Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#36851) Mandarindara válasza Darth_Revan (#36850) üzenetére


Mandarindara
csendes tag

Hát én már tényleg nem tudom mi legyen, a sok ajándék miatt csalogató most nagyon, utána biztos nem venném, mert van jobb alternatíva.
De főleg az veszi el a kedvem tőle, hogy még a gyártó se tudja mit árul.

(#36852) Mandarindara válasza blue_23 (#36849) üzenetére


Mandarindara
csendes tag

Amúgy már láttam itt
Nem néz ki rosszul, egy jó kis akcióval meg ha tényleg megjelenik 300 alatt lehet erdekelne. 🙂

[ Szerkesztve ]

(#36853) Darth_Revan válasza Mandarindara (#36851) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Az egyetlen jobb alternatíva max a 75 hz Gsynces Acer G5 370k-ert gtx 1060-al.
Más alternatíva nincs .

De megint a kérdés a kijelző...nem tudom hogy nalam volt e bug vagy tényleg GSync /Freesnync nélkül is a 120 hz-es kijelző olyan minőségű lenne e mint a 75hz Gsynces játék alatt mikroakadas téren.

[ Szerkesztve ]

(#36854) Darth_Revan válasza Mandarindara (#36852) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Na igen de az gtx 1650 ami labdába sem tud rugni az 1660 ti vagy az 1060 mellett.

[ Szerkesztve ]

(#36855) Mandarindara válasza Darth_Revan (#36854) üzenetére


Mandarindara
csendes tag

Nekem nem is kellene a 1060 teljesítménye, az kicsit más liga, de a 1660ti a TUF-ban is 330k, és még mindig csak ryzen van hozzá.
Az én igényeimnek még a 1050ti teljesítménye is elég lenne, egy szép és hűvös házban, ami jelenleg még várat magára.

[ Szerkesztve ]

(#36856) blue_23


blue_23
senior tag

Hú ez elég nagy szívás, sokkal drágább a Strix Scar 3 mint előjelezve volt, 894k legalja :W
[link]

Asus G531 Scar III, 240 Hz, i7-9750H, RTX2060

(#36857) Raymond válasza blue_23 (#36856) üzenetére


Raymond
félisten

Mar bocs, de mihez hasonlitod pontosan? Ilyen spec-el azon csodakoznak ha nem lenne draga:

ASUS ROG Strix Scar III G531GW - i9-9880H, 15.6FULL HD 240Hz, 512 GB, 32GB, Geforce RTX 2070 8GB

Biztos hogy ugyanilyen konfigra volt a sokkal olcsobb elojelzes?

Szerk: egyebkent ahhoz kepest mi van benne meg nem is annyira draga.

[ Szerkesztve ]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#36858) blue_23 válasza Raymond (#36857) üzenetére


blue_23
senior tag

Úgy emlékszem 1000 dollárról indul és 2200-2500 dollárra lőtték be tetejét. Konfig valóban erős, viszont ez még csak rtx 2070, csak 512 háttértár (szerintem bárkinek kevés aki gamer), illetve 15,6 kijelző. Ehhez a grafikus kártya mellé kicsit feleslegesnek érzem a 240 Hz kijelzőt, mert AAA játékoknál örülsz, ha 100 fps megvan... Megvárom a 144 Hz, 1 TB HDD+SSD verziót, remélem az barátibb áron lesz.

[ Szerkesztve ]

Asus G531 Scar III, 240 Hz, i7-9750H, RTX2060

(#36859) Darth_Revan válasza Raymond (#36857) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Hát ennyiert fényévekkel erősebb gépet lehet venni, de biztos lesz aki megveszi ennyiért is, főleg akik azt hiszik hogy jobb játékosok lesznek Counter Strike -ban a 240 hz-es panel miatt :W

(#36860) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

FX505DU:

Sharp lm156lf-gl panel van benne amiről azt kell tudni, hogy IPS, kb 20 ms a válaszidő, 120 hz frissítés, de sajnos csak kb 60% sRGB szinmegjelenitest tud.

FreeSync képes a panel és elvileg tudna is működni a FreeSync mivel a CPU-ba szerelt Vega kártya vezerli, ami támogatja, tehát semmit technológiai akadálya nem lenne, de tippre az Asus letiltotta, mert a gyorsító kártya Nvidia gyartmany és hiába működne így is, az Nvidia tuti perelne. (Pedig jó kis visszavágás lett volna arra hogy az Nvidia a Freesync monitorokon elérhetővé tette a Gsync-et).

Kár, mert FreeSync-el meg elfogadható is lett volna játékra, de e miatt mondhatni a legolcsóbb, leggyengébb minőségű 120 hz-es panel lett belerakva amin jobb minőségű panelhez képest fakoak a színek.
Picit drágábban ugyan de van alternatíva (MSI) 100% sRGB 120 hz panellel.

[ Szerkesztve ]

(#36861) echterion válasza blue_23 (#36856) üzenetére


echterion
nagyúr

Nem tudom, miért várod ennyire, ránézésre egy Lenovo Legion szintre taksálnám a házat. Persze az se rossz a maga szintjén, nem fél milla felett némileg jobb anyaghasználatot várok el a gépektől, legyen bármilyen hardver beletömve.

**********

(#36862) blue_23 válasza echterion (#36861) üzenetére


blue_23
senior tag

Dízájn nálam 10/10, 85 fokos max hőmérsékletet ígértek, + asusnak legjobb a kijelzője. Mielőtt megvennem nézek róla teszteket, mert lehet kamu...

Asus G531 Scar III, 240 Hz, i7-9750H, RTX2060

(#36863) echterion válasza blue_23 (#36862) üzenetére


echterion
nagyúr

A design nekem is megfelelne olyan elmegy szinten, de abban a 85 fokban én nem annyira bízom.
De majd jönnek a tesztek, és kiderül.

[ Szerkesztve ]

**********

(#36864) gyépés válasza Darth_Revan (#36850) üzenetére


gyépés
aktív tag

Igen én is írtam, hogy ez a proci ezzel a vga-val ennyit tud. Már csak arra vagyok kíváncsi, hogy emellett pluszban trottyol-e vagy azt azért már nem. :)
Ez a military standard nekem nem meggyőző annyira, mert asszem már az inteles verzióknak is volt az fx505-ök közül, és így sem nagyon lettek ajánlottak. A belső kialakításuk, meg a komponenseik jócskán igazolták, miért lettek olyan olcsóak. Szerintem ez a D-s modelleknél is ugyanúgy benne van a pakliban, ezért nem mernék előrendelni rá. Én megvárnám az első pár mélyebb reviewt. Bár ez szigorúan az óvatos magánvéleményem. :)

[ Szerkesztve ]

"Ha kell, ha nem, ha muszáj... Hívjatok úgy: SZOMORÚ SZAMURÁJ!" by Kocsor Zsolt

(#36865) Logitech válasza gyépés (#36864) üzenetére


Logitech
aktív tag

Én vettem egy FX505DU-t, az a baj, nem ismerek hőmérséklet monitorozó programokat, meg a frame-eket se szoktam kiíratni képernyőre, nem tudom átlag hőmérsékletet mivel lenne érdemes nézni.
CPUID HWMonitorral néztem:
turbo ventivel GTA V alatt cpu 87 max, gpu 84 max
normál venti fokozaton cpu 94 max, gpu 86 max
Egyszer volt a cpu 95 max is, GTA V story mód bezető feladatát csináltam meg. Pár perc játék volt csak minden esetben, szobában 25 fok körül van.
Normál fokozaton is pörgeti rendesen a ventit, süvít elég hangosan.
RGB a billentyűzet világítás, a billentyűzet rész nem valami stabil, ha lenyomok egy gombot, a körülötte lévőkön is látszik hogy megsüllyednek, de ez nem csak ennél a gépnél van.
Maga a ház szerintem rendben van, ott rosszabbra számítottam, nem nyeklik össze vissza. Touch pad ami még nem tetszik, nincs külön jobb - bal gomb, így mivel az egész padot kell lenyomni, van egy kis zörgése, amikor csak kettőt koppintok rajta pl.
Asus oldalán azt találtam, hogy garanciavesztéssel jár ha bővíted, a boltban is azt mondták hogy elvileg nem lehetne hozzányúlni. Én ezért ott rakattam bele +memóriát meg ssd-ket.


(#36866) Darth_Revan válasza Logitech (#36865) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Nézd már meg kérlek hogy az AMD driver beallitasainal van Freesnync mint itt is ?

(Ez egy másik TUF gép ugyanilyen panellel)

Vagy hiányzik az opció ?

Egy fotót tolj kérlek erről az oldalról :)

Kíváncsi vagyok hogy meghagyta e az Asus vagy nem mertek ujjat húzni az AMD és Nvidia ügyvédeivel, ezért inkább kikapcsolták ...

[ Szerkesztve ]

(#36867) MaxxDamage válasza Logitech (#36865) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

CPU 90%-on sem megy (package 80c /core 90c max.) és úgy kicsit sok a temp. GPU sem kevés, de még tűrhető (szódával elmegy)
Bill.-re amit mondtál az sajnálatos, anyaghasználat (burkolat) az jól hangzik.

Kimutatás/Temp progi a HWiNfo a legjobb, ajánlom. MSI AB meg gamek alatt jó. (konfigolást igényel)

A TP az a régi Lenovo Gamer notimra emlékeztet így elmondásod alapján (nem voltam azzal a megoldással kibékülve) :(

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#36868) RM007 válasza blue_23 (#36856) üzenetére


RM007
addikt

Én meg megvárom hogy ez az ár leessen kb a harmadára és akkor talán se. Tényleg szívás, már nem is kell új gép, elment a kedvem tőle. Szerencsés vagyok a mostanimmal, rajtam nem gazdagodnak meg az idén az biztos.
Majd lecseng ez a rtx őrület egyszer.

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce PNY RTX 3080 Ti (desktop 350W)

(#36869) Logitech válasza Darth_Revan (#36866) üzenetére


Logitech
aktív tag

Ha nem kéred ezt, fel se tűnik, hogy most nem volt fent az ati driver. Gyorsan felraktam, kiírt egy ilyet:

És van ilyen funkció:

(#36870) Darth_Revan válasza Logitech (#36869) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Na az zsír :C

Még egy fotót csinálj már kérlek arról, hogy mit ír ki amikor a FreeSync kapcsolohoz húzod az egeret. Elvileg ki kellene írnia a tartományt amiben működik a FreeSync.

(Ugye nincs külső FreeSync monitor kotve hozzá ? :) )

Na így viszont már turhetobb a kijelző.

[ Szerkesztve ]

(#36871) Logitech válasza Darth_Revan (#36870) üzenetére


Logitech
aktív tag

Nincs monitor rákötve.

Kb. 15 perc GTA V story után a hőmérsékletek turbó ventivel:


Majd legközelebb megnézem normál ventivel, de az átlagok már nem tűntek annyira rossznak.

(#36872) fgeth


fgeth
csendes tag

Sziasztok,

Gamer laptopot keresek 300 000 alatt (igen, tudom, de ennyi van rá), viszont minél többet olvasok, annál jobban összezavarodok. Mit ajánlotok, ami megbízható, a mostani játékok elfutnak rajta (pl. az utolsó Tomb raider), nyilván nem ultrán, vagy a Witcher 3, az mondjuk ultrán ;) ? Emellett használnám 3d programokhoz (CAD, Maya, Zbrush), és persze Photoshophoz stb.
Mik azok a gépek, amit ezen az áron ti megvennétek magatoknak?

(#36873) Dhampir válasza fgeth (#36872) üzenetére


Dhampir
félisten

Olyan gépet vennék, amiben legalább GTX 1050 Ti szintű a VGA. Véleményem szerint annál lejjebb nem érdemes adni. Igaz, hogy a Witcher 3 ultra futtatása nem lesz egyszerű ezen a szinten, legfeljebb nagyon alacsony felbontáson.

[ Szerkesztve ]

(#36874) blue_23 válasza RM007 (#36868) üzenetére


blue_23
senior tag

Szerencsére még nekem is van időm, legalább szeptemberig. Ha pedig június 9.én bejelentik csak jövőre jön ki a Halo akkor még több időm. Mindenképpen 700 alatt venném...

Asus G531 Scar III, 240 Hz, i7-9750H, RTX2060

(#36875) kdavid23 válasza Logitech (#36871) üzenetére


kdavid23
aktív tag

Gratulálok a notihoz. Egy észrevételem van: kicsit magasak a hőfokok, nem kéne átpasztázni? CPU 18w-90 feletti hőmérséklet?

Dr. Dávid

(#36877) blue_23


blue_23
senior tag

Találtam kicsit barátibb árat Strix Scar 3-ra: [link]

[ Szerkesztve ]

Asus G531 Scar III, 240 Hz, i7-9750H, RTX2060

(#36878) echterion válasza Logitech (#36871) üzenetére


echterion
nagyúr

Köszönjük az infókat. A hőfokok sajnos rosszabbak, mint számítottam, mindenképp kellene nekik egy újrapasztázás, illetve főleg a processzornak egy UV.
Még annyit meg tudnál mondani, hogy mennyire melegszik fel a gép alja, illetve a billentyűzet játék alatt? Úgy értem, ölben pl. lehetne-e használni játékra, vagy "megsüti a tojásokat"?

(#36872) fgeth: Új vagy használt? Magyar vagy lehet külföldi is? Ezek nélkül nem tud senki válaszolni, sőt, ezekkel sem biztos.

[ Szerkesztve ]

**********

(#36879) RM007 válasza Mikulásbá (#36876) üzenetére


RM007
addikt

Hoppá hoppá.....már alig várom hogy lássam a fotót róla. :DD :)) :Y

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce PNY RTX 3080 Ti (desktop 350W)

(#36880) Phoeniҳ válasza Logitech (#36871) üzenetére


Phoeniҳ
tag

Egy picit soknak érzem a hőfokokat. Hasonló hőmérsékletet ér el a Dell G5 15 5590 i7 8750h rtx 2060 párossal.
Viszont ott jóval több a kakaó. (azért említem meg, mert azt viszont csúnyán lehúzzák emiatt)
Valami azt súgja nekem, hogy ez a Ryzen 3750H nem annyira egy hűvös típus pedig 2 fizikai maggal kevesebb. Próbáltad esetleg picit megemelni a gépet akár 2 kupakkal vagy hűtőpaddal?
Pasztázással tényleg lehet nyernél még pár fokot bár nekem az a tapasztalatom az Asus-al, hogy azért nem a legócskább pasztát rakja bele, de az UV még meglephet.

[ Szerkesztve ]

(#36881) Darth_Revan válasza kdavid23 (#36875) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Asus warranty void matricát tett a hűtés lefogatasra.

(#36882) echterion válasza Darth_Revan (#36881) üzenetére


echterion
nagyúr

A mocskok. Sebaj, a hajszárító csodákra képes.

**********

(#36883) fgeth válasza echterion (#36878) üzenetére


fgeth
csendes tag

Sajnos, céges lesz, tehát magyar és új. Elég sokat olvasgattam és ebben a kategóriában nincs olyan sok gép, viszont mindegyikről írnak hideget és meleget is. Ezért gondoltam, hogy megkérdezem itt, mégis csak szélesebb a rálátás, van saját tapasztalat, ha boltban kérdezném - mindenki a sajátját sózná rám.
Köszönöm, ha tudtok segíteni.

(#36884) Logitech válasza Darth_Revan (#36881) üzenetére


Logitech
aktív tag

Igen ezt a boltban is mondták, hogy a hűtésen van matrica, ha a gép alját leszeded és teszel bele memóriát, ssd-t, és nem rontasz el valamit nem mondják meg hogy hozzányúltál.

(#36885) fgeth válasza fgeth (#36883) üzenetére


fgeth
csendes tag

Ezeket találtam, amik még kb. beleférnének:
Acer
Dell
Lenovo

Melyiket lenne érdemes? Esetleg más javaslat? Ezért a pénzért jobbat?
Asust nem vennék, egy ROG géppel három éven át szenvedtem, soha többet.

(#36886) Logitech válasza kdavid23 (#36875) üzenetére


Logitech
aktív tag

Köszi, épp ideje volt cserélni, egy 9 és fél éves Acer Aspire TimelineX 4820TG-t váltott, ami érdekesség hogy annak az akksija még másfél, két órát elmegy úgy, hogy sose foglalkoztam vele hogy töltsem, merítsem, leginkább a töltőn lógott amikor használtam, és amikor nem használtam akkor is, gyárilag mondjuk 7 órát simán kibírt.

Hőfokokat többen is írjátok hogy magas, szerintem is, de olyan ritkán lesz játékra használva, hogy annyira nem foglalkoztat. Mielőtt megvettem próbáltam keresgélni, de nem volt adat róla, egy helyen találtam olyat, hogy 80 fok környéke. Inteleket néztem hogy nagyon melegszenek, bepróbáltam, hátha ez annyira nem, hát nem jött be :D 60 napig mondjuk vissza lehetne adni, de nem fogom. Max hőmérséklet volt magas, a 15 per játék alatt az átlag már 80 fok alatt volt, majd ezt még megnézem kicsit hosszabban, meg megnézem hogy lehetne grafikonon megnézni mennyiszer ugrik fel magasra.

Phoeniҳ: nem emeltem meg a gépet, lehet segítene kicsit, bár alul alig van szellőző ahol beszívja a levegőt. Van egy hűtőpadom, azzal is ki akarom még próbálni. A gép lábai elég kicsik egyébként, nem nagyon emelik meg.

echterion: alját még nem néztem mennyire melegszik, a billentyű és a kijelző közötti részen elég meleg, de arra van a levegő kivetezés, WASD környékén nem volt meleg. Előző gépem oldalra fújta ki a meleget, ez hátra 2 helyen, és jobb oldalra egy helyen, amikor egy vékony notipadon az ölembe vettem, a két hátsó pont a lábamra fújta a levegőt, sőt, ha kicsit megbillentve használom, akkor el is takarom kicsit a kivezetést, főleg ha a gatyám szára is kicsit még meggyűrődik.

(#36887) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Ide is beteszem, hátha valaki tud rá mondani valamit. :R [link]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#36888) Shin Chen válasza fgeth (#36885) üzenetére


Shin Chen
tag

Próbáld meg a Milyen laptopot vegyek? című topikot.
Amit szoktak ajánlani Gamer laptop belépő a Dell G5, 300+k HUF.

A Dell G3 felejtős, főleg a 8750H-val. Azt a procit egy rendes házban is húzós lehűteni. Próbálj 8300H-t nézni helyette. Ugyanez a helyzet az Acerrel.
A Lenovoban nem vagyok biztos, de a Legion széria alsó háza sok kritikát is kapott főleg hűtés és garanciális téren.

(Nekem egy HP Pavilion 15 gaming van, 8750H+1050, de ha terhelest kap pl AutoCad olyan 50-75 C° között van a CPU hűtőpaddal. Anélkül 85ig is felmegy mikor az irodában vagyok és papirkupacok szigetelik körbe.
Játék alatt a procira kell az UV+ power limit, mert pl Frostpunk 1080p/High mellett felmegy 97C°ra is GPU full load mellett.)
Szerk: 15-20W-os power limit mellett olyan 75-80C° a CPU, a 1050-est még sose tudtam 85C° fölé izzasztani.

[ Szerkesztve ]

"A tudomány az vagy hülyeség, vagy az elit trükkös módszere az egyszerű emberek átverésére."

(#36889) echterion válasza fgeth (#36883) üzenetére


echterion
nagyúr

Én két gépet mutatnék neked. Egy 1050Ti-vel szereltet: Acer Aspire 7 - A715-72G-56E9. 252ezerért adják most, ha 300 alatt keresek ilyen hardverrel gépet, akkor ezt nézném meg közelebbről egyszer.
Aztán találtam itt egy 1060-nal szerelt példányt is: ASUS ROG TUF FX504GM-E4057 . Ezt én már láttam közelről is, ezzel a hardverrel elboldogul a hűtése, bár azért egy is alulfesz nem fog ártani a procinak, de 1060-as gépet ennyiért nem nagyon kapni másfélét. Nekem az anyaghasználat korrektnek tűnt, nem nyeklett-nyaklott, nem is biliműanyag-érzést keltett, mikor tapicskoltam. A design sem túl csicsás, így még céges gépnek is elmegy. Szerintem érdemes ezt is megnézni.

**********

(#36890) fgeth válasza Shin Chen (#36888) üzenetére


fgeth
csendes tag

Köszönöm szépen az infókat! A milyen laptopot vegyek topicban a stickyben azt írták kérdezzem itt, de most oda is írtam :)
Azt nagyon jó, hogy írtad, hogy figyeljek a hűtésre - ennek is utánaolvastam, de nem írtak rossz tapasztalatokat a dell g3-hoz. A saját fejem után az erősebb procira mentem volna...

Nekem is egy HP pavilion dv5-ös laptopom (is) volt tizenévvel ezelőtt, de annyira suttyók voltak a garival, hogy anno úgy voltam vele: soha többet. Azóta sok minden változott, talán ők is.

(#36891) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Hát ez az új TUF gép elgondolkodtatott... Lehet hogy kell neki a folyékony fém, de mégis, 120 hz FreeSync panel (annak a tartománya ráadásul jobb mint a kétszer ennyibe kerülő Helios 500 tartománya)+gtx 1070 MaxQ teljesítményű VGA+65.000 Ft erteknyi ajándék (osszeszamoltam őket és a legalacsonyabb árukereső árak alapján ez az összeg jön ki)?

Nem rossz...

(#36892) blue_23 válasza Darth_Revan (#36891) üzenetére


blue_23
senior tag

Akkor éri meg igazán, ha azokra a tartozékokra vágysz. Nem cserélném le az audiotechnika fülesem és a hibátlan 3 éves kék asus egerem, így amit adnak mellé felesleges lenne. Acerhez szerintem nem érdemes viszonyítani, kissé túlárazottnak érzem, csak az 500 pénzes akciós 792-es lapos érte meg a pénzét...

Asus G531 Scar III, 240 Hz, i7-9750H, RTX2060

(#36893) echterion válasza Darth_Revan (#36891) üzenetére


echterion
nagyúr

Jó, de ezeket a cuccokat nem tudod ennyiért eladni. Én úgy számoltam, hogy 30 körül lehet őket elpasszolni, így 310 körül kijönne a gép, ami tényleg elgondolkodtató.

**********

(#36894) [-HERO-]


[-HERO-]
senior tag

Msi GT 76 Titanrol lekapjak az aljat:
[link]

Neztetek mar az uj AW 15m meg 17m-et?
Megkaptak az Area51m designjat, nagyon bejovosek :)

### HΘЯsΞ PΘwΞЯ ###

(#36895) gyépés válasza Darth_Revan (#36891) üzenetére


gyépés
aktív tag

Én kicsit úgy érzem, hogy azért látszik, hol spóroltak rajta, miért ennyi az ára. Vállalható vétel, de az időtállósága meglehetősen kérdéses. A proci pl. nekem nagy csalódás sajnos. (18W=90°C) Vagy a hűtése, nem tudom melyik a ludas. Meg amiket a kolléga írt fentebb tapasztalatok sem az igaziak. De összességében a sok ajándékkal kezdő gamernek jó. Mert neki az ajándékok még hiánypótlóak, meg el tud puffogtatni sok játékkal a vga miatt. De munkára ez már nem alkalmas. Jó ez ingább csak szubjektíve nekem fontos, de plusz pár tizesért már jóval időtállóbb gépek vannak, én inkább azokat ajánlanám. Ez a gép ki van mérve patikamérlegen a kezdő gamereknek. Azoknak pont megfelő. Se több, se kevesebb.

"Ha kell, ha nem, ha muszáj... Hívjatok úgy: SZOMORÚ SZAMURÁJ!" by Kocsor Zsolt

(#36896) Darth_Revan válasza [-HERO-] (#36894) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Jesszus Maria, durva az a hűtés :Y

(#36897) gyépés válasza Darth_Revan (#36891) üzenetére


gyépés
aktív tag

Múltkor echterion linkelt talán 2 clevot német oldalakról. Azokon az oldalkon összekattintgattam ilyesmi árért jobbakat, mint ez az Asus. Ha jól emlékszek... Pontosabban kb. ugyanilyen erőseket csak a minőség ugye ég és föld. :) Tudom külföld nem ugyanaz, mint a hazai vétel, de engem is elrontottatok, most már én is a clevokhoz viszonyítok mindent. :)

"Ha kell, ha nem, ha muszáj... Hívjatok úgy: SZOMORÚ SZAMURÁJ!" by Kocsor Zsolt

(#36898) SkyS1gn válasza SkyS1gn (#36671) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Nemtudom ennek mi értelme de lehet hogy csak akkor csinálja ha BT-on egy JBL Flip 4-van rácsatlakoztatva?

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#36899) PR0JECTNR56 válasza [-HERO-] (#36894) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Korrekt munka, így kell ezt csinálni. :C

(#36900) Logitech


Logitech
aktív tag

Még egy kis infó az FX505DU -ról.

Valaki kérdezte, a billentyűzet a P betű környékén melegebb, nem tűnik nagyon vészesnek, bill. bal fele és már a num pad rész nem meleg.

Elindítottam a GTA V online-t, alt tab után lenulláztam a HWinfo aktuális értékeit, 10 perc játék után jöttek ki ezek az eredmények úgy, hogy nem volt bekapcsolva a turbo venti fokozat:

táblázat értékek: aktuális - minimum - maximum - átlag


Hűtőpaddal nem sok változott, igaz nem valami nagy ventis cucc:


Gép alján ennyi helyen szívja be a levegőt:

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.