Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13009) Gabormester


Gabormester
csendes tag

Sziasztok! Ugyan nem teljesen hangfal építéssel kapcsolatos a kérdésem, de hátha tudtok segíteni.
Vettem egy régi Cambridge Soundworks(Creative) DTT2500 házimozi erősítőt használtan, mélynyomó, adapter nélkül. Hivatalos pdf-ben megtaláltam hogy a mély 20w RMS rá is kötöttem egy másik házimozirendszerből való Orion 40W-os mélyet.Feltekerve a Sub potiját elkezdett lüktetni, ez mit jelent?(gondolom túl kicsi a mély).Rápróbáltam egy házilag épített 120as SAL mélyre ezzel nem produkálja a lüktetést viszont az erősítőn a powerled picit elhalványul a nagy basszusoknál az erősítő le nemkapcsol, sőt ha feltekerem akkor még torzít is a mély.Rákötöttem egy 200as SAL subcsövet is azzal meg sajnos letilt az erősítő 15-20% körül, akkor most milyen mélyet kéne hozzá néznem? Valamint nemkaptam hozzá ugye az adapterét ami 15V 3A DC lenne most egy 12V 1A DCről üzemeltetem ez lehet baj?Van itthon 24V-os is csak azt nem mertem rákötni, vagy csak annyit vesz fel amennyi kell neki?Mégvalami...a master potija behallt teljesen az erősítőnek ez egy 6csatornás poti amire nincs ráírva semmi kimérni az ellenállását sem tudom milyen potira cseréljem? 10-20-30k?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.