Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#91455) KillHates válasza MaxxDamage (#91454) üzenetére


KillHates
nagyúr

Felraktam egy Samsung Flip carbamid tokot a fosbúk marketplace-re 12K-ért. Kb 30-an rámírtak, hogy kell nekik. Aztán pár üzenetből rá kellett jönnöm, hogy azt hiszik, az egyébként 200 ezres telefont árulom annyiért. Amikor közöltem, hogy CSAK TOK-ot árulok, akkor sértődőtten kiléptek a csoportból. Utána átfogalmaztam a hirdetést úgy, hogy a címsorban kiemeltem a TOK szót és a hirdetés szövegébe beírtam, hogy "analfabéták és figyelmetlenek kevéért CSAK TOKOT ÁRULOK''
Ezek után már hagytam mindenkit a hitében, aki kért címet és időpontot annak készségesen megadtam. ÉS B.MEG!!! Négyen jöttek ki Csepelre, majd ott szembesültek azzal, hogy tokot árulok :W És mi volt a reakció? Miért nem szóltam, hogy csak tokot árulok! Mondtam, hogy világosan le van írva a hirdetésben és kértem, hogy nézze meg alaposan. Az egyik figura erre azt mondta, hogy a telefon eladtam másnak átírtam a hirdetést és a tokot meg most rá akarom sózni. Kevesen múlt, hogy nem vertem meg; de kisebb embert nem illik bántani...

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.