Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#38525) MR007RM válasza gyemipapa (#38524) üzenetére


MR007RM
addikt

Hú akkor ott valami más lehet, bár a játék elején volt olyan videó rész ahol az adott beállítás mellett(high) 60 fps alá zuhant a dolog és az észrevehető volt. Ez nálam nem jellemző, mondjuk jóval erősebb vga mellett, 1070-el nyomtam. Úgy átlag nem volt panasz.

Mindig van valami szar, ilyen ez a Windows. Nálam bekapcsolásnál mindig és néha csak úgy jelez a Reimage vírus megvédelekésmindentkarbantartok progi és javítanám történet. Persze hiába. Mostanában egyfolytában kukorékol valami miatt....."Iastordatamgrsvc.exe" ...stb aztán a feljövő ablak még mielőtt reagálnék hogyan tovább el is tűnik.Tök mindegy hányszor futtatom le sosem talál semmit sem, pedig Online elemzés. Ki érti ezt. Mivel fizettem érte korábban még nem törlöm le egy darabig. Több éve nem raktam Wint, lehet má vírus konferencia házigazda vagyok jó ideje bizonyos köröknél. Mindegy leszek szálloda tulajdonos, csak fusson rendesen minden. :D

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.