Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:27:44

LOGOUT.hu

Honda topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32151) demars válasza bbubby00 (#32150) üzenetére


demars
addikt

Hú bazz...
Ez durva. Szerencse, hogy nem lett nagyob baj!
Sürgősen nézesd át a gépet, rendszeredet mert ott valami gond van!!!
Ahogy fent írták lehet, hogy a kipuf rendszered...

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#32152) tonyi


tonyi
tag

Sziasztok! Azon gondolkodtam, hogy le kellene cserélnem a Civic EU8-t egy 7gen Type-s-re. Néha hiányzik a ménesből az a plusz 50 ló. Legjobb azonban a Type-r lenne, csak sajnos kellenek a hátsó ajtók is. A Type-s-t lehet valahogy Type-r teljesítményűre alakítani?( pl. hengerfejcsere stb.)

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." - Ayrton Senna (Honda Civic EU8 facelift, Honda Civic FK2 facelift, Huawei P20 Pro, Huawei MediaPad M5 Lite 10, Asus K53TA, HP 15-)

(#32153) EQMontoya válasza bbubby00 (#32150) üzenetére


EQMontoya
veterán

Ez a kipuff valszeg szét volt már rohadva rendesen. Hogy ment ez át műszakin?

tonyi: én meg a pinára gondoltam. :)

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#32154) tonyi válasza EQMontoya (#32153) üzenetére


tonyi
tag

Nekem nem kell rá gondolnom, én vele alszok.👍

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." - Ayrton Senna (Honda Civic EU8 facelift, Honda Civic FK2 facelift, Huawei P20 Pro, Huawei MediaPad M5 Lite 10, Asus K53TA, HP 15-)

(#32155) szőröscica válasza EQMontoya (#32153) üzenetére


szőröscica
addikt

(#32156) bbubby00 válasza szőröscica (#32155) üzenetére


bbubby00
őstag

Arra is gyanakszom, hogy nem ment az egyik henger, és a kipuban maradt üzemanyag belobbant. Hétfőn több infóval szolgálok!

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#32157) EQMontoya válasza szőröscica (#32155) üzenetére


EQMontoya
veterán

Édes Istenem... :U

tonyi: Örülök, hogy ezt is megosztottad. Én sem panaszkodom. Arra próbáltam utalni, hogy nem tettél fel kérdést, így kurvára nehéz rá válaszolni. ;)

bbubby00: ha egy henger nem megy, akkor nem nagyon húzott volna... Rakasd rendbe ezt a verdát, mert így közveszélyes vagy, basszus! Integra már fórumon keresztül is felpofozott volna!

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#32158) bbubby00 válasza EQMontoya (#32157) üzenetére


bbubby00
őstag

Basszus rakatom.... nem olyan egyszerű... Most vettem nemrég... amik eddig kijöttek, mindent megcsináltattam. Bocsi, hogy nem szalonból vettem. Most kapott 4új gumit... a kipuf meg a hátsó ív a híja... amúgy meg nemértem mit vagyok közveszéjes... mert szétrobbant alattam a kipuf? Tényleg tehetek arról? Hát az én ...
na mind1

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#32159) EQMontoya válasza bbubby00 (#32158) üzenetére


EQMontoya
veterán

Az eladónak azért szétrúgnám a valagát a helyedben ezért a mókáért. :)

Same rules apply!

(#32160) Napfénysüti válasza EQMontoya (#32159) üzenetére

Na igen , megérdemelne valamit hogy ezt így adta el. Mondjuk lehet vétel előtt se ártott volna alaposan átnézni.

Més que un club!

(#32161) bbubby00 válasza EQMontoya (#32159) üzenetére


bbubby00
őstag

Ezért a mai "ajándékért" szívesen benyújtanám a számlát neki (2hónaja van nálam). A kipu nemvolt szar állapotban ennyire... a hátsó ívről meg tudtam. :)
Szerencse h a zsír új gumit nem baszta szét... bár majd felemelésnél kiderül...

[ Szerkesztve ]

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#32162) szőröscica válasza bbubby00 (#32158) üzenetére


szőröscica
addikt

Tudtad, hogy nem erre az autóra való kipufogó van rajta.

(#32163) bbubby00 válasza szőröscica (#32162) üzenetére


bbubby00
őstag

Aztmondta h talán... de nem gondoltam, hogy ez lesz a vége. Mostmár mind1 rajta idegeskedni. Meg kell csináltatni azt kész.. :)

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#32164) VIBO


VIBO
őstag

Téligumitok fenn van még nektek?

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#32165) EQMontoya válasza VIBO (#32164) üzenetére


EQMontoya
veterán

Jah, holnap szerintem le is szedem.

Same rules apply!

(#32166) szőröscica válasza VIBO (#32164) üzenetére


szőröscica
addikt

Húsvétig igen, mert nem Pesten tárolom őket.

(#32167) !Overdose! válasza tonyi (#32152) üzenetére


!Overdose!
őstag

7gen Civic Type-S? Tudtommal olyan nem létezett. Nem a VSA-ra gondolsz? Egyébként sajnos nem lehet olyan egyszerűen.

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#32168) tboy93 válasza !Overdose! (#32167) üzenetére


tboy93
nagyúr

szerintem 7g accord typeS-re gondolt

(#32169) Napfénysüti válasza VIBO (#32164) üzenetére

Még igen, talán jövő hét végén lesz lecserélve.

Més que un club!

(#32170) tonyi válasza EQMontoya (#32157) üzenetére


tonyi
tag

Csak hangosan gondolkodtam.

Overdose: A VSA-ra gondoltam, csak rosszul fogalmaztam.

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." - Ayrton Senna (Honda Civic EU8 facelift, Honda Civic FK2 facelift, Huawei P20 Pro, Huawei MediaPad M5 Lite 10, Asus K53TA, HP 15-)

(#32171) DeathAdder válasza VIBO (#32164) üzenetére


DeathAdder
veterán

Fent, és lehet csak műszaki után májusban pakolom fel a nyáriakat :))

(#32172) demars


demars
addikt

Egy kérdés: Milyen színűre fessem a féknyergeket? :F ITT a sárkány ( nem saját kép, de ugyan ez a szín és ugyan ez a felni)
Nekem nagyon tetszik ez az egyszerű felni, amit ti itt sokan használtok "sok küllős" típusok nekem nem jönnek be. :N
Én az enyémnél citrom sárgát vagy arany színt képzelnék el... de szívesen fogadom a jó tanácsokat... :K

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#32173) runner 125 válasza demars (#32172) üzenetére


runner 125
nagyúr

Mi lenne ha nem nyúlnal hozza? :)

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#32174) !Overdose! válasza runner 125 (#32173) üzenetére


!Overdose!
őstag

+1

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#32175) sunny84 válasza demars (#32172) üzenetére


sunny84
senior tag

ne sufnituningolj így jo ahogy van ;)

" Ez nem autó ez HONDA " - Ha második vagy, te vagy az első, aki veszít. -

(#32176) EQMontoya válasza demars (#32172) üzenetére


EQMontoya
veterán

Végképp nem egy tuningautó, kár piszkálni. Maradjon gyári, többet is fog úgy érni később.

Same rules apply!

(#32177) m3tr0 válasza VIBO (#32164) üzenetére


m3tr0
senior tag

Lehet egész nyáron azon járok,mert nem találok normális felnit. :(((
Valószínű Lacháza is kimarad...

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#32178) zolynet válasza >>>W!nman* (#32145) üzenetére


zolynet
addikt

Most erre esett a választás. (tesco)

Anno hőálló Dupi-Color-al lett fújva, az ennyit bírt. (rá volt írva h 300fokig is bírja)

[ Szerkesztve ]

Life is too short to stay stock!

(#32179) DeathAdder válasza !Overdose! (#32174) üzenetére


DeathAdder
veterán

+1 :K

Ma reggel azért jól elnézegettem az Agárdi kirándulókat.
Jézus ereje........ így megszentségteleníteni a Honda márkát, és szerintem nem túlzó ha azt mondom 90+% ilyen volt :N

(#32180) zolynet válasza DeathAdder (#32179) üzenetére


zolynet
addikt

Ebből számomra semmi sem derül ki hogy mi is volt.
Lehet asszociálni 1-2 dologra, de azért leírhatnád mit látott tünde szemed. ;]

Life is too short to stay stock!

(#32181) Napfénysüti válasza zolynet (#32180) üzenetére

Gondolom a giccstuningra utalt. :)
Sajnos tényleg nagyon sok van belőlük.

Més que un club!

(#32182) demars válasza runner 125 (#32173) üzenetére


demars
addikt

Azt mondjátok...?!
Hiszek nektek!
:)

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#32183) NoLF válasza demars (#32182) üzenetére


NoLF
addikt

Ha mar fujni kell mindenaron akkor legyen sotetszurke, amilyen gyarilag ;)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#32184) DeathAdder válasza zolynet (#32180) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ahogy süti is mondja, van az igényes szép tuning, meg van az ami ott volt Agárdon a legtöbb hondán :)

Nem is tudom lenne-e közös témám azokkal a userekkel :N

(#32185) demars válasza NoLF (#32183) üzenetére


demars
addikt

Annyira nem vészes... nem a csúnya rozsda miatt szeretném, hanem mert nagyon tetszenek a színes féknyergek... :K és most, hogy zoly mutatta a képeket és írta, hogy nem vészes a festése kedvet kaptam hozzá...
Ha a gyári színe sötétszürke... akkor később is átfújhatom nem...?? ;]
Elszíneződés és ferodol por, lerakódás van azért rajta, lepucolni mindenképp lefogom, majd akkor meglátom, hogy neki állok e egyáltalán

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#32186) zolynet válasza demars (#32185) üzenetére


zolynet
addikt

Nekem fertanos színben is tetszett a féknyereg, az biztos nem kopik, pattog le. :)

Life is too short to stay stock!

(#32187) demars válasza zolynet (#32186) üzenetére


demars
addikt

:DDD
Volt egy kis időm... rákerestem a homokfúvásra... nem is vészes áron lehet kapni kézi homokfúvókat, kisebb nagyobb méretben is. Néztem pár videót is, elég hatékonynak tűnnek, pl féknyereghez, kipuffogókhoz, acél felnihez simán használhatók..
Használt már valaki ilyet? Tudom ma már nem olyan vészes áron homokfúvóznak le egy egy alkatrészt... de ha lenne itthon, sztem többet használnám máskor is (pl kerítéshez :) )
Mondjuk a homok árát még nem néztem meg...

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#32188) tboy93


tboy93
nagyúr

Idiota faszkalap futomuves szarul kapatta fel az anyat a kerekcsavarra, ugyhogy ma kereklevetelnel sikeresen beletort az anyaba a csavar. Hol lehet kapni tocsavart + anyat? 7g nfl sedan.

(#32189) runner 125 válasza tboy93 (#32188) üzenetére


runner 125
nagyúr

Tőle biztosan tudsz vásárolni anyát, a tőcsavarra kérdezz rá.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#32190) !Overdose! válasza tboy93 (#32188) üzenetére


!Overdose!
őstag

Én is jártam már így sajnos. Ez történik, ha rögtön a légkulccsal állnak neki és nem kapatják fel előtte az anyát. Az enyémhez újat ne kapni külön csak kerékaggyal, úgyhogy bontottat vettem a szentendrei bontóban valami 500 Forintos áron.

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#32191) tboy93


tboy93
nagyúr

Köszi a tippeket, holnap körbe csörgök.

(#32192) szesa


szesa
senior tag

Sziasztok!

Keresek Civic 97be gyári középső kartámasz/könyöklő szettet
hátha tud valaki, csepeli bontoban nem volt.

Köszi
Üdv.

-

(#32193) tboy93 válasza szesa (#32192) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ritka mint a feher hollo, hondasok facebook csoportban neha talalni.

(#32194) demars válasza tboy93 (#32193) üzenetére


demars
addikt

Rákerestem facebookon erre a honda csoportra de nem találtam! Van több csoport, de mind külföldi...

Hehe... hondások bepötyögésével már ki is dobott egy sor magyar clubot... :W

[ Szerkesztve ]

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#32195) bbubby00 válasza szesa (#32192) üzenetére


bbubby00
őstag

Régóta vadászok én is egyre :D

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#32196) honda23 válasza bbubby00 (#32163) üzenetére


honda23
aktív tag

Ne foglalkozz vele, a kipuff nem azért durrant szét, mert kicsi volt. A probléma vtec nyitásnál lett volna, 5.-ben pont 160-nál nyit 5500-as fordulaton. Ekkora sebességgel nem mehettél, amúgy kb 140-ig semmilyen teljesítménybeli csökkenést nem tapasztaltam, addig úgy ment, ahogy kell, a probléma az 1.4-es kipuffal kb 160-170-nél kezdődött, ott már nem tudott kimenni olyan sebességgel a keletkezett gáz.

Üdvözlet a vti szoppancsroller klubban, én is megjártam ezeket, ráadásul 10 vtiből kb 7-8 olyan kókány, hogy az nem igaz, ha belemerülnél aprólékosan, ahogy én csináltam, találnál még szerintem elég durva hibákat.

Pedig egy vtit fenntartani egyáltalán nem drága, viszonylag olcsó hozzá minden.

nincsen lehetetlen, csak tehetetlen

(#32197) honda23 válasza tboy93 (#32188) üzenetére


honda23
aktív tag

Az én kerekeimhez nem nyúlhat senki, csak amikor az adott felnit felgumizzák, felrakni nem rakhatták fel egyszer sem, én nekem egyszer rakták csak fel, feljelentés is lett belőle azonnal.
Kaptam megegyezés alapján egy ingyen festést ingyen gumizással.

Éppen az ilyen szituk miatt hagytunk már el kereket offon, vagy törtek el tőcsavart, vagy összeverték légkulccsal az új festésű felniket stb.

Ha viszem valahová akármelyik eddigi Hondámat, mindig én fogom levenni a kerekeket, különben nem engedem a munkát elvégezni és megyek tovább máshoz.

Volt már elég esetem, hogy ezt csináljam, sajnos... :(

nincsen lehetetlen, csak tehetetlen

(#32198) Napfénysüti válasza DeathAdder (#32184) üzenetére

Múltkor viccesen meg is jegyeztem az egyik FB Honda csoportban hogy én lassan meghúzhatom magam mert nem tuningolom a gépet hanem gyáriasítom. :DDD
Ott is akad pár "gyöngyszem" az egyiknek nem is olyan rég vették el a forgalmiját mert nem ment át a szigorított műszakin. Mondjuk amilyen gép volt azon csodálkoztam hogy csak akkor küldték ilyenre... :U

Més que un club!

(#32199) gaga1 válasza Napfénysüti (#32198) üzenetére


gaga1
tag

Egyre jobban szigorodik a muszaki. A hatso ablakon nem lehet felirat mert balasetveszelyes. A mogottem jovo azt olvasva nem a vezetesre figyel :O
De ha 40cm-el lejjeb van a karosszerian az szabalyos.A torvenyalkotok nagyon h :Y ulyek tudnak lenni.

Szelvedojavitas,lampapolirozas,autoalkatreszek

(#32200) Napfénysüti válasza gaga1 (#32199) üzenetére

Na ezt nem is tudtam.
Az enyém mondjuk pont múlt héten ment át a műszakin minden "segítség" nélkül. Azon a gépen amit írtam meg kb 3 eredeti elem nem volt. Ha láttad volna hogy néz ki, egy olyan autóval kb kihívja az ember a sorsot hogy mikor szedik ki és küldik szigorítottra. Nem mellesleg akkora hangja volt hogy 3 utcával odébb is simán Lehetett hallani.Szubjektív vélemény de szerintem baromi ronda is volt. :D
Vagy lehet csak nekem van érdekes ízlésem, sokáig autós formatervező szerettem volna lenni így elég kritikus vagyok a formák harmóniájával. ;]

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.