Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-11-10 14:07:28

LOGOUT.hu

iPad topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1651) akoska07 válasza focvis (#1650) üzenetére


akoska07
nagyúr

:R

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#1652) Ragnar95 válasza akoska07 (#1647) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ez nem volt világos,h mit értesz account törlése alatt, de közben megkaptad a választ, úgy látom :))

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#1653) akoska07 válasza Ragnar95 (#1652) üzenetére


akoska07
nagyúr

Nem a teljes account omat torolni,hanem csak az iPad-rol. :)

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#1654) focvis válasza akoska07 (#1651) üzenetére


focvis
veterán

Szívesen! Tartsd fejben, hogy igy tkp. legyalulsz mindent az iPadról, persze magát az iOS-t nem. Amikor újfent bekapcsolod a törlését követően, akkor vissza tudod majd állítani a biztonsági mentésből, vagy azt is választhatod, hogy új ("üres") iPadként indítod el.

(#1655) Ragnar95 válasza focvis (#1654) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ha azért akar legyalulni mindent, h más használhassa, de semmilyen adathoz ne férjen hozzá, akkor nem árt újként beállítani.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#1656) focvis válasza Ragnar95 (#1655) üzenetére


focvis
veterán

Teljesen igazad van.
Azért így írtam, mert ha később Őmaga (Ákoska) szeretné újra használni a táblát, akkor vissza tudja állítani oda, ahol a biztonsági mentést készítette.

Android júzer, én is az volnék, ott máshogy megy a visszaállítás. Az iCloud mentés igen jó dolog, ebben egyértelműen jobb az iOS.

[ Szerkesztve ]

(#1657) legiaap válasza akoska07 (#1645) üzenetére


legiaap
nagyúr

Bakker te hol a fenében vagy hogy ilyen gyors neted, mobilneted van?!
Én ilyen nettel még nem találkoztam, pedig én is kint vagyok.
:D

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1658) akoska07 válasza legiaap (#1657) üzenetére


akoska07
nagyúr

Ott van a linken,hogy hol mérte,egyébként Londonon belül.
Kábel net,Virgin-től.

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#1659) legiaap válasza akoska07 (#1658) üzenetére


legiaap
nagyúr

Az csak egy dolog hogy ott a linkben, másik szervert, távolabbit is lehet választani méréskor.
:K

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1660) Vasinger! válasza legiaap (#1659) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Attól, hogy másik szervert választasz, attól ugyanúgy a Virgintől kapja a netet, wifin, ahogy a képen is látszik.

[ Szerkesztve ]

(#1661) legiaap válasza Vasinger! (#1660) üzenetére


legiaap
nagyúr

Én a hely miatt írtam. Amit írsz azzal tisztában vagyok.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1662) Tomi13


Tomi13
aktív tag

Hol tudom beállítani, hogy a mondat elején illetve pont után automatikusan nagybetűvel írjon mint az Iphone?

(#1663) Ragnar95 válasza Tomi13 (#1662) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Beállítások>Általános>Billentyűzet>Automata nagybetűk

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#1664) Tomi13 válasza Ragnar95 (#1663) üzenetére


Tomi13
aktív tag

Köszönöm! :R

(#1665) focvis


focvis
veterán

Van lehetőség arra, hogy a billentyűzet szótárának tartalmát szerkesszem?

Azt tudom, hogy egyben lehet törölni, de én csak néhány elütött (=hibás) és automatikusan elmentett szót szeretnék szerkeszteni, vagy törölni.

Köszi!

(#1666) vadászcsiga válasza focvis (#1665) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nem sajnos. Annyit tudsz tenni hogy billentyűparancsban korrigálod a hibás szót. Nekem pl az "ujra" szó van helyesen hosszú ú-vel betáplálva, mert azt valamilyen okból nem ismeri de lehetne még százával ilyet csinálni de nekem nincs türelmem ehhez.

Itt van pl az "és" szócska, simán beírva es-t ír de szünet után backspace-el egyet visszalépve már tudja rendesen ékezettel. Rejtélyes.

[ Szerkesztve ]

(#1667) Rage47 válasza vadászcsiga (#1666) üzenetére


Rage47
veterán

majd ios8-nál jön a Swiftkey, az már rendesen tud magyarul meg okosabb is :)

(#1668) vadászcsiga válasza Rage47 (#1667) üzenetére


vadászcsiga
félisten

A Swype meg még jobban

(#1669) erdoke válasza Rage47 (#1667) üzenetére


erdoke
titán

Igen, angolul lényegesen kevesebb a gond a gyári hibajavítással. Talán az új billentyűzetek közül tényleg lesz olyan, ami magyarul jobban tud, bár technikailag nem egyszerű az ennyire erősen toldalékoló nyelveket megsaccolni.

A legjobb aláírás a héten

(#1670) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Facebook Messenger for iPad: [link]

Ti látjátok már a Store-ban? :F

Át kell állítani iPhone only-ra és azt kell leszedni. És valóban jó iPad-re is. :K

[ Szerkesztve ]

(#1671) Blue@X válasza Vasinger! (#1670) üzenetére


Blue@X
senior tag

Ha rámész a Developer Apps-ra Facebook esetén akkor látod ;)

(#1672) vadászcsiga válasza erdoke (#1669) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nem dicsekedni akarok de droidon a swype-nak 90% feletti a találati aránya, de csak akkor ha valóban a csúsztatást használom. Sima pötyögtetésnél is jó de nem ennyire, gondolom nem véletlenül.

(#1673) legiaap válasza Vasinger! (#1670) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nem kapkodták el...

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1674) erdoke válasza vadászcsiga (#1672) üzenetére


erdoke
titán

Utoljára Windows Mobile alatt használtam Swype-ot, valamennyit nyilván javult azóta.

A legjobb aláírás a héten

(#1675) Vasinger! válasza Blue@X (#1671) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Ezt hol kéne látnom iPaden? :F

legiaap:

Viber is jöhetne már...

(#1676) Blue@X válasza Vasinger! (#1675) üzenetére


Blue@X
senior tag

Facebook appra rámész majd legörgetsz.

(#1677) vadászcsiga válasza erdoke (#1674) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ha a magyar nyelv nehézségét nézzük, szerintem a legjobb. Droid fronton sokan mást favorizálnak, de én 3 hónapig teszteltem a play összes valamire való keyboard appját kifejezetten a nyelvhelyességet nézve, és a swype maradt fent a rostán.

(#1678) Vasinger! válasza Blue@X (#1676) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Köszi, ezt nem is ismertem. :R

(#1679) focvis válasza vadászcsiga (#1666) üzenetére


focvis
veterán

Köszönöm, sajnos sejtettem, hogy nincs rá megoldás. Nem tragikus, de bosszantó (nálam még van a "koszonom" is), de majd az iOS8 megoldja (?).
Addig próbálom a backspace-es javaslatod :)

Telón szintén Swype-ot használok, azt is tanítani kell először a toldalékokra, aztán úgy-ahogy belejön, azonban helyesírási hibákat nem nagyon vét magyarul sem.

(#1680) HardRic válasza vadászcsiga (#1677) üzenetére


HardRic
addikt

Nálam egy szinten van a Swype meg a SwiftKey. Jelenleg az utóbbit használom, de kb. csak a kinézet miatt.

(#1681) HardRic


HardRic
addikt

Jó pixeles az fb messenger ikonja. wtf

(#1682) Tenager18


Tenager18
senior tag

Üdv!

Régóta szerettem volna egy Ipadot, anno még az Ipad2-vel szemezgettem, de túl drága volt nekem :( Most viszont kaptam egy ajánlatot, amit nem hagytam ki. Ipad4 16GB Wifi 70ezer magyar forintért. Kérdésem, hogy ennyiért mennyire számít jó vételnek? Szép állapotban van, doboza, és pár bisz basz jár hozzá. Valamint érdekelne az is, hogy mennyire úgymond butább, mint az Air ? Az már nagyon drága lett volna ( bőven 100K felett ), így az semmiképp sem jött volna össze :(

(#1683) focvis válasza Tenager18 (#1682) üzenetére


focvis
veterán

70 k kedvező ár érte.
Nézd meg, hogy nincs-e elszineződve a képernyője, nem karcos- e a hátlapja.

Szvsz nem sokkal butább, normál használat mellett nem tűnik fel. Azonban kb. 20 dekával nehezebb mint az Air, ez van akinek zavaró (pl. nekem), amúgy szuper masina a 4-es. En megvenném ennyiért.

(#1684) Tenager18 válasza focvis (#1683) üzenetére


Tenager18
senior tag

Köszi szépen. Talán összesen két darab hajszálkarc van a hátlapján, kb ennyi. Igazából szeretnék majd rajta játszani is ( real racing 3, gta sorozat, stb ), illetve izgatottan várom, hogy kipróbálhassam a GarageBand nevű programot :D Nagyon bejön :D A súly egyátalán nem zavar amugy :N

[ Szerkesztve ]

(#1685) Alex91 válasza focvis (#1683) üzenetére


Alex91
félisten

Az iOS8-al mar joval elorebb lesz az Air, akkor mar ki fog jonni, hogy mit is tud valojaban :). Azert a 64 bites A7 az M7-tel megtamogatva jelentos elony az iPad4-hez kepest. Ha az iPad4 120k-s arat nezzuk az akcios Air-hez merten, akkor ennyiert nem eri megvenni ujonnan.

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#1686) Tenager18 válasza Alex91 (#1685) üzenetére


Tenager18
senior tag

Mondjuk ( ha lehet hinni a youtube videóknak ) érdekes módon az Ipad 2 is szépen viszi a mostani erőforrásigényes játékokat. Igazából nekem ez a fontos ... hogy 2-3 évig lehessen azért játszani rajta :K

(#1687) focvis válasza Tenager18 (#1684) üzenetére


focvis
veterán

Szívesen!
Annyi karc belefér a hátlapon. De az elszineződést nézd meg alaposan, komolyan mondom, én már 2 ilyenbe belefutottam. A képernyőn se legyen karc.

Ezek a játékok hibátlanul futnak rajta, én Asphalt 8-at tolok sokat, 4-essel tökéletes.

@Alex91: Legyen igazad iOS8 témában! :R 70-ért megéri megvenni.

@#1686: így igaz, iPad2 is simán viszi az 1GB+ játékokat! csak lassabban tölti be, illetve gyengébb a grafikája (hardveresen is). Szódával ma még az is elmegy.

[ Szerkesztve ]

(#1688) Tenager18 válasza focvis (#1687) üzenetére


Tenager18
senior tag

Rendben, Hétfőn fogom átvenni. Képernyő az karcmentes :K

Hopsz, elfelejtettem szerkeszteni ... sorry :B

[ Szerkesztve ]

(#1689) focvis válasza Tenager18 (#1688) üzenetére


focvis
veterán

[link]
Ez se rossz 32GB , LTE, fél év gari, 80 k a hirdetés, biztos van benne némi tartalék (75).

(#1690) Tenager18 válasza focvis (#1689) üzenetére


Tenager18
senior tag

Nem lenne, de a max keret 70K :( Egy centel sem több :(

[link] <--- ez nagyon nagy :D

[ Szerkesztve ]

(#1691) focvis válasza Tenager18 (#1690) üzenetére


focvis
veterán

Hoppá, tényleg jó, még nem próbáltam, helyhiány miatt nincs telepítve (16 GB-os van nekem is).

(#1692) Tenager18 válasza focvis (#1691) üzenetére


Tenager18
senior tag

Ráadásul nagyon sok hangszer van, hegedű, gitár, zongora, és sok más :K Ha valakit érdekel a zenélés, és ért is hozzá egy picit, tökéletes szórakozást nyújt. Androidra is van egyébként, nekem optimus g2-ön van a real drum, de az nem az igazi ( bár azzal is el lehet lenni ) :K

[link] <--- itt elég korrektül rakták össze a dalt szerintem :D

[ Szerkesztve ]

(#1693) Rage47


Rage47
veterán

rájöttem, hogy 16 giga kevés egy tabletnek

(#1694) Ragnar95 válasza Rage47 (#1693) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ez teljes mértékben felhasználási igény kérdése...
Én 128gigát is meg tudnék pakolni, most a 32 általában elég, de utazáskor mindig át kell gondolni,h milyen filmeket pakolok a gépre és le kell törölni néha nagyobb appokat is, szóval a 64 lenne számomra ideális, de van, aki a 16gigát se használja ki, mert mondjuk csak netezik/olvas az iPaden.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#1695) szijartg


szijartg
senior tag

Srácok.

Vissza kaptam gariból a 4-emet. Frissen telepítettem, de eltűnt egy app. Nem érhető már el egyik store-ban sem.
Hol tudok reklamálni? Hogy nem érhető el?
Ilyenkor adnak helyette egy hasonlót vagy a pénzt adják vissza? (szomológép app)

(#1696) Ragnar95 válasza szijartg (#1695) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ez van, nem tudsz mit csinálni. Purchased alól elérhető kell, hogy legyen, ha a fejlesztő törölte és nem az Apple.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#1697) Wlac válasza Rage47 (#1693) üzenetére


Wlac
Ármester

Szintén. Első ipadként egy 16 gigás Mini Retinát vettem, de erősen gondolkodom a cserén. Sokat utazok, és nem sokszor van netem, ezért előre kell megpakolni cuccokkal, és bizony a gigás játékok hamar telenyomják.

“The wha-"

(#1698) Szabikaa20 válasza Rage47 (#1693) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Én is! :DDD Min 32-es....A 16-os csak elég sok kompromisszummal...

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#1699) atees válasza Rage47 (#1693) üzenetére


atees
őstag

Elso ipadem 32es volt, soha nem volt tele ezert air-bol 16ost vettem, na nagy hiba volt, nem sok mindenre eleg! 1-2jatek melle sorozatbol max 2evad fer fel es tele is! Ha meg hasznalnam az imessaget rajta akkor meg vegkepp nem lenne hely.
Szoval keves a 16!

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#1700) Tenager18


Tenager18
senior tag

Nekem eddig mindenből elég volt a 16. Egy két játék, plusz egy két számomra hasznos alkalmazás, és ennyi. Meg néha egy film, egy kis zene ... :)

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.