Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-11-10 14:07:28

LOGOUT.hu

iPad topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1401) _Csaba_ válasza Chereiose (#1393) üzenetére


_Csaba_
senior tag

Jobban jársz egy iPad2-vel is.. :)

(#1402) Ragnar95 válasza _Csaba_ (#1401) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Miért is :F
Az egyetlen előnye az iPad 2-nek a kijelző mérete, cserébe a Mininek nagyobb a pixelsűrűsége és újabb is, bár a hardver ugyanaz.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#1403) Chereiose válasza _Csaba_ (#1401) üzenetére


Chereiose
addikt

Hát szerintem is akkor már :D
Azért megnézem egy Istyle-ban, annyit megér.

(#1404) Ragnar95 válasza Chereiose (#1403) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

iPad 2-t ne vegyél ma már, akkor már legalább iPad3, a 2-nek még pixelesebb a kijelzője, mint a Mininek...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#1405) Chereiose válasza Ragnar95 (#1404) üzenetére


Chereiose
addikt

Igen az azért régebbi, de nekem az Iphone 5 után ramaty lenne a mini is. Viszont az ára már nagyon jó, egyedül azért érné meg. Na mind1, ma úgyis megnézem egy boltban, aztán kiderül.
Amúgy annak a gyorsasága kb egy Iphone 4S-é nem? Az már picit laggos is, bár lehet ez a 7.1 megoldotta.

[ Szerkesztve ]

(#1406) Ragnar95 válasza Chereiose (#1405) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Igen, kb 4S-el van egy sebességben.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#1407) dudicukrasz


dudicukrasz
tag

Elnézést hogy idearcátlankodok,most kaptam egy ipad1est,van ennek valahol külön fóruma?
Előre is köszönöm a segítséget.üdv....dudi :R

(#1408) Ragnar95 válasza dudicukrasz (#1407) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Itt is nyugodtan kérdezhetsz róla, hiszen ez az iPad topic :))

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#1409) dudicukrasz válasza Ragnar95 (#1408) üzenetére


dudicukrasz
tag

Oké köszönöm,még nem mélyültem jobban el a gépben,2esem már volt,sok sebességbeli különbséget nem vélek felfedezni,legalábbis így elsőre,viszont olvastam hogy a viszonylag kevés ram miatt netezés közben hajlamos "megelégelni" az oldalak olvasását és egész egyszerűen kidob a netről,nem tudom ez igaz e.
A másik hogy működik e a divx lejátszás ezen?
vlc?

(#1410) Ragnar95 válasza dudicukrasz (#1409) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nem igaz, az történhet, hogy ha lapot váltasz, újratölti az oldalakat a kevés RAM miatt.
Pl VLC lejátssza őket, igen.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#1411) dudicukrasz válasza Ragnar95 (#1410) üzenetére


dudicukrasz
tag

Értem,köszi,tudom kicsit kilógok itt a sorból,a "fosszília" birtoklása miatt,de nekem ez bőven sok.
Köszi még egyszer :R

(#1412) polonic


polonic
félisten

Udv

A retinas minin a safariban elkezdett akadozni a gorgetes. Ez miert lehet szerintetek?

(#1413) vadászcsiga válasza polonic (#1412) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Róbálj meg egy törlést a Safari beallításaiban

[ Szerkesztve ]

(#1414) polonic válasza vadászcsiga (#1413) üzenetére


polonic
félisten

Megcsinaltam. Nem merem elkiabalni, de mintha jo lenne.
Mondjuk miota megvan, januar ota, azota nem is foglalkoztam ilyennel.
Te szoktatok gyakran csinalni egyebkent?

(#1415) vadászcsiga válasza polonic (#1414) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nem. Soha

(#1416) Tomi13


Tomi13
aktív tag

Sziasztok

Mit gondoltok megéri most 70-75 körül venni garis Ipad 4-et 16Gb (wifi only) vagy várjak még mert ha jön (??) szeptemberben az új ipad akkor lejjebb mennek az áraik? Azért kérdezem,mert elég kaotikus ami a használt piacon van, van hogy ipad 1-ért kérnek 60 ezret, van hogy ipad 2-ért meg 90-et...

(#1417) focvis válasza Tomi13 (#1416) üzenetére


focvis
veterán

A használt árak szépen lassan mennek lefelé mindig, de szvsz ma egy garis 4-es 70-ért ajánlott vétel. Kicsit nehéz súlyra, mást nem tudnék ellene felhozni.

(#1418) _Csaba_ válasza Tomi13 (#1416) üzenetére


_Csaba_
senior tag

Annyiért nagyon jó ár!

(#1419) SATIKA31


SATIKA31
tag

Tud valaki olyan progit amivel külső bluetooth eszközt tudok párosítani az ipad-el.?

(#1420) Ragnar95 válasza SATIKA31 (#1419) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Attól függ, milyen eszközről van szó.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#1421) SATIKA31 válasza Ragnar95 (#1420) üzenetére


SATIKA31
tag

pl:telefon vagy obd eszköz.

(#1422) Ragnar95 válasza SATIKA31 (#1421) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Sehogy nem fog menni a dolog. A bluetooth iOS alatt fülhallgató, hangszóró, stb csatlakoztatására való, nem fájlküldésre.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#1423) SATIKA31 válasza Ragnar95 (#1422) üzenetére


SATIKA31
tag

Nem arra való hanem le van szoftveresen korlátozva az nem ugyan az.
Fájlkezelő progik vannak .de nekem nem arra kéne.

(#1424) Ragnar95 válasza SATIKA31 (#1423) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

A lényeg, h nem fog menni a dolog, még JB-el is csak nagyon kezdetleges megoldások vannak, egyik sem túl stabil.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#1425) akoska07 válasza Vasinger! (#1392) üzenetére


akoska07
nagyúr

[link]
Én ezt vettem.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#1426) nofi


nofi
őstag

Használja valaki navigációra az iPadjét? Hét végén indulunk nászútra és a beígért navit nem kapom meg, így két lehetőséget látok magam előtt.
1.: Veszek egy navit és max utána eladom, mert itthon nem használnám és bőven elég a telefon
2.: Sygicem van, ami iPaden is adott, kérdés, hogy mennyire lehet pontos? 4G-s, de mivel ott a roaming nyilván ki lesz kapcsolva félek, hogy nehézkesen talál majd jelet... 25 dolcsi lenne az USA térkép, tehát anyagilag ez érné meg a legjobban.

Ui.: Telefont használok itthon, de egész nap nem szeretnék egy ekkora kijelzőt nézni, mert tényleg fogalmam sem lesz az útról :K

Xbox GT: nozsolt

(#1427) Ragnar95 válasza nofi (#1426) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Van GPS a 4G-s iPadben, így ugyanolyan pontos lesz, mint a teló, szerintem nyugodtan használhatod erre a célre, nem lesz vele gond :K

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#1428) nofi válasza Ragnar95 (#1427) üzenetére


nofi
őstag

Rendben, holnap csinálok itthon egy tesztutat :DDD
Már csak azt remélem, hogy a telefonhoz vett autós töltő elegendő lesz-e az iPadhez is, de holnap szintén kiderül :K

Xbox GT: nozsolt

(#1429) vadászcsiga válasza nofi (#1426) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Először is gratula, másodszor meg miért nem jó telefonon a navi? Nem értem.

(#1430) nofi válasza vadászcsiga (#1429) üzenetére


nofi
őstag

Köszi! Teljesen jó itthon, 1-2 órára, ráadásul csak megerősítésre használom, elég néha néha rápillantanom. Soha nem volt még bajom vele, pusztán kényelmi okok miatt keresek hajlok a nagyobb kijelző felé. Ablakra téve nekem folyamatosan figyelni már fárasztó, ráadásul totál idegen helyen szeretném ha nagyobb képen látnám a kereszteződéseket, neveket, stb.

Xbox GT: nozsolt

(#1431) vadászcsiga válasza nofi (#1430) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nem lehet hogy neked inkább egy szemüveg kellene? :DDD

(#1432) nofi válasza vadászcsiga (#1431) üzenetére


nofi
őstag

Az a baj, hogy már van :))

Xbox GT: nozsolt

(#1433) erdoke válasza nofi (#1430) üzenetére


erdoke
titán

Navigálni hang alapján kell, és csak akkor kukkantani a kijelzőre, ha nem egyértelmű az utasítás.

A legjobb aláírás a héten

(#1434) runner 125


runner 125
nagyúr

Hi,

iStat-hoz hasonló app van ipad-re is?
Köszi.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#1435) Xero válasza erdoke (#1433) üzenetére


Xero
nagyúr

Csak én vagyok úgy összerakva, hogy elsődlegesen táblákat nézek és csak néha ránézek a gps-re ha valami nem világos? Az esetek döntő többégében a zene úgyis elnyomja a hangot. :P

(#1436) nofi válasza erdoke (#1433) üzenetére


nofi
őstag

Ma mentem egy tesztkört és teljesen jó tablettel. Csak hang alapján én speciel az utcánkból nem jutnék ki, mert a kereszteződésünknél beleszámol egy plusz irányt...
Nyilván nekem is elég legtöbbször a hang és egyébként előre meg szoktam nézni a helyeket, hogy azért ne bambán álljak oda. Tekintve, hogy San Francisco és Los Angeles is szerepel a forgalmi dugós toplistákon, szívem szerint 3 GPS-szel és két papír térképpel vágnék neki, hogy tuti ne keveredjek el :N

Xbox GT: nozsolt

(#1437) dudicukrasz


dudicukrasz
tag

Nem tudja valaki ios5.1.1-re milyen játékok futtathatóak?
Van valahol erre valamiféle lista?

(#1438) vadászcsiga válasza dudicukrasz (#1437) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nem hiszem hogy van ilyen lista főleg így a 8 küszöbén. Keresd ki asztali itunes-ban és keresd ki hogy mi az alap verzio ami kell neki

[ Szerkesztve ]

(#1439) dudicukrasz válasza vadászcsiga (#1438) üzenetére


dudicukrasz
tag

Csak arra gondoltam hogy az store-ban ne keljen minden játékot megnéznem hogy indul e ipad1el.

(#1440) vadászcsiga válasza dudicukrasz (#1439) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Meg kell sajnos, almáéknál mindig a legújabb OS-re koncentrálnak, 5.1.1 olyan régen volt hogy talán nem létezett :DDD

(#1441) Alex91 válasza dudicukrasz (#1439) üzenetére


Alex91
félisten

Ha volt olyan verzio, ami anno futott rajta, akkor a legutolso olyat ajanlja le letoltesre. Szoval lehet probalkozni :).

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#1442) Joe Swanson


Joe Swanson
senior tag

Sziasztok! Szeretnék vásárolni egy ipad Minit (simát), mivel az kedvezőbb az ára és fontos nekem a 3G-is. A kérdésem a következő. A 3G-s verzióval lehet-e telefonálni, vagy csak VOIP?

(#1443) Ragnar95 válasza Joe Swanson (#1442) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Csak VOIP, mivel nincs benne GSM modul.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#1444) Joe Swanson válasza Ragnar95 (#1443) üzenetére


Joe Swanson
senior tag

Köszönöm.

(#1445) Tomi13


Tomi13
aktív tag

Jó reggelt!
Milyen képernyővédő fóliát és tokot ajánlotok ipad 4-hez?

(#1446) Ragnar95 válasza Tomi13 (#1445) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Toknak Smart Case a legjobb szerintem, fóliát bármilyen nem mattot, de vigyázz, mert a nagy képátló miatt hatványozottan nehezebb buborékmentesen felrakni, mint telóra.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#1447) vadászcsiga válasza Tomi13 (#1445) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Olyat amire az van írva hogy for ipad 3/4 :DDD

(#1448) Tomi13 válasza Ragnar95 (#1446) üzenetére


Tomi13
aktív tag

Köszönöm, megnèztem a smart case-t, elég sokat találtam belőle. Van 15-ért is meg 4-ért is, gondolom a minősége más lehet. Eddig a fóliákat mindig segítettek a speedshopban a srácok feltenni, remélem megint így lesz.

(#1449) Tomi13 válasza vadászcsiga (#1447) üzenetére


Tomi13
aktív tag

Nem mondod! :DD

(#1450) focvis válasza Tomi13 (#1448) üzenetére


focvis
veterán

Ebayen 10 dodó körül is bőséges választékot találsz olyanból ami itthon 4 ezer , akár ingyen postával.
Fóliából meg jó lesz az iPad 2-re való is :D de szvsz felesleges a fólia, főleg, ha veszel tokot rá.

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.