Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 08:22:23

LOGOUT.hu

Gumi és felni topic
Ha kérdezel, akkor kérdezz úgy, hogy segíthessünk: írd le a gyártót, típust, évjáratot és motort/teljesítményt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25676) Jörmungandr


Jörmungandr
csendes újonc

Sziasztok!
Nyári gumit szeretnék vásárolni, de nem tudok dűlőre jutni. (225/45 R17)
Az első kiszemeltem a Hankook K120 Ventus V12 Evo2 gumija volt, aminek nagyon tetszett a mintázata. Kicsit jobban utána olvastam és többen panaszkodtak, hogy a guminak pár 1000km-es futás után már érezhetően romlik a minősége, szeret felúszni a vizes aszfalton + kopik is rendesen. Ezt meg tudja valaki erősíteni, vagy cáfolni?
Utána barátom ajánlotta a Vredesteint. Ebből én csak ultrac satin-t nézegettem, de a teszteken nem szerepelt valami jól.
Rengeteg tesztet elolvastam, de nem lettem okosabb. Sőt, inkább jobban összezavartak. (Volt olyan teszt ahol ugyan annak a guminak (ugyan azon az autón) 2017-ben 8 méterrel hosszabb volt a féktávja, mint a 2016-os teszten…)
Tudnátok ajánlani pár típust, ami már bizonyított nálatok?
Mivel az autót, amire a gumi lesz, 85-90%-ban autópályán használom fontos lenne, hogy intenzív fékezésre is jól reagáljon és vizes aszfalton is jól viselkedjen. (Ha még mellette halk is, akkor nagyon boldog lennék. :) )
A 4db új gumira nem szeretnék 100e Ft-nál többet költeni. Természetesen minél több pénz marad a zsebemben, annál jobb. ;)
Köszi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.