Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • yodamastah

    őstag

    válasz pocokxx #13515 üzenetére

    Én a következőt tenném: azonnal lehajítanám a p*csába ezt a fos gumit ami rajta van, és vennék 4db normális nyárigumit. Majd amikor eljön a téli szezon, vennék egy garnítúra normális téligumit. ... kb pont ezt csináltam tavaly amikor vettem egy 7 éves autót, amin még az a repedezett szétkopott nyárigumi volt amivel 0km-esen vette az előző tulaj.

    Vagy ha keveset autózol és elég a 4S gumi és spórolni akarsz, akkor vegyél most egy garnitúra CC-t.

    De ilyen stratégiázást (kihúzom vele a szezont, veszek télit nyárra stb..) a gumikkal nehéz megérteni. Ha cserés a gumi akkor kicserlni kell, nem kihúzni vele valameddig. Ha nem futja rá akkor meg kölcsön kell kérni vagy álljon az autó, vagy át kell gonodlni az autó tartást, mert a gumi az fogyóeszköz és nem kellene hogy problémás tétel legyen.

    Esetleg jó áron használt nyárigumi sem elvetendő, de csak ha nem öregebb mondjuk 4 évnél, és max 2mm kopott el az eredeti profilból. Annak semmi értelme olyan használtért pénzt adni ami 10ekm/év mulva kuka lesz.

    Téliből nem vennék használtat...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés