sem tudod kimenteni.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#1489) legiaap válasza Ragnar95 (#1488) üzenetére


legiaap
nagyúr

De, pdf-ben is elküldtem magamnak, az egy az egyben ugyanaz lett. Akkor ez van. Van ezer fajta office appom egy sem képes normális word fájlt adni...agyérgörcsöt kapok.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1490) dudicukrasz


dudicukrasz
tag

Ipad1 hez milyen lejátszót töltsek le,hogy menjen a divx?
Van egyáltalán valami rá,vlc nem megy rá,avplayer szintén nem megy rá és az fizetős is.

(#1491) h_eduka


h_eduka
tag

esetleg nem tudok egy oldalt ahol iPad Air hátlapot cserélnek?

(#1492) Ragnar95 válasza legiaap (#1489) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Akkor szerencséd volt, nem mindig lesz ugyanolyan a PDF sem.
Át kell állni Pagesre, ez is ezt mutatja, nem kell worddel szórakozni :P

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#1493) legiaap válasza Ragnar95 (#1492) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nincs azzal gond, de wordben szerettem volna elküldeni a dokumentumomat, hogy netán tudjon módosítani rajta az illető. Nem tudom miben tudja megnyitni, ezért lett volna fontos, hogy valahogy word fájl legyen a végeredmény ugyanabban a minőségben.
Mind1.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1494) runner 125


runner 125
nagyúr

Most nézem h free az Office 365, 1 év után mennyi a meghosszabbítása?

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#1495) llaszlo válasza runner 125 (#1494) üzenetére


llaszlo
veterán

Az mindig is free marad. Viszont csak olvasni tudja a doksikat szerkeszteni nem. A szerkesztés fizetős. Eddig így volt.

(#1496) runner 125 válasza llaszlo (#1495) üzenetére


runner 125
nagyúr

Ah így világos köszi.

Más. Arra nincs valamilyen egyszerűbb opció, h ha pl ide fórumba be van illesztve egy fotó (pl. Kepfeltoltes.hu-rol) direktbe, akkor gyorsan meg tudjam nyitni új lapon? Egyelőre csak úgy sikerült h hosszan ranyomtam a képre, másolás, majd új lapon beillesztettem a linket.
Köszi.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#1497) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Hmm safariban a lebegő menü is tudja a parallax effektet. Erre megy el a drága memória :N

(#1498) polonic


polonic
félisten

Az origon, ha megynitok egy cikket, akkor a reklam elkezd tobbszorosen megjelenni. De annyira sok van, hogy rohadt sokat kell gorgetni, hogy elerjek a reklam utani reszre. Ez miert van? Nektek is ilyen az origo?

[ Szerkesztve ]

(#1499) HardRic válasza polonic (#1498) üzenetére


HardRic
addikt

Nekem csak egy oszlopban, de ilyen. Nem kell origot olvasni :P

(#1500) Tomi13 válasza polonic (#1498) üzenetére


Tomi13
aktív tag

szia

Direkt megnyitottam az origo-t (amuyg nem szoktam) és megnéztem amit mondtàl. Nekem normàlisan jön be, ugyanez a halas reklàm talàlható meg az oldalon, de úgy hogy a cikk több darabba van szedve és bizonyos helyközönként jelennek meg a hirdetések, nem pedig egyben ahogy neked.

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.