Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 08:22:23

LOGOUT.hu

Gumi és felni topic
Ha kérdezel, akkor kérdezz úgy, hogy segíthessünk: írd le a gyártót, típust, évjáratot és motort/teljesítményt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34348) ladanyi


ladanyi
tag

Sziasztok!
Szeretnék ismét segítséget kérni, mert 2 gumisnál is jártam és mindkettő mást mondott bár igaz látatlanban az autó nélkül csak beugrottam megkérdezni.
Szóval 2001-es oel corsa c (973 cm3 és 43KW) autóra keresek négyévszakos gumit (most a gyári méretű 155/80 r13 nyári Hankok K701 van fent). Előzőekben segítséget kaptam itt, hogy a Vredestein quatrac 5 jó választás DE. Az egyik gumis azt mondja, ha ez a gyári méret akkor erre a felnire rámegy a 175/70 r13 gumi, amiből nagyobb a választék, jobb úttartása és kanyarstabilitása lesz. A másik azt mondta maradjon a gyári méretű, mert nem lesz számottevő a nyereség fentiekben, de a nagyobb gumi drágább is és a kocsi fogyasztása is emelkedni fog. Mivel városi közlekedésre (évi 5-8000km) használja a feleségem (tehát nem kell menőzni a jó kinézéssel) jobára nedves és száraz aszfalton (havon jegen nem) így most nem tudom ki beszél igazat. Abban mindketten egyeztek hogy a vredestein jó márka, de ennyi igénybevételre tökéletesen jó egy olcsóbb árfekvésű is de a kínaiakat felejtsem el. Tudnátok segíteni kinek van igaza? Esetleg árfekvésben melyik olcsóbb márkában érdemes nézelődni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.