Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-11-10 14:07:28

LOGOUT.hu

iPad topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1101) czanga


czanga
őstag

Van itt olyan aki nem retina iPad minit hasznal? Gondolkodom egy hasznalt veteleben. Neha lenne hasznalva filmezesre meg netezni ha videken vagyok.

(#1102) Wlac válasza czanga (#1101) üzenetére


Wlac
Ármester

Egy ismerős használt olyat, de nem szerette a kevés memória okozta folytonos oldalfrissítések miatt.

“The wha-"

(#1103) weinmaker


weinmaker
őstag

Sziasztok!

Ha veszek egy másik készüléket, akkor a megvett programjaimat át tudom rá vinni? Most egy ipad 3-at használok, és le akarom cserélni egy ipad 4-re.

Illetve, hogyan lehet azt kiszűrni, hogy nem lopott-e a készülék, az általános alapból gyanús egyéneken kívül?

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#1104) Gadgetfan_ válasza HardRic (#1085) üzenetére


Gadgetfan_
senior tag

Nem hagyott békén a dolog, és az előbb három kollégámnak is megmutattam, hogy látnak-e valami kis döccenést, szaggatást, de ők sem láttak, mindenki azt mondta simán átfordult, semmi röccenés. Szerintem a te "érzékeny" szemeddel van inkább a probléma. :DDD

"Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

(#1105) HardRic válasza weinmaker (#1103) üzenetére


HardRic
addikt

Persze, a megvett appok iTunes acc-hoz vannak csatolva, nem vesznek el.
Használtat pedig csak úgy, hogy meg tudja mutatni a számlát, blokkot, vagy esetleg webshop rendelésről a mailt.

Gadgetfan: akkor levideózom basszus.
Na mégsem, mert nem látszik belőle semmi. De ahogy más is tesztelte feljebb, neki is akad látható billentyűzetnél az elfordulás. Hadd ne legyek már én a hülye mert megtaláltam egy hibát a folyamatos szuperkészüléken.

[ Szerkesztve ]

(#1106) weinmaker válasza HardRic (#1105) üzenetére


weinmaker
őstag

Köszi! Azért ha nem tud számlát mutatni még nem biztos, hogy lopott ;)
Én sem tudnék, és mégsem lopott a készülékem. :)
Nincs esetleg olyan oldal ahol imei, vagy serial szám alapján ki lehet ezt deríteni?
Illetve egy adásvételi szerződés megvéd a bajtól?

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#1107) Gadgetfan_ válasza HardRic (#1105) üzenetére


Gadgetfan_
senior tag

Most nehogy azt hidd, valami elvakult Apple fan vagyok, aki körömszakadtáig védi a kis drágaságát, bőven van hülyesége az iPadnek amitől néha falnak megyek, de speciel a gyorsasága és a gördülékenysége szerintem a legjobb a tabletek között (használtam párat...). Fél éve nyüstölöm az Airt, de eddig semmi akadás, döccenés nem volt nálam, ezért nem értem miről beszélsz. Vagy a gépeddel van valami, vagy tényleg én vagyok villamos.

"Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

(#1108) focvis válasza weinmaker (#1106) üzenetére


focvis
veterán

Itt "gyűjtögetik" a lopott készülékek sorozazszámát, gondolom nem teljeskörű az adatbázis.
Azért ne aggód túl a kérdést (adás-vételi) szvsz. :)

(#1109) HardRic válasza Gadgetfan_ (#1107) üzenetére


HardRic
addikt

Lehet többfajta kiadás van, vagy neked megy jobban, nem tudom, de millió fórum millió hozzászólása szól a négy ujjas váltásnál akadásról, meg a fordulásnál szaggatásról. Örülök, hogy neked jó, légy boldog, de rengeteg embernek szar, és megöli a magic-et amiről annyira híres volt az iOS korábban.

(#1110) Szabikaa20 válasza HardRic (#1109) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Konkretan meik 4 ujjas valtasrol beszelsz?

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#1111) HardRic válasza Szabikaa20 (#1110) üzenetére


HardRic
addikt

Amikor két app között váltunk jobbra vagy balra közvetlenül. 90 százalékban tökéletes, de van hogy csúnya.
Mondjuk erről simán tehetnek az appok is, főleg játékoknál jön elő, ahol nagy a hardver terhelése.

[ Szerkesztve ]

(#1112) Szabikaa20 válasza HardRic (#1111) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Igen pont ezt próbálom,de még ez idáig nem jelentkezett....

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#1113) pehaa válasza weinmaker (#1106) üzenetére


pehaa
tag

En amikor vasaroltam az ipadem, az apple oldalan talalhato keszulek keresobe lett beutve a szeria szam.

up:

https://selfsolve.apple.com/agreementWarrantyDynamic.do
Ez lesz az elvileg.

[ Szerkesztve ]

(#1114) boost válasza pehaa (#1113) üzenetére


boost
addikt

Az remek, de ez nem jelzi tudtommal, hogy lopott-e vagy sem, csak, hogy van-e még rá gari, és vásárolható-e hozzá pótgari.

(#1115) weinmaker válasza pehaa (#1113) üzenetére


weinmaker
őstag

Köszi! Ezt megtaláltam én is, ezzel nem volt baj, zöld pipát adott, de ha jól értelmezem ez csak annyi, hogy valós a szériaszám, és, hogy van-e még rá garancia.

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#1116) HardRic


HardRic
addikt

WOW, az mióta van, hogy Ubuntu ilyen prímán kezeli az iOS-t? Rádugtam a gépre az iPadet, és fájlkezelőből elérem a 3rd party appok fájljait, mintha itunes lenne. Gyáriak közül is simán lehet fotókat, könyveket másolni. Ez így nagyon korrekt. Windowson is működik így, vagy ott még mindig az iTunes-szal kell szenvedni?

(#1117) czanga válasza Wlac (#1102) üzenetére


czanga
őstag

Köszönöm! :R

Egyrészt ez még önnmagában nem túl releváns információ forrás, másrészt ez nem zavarna, mivel nálam alig 2-3 app futtna a háttérben, így nem hiszem, hogy belefutnék ebbe.
Nincsennek nagy igények, mint mondtam filmezéshez kellene, akkor is nagyon max HD kontent fogyasztására, de ez nagyon nagyon ritka alkalom lenne. Minden más esetben szimpla avi-k.

Ezen felül kb böngészés, e-mailezés, fruit ninja, no meg F-18 Carrier Landing. :)

(#1118) univerzita válasza HardRic (#1116) üzenetére


univerzita
addikt

Nem kell iTunes-szal szenvedni. A iTools sokkal job és egyszerüb .

(#1119) Xero válasza univerzita (#1118) üzenetére


Xero
nagyúr

Kinek mi. Szerintem az iTunes-nál egyszerűbb és jobb nincsen. :U

(#1120) univerzita válasza Xero (#1119) üzenetére


univerzita
addikt

Nekem nincs különös gondom vele de nagyon sokan panaszkodnak hogy menyire komplikát. Mac-en én is bistos iTunes-t hasnálnék. Sokan azért nem kedvelik mert elég nehéz vele másolni Apple nem kompatibilis formátumokat( flac, mkv).

(#1121) Xero válasza univerzita (#1120) üzenetére


Xero
nagyúr

Nagy kaland behúzni nPlayer-be, vagy böngészőbe.
Az esetek 90%-ában azok panaszkodnak akik arra sem veszik a fáradtságot, hogy tájékozódjanak.

Apple eszköz mellé pedig ajánlatos alac-t használni flac helyett.

(#1122) univerzita válasza Xero (#1121) üzenetére


univerzita
addikt

Nem akarom aszt a látszatot kelteni hogy most kettönk köst nagy a vita mert serintem igazad van.De ha neked és még sok másnak tökéletesen megfelel a iTunes de vannak akiknek valami okból nem, csak próbáltam felkínálni más verziot.Asztán úgyis mindenki aszt használ ami neki megfelel. Igazad van hogy Apple mellé a alac a megfelelö de mivel hogy a emberek netröl ( szerzik) be a zenét ebben a formátumban kevésbé találhato. Persze átlehet konvertálni de ez már töblet munka. Flac- et is be lehet húzni több playerbe.Te is meg én is úgy adunk tanácsot hogy a adott appot használjuk és a fórumozókat informájjuk hogy ilyen is van. Én Apple téren nagyon kezdö vagyok, nekem a rendser nagyon bejon.Te talán tudod rólam hogy nem a magyar a anyanyelvem és ezért lehet hogy helyesírási hibák vannak, elnézést érte.

[ Szerkesztve ]

(#1123) Xero válasza univerzita (#1122) üzenetére


Xero
nagyúr

Nekem csak az szúrt szemet, hogy "szenvedésnek" írtad le, holott sokak szerint nem az, és egyszerűen divattá vált szidni. Ezt próbáltam némileg tisztába tenni.

Egyébként valóban tudom, és nincs is ezzel semmi gond. Mindig is tiszteltem azokat, akik próbálják magukévá tenni egy másik nép nyelvét legyen az bármilyen is.

(#1124) univerzita válasza Xero (#1123) üzenetére


univerzita
addikt

Nos a ,, szenvedés'' szavat csupán azért hasnáltam mer amire válaszoltam ott így végzödött a kérdés (- ,Windowson is működik így, vagy ott még mindig az iTunes-szal kell szenvedni?) A válaszomba én is ugyaneszt a szavat használtam.

(#1125) HardRic


HardRic
addikt

Tehát nem megy fájlkezelőből, akkor ez Ubuntu feature lesz. Kösz a válaszokat.

(#1126) univerzita válasza HardRic (#1125) üzenetére


univerzita
addikt

Léteznek fájlkezelök a storban ( fizetös és ingyenes) amikkel elég jól lehet fájlokat küldeni gépre, NAS- ra vagy valamellik cloudba. Csak néhány példa-File Explorer,File Manager stb. Én a Documents5- tel nagyon meg vagyok elégedve.

(#1127) HardRic válasza univerzita (#1126) üzenetére


HardRic
addikt

Nem kértem én ilyeneket :D PC-n lévő fájlkezelőről volt szó.

[ Szerkesztve ]

(#1128) univerzita válasza HardRic (#1127) üzenetére


univerzita
addikt

Értem.

(#1129) weinmaker


weinmaker
őstag

Csináltam egy teljes visszaállítást a gépemen, és most nem látja az eddig megvett alkalmazásaimat. Ilyenkor mi van? A fejem szétdurran az idegtől. :W

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#1130) Szabikaa20 válasza weinmaker (#1129) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Miert kellett visszaallitast csinalni?

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#1131) univerzita válasza weinmaker (#1129) üzenetére


univerzita
addikt

Amit egyszer megveszel a storbol aszt ha ki is törlöd újból nem kell megvenned. Persze ugan azzal a ID kell belépned mint amivel megvetted.Ha bejelölsz egy appot amit megvettél akkor már öszegnek nemkellene mellette szerepelnie.

[ Szerkesztve ]

(#1132) Wlac válasza univerzita (#1131) üzenetére


Wlac
Ármester

Valóban nem kellene, azonban néha mégis az összeget írja ki. Ilyenkor rá kell nyomni, és ki fogja írni, hogy már megvettük az alkalmazást, és ezért ingyenesen letölthetjük.

“The wha-"

(#1133) Gadgetfan_ válasza weinmaker (#1129) üzenetére


Gadgetfan_
senior tag

Belépsz az Apple ID-del, Appstore, és alul a purchased-re nyomva megtalálhatod az összes alkalmazásodat.

"Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

(#1134) Digital


Digital
addikt

Sziasztok!

Hogyan lehet megállapítani hogy a készülék jailbreak-elt?
Ezzel ugye a cellular készüléket függetlenné is lehet tenni? Bocsi a láma kérdésekért, de nem értek az ios-hoz! :)

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#1135) legiaap


legiaap
nagyúr

Ez volt már?
Ha ezt az osztott képernyőt meglépnék nagyon boldog lennék.
:K

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1136) Gadgetfan_ válasza Digital (#1134) üzenetére


Gadgetfan_
senior tag

Nem kell a cellular gépeket függetleníteni, mert eleve függetlenek, mégha szolgáltatónál veszed is.

"Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

(#1137) Digital válasza Gadgetfan_ (#1136) üzenetére


Digital
addikt

És mire kell ügyelni használt gép vásárlásakor?

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#1138) weinmaker válasza Gadgetfan_ (#1133) üzenetére


weinmaker
őstag

Köszi! Ez így sikerült!

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#1139) Chereiose


Chereiose
addikt

Helo!
Ha egy ilyen billentyűzetet veszek Ipad-hez, akkor az csak az írásnál reagál? Játékokban nem lehet ezzel irányítani?

(#1140) #99546112


#99546112
törölt tag

Ezt honnan rendelnéd?! Mennyibe van, tök jól néz ki?! :D

(#1141) Chereiose válasza #99546112 (#1140) üzenetére


Chereiose
addikt

Ha ez válasz akart lenni, akkor csak a google-ba ütöttem be, de amúgy logitech csinál ilyeneket, bár elég borsos az áruk, viszont vannak olcsóbb verziók is, bár azoknak nem tudom milyen a minőségük.

(#1142) univerzita válasza #99546112 (#1140) üzenetére


univerzita
addikt

Video a logitech-röl http://m.youtube.com/watch?v=wx8DWpbAb68

(#1143) Digital


Digital
addikt

Sziasztok!

Tegnap óta egy ipad mini retina 4G tulaja vagyok, milyen programokat érdemes a gépre tölteni?
Még csak most ismerkedem az ios-al!
A Whatsapp-ot kerestem, de nem találtam a store-ban!

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#1144) Szabikaa20 válasza Digital (#1143) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Szia!Gratula!Nálam ezek vannak!Whatsapp ot nem tudom én nem hasznalom,abban majd valaki segit...

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#1145) focvis válasza Digital (#1143) üzenetére


focvis
veterán

Whatsappnak csak iPhone verziója van. A némileg hasonló Vibert fel lehet tenni iPadra is, de ott is választanod kell, vagy telefon vagy iPad, egyszerre nem fog párhuzamosan futni mindkettőn.

(#1146) Digital válasza focvis (#1145) üzenetére


Digital
addikt

Köszönöm, megpróbàlok nélküle élni!
Amúgy a Popcorn hour juke box-a gond nèlkül fut iOS alatt, droidon csapnivaló volt!

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#1147) boost válasza focvis (#1145) üzenetére


boost
addikt

De még működnek az iPhone progik iPaden, nem? vagy már nincs ilyen lehetőség? 1-2 éve nincs ipadem.

(#1148) focvis válasza boost (#1147) üzenetére


focvis
veterán

Nem vagyok a téma guruja. Az előbb próbáltam én is megkeresni a Whatsapp iPhone verziójú appját, nem találtam meg én sem az Appstoreban, ellenben az AppZapp Proban igen, onnan átkattintva az AppStorra majdnem megvolt az app, de mégsem: csak egy üres négyzetet mutatott minden leírás nélkül.

Ugyanakkor több iPhone only appot már feltettem az iPadre bármi gond nélkül (pl. Viber, Shareit, stb.) .

(#1149) legiaap


legiaap
nagyúr

Használ valaki itt ilyen kábelt?
Szeretnék a jövőben venni egy wifi-s camerát és az lenne a célom, hogy a képeket minőség romlás nélkül át tegyem iPad-re. Amúgy RAW formátumot kezel egyáltalán az iPad Air?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1150) erdoke válasza legiaap (#1149) üzenetére


erdoke
titán

Nekem van Lightning-Dock-SD csatlakozók, és az iPad gond nélkül beolvassa a Panasonic gépünkön által lőtt képeket és videókat. RAW-t nem próbáltam.

A legjobb aláírás a héten

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.