Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#91151) RM007 válasza KillHates (#91145) üzenetére


RM007
addikt

:R

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#91152) KillHates válasza Csupati (#91150) üzenetére


KillHates
nagyúr

Jajmár! Az OLED-es Alienware-ed is postán fog jönni! ;)

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#91153) KillHates válasza RM007 (#91151) üzenetére


KillHates
nagyúr

Most nagyon titokzatos leszek:
A hó végén egyeztetek majd valakivel és ha "rábólint" akkor brutál Clevo751-es projektbe kezdek! :K

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#91154) vakablak93 válasza KillHates (#91149) üzenetére


vakablak93
őstag

:R

Ezt jó tudni előre is. Mondjuk valszeg marad még az öreg csotrogány P751 egy darabig.

Annyiszor agyaltam már a cserején, kinéztem már az újat, de valami buktató mindig van ami miatt visszatáncolok es ez a vén műanyag-ősgémercsontrogany marad nálam :DDD

A legutóbb a kis Alienware X14-et azért nem vettem meg ( azonkívül hogy teljesítményileg nem lettem volna előrébb), mert mikor rájöttem hogy általában 5-6 kábel lóg ki a gépemből (tápon kívül) akkor az már kicsit izé' lett volna hogy még 2 átalakítót is beledugok, kész kábelkáosz / kábelhorror lett volna azzal a picúr géppel :DDD

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#91155) KillHates válasza vakablak93 (#91154) üzenetére


KillHates
nagyúr

A P751 után durva kontraszt lett volna az X14. Picike kijelző, visító ventilátorok, gyehenna meleg gép...
Igazából amit én nyugodt szívvel ajánlanék az a 2022-es Lenovo Legion 7-ese lenne a P751 után: a 3080 mindenre IS elég még hosszú évekig és mind a Ryzen-es mind az Inteles nagyon jó konfiguráció. A vapor-chamber hűtés hozza amit kell, a világító portok, a gyönyörű 500nit-es kijelző és az RGB-orgia eléggé ott van :K (tudom ez utóbbi, csak az olyan infatilisre szenilisedett vén trottyoknál játszik mint én :D)

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#91156) Csupati válasza KillHates (#91152) üzenetére


Csupati
senior tag

De az alaplap hibás xD az teljesen más és csak 150 eur xD

(#91157) RM007 válasza KillHates (#91153) üzenetére


RM007
addikt

Rendben, kíváncsian várom. Minden érdekel. :K

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#91158) vakablak93 válasza KillHates (#91155) üzenetére


vakablak93
őstag

Az a baj a Legionok nekem simán nem tettszenek, eleve élőben nem tűnt olyan nagyszámnak a kijelzőjük mint mondják, de ami nagyon zavar az a gépeléskor tescoslaptop módjára hajló billentyűzet....
Ami azt illeti mióta a tied láttam csorgatom a nyálam egy Alienwarera :D

Ami a kisgép felé mozdulást illeti, ott 2 dolog áll a háttérben:
1. a gémer haverok szakítottak, az új helyeken ha meglátogatom őket kisebb a hely, a P751+táp simán el se fér az asztalon némejiknél :DDD

2. Ha ezt a dögöt előveszem vagy egy hasonló nagy gyerekjaték módjára villódzó Legiont egy modell előtt hogy megnézhesse az új képeit, kissé ekhmn nem tudom milyen képet vágnának :D
Ezek miatt agyalok egy kis 14'-es laposon,

De így hogy te ajánlottad mindenképp megfontolom a Legion 7-est. :R

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#91159) Csupati válasza KillHates (#91153) üzenetére


Csupati
senior tag

Beledobod a 4k kijelzőt meg stb?

(#91160) KillHates válasza vakablak93 (#91158) üzenetére


KillHates
nagyúr

Hát... járt már nálam pár L7 és valóban nem egy MacBook billentyűzete van, de azért Tesco-snak sem mondanám. Erős közepes. De megértelek, sokan elég háklisak a billentyűzetre :R"Ami azt illeti mióta a tied láttam csorgatom a nyálam egy Alienwarera :D"
Fújd fel; hosszú hetekig itt árultak egy olyan gépet mint az enyém, ráadásul abban 2080-as volt! 4K OLED, 32GB, i9. Már valami 550 körül volt az ára annyira nem tudta eladni az ember...
De ha igazán jó AW gépet szeretnél, akkor X17-et vegyél; baromi jó és halk hűtés, még jobb billentyűzete van! Csak a 3080-as modell még mindig 1M felett van :W

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#91161) KillHates válasza Csupati (#91159) üzenetére


KillHates
nagyúr

Nem. Más :R

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#91162) Csupati válasza KillHates (#91161) üzenetére


Csupati
senior tag

Ok, úgyis mesélsz róla ha aktuális, már alig várom mi lessz belőle.

(#91163) Ubul86 válasza KillHates (#91149) üzenetére


Ubul86
őstag

és mi az a csomagszolgálat, meg mennyiért, ami bevállal olyan összegű gépeket? :D mert gondolom értékegyeztetést is kell adni hogy mi az ami feladásra kerül.

(#91164) Frozen válasza KillHates (#91160) üzenetére


Frozen
őstag

Azért annyira hallknak én nem mondamám ,a legtöbb gyártó gépe hallkabb max terhelésnél például.
Sőt a gép is elég rendesen melegszik középben a monitor alatt 58-59 fokot is elérheti a masina.

[kép]

Forrás és egyéb olvasnivaló
[link]

[ Szerkesztve ]

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#91165) echterion válasza Frozen (#91164) üzenetére


echterion
nagyúr

Neki a saját keze a forrása, nem third party teszterek. Én hamarabb hiszek neki, sry. :B
Amúgy sztem az X15 is elég jól sikerült ebből a szempontból, én azért háklis vagyok a hangokra, de meglepően csendesen dolgozott, pedig azért akadt ott némi erő, 'mit hűteni kellett.

**********

(#91166) Frozen válasza echterion (#91165) üzenetére


Frozen
őstag

Ezt már megbeszéltük korábban ahol van erő /teljesítmény az mellé hang is jár hiszen le kell hűteni a rendszert. az aw esetében pedig ahogy a fenti cíkben is olvashatod elég melegre engedi el az alaktrészeket a vezérlés szóval lehet teljesen trottingolni fog az egész 80%.on vagy pár év mulva beadja a kulcsot mikor már vetemedni fognak az alaktrészek a hőtől.

Szerintem nem a teszteknek kell hinni ,,hanem utána nézni kicsit , mindenhol valószínáleg nem fognak meghamsititani adatokat amikor pedig a videoba oda rakják a zajmérőt azt meg pláne nem. :N

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#91167) echterion válasza Frozen (#91166) üzenetére


echterion
nagyúr

Hidd el, ami szarnak tűnik, sokszor saját kezedben nem olyan szar ám. És láttunk már elég lebukott tesztert is, akiknek erre-arra hajlott a keze, attól függően, hogy merről is fújt a passzátszél. Zaj meg zaj között is hatalmas különbségek vannak, a decibel csak egy dolog, a frekvencia sokkal fontosabb számomra.

**********

(#91168) zsolti75 válasza Frozen (#91166) üzenetére


zsolti75
senior tag

A NBC teszteket elégé fenntartással kell olvasni sajnos. Annyi elirás, trehányság és részrehajlás volt az utóbbi években, hogy egyes gyártók már nem is adnak nekik gépet.
Én is inkkább KH-nak hiszek ;)

(#91169) vakablak93 válasza KillHates (#91160) üzenetére


vakablak93
őstag

:D
Nem azt írtam hogy tescos hanem hogy "úgy hajlik", ettől maga a billentyűzet összessegében nem tűnt rossznak.

Sajnos van az a szokásom hogy elég gyorsan gépelek és közben szabájosan kalapálom (mint a vésőt a kőműves ;] ) a billentyűzetet, a clevonál jól alá van támasztva/ le van rögzítve így nagyon klassz merev akármilyen billentyűterrorista is vagyok ;]

Alapvetően van az az érzésem hogy velem van a gond, hisz kb semmi se jó, mindenben találok valami gondot :DD

A hardverapróról nem szoktam vásárolni, hisz nem otthon élek túl körülményes lenne, emiatt nem is néztem.😅

"ha igazán jó AW gépet szeretnél, akkor X17-et vegyél" - köszönöm a tanácsot mester fontolóra veszem :R

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#91170) Ubul86 válasza echterion (#91167) üzenetére


Ubul86
őstag

pl nálam is, vicces most, hogy jobban zavar az u2 plus hűtőpad ventije, mint maga a gép hangja, mondhatni hangosabb a pad, mint a gép.

(#91171) Sándor -P20-


Sándor -P20-
senior tag

Üdv mindenkinek.
Nem pontosan ide vágó a kérdésem, de hirtelen nem találtam jobban a kérdésemhez illő topicot. Tehát előre is köszönöm, ha valaki útba igazít.

Akkor a story.
Hozzám került egy Lenovo Z51-70 -es i7-es procival. (Model: 80K6)
A majdnem fiam egyik haverjáé volt.
Jó pár éve nem működik rajta a BGA. Ha bekapcsolják, pár perc után kifagy az egész gép.
Ezzel a hibával pár éve már volt service-ben, de nem igazán lett jobb. Pár napig működött de visszajött a hiba.
Utána nem erőltették a dolgot, használták az integrált grafikát.
Néhány hónapja (még az ősszel) úgy döntöttek a fiatalok, hogy kipucolják, újra pasztázzák a gépet.
Szóval a beavatkozás nem igazán sikerült. Azóta KO a gép. Akut nem tölti, indítás gombra felvillan a HDD (?) led, de semmi egyéb életjel.
Tegnap volt egy kis időm, gondoltam belekukkantok.
Ránézésre minden a helyén.
A BGA része szerintem újra lett sütve annó a service-ben, mert nagyon nem gyárinak tűnnek ott a dolgok. Mindenhol ráégett flux maradék, ónfolyás nyomok, STB... :((( :(
Naszóval kitakarítottam a csatlakozókat, Ram foglalatokat, összeraktam.
Most a táp csatlakoztatása után tölti az aksit. Indításkor a venti elindul, a winyó kerreg, mintha indulni akarna, DE a BGA hűtőlemez alá beköltöztek az indiánok és füstjeleket eregetnek.... :Y
Gyorsan kirántottam a tápot, lekaptam az aksit, és úgy döntöttem nem igazán szeretném erőltetni a dolgot. Ehhez én már öreg vagyok. :DDD Sem felszerelésem, sem tapasztalatom nincs a javításhoz. Minek kínlódjak, öljem bele a rengeteg időt, STB...
Szal az lenne a kérdésem, szerintetek érdemes foglalkozni ezzel a géppel? Értsd, beleállni a javíttatásba, önteni bele a pénzt, miközben nem látni a végét. Könnyen lehet hogy több hiba is van a gépben.
Vagy rendeljek bele alirú egy alaplapot? Azt és is belecsavarozom, oszt jóccakát.
Esetleg van tippetek kit boldogíthatnák a storyval?
Előre is köszi a segítséget.

40 feletti kornak megvan az előnye és hátránya... Igaz, a betűket csak közelről látod, viszont az idiótákat már messziről észreveszed.

(#91172) Ubul86 válasza Sándor -P20- (#91171) üzenetére


Ubul86
őstag

Esetleg van tippetek kit boldogíthatnák a storyval?

Killhates :D (szegény)

amúgy valószínűleg alaplapcserés, és hát ilyenkor kérdés, hogy megéri -e még , én nem kínlódnék vele

[ Szerkesztve ]

(#91173) Mikulásbá válasza Sándor -P20- (#91171) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Szerencsédre van itt egy profi Mester, ha valaki, ő tud segíteni neked, vedd fel vele a a kapcsolatot privátban.

[link]

(#91174) Csupati válasza Sándor -P20- (#91171) üzenetére


Csupati
senior tag

Killhates kollégát tudom ajánlani Énis!
Ha a laptop értékét nézed akkor viszont kérdéses hogy megéri-e a rálocsolt pénzt, uj alaplap meg valszeg annyi mint a gép használt piaci ára sajnos.
[link] Talán Neki van alaplapja hozzá , nem ismerem az eladót, csak hirtelen rákerestem a z51-70re . Ha viszonylag olcsón adja akkor megérhet egy próbát.

(#91175) KillHates válasza Ubul86 (#91163) üzenetére


KillHates
nagyúr

MPL, egy vagyonért szállítják a csomagokat, de nagyon megbízhatóak; amilyen link a sima posta az MPL annyira jó. A másik még az ExpressONE ami külföldi csomagkezelésben verhetetlen!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#91176) KillHates válasza Frozen (#91164) üzenetére


KillHates
nagyúr

Valóban melegszik, de ez egy kicsit visszás helyzet; mert az Alienware gépek mind magnézium ötvözetből vannak -többek között a topcase-ük is- és a fém sokkal jobban és fürgébben vezeti a hőt. A (Razer-en kívűl) többi gyártó úgy szokott "csalni", hogy a műanyag házat vonják be egy vékony fém lemezzel, pl: MSI, Lenovo, Acer, Asus (még a Zephyrus is . kivéve anno a mothership-et) és a műanyag elég jól szigetel.
Lehet, hogy papíron halkabb más gép, mert nem éri el a két visító ventilátora azt a hangnyomást amit az X17 négy mélyebb hangú ventije, de komfortérzetre sokkal halkabbnak tűnik. :R

Szoktam az NBC-t olvasni, de pár éve volt egy csúnya botrányuk és el is adták a "lapcsoportot" a tulajok és ez után egy kicsit hiteltelenek lettek mert ők is "szétrakják már a lábukat" a gyártóknak meg már nem is mernek a mainstream-el szembe menni amit a kutyaütő jutyúberek a tiktokbohócok diktálnak. Mert már nem az erősebb kutya, hanem a hangosabb ....-ik a mai világban.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#91177) KillHates válasza echterion (#91165) üzenetére


KillHates
nagyúr

Igen, jobbára a saját tapasztalatomra merek már csak hagyatkozni. Igaz ez az én szubjektív véleményem, de nagyjából tudom mire izgul a gamer topic közönsége és így meg tudom fogalmazni azokat a válaszokat amire igazából kiváncsiak.
Én nem tartom életszerűnek a teljes terheléses teszteket, mert igaz, hogy megmutatják mit tud a vas, de ez kb. olyan mintha úgy tesztelnénk autót, hogy üresben egy téglát tennénk a gázpedálra és hagynánk 20 percig izzó leömlővel ugatni a motort; ha nem lesz hengerfejes ennyi idő alatt akkor az fasza cucc, most már lehet kamiont vontatni vele az érdi emelkedőn :D :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#91178) KillHates válasza Frozen (#91166) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ebben tökéletesen igazad van, ahol folyik az Amper ott mindig meleg van. És sok háromszöget csinálni a képernyőre csak a fenti módon lehet :R
Valóban melegre engedi az alkatrészeket, mint ahogy a MacBook Pro is 80 fokon "érzi jól magát", de síri csendben teszi ezt és az ügyfeleknek ez kell. És baromi kevés meg belőlük tönkre, sokkal kevesebb a konstrukciós meghibásodása mint bármelyik más gyártónak!
Hidd el nem számít a meleg, most már csak a nagyon melegbefolyásolja az alkatrészek élettartamát; soha nem gondolnád, hogy az autód motorvezérlő elektronikájában egy nyári autópályázás után 150-170 fok továbbá brutál vibrációnak is van kitéve van és vígan teszi a dolgát. A notebook-ok pasztázását azért érdemes megcsinálni mert a mi komfortérzetünknek tesz jót; nem visítanak benne a ventilátorok, nem melegíti át a billenytűzetet és ez jó a fülünknek és az ujjacskáinknak :R

Vetemedni az ablakkeret szokott :DD :D :DDD

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#91179) Csupati válasza KillHates (#91177) üzenetére


Csupati
senior tag

"de ez kb. olyan mintha úgy tesztelnénk autót, hogy üresben egy téglát tennénk a gázpedálra és hagynánk 20 percig izzó leömlővel ugatni a motort; ha nem lesz hengerfejes ennyi idő alatt akkor az fasza cucc"
Már nem azért de ezt a mutatványt a régi vasblokkos bmw-k tudták, persze üzemmeleg vízzel és olajjal , de simán megcsinálhattad velük , most meg 100e km után kuka a motor az új autókban. :W

(#91180) KillHates válasza vakablak93 (#91169) üzenetére


KillHates
nagyúr

Akkor marad a 751-es Clevo amiben olyan vasalat van a billentyűzet alatt, hogy egy vasúti felüljáró is kijönne belőle, vagy AW 17X ami spiáterból van vagy Razer18 ami unibody (azaz egy aluminíum tömbből van marva)

Igen, tudom, hogy messziföldi vagy. Meg ott a hanyatló nyugaton a boltokban kapható új gépek is olcsóbbak, mint itt a használt szirsz@rok :K

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#91181) KillHates válasza Ubul86 (#91170) üzenetére


KillHates
nagyúr

Érdemes a sleeve-es gyári ventit cserélni, mert szép sunyin "morgósodik" lévén, hogy "fejjel lefelé" lógnak a hűtőpadon :R

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#91182) KillHates válasza Sándor -P20- (#91171) üzenetére


KillHates
nagyúr

rohadt jó az aláírásod!! :D :D

Ha nem lett rétegzárlatos, akkor nagy valószínűséggel le tudom "kötni" a diszkrét grafikus részt az alaplapon és akkor lesz belőle irodai gép, cserében nem fog melegedni! :N

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#91183) Csupati


Csupati
senior tag

[link] Egy ilyet kell összedobni mindenkinek és akkor a probléma letudva :DDD .

(#91184) KillHates válasza Csupati (#91174) üzenetére


KillHates
nagyúr

nikolett nagyon korrekt szoktam tőle én is vásárolni! :K

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#91185) KillHates válasza Csupati (#91179) üzenetére


KillHates
nagyúr

Kedves Barátom! Tudod mit tudnak a BMW-k első sorban; besz@rni! De azt üzemszerűen! A fél ország hozzám jár BMW elektronikákkal. Még a csudimodern mindentudó villanybimmerek is ipari szinten fossák el magukat akkora betegágyak.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#91186) KillHates válasza Csupati (#91183) üzenetére


KillHates
nagyúr

Nagyon bírom Linus-t, de ha valaki; akkor ő a gyányolás nagymestere! Van pár "werkvideója" amiben a kollégái csak fogják a fejüket amikor csavarhúzót fog a kezébe :D :D Igazi pojáca, de jó áll neki! :K

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#91187) Csupati válasza KillHates (#91186) üzenetére


Csupati
senior tag

Azt bítam amikor az ElectroBOOM-al közösen csináltak egy videót, ESD tesztelős géppel és mindent csapkodtak a szikrával(igen egymást is :DD )

(#91188) Csupati válasza KillHates (#91185) üzenetére


Csupati
senior tag

Nmbiztos hogy ugyanarról a korszakról beszélünk. Én a 80-as 90-es évek beli BMW-k re gondoltam.

(#91189) KillHates válasza Csupati (#91188) üzenetére


KillHates
nagyúr

Azok még injektoros Zsigulik voltak propellerrel az elejükön:

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#91190) Csupati válasza KillHates (#91189) üzenetére


Csupati
senior tag

Ah a gyönyörű cápák <3 , inkább az E30, E34 re gondoltam utána már alu blokkosak (is) voltak :(((

(#91191) Raymond válasza Csupati (#91190) üzenetére


Raymond
félisten

A kek E39-et nehez ueberelni:

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#91192) Csupati válasza Raymond (#91191) üzenetére


Csupati
senior tag

Nem rosszak de az sorhatos alu-s blokkokal voltak gondok sajnos.DE egy jó M5 V10 mindent visz :DDD

(#91193) KillHates válasza Csupati (#91192) üzenetére


KillHates
nagyúr

A képen egy BMW motort rejtettünk el:
Igen az! Vicc az amit a gyártók művelnek manapság...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#91194) Mikulásbá válasza KillHates (#91176) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

A Zephyrus is? :F
Annak még az alsó lemeze is fém, nem? A ház egy tömbből marva, én úgy tudom.

(#91195) zsolti75 válasza KillHates (#91193) üzenetére


zsolti75
senior tag

Foshatár N63 :D
Nem csak a bmw, mind ilyen. Lejár a gari vegyél másikat. Ennyi.
Tudnék mesélni, de ez nem autós fórum.

(#91196) KillHates válasza Mikulásbá (#91194) üzenetére


KillHates
nagyúr

Modellje válogatja:
van amelyik spiáter (ezek a drágább modellek) :

van amelyik műanyag alu lemezzel:


De Zephyrus-ból nem létezik unibody. Tudomásom szerint a Razer és a Macbook kiváltsága ez a pénzégetés :K

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#91197) KillHates válasza zsolti75 (#91195) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ugyanmár! Az én románrémem motortere maga az átgondoltság mintaképe:


mint amikor a bontóban minden maradék szemetet belapátolsz a veszélyeshulladék konténerbe! :D :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#91198) zsolti75 válasza KillHates (#91197) üzenetére


zsolti75
senior tag

:D

[ Szerkesztve ]

(#91199) FőDudu válasza Csupati (#91179) üzenetére


FőDudu
addikt

1-2 erdekes sztori nalunk is elofordult ceges autokkal.
3 hetes Q7-ben turbo csere. Kb 3 kilometrre lakott a vezetoje, gondolom uvegelte.

A masik kedvencem az A8-at vezeto szakerto volt, aki tele tankkal indult el valahova (120km tavolsagra) es visszafele tankolnia kellett. ( nyilvan manualban nyomatta uveghangon).

Ilyenek ellen semmi nem ved.
Kar ezeknek autot adni.

FőDudu

(#91200) echterion válasza KillHates (#91193) üzenetére


echterion
nagyúr

Ez az én kedvencem: 2.7 HDi duplaturbós szörnyeteg alapjáraton 440Nm-es nyomatékkal, valamikor a kétezres évek elejéről. Gyönyörű a hangja és gyűri az aszfaltot, mint a mérgezett egér. Imádom, pedig szerintem az autó benzinnel megy, de nah. :))
A szerelőm már kevésbé, egy vezérléscsere igen szépmutatvány rajta. :DD

FőDudu: nálunk a legszebb, mikor a managerek napi 3-4 alkalommal közlekednek a dízel csodáikkal a két gyárépület között. Ami cirka 300 méter séta, kocsival meg 600...

[ Szerkesztve ]

**********

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.