Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13033) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Magas sugárzó akciók lefújva.
Sajnos meg van a bibi, hogy miért is nem szól ez úgy ahogyan kellene, és miért kell az égig tolni a magasat mindenen, hogy legyen egy kis magas.
Hát a 2011-ben gyártott szervizpillék, nem kompatibilisek a régi driverrel.
Tehát, arról van szó, hogy az új szervizpille központosító gyűrűjének nagyobb az átmérője, mint a régi driverének. bele sem megy, illetve már előzőleg belerakott sem volt jó. természetesen ezzel együtt ki is tartja azt az 1-2mm-t, így bele sem megy a csévetest a légrésbe teljesen, csak majd hogy nem félig.
Na már most megpróbáltam központosan összerakni (ilyen ütközéses módszerrel, tili-toli), és összeraktam. Hát kb. úgy szól mint előtte is szólt.

Ezért éreztem a bibit ennél a hangszórónál, mert tudom, hogy hogyan is kellene szólnia.
Szól ez egyébként, de csak kb.60%-on. Ezért érzéketlen is lesz amikor ráteszem a tölcsért.

Felhívtam az eladót, azt mondta, hogy ad helyette másikat. Olyat amibe bele is megy rendesen a pille.

MNC, hát igen, a driver az az idők végezetéig driver marad, és az nem üzlet, hogy egyszer megveszi valaki, és utána már csak pillét kelljen cserélni. Szemetek ezek nem is kicsit.
Gondolom nem tudták már eladni a drivert, csak a pillét hordta mindenki. Ezt nem hagyhatták szó nélkül. Kemény lépés nem mondom. :W :W

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.