Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7851) Bandit21 válasza GalaHU (#7850) üzenetére


Bandit21
addikt

Köszi azért az én 24 em és a Te elsőre futott 21 ed közt van egy fél világ...

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#7852) Bandit21


Bandit21
addikt

Ezt az ufo nem ufo dolgot fejtsük már meg.

Azt eddig értem hogy Robby aki zongorázik és sokat gyakorol és feltehetően amúgy is ostehetseg jol megy mert az ujjai éreznek valami mást többet mint mondjuk én.
Felteszem ezért zongorázik mert ahhoz volt érzéke és a kettő összefügg. Feltehetően az összes végtagnal ilyen ezért a pedálokat is jobban kezeli.

De kontrollerrel ha gyorsan lehet menni - márpedig szerintem a 8:40 gyors - akkor ott nincs ffb nincs pedál nincs kormány.es akkor borul az elmélet hogy az érzékeny/ edzett kéz hoz plusz tempot.

Vagy Franklin szeme ufo és mindenféle fizikai visszacsatolás nélküli tud gyors lenni csupán azzal ha látja a monitoron a megforgas első jeleit?

Vagy a racing Line ennyit számít itt (szerintem acc be az életbe nem mentem még ugy fogy be lett kapcsolva) hogy a 8:40 egy normál idő vele.

Mert ha ugy nézzük én nélküle mentem egy hét alatt 9:15 ből 8;24 be és az ufók meg előttem vannak 24 mp el tehát innen nézve meg a 8:40 semmi különös?

[ Szerkesztve ]

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#7853) bnorci71 válasza Géjza (#7843) üzenetére


bnorci71
addikt

én elkezdtem úgy a Nordot, hogy legyen szamárvezetés, mondjuk azt hogy AC-be már mentem körbe tehát azért hellyel közzel képbe voltam. Kb 10 kör után kikapcsoltam és jobban ment. Én abba láttam a gondot ,hogy a csíkot figyeltem, hogy kanyarba ha már piros fék, de csak addig amíg zöld onnan gáz ,hogy narancs legyen. De lehet ez bejön valakinek.

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#7854) RobbyJr válasza Bandit21 (#7852) üzenetére


RobbyJr
őstag

Függ a kor is, ki mennyire vakmerő 1-2 kanyarba bemenni jó nagy sebességgel.
Amúgy te is sokat gyorsulnál, ha lenne egy jó monitorod magas frissítéssel, és alacsony késleltetéssel.

Na de ha ezek mind megvannak, ami a bemeneti eszközöket érinti, akkor szerintem onnantól az emberi képesség függ, hogy megvan-e benne az adott kör, vagy nincs.

Ez ilyen vagy rá tudsz érezni, vagy nem kategória. Mennyire kifinomult a végtag, milyen ügyesen tudsz bánni a pedállal, és a kormánnyal, mennyire gyors a reflexed, és így tovább.
Nyilván elméleti része is van, hogyan veszek be egy adott kanyart, hogyan gyorsítok ki stb.

Sok-sok gyakorlással javítható a köridő, de ott is elfogod érni egyszer a limitet, és nincs tovább.
Elég ha megnézed az F1-et, vagy bármely más sportot, hogy csapaton belül mennyi különbség van, vagy a Porsche Cup, ahol azonos autók vannak, hogy ott mekkora a difi az első meg az utolsó között. Vagy itt az ACC LFM Pro-ba, ahol sokan mennek ugyanolyan autóval, mégis futamon nagy eltérés van.

Meg kell nézni, hogy hol vannak a határok, nyilván sok hibával jár az elején, de onnantól kezdve máshogy kezeled az autót, tudod hogy többet is ki lehet hozni belőle.

Akkor vagy gyors, amikor érzed, hogy eggyé váltál a kocsival, és csukott szemmel is végig tudsz menni az adott pályán. Ezt az érzést kell elérni. ;)

"Egy hozzá nem értő gondolata..."

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#7855) biker


biker
nagyúr

Kipróbáltam több autót, jó részével a flugplatzig nem jutok el.
a merci meg az m4 egész jó, de 8:40 alá nem ment
utána mentem 2 kört iracing porscheval, 8:45 szintén sok kis hibával, szerintem ott beljebb lennék

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#7856) JulesTS


JulesTS
őstag

F296-tal mentem két mért kört: 8:33.647
A körhintában majd szétszedte a kezem a DD1...

(#7857) biker


biker
nagyúr

a tegnapi 1,5 óra nord meghozta a könyökfájást :(

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#7858) Géjza válasza Bandit21 (#7852) üzenetére


Géjza
őstag

8:40 nem túl gyors. Fél percet kap, ami azt jelenti, hogy az igazi fékezős, kigyorsítós kanyarokban ott hagy 1-2mp-t, mert a csík színét követi. Hülyebiztos módi, amihez nem kell sem ffb, sem pályaismeret, csak a nyilat és a színét kell követni. Csak ez nem kompetitív (mondjuk lfm-en). Referenciaként 8:4x-es köröket gt4-es autókkal mennek.

(#7859) GalaHU válasza biker (#7857) üzenetére


GalaHU
őstag

Itt az idő visszavenni az FFB-t... Ha valahol, akkor itt nagyon sokat számít, hogy tud-e az ember lazán vezetni, nem pedig birkózni.

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#7860) Bandit21 válasza Géjza (#7858) üzenetére


Bandit21
addikt

Ez relatív persze nem gyors de egy azt írta életében 3 kört ment összesen előtte és úgy ment 8:40 et.

Biker gondolom nem 3 hanem 300 körnél jár és úgy megy 8:40 korul.
Én egy hét alatt jutottam 8.20 közepébe.

Ehhez képest a 3 kor után 8!40 gyors főleg a csikkal ami össze vissza narancs néha ott is ahol full padló a tempó.

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#7861) JulesTS válasza GalaHU (#7859) üzenetére


JulesTS
őstag

Régen játszottam ACC-vel, szerintem a Fanalab se töltötte be a profilt hozzá, és elég erős volt az FFB. A Caroussel így meg kemény birkózás lett...

(#7862) JulesTS válasza biker (#7857) üzenetére


JulesTS
őstag

A Mekivel nekem is meggyűlt a bajom. Egy-két elkönnyülős résznél olyan volt mintha repülne, a visszaérkezésnél meg egyből keresztbe vágta magát. Próbáltam állítgatni, de csak rosszabb lett.
Nézd meg a 296-ot. Nekem az volt eddigi 3 autó közül a legjobb. Fri3d0lf Spa setupján faragtam kicsit. Biztos nem a leggyorsabb beállítás de lehet, hogy egy tesztet megér. Majd átküldöm, csak a hétvégi WTCR-ig pihentesd a könyököd.
Jobbulást!

(#7863) Géjza válasza Bandit21 (#7860) üzenetére


Géjza
őstag

Racing line assisttal nem sok tapasztalat kell szerintem. Csak követni a vonalat és ha piros, akkor fékezni, különben meg parketta. Gondolom én, mert sosem használtam. Így nem tartom elképzelhetetlennek a 8:40-et.

Más pályán sem túl jó eredmény GT3-as autóval GT4-es köröket autózni, szóval annyira nem dobtam hátast ettől.

Persze nekemis először 9 feletti koridőim voltak (ha végig tudtam egyáltalán menni), aztán ahogy mentek a km-ek, úgy csökkent drasztikusan és gyorsan a köridő. 8:25 relatíve gyorsan meglett. Innét viszont már izzasztóbb volt 20 körülre lemenni (3. szektor gyakorlás kellene nagyon a 15-höz).

(#7864) Bandit21 válasza Géjza (#7863) üzenetére


Bandit21
addikt

A racing Line nekem is új, elsőre nem értettem tegnap mitől narancs néha. Aztán offoltam de elfelejtettem confirm-et nyomni
Bementem egy kyalami public ba időmérő nélkül utolsó 10 helyről.
Feljottrm 3 nak (az első fix 41.500 körül ment az sok volt nekem sajna csak 42 közepe ment ) de confirm nélkül ott maradt a racing line
Rohadt idegesítő volt...

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#7865) Géjza válasza Bandit21 (#7824) üzenetére


Géjza
őstag

Tegnap hotlap módban (törés kikapcs) körözgettem F296-tal. Végére ment a 2:15. Sikerült gyorsulni minden szektorban, de főleg az utolsóban. Így bátrabban lehetett feszegetni a határokat, mert nem az volt, hogy ropira törtem az autót, aztán mehettem felvezetőt és aztán éles kört és 10 perc múlva juthattam el a következő tanulandó kanyarig. Ez így jelentősen gyorsít a tanuláson.

Metásított agressive setuppal álom volt vezetni ezt a ferkát a mercihez képest (mondjuk lehet amiatt, mert a kormányszöget nem állítottam vissza 800-ról 640-re és talán emiatt volt furcsa az irányítása), és olyan helyeken megy el könnyedén, stabilan parkettával, ahol a mercivel bele kellett emelni, mert különben sok lett volna.

Kipróbálom 640-es kormányszöggel is majd az amg-t.

(#7866) Bandit21 válasza Géjza (#7865) üzenetére


Bandit21
addikt

Örülök, annyi csalódás azért fog érni hogy a hotlap miatt a gumi kb végig optimum környékén van így en amit eddig ott tudtam az fp vagy online nem mindig jött össze.
Én eddig mindig lfm fp szerveren voltam a leggyorsabb mert ott optimum a pálya az idő is jó és a sok autó gumizza jobban mint a hotlap.

De az itt az n24 en a legjobb dolog viszont hogy hotlapba törés nélkül elmész a közepéig ahogy akarsz aztán lehet nyomni. Ez a legjobb gyakorlás.

[ Szerkesztve ]

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#7867) Géjza válasza Bandit21 (#7866) üzenetére


Géjza
őstag

Jaja, arra számítok, hogy mondjuk lfm practice szerveren nem lesznek ennyire optimálisak a dolgok (meg ott általában 50 littyóval megyek neki (3 körre valóval), itt meg 10l fixen. De gyakorlásra ez a legjobb módi valóban. :)

(#7868) Bandit21 válasza Géjza (#7867) üzenetére


Bandit21
addikt

Na a benzint végképp elfelejtettem pedig itt az az egyik amit írni akartam. 55-60 l a minimum amivel kimegyek ott a hotlap 13 hoz képest azért van difi, az a -40 -50 l rendesen dolgozza a futóművet gumikat meg eleve a balanszot.

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#7869) IntelKiller7


IntelKiller7
veterán

A Track Medalokat csak singleplayerben lehet gyujteni?
Mi a leggyorsabb modja?
Multkor pl mentem 10 kort hiba nelkul, semmi csuszas, nem lassan. Megsem adott semmit. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#7870) kzolee216 válasza IntelKiller7 (#7869) üzenetére


kzolee216
aktív tag

Kapcsold be a HUD-nál a kijelzőt, amin látszodik menet közben a progress. Most fejből nem tudom a nevét, de ott kell lennie. Elég 3.5 tiszta kör. Én quick race alatt csináltam meg, hogy az SA pontom is gyarapodjon. 2 nap alatt mehettem lfm-re. Most már teleljesen maxos vok.

Megtaláltam:
Go to options, press HUD, set the Rating Practice Info setting to "Track Competence".

[ Szerkesztve ]

(#7871) Bandit21 válasza IntelKiller7 (#7869) üzenetére


Bandit21
addikt

Ha a rating multiplayer only akkor mehetsz 1000 kört is hiba nélkül single player-be, nem fog összejönni.

[ Szerkesztve ]

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#7872) kzolee216 válasza Bandit21 (#7871) üzenetére


kzolee216
aktív tag

Ez igaz :P

(#7873) Bandit21 válasza kzolee216 (#7872) üzenetére


Bandit21
addikt

Ha miután megcsinálja amit írtál, fent megjelenik jobbra a mutato akkor ok.
Ha nem, akkor a rating -et is állítani kell.

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#7874) IntelKiller7 válasza kzolee216 (#7870) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Auto-ra volt rakva. Atallitottam. Koszi. :R

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#7875) IntelKiller7


IntelKiller7
veterán

Azert durva, hogy 70 feletti SA-s szervernel is mennyi kreten jar fel jatszani. 😵‍💫

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#7876) GalaHU válasza IntelKiller7 (#7875) üzenetére


GalaHU
őstag

Most toltunk Zsozsával egy Publicot, az első kanyarban roncsderbi, olyan pasasokkl akiknek nem sikerült még Qualy időt se furni... :(

Aztán a törött autóval oda is lett a végsebesség...

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#7877) IntelKiller7 válasza GalaHU (#7876) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Itt is ment a roncsderbi. Utana az auto csak ugy ment egyenesen, ha 90fokban allt a kormany. :DDD

kar, hogy Xboxon ilyen keves szerver van. Es azok is ilyen jok… tudnam az ilyen minek jatszik ilyen jatekkal..

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#7878) GalaHU


GalaHU
őstag

Holnap kivételesen megint tudunk este játszani, megy még a Biker szervere?

Mik az aktuális belépési adatok?

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#7879) Bandit21 válasza GalaHU (#7878) üzenetére


Bandit21
addikt

Épp tegnap agyaltam azon hogy beirok a kormányos topicba hogy basszus annyian vagyunk és mégis általában 4 fő már sok ha fent van. Pedig megy a szerver állandóan.

Én ma este akkor jövök mindenképp remélem 21 óra után ott leszek.

Gerisoft szerver és "peha" vagy "peha-admin" a kód.

Utovbival mennek a /restart /reset /next parancsok (meg még sok más)

Fp 1 órás Quali 20 perc talán és utána jön 3 verseny, egy nappal egy éjjel egy pedig ami este kezdődik és hajnalban van vége gyorsított idővel.

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#7880) Bandit21 válasza IntelKiller7 (#7875) üzenetére


Bandit21
addikt

Sajna pc-n se jobb én az első kanyart általában offolom, rajt után félre állok hulljon a fergese.
De azért vannak néha egész jó társaságok, legutóbb egy 30 fős kyalami futamon senki se volt kretén.
De volt már olyan spa is ahol egy barom már az időmérőn oda állt a kemmel végére és féktávon be úszott mindig elénk.
Versenyen meg ki ütött mondott hátulról aztán (Isten bizony így emlékszem hogy volt sárga zászló vagy sc pedig most hirtelen ha kérdezik azt mondanám acc be nincs) azzal szórakozott hogy az általa okozott baleset miatt lassan köröző autókba szállt bele 200-al újabb és újabb sárgát/Sc-t okozva.

De azért ez ritka az első kanyarban ki szokott derülni ki a fő barom.

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.