Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Gitáros topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:43:03

LOGOUT.hu

Gitáros topic ♪♫ eddig összegyűjtött tapasztalataink itt.
(gitár-, erősítő-, effekt- és húrválasztásról, hangkártyákról)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53051) gaborbol válasza arnyekxxx (#53032) üzenetére


gaborbol
őstag

Ezt a sracot tamogatom iden, ez tegnap jott ki pont ezzel a temaval kapcsoltaban.

[link]

(#53052) Bobrooney válasza Goose-T (#53050) üzenetére


Bobrooney
senior tag

Igen-igen, ezt tudom és köszi mindenkinek az ötleteket.
Csak annyira voltam kíváncsi, hogy én vártam-e el sokat a szervíztől.

(#53053) arnyekxxx válasza Bobrooney (#53049) üzenetére


arnyekxxx
veterán

Ez így tényleg elég ferde, +1 a szivacsra. Mondjuk jó alacsonyan is van, ha emeled a csavarral nem változik a dőlészöge?

(#53054) Ba cy lus


Ba cy lus
őstag

Ha esetleg valaki mostanában tervez Marshall DSL-t venni, érdemes megnézni a muzikernél: újra van náluk, elég jó áron.

Az mondjuk nem igaz szerintem, amit néhányan hangoztatnak, hogy ezek a modern csövesek alacsonyabb hangerő potiállás mellett is jól szólnak. 3 órás állástól (a potin 8-as érték) jön meg a bugi. Merthogy az előfok torzítás nem helyettesítheti a végfok torzítást ([link], bár youtube-on nem jön át úgy), szóval ki kell tekerni. Én az 5 wattost ezért már mindig 0.5W-ra lecsökkentve használom, igazából egy társasházi lakásba ez már hangos tud lenni, az 1W-os fej + láda lett volna ideális nekem is.
A többi kombóm közül még a kis Blackstar Fly 3 + 103 van rendszeres használatban. A Roland Cube 15X metálra jó (még a single coilból is kihozza a metált), az overdrive viszont nekem túl letisztult, nem az a nyers, garázsrockos sound. Oké, a Blackstaré sem annyira, mint a Marshall, de tűrhető.

[ Szerkesztve ]

(#53055) FockeWulf válasza Ba cy lus (#53054) üzenetére


FockeWulf
tag

" Az mondjuk nem igaz szerintem, amit néhányan hangoztatnak, hogy ezek a modern csövesek alacsonyabb hangerő potiállás mellett is jól szólnak"
Szerintem meg igaz, alacsony potiállásnál is jól szól a DSL, de nagyobb hangerőn jobban szól mint kisebb hangerőn. Mint ahogy az 5 wattos fokozaton is jobban szól mint az 1 wattos állásba, de így visszavéve sem szól rosszul. (Nem is tudtam hogy van olyan modell ami 0,5 wattra csökkenthető, az enyém 1 wattra vehető vissza). De ez minden csövesnél így van, igazán nagy hangerőn szólal meg.

(#53056) Ba cy lus válasza FockeWulf (#53055) üzenetére


Ba cy lus
őstag

A Marshall szerint 0,5W: [link]. :)
Nekem túl puha annál alacsonyabb hangerőn, nem harap.

(#53057) FockeWulf válasza Ba cy lus (#53056) üzenetére


FockeWulf
tag

Hm, tényleg, az enyém visszavéve 1 watton szól :)
Persze, kisebb hangerőn nyilván nem olyan harapós, de nem szól rosszul. Csak nagyobb hangerőn jobban szól :) Mert vannak olyan kombók amik kifejezetten szarul szólnak kis hangerőn...van hogy nagyon is.

(#53058) Ctrl+Alt~Del válasza Alexios (#53007) üzenetére


Ctrl+Alt~Del
senior tag

Nahh, megtanultam az A7, B7, C7, D7, E7 és G7 akkordokat. Furán szól mindegyik, érdekes a hangzása.

Gyorsan le is mértem, mennyi váltást tudok belőle egy perc alatt csinálni, miután megtanultam.

E7-B7: 32 (Slash) - 39 (PRS)
B7-A7: 26 (Slash) - - 35 (PRS)
G7-C7: 23 (Slash) - 34 (PRS)

Az jól látszik, hogy a vastagabb nyakú LP-n lassabban megy. :DDD

És akkor most játszhatok bluest? ;] Valahogy nem látom, hogy jön el a nap, amikor azt mondom majd, hogy óóóó, egy jó kis számot játszanék, amiben B7 és C7 akkordok vannak, olyan állat lenne. :)

W | W | H | W | W | W | H

(#53059) doc válasza Ctrl+Alt~Del (#53058) üzenetére


doc
nagyúr

Nem csak blueshoz kellenek a 7-es akkordok, pl. a Micimackoban is van A7 :D
Eleg sok 'tabortuzes' dalban van pl. B7 vagy E7 is

[ Szerkesztve ]

(#53060) consono válasza doc (#53059) üzenetére


consono
nagyúr

És akkor a jazzről még nem is beszéltünk :) (Na jó, ott mindennapos a 9-es, 11-es vagy 13 akkord is)

"In God we trust. All others must bring data"

(#53061) Alexios válasza Ctrl+Alt~Del (#53058) üzenetére


Alexios
veterán

Nem csak blues számokban vannak 7 akkordok :) Persze kvintes zúzásoknál kevésbé jön elő (bár simán lehet hogy mondjuk implikálva van, mert olyan szeptimet játszik rá más), de rockzenében nagyjából bármikor előjöhet. Pl. a Nothing else mattersnél a Nothing szónál egy H7 akkordot játszanak. Vagy ott van Jimi Hendrix akinél ennél csak bonyolultabb akkordok vannak kb.

(#53062) Goose-T válasza Alexios (#53061) üzenetére


Goose-T
veterán

Ha már Hendrix, akkor ezt az akkordot érdemes megtanulni, nagyon jól szól.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#53063) Ctrl+Alt~Del válasza doc (#53059) üzenetére


Ctrl+Alt~Del
senior tag

Sok tábortüzes dalt tervezek játszani a jövőben. :DDD

W | W | H | W | W | W | H

(#53064) Ctrl+Alt~Del válasza Goose-T (#53062) üzenetére


Ctrl+Alt~Del
senior tag

Ennek mi a neve?

Más: Most írt a Muziker, hogy küldenek új pedált az eltűnt helyett.

[ Szerkesztve ]

W | W | H | W | W | W | H

(#53065) Goose-T válasza Ctrl+Alt~Del (#53064) üzenetére


Goose-T
veterán

E7#9

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#53066) consono válasza Goose-T (#53062) üzenetére


consono
nagyúr

Ez úgy is jól szól, ha a B(H) húron a 7. bundnál van lefogva a 4-el :) Vagy ha G húron a 9. bundnál.

[ Szerkesztve ]

"In God we trust. All others must bring data"

(#53067) Goose-T


Goose-T
veterán

Most dobta be a GLS. 37 ezerért nem tudtam ellenállni neki. Natúr faszínű test, RG alak, cápafog berakások, fix híd. Jó kis játszós gitár lesz, már el is terveztem, milyen tuningokat tolok rá AliExpressről. :D

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#53068) espista válasza Ba cy lus (#53054) üzenetére


espista
senior tag

Ezért van nekem 1/15 W-os Laney-m. Nem, mintha használnám bármire is...

Romani ite domum!

(#53069) arnyekxxx válasza Ctrl+Alt~Del (#53058) üzenetére


arnyekxxx
veterán

(#53070) emiki6


emiki6
veterán

Érdekes lesz megszokni a játékot. Bal csuklómat-alkaromat felemészti hamar az a pozíció, ahol tartani kell, a savasodásból ítélve jó kis extensor edzés lesz ez. :D Hosszabb, folytonos gyakorlásra esélyem sincs, mert itt is a pihenés után közvetlen jobban megy, aztán a fáradás-figyelemvesztés-ügyetlenedés miatt a gyakorlás hatékonysága romlik: érzetre ez is egy ügyességi/koordinációs mozgás, ami a legtöbbet abból profitál, ha az ember minél gyakrabban (minden nap, ha lehet, a nap folyamán többször) gyakorol, inkább kevesebbet, mint kevésszer sokat, úgy lehet jól beírni az idegrendszerbe a mozgásokat.
Szóval egy darabig itt lesz a bass az íróasztalomnak támasztva és megpróbálok minél többször egy picit gyakorolni. Egyelőre skálákkal tervezek ismerőssé válni a menzúra kiosztásával.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#53071) cucka válasza emiki6 (#53070) üzenetére


cucka
addikt

Javaslom, legalább nézz meg pár youtube videót a helyes kéztartásról, vagy még inkább vegyél 1-2 órát tanártól.
A basszusgitáron vastagak a húrok és hosszú a menzúra, szóval elég könnyen tudsz vele szerezni egy jó kis ínhüvelygyulladást.

A cél, hogy minél kevesebb fizikai munkával tudj játszani. Ha megnézed a profikat, azt látod, mint ha játék közben nem csinálnának semmit.

(#53072) Ctrl+Alt~Del válasza cucka (#53071) üzenetére


Ctrl+Alt~Del
senior tag

Hát, amikor látom Steve Harris ujjait prüntyögni a bőgőjén, fel nem fogom, hogy tudja észben tartani, mit és hogyan miután kell pengetni, úgy jár a keze. :-D

W | W | H | W | W | W | H

(#53073) Moleman válasza emiki6 (#53070) üzenetére


Moleman
addikt

Vegyél neki egy gitárállványt, nehogy feldőljön. :D
Én egyszer támasztottam asztal mellé egy gitárt, fel is dőlt szegény, szerencsére nem sérült meg. Azóta mindig veszem a fáradságot, hogy odavigyek egy állványt.

(#53074) Ctrl+Alt~Del válasza Moleman (#53073) üzenetére


Ctrl+Alt~Del
senior tag

Én se támasztom le soha, és már nem is fektetem kanapéra sem, mert elhangolódik :-D

W | W | H | W | W | W | H

(#53075) Bobrooney válasza arnyekxxx (#53048) üzenetére


Bobrooney
senior tag

Jelentem, nem volt egyszerű menet, de ki fogják cserélni a gitárt.

(#53076) doc válasza Bobrooney (#53075) üzenetére


doc
nagyúr

Ugyanolyan tipusra? Az uzletben kiprobaltatok az ottani erositon?

[ Szerkesztve ]

(#53077) cucka válasza Ctrl+Alt~Del (#53072) üzenetére


cucka
addikt

Annyira azért nem bonyolult, amit Steve Harris játszik.
Viszont ha megpróbálod utána csinálni, akkor kb. a negyedik percnél azt fogod érzni, hogy leszakad a jobb kezed a folyamatos galoppozástól, és hát akkor még egy számot sem játszottál végig. :D

A trükkje, hogy minimális erővel pengeti a húrokat, így spórol az energiával.

[ Szerkesztve ]

(#53078) Bobrooney válasza doc (#53076) üzenetére


Bobrooney
senior tag

Nem mondták, hogy nem arra.

(#53079) Ctrl+Alt~Del válasza cucka (#53077) üzenetére


Ctrl+Alt~Del
senior tag

Kinek mi a bonyolult! :-D

Azért közel 70 évesen így csapatni, lehet annyira nem bonyolultnak nevezni, de mást nem érdemel, csak tiszteletet...

W | W | H | W | W | W | H

(#53080) cucka válasza Ctrl+Alt~Del (#53079) üzenetére


cucka
addikt

A nem bonyolultat úgy értem, hogy ha a zenében egy D akkord van, akkor Steve Harris szinte biztosan egy D power chord-ot fog így vagy úgy kipengetni.

Szóval amit csinál az nem igazán bonyolult, viszont eljátszani rohadt fárasztó (fiatalon is, nem hogy 70 évesen), és nagyon oda kell figyelj a technikára.

Amúgy őt tiszelet övezi mindenhol, bár szerintem az is közrejátszik, hogy ő a főnök a zenekarban, ezért náluk mindig rohadt hangos a basszusgitár a mixben, plusz úgy is van megírva a zene, hogy fontos szerepe legyen benne Harrisnek.
(Utóbbi heavy metálban nem jellemző, igazából basszusgitár szempontjából a metál egy nagyon egysíkú műfaj. Kivételek persze vannak, pl. Steve Harris)

[ Szerkesztve ]

(#53081) emiki6 válasza Ctrl+Alt~Del (#53079) üzenetére


emiki6
veterán

Hát volt pár évtizede csiszolni és kifejleszteni egy magas szintű hatékonyságot, könnyedséget. :D

Moleman: Szerzek majd, egyelőre ideiglenesnek ez most jó. Tettem egy rongyot az asztal és a hangszer közé, hogy ne csússzon, alatta is szőnyeg van, elég stabil, nem dől el, hacsak fel nem rugom. :D

cucka: A vastag húr nem zavar, elméletileg harcedzett kezem van, másztam is pár évet. Az ujj tárogatást még szoknom kell, a kis és középső ujjak egymástól távolítása pl relatív nehéz. Az ujjaim amúgy hosszúak, 4 fretet nem gond átfogni csúsztatás nélkül.
Inkább az nehéz, hogy teljesen szupinált helyzetben van a kézfej, azaz a mozgástartomány szélén kel tartani, ami hosszútávon önmagában fárasztó, játszva meg méginkább.
De majd kicsit még elemzem másokat nézve a hatékony kéztartást.

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#53082) Bobrooney válasza doc (#53076) üzenetére


Bobrooney
senior tag

Az üzletben? Viccelsz, élni sem akarnak, nem dolgozni.
Múltkor is úgy otthagytak kb 10 percre, bejöttek a vevők azt engem kérdezgettek, azt hitték én vagyok az eladó :D :D :D.

[ Szerkesztve ]

(#53083) doc válasza Bobrooney (#53082) üzenetére


doc
nagyúr

Ez a gyori hangszerdiszkont? Ott most vettek fel uj embert, a regi srac aki maradt jo arc, bar nem tul proaktiv :D Az uj meg segitokesz volt multkor is, de szegenynek meg tenyleg fogalma sem volt hogy merre van az ajto, mire keritett egy hangolot, addig megcsinaltam telefonnal :U
Amugy ja, a Hangszerbarlangban lenyegesen vevobaratabbak voltak, igaz, eleinte ott is ugy kezeltek mintha eltevedtem volna a langosost keresve, aztan mikor rajottek hogy itt jo esellyel vasarolni fogok, akkor hirtelen nagyon segitokeszek lettek :DDD

(#53084) Bobrooney válasza doc (#53083) üzenetére


Bobrooney
senior tag

Igen ez a győri hangszerdiszkont. Az új srác a hangszerbarlangba dolgozott korábban. Állítólag ő húrozta fel meg állította be az Ibanez-t, bár ne tette volna :D. Ha jó kedvük van mindenben segítenek, de ez 10-ből 1x van sajnos, annyira random, hogy ehhez nekem nincs idegzetem/kedvem/türelmem.

Barlanggal nincs különösebb bajom, bár ott is furák sokszor. A zenebutikot meg meg sem említsük. Érdekes Budapesten 3 hangszerboltban jártam, teljesen más kiszolgálásban volt részem, a Stageshop előtt meg le a kalappal.

(#53085) cucka válasza emiki6 (#53081) üzenetére


cucka
addikt

Pont erre akartam célozni. A bal kezednél minimális erőkifejtéssel le kell tudd fogni a húrt. És nagyon nem is kell szétterpeszteni az ujjaidat.
Ha nagyon szupinált helyzetben van a kézfejed, akkor jó eséllyel rossz a kéztartásod, vagy nincs elég magasan a gitár nyaka. Ha érzed, hogy feszülnek az izületek és az inak a kezedben, akkor javítani kell a tartáson.

Jobb kéz az más tészta, igazából az végzi az érdemi munkát, ott lehet finoman és agresszíven is játszani.

[ Szerkesztve ]

(#53086) emiki6 válasza cucka (#53085) üzenetére


emiki6
veterán

De ha nem néz felfele a tenyerem (supination), akkor nem tudok rajta játszani, máshogy nem tudom fogni. Függőlegesbe nem teszem a hangszert, mert úgy még rosszabb. (Azt már megértem, hogy a pengető kezet miért oda szokás tenni ahova, mert rá lehet támaszkodni a hangszerre, ezzel levéve a súlyt a nyakas kézről.)
Majd megszokom.
Simán lehet túl nagy is a kezem (a középső ujjam az ujjtő ízület közepétől ujjvégig 11,5 cm, a tenyér+ujj meg kb 20 centi, nagy arasz 24 cm, kis arasz 21) és emiatt fárasztóbb egy átlagos kézméretre tervezett nyak. És ilyenkor amúgy nem mindegy más hogy fogja? Úgyis egyéni fogást kell találjak... Az alapelveket szerintem értem, nem gondolom, hogy rosszul fogom, a hatékonyság majd javul idővel.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#53087) cucka válasza emiki6 (#53086) üzenetére


cucka
addikt

Nyilván felfele néz a tenyered, de nem a tenyered tartja a hangszer nyakának a súlyát. És figyelj rá, hogy ne legyen feszültség a csuklóban meg egyéb izületekben.

A kezed méretén filózni meg fasság.
Pino Palladino egy két méteres fickó lapát tenyérrel és iszonyú hosszú pókláb-szerű ujjakkal, és a világ egyik legjobb basszusgitárosa,.
Victor Wooten egy alacsony fickó gyerek méretű kézzel, mini-virsli kinézetű ujjakkal, és a világ egyik legjobb basszusgitárosa.
Szóval hidd el, nem ez számít.

(#53088) emiki6 válasza cucka (#53087) üzenetére


emiki6
veterán

Tudom, hogy nem az számít. :D
Igen, súlyt nem teszek rá, az hamar kiderült, hogy nem jó ötlet. :D

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#53089) Alexios válasza emiki6 (#53086) üzenetére


Alexios
veterán

Ha valami a nagy kézméret általában inkább előny hosszú távon, de hátrány biztos nem

(#53090) Ba cy lus


Ba cy lus
őstag

Az elmúlt héten a classic vibe hangszedőinek magasságával szépen bementem az erdőbe a neten összeolvasva mindent ideális hangszedő-húr távolságról. Ma már csak azon kaptam magam, hogy valami kiveszett a hangból, amivel rögtön az elején belopta magát a szívembe. Szóval hazaérve alacsonyabbra vettem, így most kb. 2.5mm a magas, kb. 3mm a mély húroknál a távolság. És visszajött az a hang, ami inspirál, amivel öröm "dolgozni". Nekem ez így gyárilag is nagyon tetszik. :)

[ Szerkesztve ]

(#53091) Smiley válasza Goose-T (#53067) üzenetére


Smiley
őstag

Te ezt hogy csinálod? :C
Asszem neked fogok fizetni, ha oda jutok, hogy gitárt szeretnék. ;]

Én mondol, Maga mondol, Én mondol. Így kell normál beszélgetni...

(#53092) Goose-T válasza Smiley (#53091) üzenetére


Goose-T
veterán

Függő vagyok, állandóan a hirdetéseket figyelem. :DDD Aztán ha meglátok valamit jó áron, akkor gyorsan be tudom mesélni magamnak, hogy nekem arra szükségem van. :D Ez mondjuk tényleg jó vétel volt, 90 ezer körül van a bolti ára. Kicsit tuningolok rajta, aztán jó lesz koncertekre ütni-vágni, most úgyis beindultunk a zenekarral.

Egyébként úton van Franciaországból egy másik Ibanez is, amit Reverben vettem szintén pofátlanul olcsón. Meg lehetett szorulva a csávó, mert még a szállítási költséget is lealkudtam. :DDD Ha megérkezik, majd beszámolok róla. A csomagkövetés szerint már Ausztriában van, szerintem holnapután itt lesz az is.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#53093) Smiley válasza Goose-T (#53092) üzenetére


Smiley
őstag

Elég jól csinálod... Ez az elektronikat leszámítva milyen minőségű? Mert kinézetre nekem nagyon tetszik. :)

Én mondol, Maga mondol, Én mondol. Így kell normál beszélgetni...

(#53094) Goose-T válasza Smiley (#53093) üzenetére


Goose-T
veterán

Most csupaszítottam le, hogy megsúroljam egy mosogatószivacs dörzsis részével, ez eltünteti a kifényesedett foltokat. Azt kell mondjam, hogy a test kiváló minőségű, nagyon szép munka a marás rajta, nem nagyon látni szálasodást, sorjákat. A fadarabok is szépen, szimmetrikusan vannak összeillesztve, látszik, hogy van középen egy blokk, és kétoldalt két "szárny", mint az átmenő nyakas gitárokon. Az egész gitár nagyon könnyű, én ezt is pozitívumnak tudom be.

A bundok nem vágnak, bár szerintem ezt utólag megcsinálták rajta. A nyak egyenesnek tűnik úgy, hogy most állítottam rajta a pálcával. A 13-62-es hajóköteleket leszedtem róla, elég magasra voltak állítva, de végignéztem a billegtetős szerszámommal, és csak 3-4 kiálló bundot találtam, azok is nagyon kicsit állnak csak ki, semmi extra. Majd megreszelem őket.

Az elektronika abszolút hulladék kategória. Az egyik potiból kijött a tengely, amikor le akartam róla húzni a tekerőgombot. :D Kisméretű legalja potik és gagyi drótok vannak benne. A gyári pickupjai rettentő gyengén szólnak, feleakkora jelet sem adnak le, mint a DiMarzio D Activator X az RG420-amban. Mindent kicserélek benne, ha majd megérkeznek a Fleor pickupok hozzá.

[ Szerkesztve ]

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#53095) Ctrl+Alt~Del válasza Goose-T (#53094) üzenetére


Ctrl+Alt~Del
senior tag

Megerte az arat! :DD

W | W | H | W | W | W | H

(#53096) Smiley válasza Goose-T (#53094) üzenetére


Smiley
őstag

Hát ez baromira jó alapnak tűnik ennyiért. Azért is kérdeztem mert az elektronikát nem nagy mutatvány kicserélni, meg abból ha egyszer kell normálisat venni aztán ha úgy van lehet átpakolni másik gitárba. Kéne egy második gitár végre, de én is valami ilyesmi project dolgot szeretnék. Amiről fogalmam sincs az tényleg a nyak meg a bundok, utána a többit már én is meg tudom csinálni. :)

Én mondol, Maga mondol, Én mondol. Így kell normál beszélgetni...

(#53097) benedekco válasza Ctrl+Alt~Del (#53095) üzenetére


benedekco
addikt

:F

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#53098) emiki6


emiki6
veterán

Redditen ajánlották a functional ear trainer appot, egész jó. Az első skálák könnyűek voltak, de a több oktávos "nem C dúr" már kifogott rajtam. :B
Asszem elleszek egy darabig, mre az összes alapszintet teljesítem. 🤔

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#53099) Goose-T válasza Smiley (#53096) üzenetére


Goose-T
veterán

Megtisztítottam a fogólapot, beolajoztam meg lebútorápolóztam a testet, teljesen jól néz ki. Nagyon sötét a fogólapja, mint az ében. Elvileg purpleheart (amaranth) a fogólapja.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#53100) Moleman válasza Goose-T (#53099) üzenetére


Moleman
addikt

Csodálatos. :C

Ez a legjobb része, mikor egy lepukkant gitár a kezed alatt hirtelen hercegnővé változik. :D

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Gitáros topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.