Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5240) Jack O'Neill válasza kpityu2 (#5239) üzenetére


Jack O'Neill
tag

Szerintem elég jó rajzokat lehet csinálni SW-el. Én nem használtam PROe-t De kollégák szerint SW jobb sok tekintetben rajztérben. Kicsit elvan bonyolítva, de nagyon testreszabható és szép rajzok készíthetőek. A 2011-es verzióban sok hiányosságot pótoltak is. Persze még mindig maradt, amit hiányolok. PL Tetszőleges Görbe mentén metszeni rajztérben. Ami nekünk kéne, mert íves fűtőlapok rajza hülyén néz ki. Vagy transparens elemek rajztérben. Ezeket csak trükközésekkel lehet megcsinálni, míg más progik tudják.Ezt leszámítva én elégedett vagyok SW rajzterével. 2011 sok újdonságot hozott a táblázatok kezelésében is. Azzal egyet értek, hogy SW-ben túl sok a csilivili. Én alapvetően CATIA-s beállítottságú voltam. Az után egy SW egy funkciószegény fapados selejtenek tünt, cserébe hetek alatt elsajátíthatóak az alapjai. Sokat fejlődött az elmúlt 10évben. Viszont nem lehet egy lapon említeni egy CATIA-val. Amire kitalálták nagyon jó amúgy. Sokat javult a véleményem az évek alatt. Persze egy bugos szar és a legalapvetőbb dolgok hiányoznak belőle. De ki az, aki tökéletesen elégedett bármelyik CAD rendszerrel is?

[ Szerkesztve ]

JAJJMÁÁÁÁ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.