Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#38201) MR007RM válasza Pocok256 (#38200) üzenetére


MR007RM
addikt

A stabilitás miatt kell. Tudom ram topik, olvasgatom.
Mondjuk kár hogy senki nem vágja a témát, még te sem, de beszólni abban mindig nagy vagy.

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#38202) Pocok256 válasza MR007RM (#38201) üzenetére


Pocok256
veterán

Vágom a témát de nincs időm pesztralni téged na meg ezer leírás van neten. Ma elvagyok havazva csak röhögni jöttem fel.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#38203) MaxxDamage válasza Pocok256 (#38202) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

:)
Sajnos egyet kell értenem. :U
RAM OC az OK , de UV :F

MR007: Nem bántani akar(unk) de orbitális hülyeség amit csinálsz... /gyorsan felejtsd el a RAM UV-t/ :W

Ja és ezt inkább észre sem vettem "az én gépem máshogy működik"

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#38204) MR007RM válasza Pocok256 (#38202) üzenetére


MR007RM
addikt

Akkor olvass vissza! Valami nem okés nálam és nem konkrétan a ram magában a felelős. Látom szokásod más baján röhögni te ilyen vagy mind tudjuk.
Ha nem tudsz segíteni akkor minek offolsz? Amúgy a netről bármit el lehet érni, akár az összes ide bejött kérdésre meg lehet találni a választ máshol amivel már foglalkoztak, és össze lehet rakni, ki lehet kísérletezni, csak legyen rá időd. De mind ez segítséggel jobb és biztonságosabb mivel nincs két egyforma gép. De nyugi tőled nem is vártam semmit.

(#38203) MaxxDamage: "az én gépem máshogy működik".....Nehogy már komolyan vedd!!! Kínomban írtam, mert nincs rá válasz.

Irány a Ram topik, létezik, mond meg ott is. Nem a sebességen akarok állítani, az már rég ki volt vesézve. Nagyon nem is piszkálom, hisz amiről nem olvasok, tudom hogy mi azt hagyom.

[ Szerkesztve ]

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#38205) Raymond válasza MR007RM (#38204) üzenetére


Raymond
félisten

Nezd, RAM UV-rol irkalsz itt es ettol normalis embernek a szemeit a hatarol kell visszaszednie annyira kifordulnak. Szerintem ezt az agat felejtsd el gyorsan es nezz mas iranyba a problemak megoldasa erdekeben.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#38206) KFORboy


KFORboy
senior tag

Én szeretném undervoltolni az SSD-m, mert akkor kevesebb delejt diszipál hővé !
Tudtok segíteni ?

Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

(#38207) MaxxDamage válasza KFORboy (#38206) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Sajnos nem... de hátha GooGle a segítségedre lehet ebben (bár kétlem) :B :(

(#38208) KFORboy: Ha olyan, durrogni, szikrázni tud ha úgy van /kivitelezhető/ :))

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#38208) KFORboy válasza MaxxDamage (#38207) üzenetére


KFORboy
senior tag

Akkor legalább a billentyűzetem OC-jában segítsetek... Lehet még a végén vörösen is izzana ami tök szép lenne !

Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

(#38209) KillHates válasza MR007RM (#38204) üzenetére


KillHates
nagyúr

Miki! Ha nem UV-zed a géped, akkor annyira melegszik, hogy használhatatlan lesz? Vagy csak rossz látni a 80-90 fokokat? Nem azért kérdem, hogy kötekedjek :R :R Csak szeretnélek megóvni pár nyűgtől :K

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#38210) KFORboy válasza MaxxDamage (#38207) üzenetére


KFORboy
senior tag

Amúgy b@xtasd már meg kicsit az Asust mert megőrülök a várakozástól a Logout sztori folytatása kapcsán !

Jah igen, hogy on is legyek; Legion Y530-ra milyen retro wave stílusú hátteret rakjak ami passzol is hozzá ?
Tökre idegesítő, hogy már 2 hete nem találok semmi passzosat.

A fedlapot már össze fancyztem

Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

(#38211) MaxxDamage válasza KFORboy (#38210) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Sokat nem tehetek, válasz még mindig nem érkezett (a héten) erre -és ez csak egy "hiba" a sok közül...-

Futár elvitte és már (Alsónémedi) -nél van, Hétfőn át is adják az FD-nek, Kedden meg a szerviz technikusnál lesz...majd fel is hívom mindenképp!

Elég jól néz ki az a fedlap! :K :C

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#38212) Raymond válasza KFORboy (#38210) üzenetére


Raymond
félisten

FAIL!!! Az L mellett a Legion elott meg van ures hely! :P

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#38213) KFORboy válasza Raymond (#38212) üzenetére


KFORboy
senior tag

o_O
Most frankón leolt engem...

Igazából a Legion feliratot nem akartam lematricázni, meg szerintem ott fel is jönne mert fizikailag más a felületi magasság... illetve hát... ott az L-Betű előtt igen, van hely... de annyira kevés, hogy egy fél matrica SE fér oda.

De most már muszáj kitalálnom rá valamit :U

Bár a hétfői projekt az lesz, hogy fehér akrilfestékkel kihúzom a mélynyomott szimbólumokat a seggénél, mert már unom, hogy így több mint fél év után se találom el a csatlakozókat ha nincs atomvillanás erejű fénysűrűséggel bevilágítva a közeg...
Lenovonak is mennyibe került volna ez? 2mp mint kb nekem is ?

[ Szerkesztve ]

Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

(#38214) kreten67 válasza MR007RM (#38199) üzenetére


kreten67
senior tag

Emberhez is értesz?
Nálunk most a gyereket kellene alulfeszelni!

(#38215) MR007RM válasza KillHates (#38209) üzenetére


MR007RM
addikt

Persze hogy majd kuka legyen mint Pocok AW-ja a nagy szakértelem mellett? Vagy tán beleférne némi teljesítménycsökkenés a cpu-nak hisz olyan erős? Egyik sem szimpi.
Milyen nyűgtől? Nem csak UV itt a fő kérdés, hanem tudni szeretném, hibás-e valamelyik RAM modulom? Tudnám-e használni, rendelkezésemre áll-e mind a 32GB RAM ha kell, vagy csak igazából a fele? Milyen kapcsolat áll fen a RAM és a CPU között UV függvényében? Ha más időzítéseket használok lehet stabilabb a gép az adott beállítás mellett? Ha nem húznám hanem pont fordítva, visszavennék a RAM sebességéből,(mint a gpu esetében egy negatív UV mely leszedálja a csúcs órajeleket) mert ugye a RAM sebesség nem sok vizet zavar és úgy stabilabb maradhatna a gép?
Most komolyan ki nem szarja le hogy Physical Memory Load mit mutat, de azért mivel az én gépem furdal a kíváncsiság. Ebből indult ki minden, felhívtátok a figyelmem aztán röhögtök azon hogy próbálom megfejteni egyedül, mert fingja sincs senkinek sem hozzá az okoskodáson kívül.
Az XTU-ban egyébként biztos nem véletlenül van RAM tuning opció is. Nem Bios állítás, nehogy elb@szd aztán szerelhetsz.....visszaugrik minden alapra ha nem klappol. Most tesztelek egy lazább beállítást, mert véletlen feltűnt valami.
Ha már a kérdés felmerült, tanulok belőle.

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#38216) MR007RM válasza kreten67 (#38214) üzenetére


MR007RM
addikt

Nem, de ezek a kérdések is foglalkoztatnak megelőzésileg.

Mondja azt valaki hogy csak a hidegre hajtok. Ebből a pénzből megvehettem volna a legjobb Clevo gépet. :O
(Amin fekszik azt inkább ne nézzétek, spóroltam a lóvéval.)

[ Szerkesztve ]

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#38217) hszilard666 válasza MR007RM (#38216) üzenetére


hszilard666
veterán

De menő! :C Szerintem nagyobb mint az otthonom! :DDD

ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/4zpfvccf

(#38218) MR007RM válasza hszilard666 (#38217) üzenetére


MR007RM
addikt

Hordó szauna. Valójában nem annyira nagy belül. 2 ember fekve vagy 4-6, inkább 4 ember kényelmesen ülve. Pontosan 1 éve kezdtem izgulni rá. Persze ez a történet nem csak rólam szól, vannak egészségi problémák a családban.....ajándéknak (is) szántam. :)
Lesz majd gép fejlesztés(meg van is, csak nem komplett), bár igazából jó ha a mostanimmal megvagyok. Annyi minden van az életben, vajon mikor mire, mert mindenre nem telik egyszerre. :R

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#38219) MaxxDamage válasza MR007RM (#38215) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Engedd meg hogy idézzek kicsit: "mert ugye a RAM sebesség nem sok vizet zavar és úgy stabilabb maradhatna a gép?" Első fele baromság és a második fele még nagyobb... alapjába véve /gyári értékeken használva/ stabil a gép, UV-vel nemhogy stabilabb lesz...inkább pont az ellenkezője!

Én kérek elnézést, hogy teleírtam (sírtam) a topikot az Asus-os mizériámmal... de az igaz tényeken (megtörtént) eseten alapul, de ez most itt mi? (adott helyzet) Már elnézést! :U

Nem akarlak bántani, érzelmileg befolyásolni, kellemetlenséget okozni... csak a jó szándék vezérel félre ne érts! Előbb gondold végig mit miért csinálsz és mi lesz annak a következménye, eredménye. :R

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#38220) matyee válasza KFORboy (#38210) üzenetére


matyee
őstag

Állatul néz ki! :C

(#38221) KFORboy válasza MR007RM (#38218) üzenetére


KFORboy
senior tag

RGB világítás van-é?

(#38220) matyee:
A legjobb az egészben az, hogy 0.54 USD volt 50db matrica (36 rá is ment, szarabbak alulra réteg/hézag fedőnek :D.
Így védve van a karcokkal szemben a fedlap, immáron harmadik hónapja szépen tart rajta.

Apró mellékes;
Amit korábban fikáztatok nálam, hogy a proci UV-val nem megy -170mV-al...
MEGY !
De összességében a végleges (nemtom már hányadik, sokadik hónapja) -165mV
A hőtermelésen nagyon meglátszik, atom stabil, órajelek is, Termal trotty nincs is sohanemse azóta akárhogy hajtom ki.

Fenekét szoktam megemelni a jobb szellőzés végett, ekkor még a hűtés is barátságos maxra kijáratva is !

[ Szerkesztve ]

Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

(#38222) KillHates válasza MR007RM (#38215) üzenetére


KillHates
nagyúr

Nem értem miért vagy befeszülve miont a hatos anya? :D Szerintem én vagyok az egyetlen aki sztoikus nyugalommal kiséri figyelemmel azt amit a gépeden csinálsz és én vagyok az aki próbállak jó tanáccsal ellátni, aki próbálok valamit szakmai szemmel is fejleszteni a hardvereden, aki szerzett egy kis kompakt vízhűtés modult is, hátha azzal előrébb jutunk, aki rendelt kínából olyan speciális forraszanyagot amivel a hőcsöveket úgy tudjuk forrasztani, hogy azok ne károsodjanak.
Csak azért kezdtem el dünnyögni neked az UV-vel kapcsolatban, mert Pocoknak pont az okozta a gépe halálát. Ugyanis az EC nem sz@rakszik, ha kell a power, megadja azt a perifériának, mert az van az energiafelhasználási táblázatában (azaz az EC táblában). Láttam a beillesztett HW-info-s képeden, hogy 60W-al megy procid és 120W-al a GPU-d. Ez oké is, de ha alulfeszeled valamelyik perifériát, akkor is 60W és 120W lesz amikor szintetikusan kihajtod. És mivel P=U*I ezért ha az feszültséget csökkented, akkor az áramerősség fog nőni. És itt van a gubanc. A FET-ek elviselnek egy bizonyos feszültéget vagy egy bizonyos áramerősséget. És a VAGY-on a hangsúly! Tehát ha úgy kapja meg a CPU a 60W-ot, hogy 1V a tápfeszültség, akkor a FET-en 60A áram fut át. Ha 1.2V akkor 50A. Ha a FET gyárilag 60A-es akkor amikor UV-zod péngeélen táncolsz, nincsen tartlék, ha valami anomália miatt felborulna az egyensúly.
Az UV-t ennek ellenére nem tartom ördögtől valónak! Érdemes úgy használni, hogy 2D-nél, azaz amikor netezel-filmezel-gépelsz nyugodtan mehet az UV amíg bírja stabilan a CPU de amikor játszol vagy teszteled a géped akkor viszont hagyd az eredeti EC tábla szerint futni a rendszert, azaz lődd ki az XTU-t vagy a Trottlestop-ot.
Ami a memória tesztet illeti, tökéletesen jó a Winfos beépített memória tesztje is; elég alaposan dolgozik. De bátorkodom feltételezni, hogy mivel elég jó ramjaid vannak nem lesz azokkal semmi gond. DDR3-as rendszerekben mikor memória hibával találkoztam majdnem mindig a CPU vagy a CPU foglalalt volt a hibás... :K

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#38223) MR007RM válasza KFORboy (#38221) üzenetére


MR007RM
addikt

Külső és belső egyaránt, de nem RGB. A külső az ledes, a pihenő székeknél. :) Székelyföldi vagyis magyar, ez jött be anyagi és kinézet szempontjából a legjobban a világon keresgetés közben. Minőségi, nincs csalódás... :)

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#38224) KillHates válasza KFORboy (#38221) üzenetére


KillHates
nagyúr

..

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#38225) MR007RM válasza KillHates (#38222) üzenetére


MR007RM
addikt

Mikor mindenki letámad miért ne legyek befeszülve? Nehogy magadra vedd. Szakmai topik? Akkor legyen az. Azt gondolom hogy itt aztán minden bele kell hogy férjen a végletekig. A tuning miatt legyen az bármely komponensre értendő, azért ne kelljen már magyarázkodni? Főleg ha indokolt a kivizsgálása. Az hogy jajj ahhoz ne nyúlj meg ahhoz sem azt értem, de akkor mondjunk is valamit ne csak annyit hogy te "hülye vagy" jobb ha rá se nézel. :) Győzzük meg a másikat szakmailag.
Szerintem, mint azt tudjuk, a power limit erősen értendő nálam. Nem lehet szintetikusan nagyon kihajtani csak egy pillanat mikor megkarcol nagyobb értékeket aztán visszaesik. Értsd mikor a vga egyszer korábban egy quadro bios kapcsán felcsapott 160W magasságába egy pillanatra és felnyitotta a szemem. Bizonyítékom van rá, te voltál a bűnös. :K Aztán volt valami, azóta sem sikerült, homály fedi. :)
Aztán lehet túl értékellek....amin végigmentem megszűnt a halálfélelmem, ez lehet hiba. Még te mondtad, nálam mindent meg tudsz javítani egy kérdésemre. :) Na jó, lehet szépítek kicsit.

Korábban szerintem jobb ramjaim voltak. 1.5V. Most nem enged szinte semmit mozdítani. A tuning fogyasztással is jár, és 2 féle modul barátkozik nálam(1.35V), nem igazán tuning barát.

(Bár beragasztottam egy hőcsövet azt nem a hőcsövekre, felszedhető. Sosem piszkálom véglegesre csak ésszel. Van még + 2db CPU és VGA borda fejenként, így merek kockáztatni.)

Az a forrasztás még áll részemről is, meg ami lehetséges. És a 3 nem rég kapott hőcső gyöngyszem is rád vár mit fotón megmutattam korábban. Kétszer hibázhatsz ! Vagy neked annyi.:DDD Még tervezem mikor hogyan nézzek feléd. :R

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#38226) Raymond válasza KFORboy (#38213) üzenetére


Raymond
félisten

;)

Amugy jol nez ki! Az a kis Vader balra fentrol se fer oda? Ugy se ha lemeteled a feher szeleket? Nehez innen beloni a mereteket.

(#38225) MR007RM

"Mikor mindenki letámad miért ne legyek befeszülve?"

Azt hittem alulfeszelve es vagy nem befeszulve :))

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#38227) echterion válasza Raymond (#38226) üzenetére


echterion
nagyúr

Alul van befeszülve. :DDD :DDD :DDD

**********

(#38228) KFORboy válasza Raymond (#38226) üzenetére


KFORboy
senior tag

Majd kitalálok oda valamit...
Igazából matricából már csak 1 darab van, az a szivárványos (igen mert olyan gay) a többit odaadtam ajándékba mert születésnapos volt haver...
Az üveg Jäger már csak extra volt hozzá.

Szerintem azt fogom csinálni, hogy leragasztom teljesen, és kivágom a betűknél meg a világító Legion Logo-t.

Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

(#38229) MR007RM


MR007RM
addikt

[link] :F Nincs túlárazva!

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#38230) Bluesummers


Bluesummers
őstag

Win 10-et alulfeszeltem 1-gyel, most Windows 9-em van.

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#38231) KFORboy válasza Bluesummers (#38230) üzenetére


KFORboy
senior tag

Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

(#38232) echterion válasza Bluesummers (#38230) üzenetére


echterion
nagyúr

**********

(#38233) Raymond válasza Bluesummers (#38230) üzenetére


Raymond
félisten

Eleg szar a Windows 10 nalad ha csak -100mV-t bir, az enyem -190mV-t is elvisz igy nekem most Windows 8.1 megy.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#38234) gézu válasza Bluesummers (#38230) üzenetére


gézu
őstag

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#38235) KFORboy válasza Raymond (#38233) üzenetére


KFORboy
senior tag

AZ LEHETETLEN AZ ÚGY BIZTOS NEM LESZ STABILL !

Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

(#38236) Bluesummers válasza Bluesummers (#38230) üzenetére


Bluesummers
őstag

0,5-tel nem volt stabil, Windows 9.5 kicsit akadozott / kifagyott, de -1-gyel már tuti jó.
Látom senki se hisz nekem...

[ Szerkesztve ]

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#38237) Raymond válasza KFORboy (#38235) üzenetére


Raymond
félisten

Ha a regebbi idokre Vista nezek akkor attol stabilabb :)

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#38238) KFORboy


KFORboy
senior tag

Szegény Muerte... Már megint menyi x@rt el kell majd takarítania :U

Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

(#38239) hszilard666 válasza MR007RM (#38218) üzenetére


hszilard666
veterán

Akkor kiváló befektetés!

Nagyon tetszik a meglejenése, én tuti laknék egy ilyenben! :D

ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/4zpfvccf

(#38240) frame120 válasza KillHates (#38222) üzenetére


frame120
tag

Viszont ha az UV mellé beállítassz, egy arányosan kisebb teljesítmény(W) limitet, akkor nagyjából az eredeti órajeleken, de jobb hőfokokat kapsz. Így az áram se száll el. Legalábbis én így gondolnám.

(#38241) k-adi válasza KFORboy (#38238) üzenetére


k-adi
nagyúr

szerintem élvezi ;]

(#38242) Muerte válasza k-adi (#38241) üzenetére


Muerte
Topikgazda

No para,alulfeszeltem magam tegnap fél liter pálesszel :DDD

(#38243) KillHates


KillHates
nagyúr

Ha valakinek akadna otthon a szervbankban egy felesleges RH+ 0 bal veséje:

bagatell 2 M a Rádiumban. És nem tudom, mit fog szólni majd ehhez a legtöbb itthoni Asus díler, mert a nagykerben is 2.2 M a Mothership...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#38244) blue_23 válasza KillHates (#38243) üzenetére


blue_23
senior tag

Arra gondoltam veszek kettőt, ha az első meghibásodna.

Asus G531 Scar III, 240 Hz, i7-9750H, RTX2060

(#38245) matyee válasza KillHates (#38243) üzenetére


matyee
őstag

Gusztustalan ronda

(#38246) echterion válasza KillHates (#38243) üzenetére


echterion
nagyúr

Mi ez? Valami kínai tablet-be oltott all-in-one masina portable billentyűzettel?

**********

(#38247) Raymond válasza echterion (#38246) üzenetére


Raymond
félisten

Republic Of Surface Pro Gamer

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#38248) MaxxDamage válasza KillHates (#38243) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

1. Matyee-val kell egyet értsek.
2. Ahogy elnézem, kijelző all in 1 és a keyboard van külön és mi az a kitámasztó? Ez miért is lenne jó megoldás? -főleg 2.2Misiért...szánalom-

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#38249) zbundy


zbundy
aktív tag

Középkategóriás gamer laptopot szeretnék venni. Az Asus TUF FX505 és a Dell G3 sorozatok közül gondolkodok valamelyiken. Hardverileg hasonlókat tudnak ahogy nézem. Próbálnék ebben a 250-350ezer forintos ársávban maradni. Melyik laptopot ajánlanátok összeszereltségben, anyaghasználatban, megbízhatóságban? Illetve milyen procival és vgaval? Sokat számít, hogy i5 vagy i7 van benne? Vagy feküdjek rá inkább a kártyára? 1050, 1050Ti és 1060 a legelterjedtebb mostanában ahogy látom. Nem kimondottan legújabb játékokra lenne, de nem lenne baj ha azokat is elvinné valahogy, de főleg 2-3 éves címeket pótolgatnék.

(#38250) Mikulásbá válasza zbundy (#38249) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

G3-at inkább ne,legalább G5 és szerintem i5 + 1060 elég lesz.

ASUS ROG Zephyrus GX703HS-K4008T eladó!

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.