Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#36986) echterion válasza Darth_Revan (#36980) üzenetére


echterion
nagyúr

Hát, sajnos az UV magában nem volt elég, 8 fokot nyertem 0,13V csökkentéssel. Nem úszom meg a pasztázást, valszeg holnap kap mx4-et, aztán ha nem tetszik, vasra verem a procit.
De jól jönne majd a segítséged később a kijelző 90Hz-re húzásához, meg ha van hozzá unlocked bios, az is jó lenne (elég nyomi megoldás, hogy itt van ez a proci minden földi jóval, a bios meg fapados, mint a templomi szék :F ). A GPU-t nem csesztetném, 170W-osan is jó nekem, ahogy Muerte is írta, eléggé overkill ez a gép nekem. :))

Amúgy a garipapíron két évet írnak a Predator garir, hogy lesz ebből akkor három?

(#36983) Muerte: Ahogy mondod, overkill (de legalább csutkamakszon megy a wot :DDD )és a pasztázást sem úszom meg sajnos. Amúgy a WD-ot is nyomom, úgyhogy nem is csak WoT lesz. :P

(#36984) SkyS1gn: Köszönjük, ezt már korábban is írtad, nincs benne új infó. Ízlésről vitázni felesleges, mert az szubjektív.

(#36982) x_o_n: Ha szereted a csendet és az erőt együtt érezni-hallani, akkor ez a te masinád. Ráadásul neked még win-t is adnak hozzá. :))

[ Szerkesztve ]

**********

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.