Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Gitáros topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:43:03

LOGOUT.hu

Gitáros topic ♪♫ eddig összegyűjtött tapasztalataink itt.
(gitár-, erősítő-, effekt- és húrválasztásról, hangkártyákról)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24407) haxiboy válasza Moleman (#24406) üzenetére


haxiboy
veterán

Videók alapján nagyon szépen szól, ezért is mertem megvenni. Kezdő akusztikusnak tökéletes lesz.
Na meg itthon van egy Peerless valami 1000 éves klasszikus amit rendbe kéne tenni, de szerintem nincs nyakpálca, jobb esetben ki kéne szedni a nyakat, beállítani, lecsiszolni a bundokat, rosszabb esetben egy új nyak kéne bele, annyit meg nem ér.

Stratok nekem is nagyon bejönnek, kezdő gitárom is az, csak sajnos noname (Dimavery). Bár az árához képest nem rossz a hangja, mikor kipróbálhattam egy American Standard Stratot, hát igen...ég és föld.

Most már csak játszani kéne tudni, Rocksmith nélkül is. Szerencsére már egész jól pozicionálom az ujjaim a 3-4 ujjas akkordoknál is, bár inkább a Lead szerep az ami nekem fekszik (végülis ő a menőbb arc :D).

Basszuson még nem nagyon gondolkodtam, viszont az Ukulelék/Guitarlele-k világa kezd vonzani, asszony húga nemrég vett valami nagyon alsó kategóriás ukulelét, és jól el lehet vele bohóckodni. Sajnos, ő meg grafikus, szóval nem telt el 2 hét, lehúrozta, lecsiszolta és tegnap újra festette valami baromi jó mintával, már csak a lakkozás hiányzik. Akryl festékkel festette le, de milyen lakkal lenne érdemes hogy maradandó is legyen?

[ Szerkesztve ]

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Gitáros topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.