- Oldman2: A KOReader ebook olvasó program
- sziku69: Szólánc.
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Meggyi001: Anya, tudsz segíteni a matekban?....Nem érek rá kisfiam, majd segít a ChatGPT...
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- bambano: Bambanő háza tája
- V.Milán: 04.15. Ki mit csinál ma?
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
-
LOGOUT
Gumi és felni topic
Ha kérdezel, akkor kérdezz úgy, hogy segíthessünk: írd le a gyártót, típust, évjáratot és motort/teljesítményt!
Új hozzászólás Aktív témák
-
peppe79
senior tag
Kérdés: az igaz, hogy a Michelin Crossclimate kevésbé kopik ugyan, de a gyári profilmélysége 7,14 mm (ami a gyakorlatban mindössze 6,8-6,9mm) ; a Vredestein Quatrac 5 pedig 7,94 mm? Mert akkor lehet, hogy nagyjából ugyanott vagyok, ahol a part szakad...a többi teszteken meg hasonlóan teljesítenek.
A Quatrac 5 viszont 195/60 R15 méretben 20%-kal olcsóbb a Crossclimate-nél.Illetve találtam egy Michelin Crossclimate vs. Bridgestone Weather Control A005 tesztet, ahol a Bridgestone jobban teljesít. Ráadásul a Bridgestone egy ezressel olcsóbb is lenne.
A Continental AllSeasonContact gumiját végül elvetettem, mivel száraz útfelületen vezetek a legtöbbet, és ott elég gyengén teljesít.
Úgyhogy marad a Vredestein Quatrac 5 (~80e/szett), vagy a Bridgestone Weather Control A005 (~96e/szett). Ha utóbbi tartós gumi (a leírás szerint az), és biztonságosabb vezetést nyújt, akkor nekem simán megér plusz 16 ezer Forintot.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Bomba ár! Dell Latitude 5290 - i5-8GEN I 8GB I 256SSD I 12,5" HD I Cam I W11 I Garancia!
- 124 - Lenovo Yoga Pro 7 (14IMH9) - Intel Core Ultra 9 185H, RTX 4060 (48 hónap garancia!)
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy A50/Samsung Galaxy A51/Samsung Galaxy A52/Samsung Galaxy A53
- AKCIÓ! nVidia Quadro P4000 8GB GDDR5 videokártya garanciával hibátlan működéssel
- Telefon felváráslás!! Samsung Galaxy S22/Samsung Galaxy S22+/Samsung Galaxy S22 Ultra
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest