Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58351) f4lcon válasza PpenoO (#58349) üzenetére


f4lcon
őstag

nekem tegnap érkezett meg a Rock Zircon, szerintem hasonlít arra, amit te keresel (és tizenpár dolcsiért ingyen van)
mondjuk elég hogy mondjam "meleg" hangja van, nem is igazán részletez, meg a mélyek kicsit ráülnek úgy mindenre, de nem olyan mintha egy távoli vödörből szólna (mint az urBeats) hanem közelről. ehhez tegyük hozzá, hogy nincsen bejáratva, csak úgy a dobozból kivéve ilyennek érzem. lehet ez még igazodik kicsit a használat során.
kábel mondjuk pont olyan mint a Piston 2-é (azaz alul szövetes harisnyás, felül gumis) viszont a csatlakozó 90 fokban meg van hajtva (egyes Sony telefon tulajok biztos tudják értékelni, akiknek oldalt van a hang kivezetés...)

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#58352) PpenoO válasza f4lcon (#58351) üzenetére


PpenoO
őstag

Köszi a tippet, szövetkábeles fülhallgatók nálam már nem rúgnak labdába.

Az egy dolog, hogy koszolódik, még akkor is ha fekete és a szemed nem látja, ennek ellenére nem mosható. Még "talán" az is belefér, hogy selejtes darabot fogtam ki és emiatt bújt ki a kábel. A magyarországi forgalmazó pitiáner hozzáállását nem számítva a Piston kábelzaja, összehasonlítva például az E10el arra az álláspontra juttatott, hogy soha többet ne vegyek ilyen típusú fülhallgatót.

(#58353) monti0222w válasza Luissimo (#58347) üzenetére


monti0222w
addikt

Tudom, mivel ismerem a SM füleseit, én csak válaszoltam egy kérdésre. Amúgy meg nekem SM E80 van. :K

(#58354) vicze válasza PpenoO (#58352) üzenetére


vicze
félisten

Pistonnál legjobb tudomásom szerint elég általános ez, bár érdekes módon legtöbbet a ezüst változat fehér kábelenél láttam képeken az "arany" verziónál kevésbé.
Amúgy itt a szövet csak díszítés, nincs igazából funkciója sajnos, ha értelmes szövetbevonatú a kábel és még kezelt is, akkor se nem koszolódik, se nem szakad ki.
Szóval nem kell mindenre általánosítani. :)

(#58355) PpenoO válasza vicze (#58354) üzenetére


PpenoO
őstag

Általánosítani nem szép dolog, aláírom. Tudsz esetleg olyan fülhallgatót mondani 35 dollárig (na jó, legyen 45, nehogy szó érje a ház elejét) ami garantáltan kezelt és nem dísz szövetes? Fontos lenne még, hogy a szövet-szövet érintkezéséből (kábel/ruha) keletkezett hang is elviselhető legyen, mondjuk mint az E10 esetében és a már említett hangkarakterisztikával rendelkezik. Előre is köszi.

[ Szerkesztve ]

(#58356) vicze válasza PpenoO (#58355) üzenetére


vicze
félisten

Hát normális szövetet csak jóval efelett láttam. :( Ennyiért 100% csak díszítést kapsz.

Amúgy kábel zaj nem hinném, hogy nagyon függ a kábel borításától, inkább a kábel vezetéstől. Pl. most már egyre többet látom, hogy a füles előtt valahogy meg van "törve" a kábel, ami elég drasztikusan redukálja a kábelzajt, mivel nem teljesen egyenesen jut a fülesbe.

(#58357) darvinya


darvinya
titán

Ismét átalakult fake P2 vezérlője. :D

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#58358) Luissimo válasza monti0222w (#58353) üzenetére


Luissimo
veterán

bocsi, nem voltam egzakt, (inkább egzaktált :W ) , nem neked mentvolna a válasz, hanem a kollégának , aki panasszalélt, hogy kiesik a füléből. :Y :R Énkérek elnézést, remélem ő is elolvasta :K

Amugy:
Nézzétek meg ezt a fülest:

ez hétezer.
és nézzétek meg ezt:
ez 2500 Huf.

nemazért, de ennyi pénzért qrvajó, nemkéne a pistonokkal vergődnötök , garancia és eredetiséggarancia nélkül,
teljesen jó a hangja és olyan szinten cuppan a fülbe, hogy szinte meg sem találni, amikor kiakarod venni.
egy borsónyi az egész.

nem piros, mint írja, hanem inkább koralszínű, de dirtekt jó a futós, bringás cuccokhoz :C
ennyit megér, he nemtetszik, odaadjátok a barátnőnek, gyereknek ...

[ Szerkesztve ]

(#58359) bucsher válasza Luissimo (#58358) üzenetére


bucsher
őstag

Én úgy látom hétezer!

In the pipe - five by five!

(#58360) FoLey-v válasza Luissimo (#58358) üzenetére


FoLey-v
addikt

Én is 7 ezer ft-ot látom.

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#58361) Luissimo válasza FoLey-v (#58360) üzenetére


Luissimo
veterán

Hááát, Sorry, akkor ígyjártatok, lejárt az ÁKCIJÓÓÓ: :D

(#58362) FoLey-v válasza Luissimo (#58361) üzenetére


FoLey-v
addikt

Nembaj mára beszereztem XIAOMI Piston 3 Youth-t és eszméletlen jó a hangzása,az előzönek csak fapados élménye volt,hiába volt 2 ezer ft. Most már meg van a helyetesítője a volt (asszem) Silvercrest piros színű füllhallgatónak amit kilopták a táskámból és sokáig bánkodtam. :R

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#58363) Luissimo válasza FoLey-v (#58362) üzenetére


Luissimo
veterán

Használd egészséggel és forró ólmot a SilverCrestet hallgató muki fülébe :K

(#58364) FoLey-v válasza Luissimo (#58363) üzenetére


FoLey-v
addikt

Köszönöm,mindennap hosszú utazást teszem meg,így kényelmesen is tudom hallgatni a zenéket meg remélem,hogy sokáig kifogja bírni. :R

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#58365) monti0222w válasza Luissimo (#58358) üzenetére


monti0222w
addikt

No probléma. :)

(#58366) Luissimo válasza bucsher (#58359) üzenetére


Luissimo
veterán

itt volt említve, anno, akkor gondoltam, hogy ennyiért megkóstoljuk, de meg is érte...:

(#58202) LyonnaisFan1 válasza Antraxon (#58195) üzenetére ÚjVálaszPrivát2015-10-25 17:21:29
LyonnaisFan1
(fanatikus tag)
Ahogy Lexter00 kolléga is mondja sztem az
AKG K323 [link] a legjobb megoldás nagyon max 3000-ért.
Ha még sietsz akkor az edigitaltól megrendelhető, és jövőhéten a kezedben is lehet.
Tegnap óta nekem is van, eddig tetszik. A kicsit rövidebb kábel megszokható, és bármikor hosszabítható külön hosszabítóval.

(#58201) lexter00 válasza Antraxon (#58195) üzenetére ÚjVálaszPrivát2015-10-25 16:26:51
lexter00
(senior tag)

Vagy AKG K323 guglizz rá egy webshop ma még akciózza 2500ft-ért.

(#58367) vicze


vicze
félisten

Hát az Earbud megjött. (Ami mai lényeg még nem :O )


IEM után a hangját nagyon nem tudom értelmezni, már több mint 10éve nem hallottam ilyet. De annyira nem rossz, a magasak kicsit szúrósak, valószínű járatni kéne, amit sajnos nem fogok megtenni a találkozóig. :(

Más:
Hát ez meg mi a jó fene? Most ezt is meg kell rendeljem... :O

szerk: OK, egy helyik énekesre "szabott" verzió, kérdés melyikből csinálták, hogy látom a Crystal variációja, remélem olcsóbban.

[ Szerkesztve ]

(#58368) f4lcon válasza vicze (#58367) üzenetére


f4lcon
őstag

miket tervezel hozni a találkozóra?

nekem az Awei-k nem akarnak megérezni ...

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#58369) kemcso válasza vicze (#58367) üzenetére


kemcso
Ármester

Ez az earbud-ok hibája, hogy ha jók a magasak akkor többnyire a mélyek elvesznek. Vagy csak mély van, mint a sh-kban. A Hifiman ES100 is ilyen, csodaszép magas és középtartomány csak mélyhiányos (kb mint a 2BA-k)

Tiszta 1More fan lettél :DD

(#58370) matyiGo


matyiGo
aktív tag

ezt most nem értem gyerekek. :o

nekem van egy eredeti Piston 3 Youth és nem szól jól egyáltalán. a Piston 3 fórumán pedig az járja hogy azért lehet, mert másnak sem szerepelt jól a Youth verzió. azaz a youth nem úgy szól mint az eredeti Piston hiába az van ráűírva hogy ugyanaz a drive rész van benne.
persze nagy örömmel tölt el hogy FoLey-v fórumtárs elégedett a Youth-al de szeritem ez csak azért lehet mert eddig nem volt igazán jó fülese.
van itt nagy tapasztalatú füles-szakértő aki magabiztosan tudja állítani hogy a Youth faszán szól?

[ Szerkesztve ]

(#58371) vicze válasza f4lcon (#58368) üzenetére


vicze
félisten

Menni, nem fogok szóval, majd azt valakivel megoldatom. Gyakorlatilag van egy teljes 1More készletem. :D

@kemcso: Elég sok nyilván a kiszűrődő hang, úgyhogy majd irodán kívül hallgatom meg kicsit jobban, de értelmes vélemény nem feltétlen fogok tudni mondani róla, mivel Earbud-ban 0 tapasztalatom van.
"mélyhiányos (kb mint a 2BA-k)", ebben az a vicces, hogy az XBA-2/20-t tipikusan V-s és mélykiemlet füles, de ezt majd sheratan megerősíti. :) Nyilván az erő hiányzik belőle.

Nem mindegyik hangjáért rajongok (sőt), de a kivitelezésüket nagyon szeretem. Szóval inkább a design és a csomagolás teszik, ami hát hangban nagyon számít na. ;]

[ Szerkesztve ]

(#58372) K1LLMy53Lf válasza vicze (#58371) üzenetére


K1LLMy53Lf
senior tag

ez teljesen érthető. Takstar Pro80 fejhallgatónál is az a koffer baromi sokat dob az összképen :))

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#58373) kemcso válasza vicze (#58371) üzenetére


kemcso
Ármester

Az is fülhallgató :) Igazából ugyanarra van, mint az IEM-ek csak hát a szigetelése olyan, amilyen (cserébe nem kell a hallójáratba dugni)

Az XBA-2/20-t egy külön állatfaj, abban az egyik BA a mélyekre van, általánosan ez nem így szokott lenni. Sokkal inkább mélyhiányosak, pl VC1000, B2, R-50, DBA-mkII, Aurvana in-ear3...

(#58374) bucsher válasza matyiGo (#58370) üzenetére


bucsher
őstag

Hogy szólna f@szán egy kétezer forintos füles? :)

In the pipe - five by five!

(#58375) FoLey-v válasza matyiGo (#58370) üzenetére


FoLey-v
addikt

''de szeritem ez csak azért lehet mert eddig nem volt igazán jó fülese.,,

Ez nem igaz volt előtte az említett Silvercrest fülesem meg jó régen eredeti walkman fülesem,részletezni nem fogom. Igaz,hogy 5.000ft fölötti fülesem nem volt,de én ennyi árért megérte nekem,szépen is szól poweramp alkalmazással és nem véletlenül ajánlottak nekem a kollégák ennyiért. Ha nem vagy elégedett vele akkor feljebb lévő árkategória a te elvárásod. :R

[ Szerkesztve ]

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#58376) darvinya


darvinya
titán

Nemrég ajánlották OLFA ASBB10-et.
Nagyon jó és tényleg éles, nem is drága 685Ft/10db-ért.

vicze1 és kemcso(b)

Nekem eddigi EarBud Panasonic RP-HS6, és Sony MDR-E808 volt(van) amiben rendesen van minden.
Van mély(Panasonic keményebb, Sony lágyabb), közép (mind2 egyenletes), magas(Panasonic érces, Sony enyhén fátyolos).

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#58377) f4lcon


f4lcon
őstag

11.11. aliexpress: VSD5 51 usd (legolcsóbb alin 65 mostanában, amazonon 72, lendmeuears 90)

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#58378) vicze válasza vicze (#58367) üzenetére


vicze
félisten

Egy kicsit most jobban utána kutakodva már szinte 100%, hogy a fekete 1More Earbud, más (hangzásra) mint az "arany" változat, a különböző érzékenységéből látszik, hogy biztos különböznek.
Szóval itt még a szín se mindegy. :(

(#58379) matyiGo válasza bucsher (#58374) üzenetére


matyiGo
aktív tag

igazából az a kérdésem hogy más szerint is van különbség hangminőségben a "sima" Piston 3 és a Piston 3 youth között?

... más hogy az általam tesztelt youth verziót konkrétan vásárlásra sem ajánlom, szóval az kidobott pénz, mint azt már fentebb említettem az alcatel fülesem jobban szól nála ami ugyan többek szerint egészen okés füles de közelében sincs az eredeti Piston 3-nak.

magyarra fordítva: én azért kölöttem el 3500 ft-t mert azt olvastam itt hogy ennyiért már tudok venni egy jó Piston 3-at ami külföldi fórumok szerint is csúcs, a valóság azonban az hogy ennyiért nem piston3-at kapok hanem valami gagyit amit szívemből senkinek sem ajánlanék..
tetszik érteni?
nem kéne erre figyelmeztetni a tisztelt kérdezősködőket? (ugyanis nem én vagyok az egyetlen aki panaszkodik a Youth lapos béndzsó dinamikátlan doboz hangjára) :(((

(#58380) f4lcon válasza matyiGo (#58379) üzenetére


f4lcon
őstag

állította itt valaki, hogy a P3 Youth ugyan úgy szól, mint a sima P3? :U

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#58381) werszomjas


werszomjas
őstag

Sziasztok!

5000e ft-ig milyen nem agybadugós fülhallgatót ajánlotok?

Lehet külföldi rendelés is.

üdv

(#58382) vicze válasza matyiGo (#58379) üzenetére


vicze
félisten

"csúcs"
Na azért ilyeneket tök hülyeség kijelenteni, és valószínűleg senki se írt ilyet sehol. Nagyok jó ár/minőség aránnyal rendelkezik semmi több.

A Youth 8$-et ér többet nem, 12-ért már hülyeség megvenni mert annyiért már kapsz sima P3-at.

A másik dolog meg, hogy a hangzást még mindig ne keverd a minőséggel. Teljesen más a két füles hangképe, így ha az egyik nem jön be ne azt szajkózd, hogy a hangminősége szar. Hangminőségre rosszabb a Youth mint a P3, de nem olyan drasztikusan, és a többségnek nem fogja észrevenni.

Még egy kérdés pusztán kíváncsiságból, a Youth-odon 3 vezérlő gomb van vagy csak 1?

(#58383) #71562240 válasza vicze (#58371) üzenetére


#71562240
törölt tag

Még ha bele is számítom azt, hogy a V-karakterűnek nevezettek zöme valójában M-karakterű, az XBA-2-t nem szerencsés V-karakterűnek nevezni, mert amellett, hogy 12kHz felett elég meredeken lekonyul, a prezensztartománya is visszafogottabb egy kicsivel a fej-/fülhallgatóknál megszokottnak, és ezt nagyjából a hangja is így mutatja. Ha igazak a hírek, az XBA-20 még egy kicsit visszafogottab prezenszű, de azt még nem hallottam. Mélykiemelésük az éppenséggel vagyogat, amolyan armatúrás szinten.
(Egyúttal - nem konkrétan neked, hanem általában - megjegyzem, az egyarmatúrás XBA-1 se mélyhiányos. Éppen arányosak a mélyei - és kifejezetten mélyek is.)

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-

Ha már szóltam, akkor két korábbihoz is, ahol többé-kevésbé tévúton jártál - fontos ügyek, csak nem álltam neki akkor amikor szó volt róluk.

1.; "Mivel konkrétan nem hallasz 20 alatt illetve 20-20kHz felett semmit, így elég nehezen lehet ez a különbség. Akár kamu akár nem, egyszerűen ember számára hallható tartományon kívül esik."; "Még csak érezni se érzed, mert mély esetében túl kicsi a "tér", hogy érezd, magasak esetében meg a füled a korlátozó tényező ott még érzés sincs."; "Lehet hogy tudja gond nélkül [az 5Hz-et vagy a 30kHz-et], de semmit nem mond el a hangjáról.";
Elterjedt, de felettébb hibás tévhit, hogy a hallási tartományunkon kívül eső infra- vagy ultrahangok átvitele nem számít a hifiben, merthogy úgyse halljuk. Csakhogy nagyon is számít! Lehet hogy nem halljuk magát az infra- vagy ultrahangot (bár ez sem ilyen egyszerű!), de a hallható tartományban megszólaló hangok milyenségébe több okból is alapvetően szól bele, ha a hifi rendszer képes átvinni az infra és ultrahangtartományokat. Óriási hatása van a hallható tartományban a hangminőségre-karakterre az ultra- és infrahangok átvitelének, még akkor is, ha a hangfelvétel és a lejátszókészülék csak 20-20000Hz között tud(!) - ha pedig benne van a hangfelvételben és a lejátszóban egy adag infra- és ultrahangtartomány, akkor különösen drasztikusan számít annak megjelenítési képessége a további készülékek részéről, mert a hallható tartomány teljesen másképp szól.

2.; "Meg akkor egy kicsit a Marshall Headphones-ról.
A Zound Industries svéd cég vette meg a jogokat, hogy Marshall márkanév alatt termékeket gyártson, szóval semmi köze lényegében az eredeti angol márkához, megvették a névhasználatot és ennyi.
Márkáik: Urbanears, Marshall, Molami, Coloud. A márkák általánosan különböző célközónégnek szólnak, de a mögöttük lévő termék mindegyiknél ugyanaz.
Azaz Marshall termékek mindegyike egy átcímkézett termék esetlegesen minimális módosításokkal, többnyire 1:1-ben valamelyik Urbanears.
"
Természetesen igencsak jelentős különbségek vannak a Zound termékcsaládjainak konstrukciói, anyaghasználatai és hangminőségei között, akkor is, amikor a termékcsalád-kategóriák külalakra hasonló típusait hasonlítod össze. Kategoriális különbségek vannak a termékcsaládok között, természetesen nem csak árban, hanem mindenben. Kb. árarányos különbségek.
Azért az se teljesen igaz, hogy a névhasználati jogon kívül semmi köze a Marshallnak a Marshall Headphones-hoz. Termékfejlesztési együttműködés is van köztük, valamint ezzel összefüggésben vétójog a Marshall számára. Nem csak a Marshall nevet adják, hanem a marshallságot is segítik és megkövetelik - hangban is.

[ Szerkesztve ]

(#58384) matyiGo válasza f4lcon (#58380) üzenetére


matyiGo
aktív tag

f4lcon: senki nem állította az ellenkezőjét. (de legalábbis nem egyértelműen) én nem nem olvastam ki a fórumot (ki kellet volna? :D) azt gondoltam hogy ugyanarra a hangzásra/hangminőségre lehet számítani mint amiről a Piston 3 testekben írtak.

vicze1: "csúcs" kontextusban, árérték arányban értelmezendő.
3 vezérlő gomb van? igen, 3

(#58385) bucsher válasza #71562240 (#58383) üzenetére


bucsher
őstag

Az óriási és a drasztikus mindenképpen túlzások a mondandódban.

In the pipe - five by five!

(#58386) #71562240 válasza bucsher (#58385) üzenetére


#71562240
törölt tag

Jó. Kicsit sarkítottam.

(#58387) vicze válasza #71562240 (#58383) üzenetére


vicze
félisten

1. Hangszórónál nyilván elég nagy jelentősége van az infrahangnak, de fülesnél?
Az ultrahang meg azért elég ritka a felvételek többségében, nem mondom hogy nincs jelentősége, de hogy "drasztikus" különbséget okozna, az eléggé túlzásnak érzem. Megint csak szintén szintén nagyon erősen fülesek tekintetében.

2. Ez lehet, de sehogy sincsen jó érzésem az ilyen esetekben mikor, egy gyártó sok "lábon" áll.
Sose mondanám, hogy rossz minőségűek, mert valószínű a jobbak közé tartozik még így is. A túlárazásban viszont nem hiszem, hogy olyan hatalmasat tévednék, de nyilván lehet.

--------------------------------------

Na végre... Mint a kisgyerek karácsonykor.

Hát bárki bármit mond, ez hamisíthatatlan Sony hang ízig vérig.
Színezett, de BA, furcsa.

(#58388) BigBlackDog válasza vicze (#58387) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Ez melyik Sony (XBA)? :)

(#58389) vicze válasza BigBlackDog (#58388) üzenetére


vicze
félisten

XBA-300, lassan 1 hónapja kapható japánban, szóval 3hét volt mire ideért. :P

(#58390) Tulku válasza vicze (#58389) üzenetére


Tulku
veterán

Ezt hogy helyezik be fülbe?
Kiáll az a ...része...az a hosszú...vagy az is bemegy...?

Nem találok képeket amiken bent van fülben...

Ez mondjuk elég bizarr:

[ Szerkesztve ]

(#58391) #71562240 válasza vicze (#58387) üzenetére


#71562240
törölt tag

Na csak meghozták a spártait, amit megkövetelt a haza. Jöhet a beszámoló a bejáratásról!

(#58392) vicze válasza Tulku (#58390) üzenetére


vicze
félisten

Nem nem, ez "kicsi". Dumbo lettem, de messze elviselhető mértékben, főleg a levehető kábel miatt áll ki nagyon, anélkül sokkal kisebb lenne az egész.
Nem találom a promó képet, hozzá bocsi.

[ Szerkesztve ]

(#58393) kemcso válasza vicze (#58387) üzenetére


kemcso
Ármester

Gratula, majd egy beszámolót mindenképp :) RE600 tükrében :D

matyiGo megértem, hogy neked nem jön be a P3 youth. Leírtad már többször. A nagy többség, aki megveszi viszont elégedett vele, mert az áráért hangban és minőségben nem rossz.
Gyere el a találkozóra, hozz olyan fülest, ami kapható is , meghallgatjuk, ha a többség szerint is jó akkor ajánlott lesz :K

[ Szerkesztve ]

(#58394) matyiGo válasza kemcso (#58393) üzenetére


matyiGo
aktív tag

nem arról akartam beszélni h nem szól jól a P3 Youth hanem arról hogy az első hszban nem derül ki hogy komoly különbségek vannak / lehetnek a sima P3-hoz képest. :(
(egy két szórványos hsz. tartalmazza ezt az információt pedig fontos lenne.) :R

[ Szerkesztve ]

(#58395) vicze válasza kemcso (#58393) üzenetére


vicze
félisten

"RE600 tükrében :D"
Sört borral? :D

Azt már most ebben a pillanatban leírhatom, hogy a RE600 sokkal jobb vétel(ez duplája). :) Bármennyire is jó füles ez, az árát semmiképp nem éri meg.
De azért most sikerült olyanra belőnöm(egy kicsi basszus, tényleg kicsi), hogy felfelé görbül a szám, mikor hallgatom, egyre jobban. Dübörög, meg nem mondanám hogy ez egy BA.

Lehet a AX35 hiába jön. :P

(#58396) Prinz Eugen


Prinz Eugen
tag

Sziasztok, eddig egy SM ES18-at nyúztam, de sajnos a kábel eléggé megadta magát :(
Viszont zene nélkül nem élet az élet, szóval újat szeretnék, 5-10k közt. A fő kérdés hogy van-e jobb (esetleg masszívabb kábelű? ) alternatíva, ha igen, akkor mi? :)
Látom hogy a Pistonokat is sokan dícsérik, honnan érdemes rendelni ahonnan nem hamisítványt kapok? (Már ha az a legjobb alternatíva :D )
Köszi, szép napot mindenkinek :))

(#58397) kemcso válasza vicze (#58395) üzenetére


kemcso
Ármester

IEM-et az IEM-mel, ha már az earbudokat nem ismered :DD

Miről hallgatod amúgy?

(#58394) matyiGo azért az árából kiderül, hogy nem ugyanaz a kettő. De a P3 is elsősorban a kínai árán éri meg, amennyiért nálunk adják szvsz már annyira nem jó vétel.

(#58396) Prinz Eugen Pl Banggood. Előrelépés sztem nem lesz a ES18-hoz képest, ez sem egy RHA minőségben, de az árát megéri.

(#58398) K1LLMy53Lf válasza Prinz Eugen (#58396) üzenetére


K1LLMy53Lf
senior tag

kemcso megelőzött :)

[ Szerkesztve ]

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#58399) zsolesz06


zsolesz06
tag

Sziasztok!

Fülhallgatót szeretnék vásárolni! Eddig az iPhone-hoz kapott füleseket használtam, illetve Skullcandyt!
Milyen fülest ajánlanátok ha fontos lenne számomra az izoláció, az agybanyomós kialakítás, illetve hogy az előbb leírt fülesektől szebb magas hangokat és mélyebb nagyobb basszusokat szeretnék?! A mikrofon rész és a távirányító nem szükséges! iPhone 6S-el szeretném használni! Árban olyan 10 nagyon max 15 ezerre gondoltam! Sennheiserekről olvastam teszteket illetve véleményeket, csak sajnos nem vagyok túl tájékozott a fülesekkel kapcsolatban így nem tudok dönteni! Örülnék ha valaki tudna segíteni és ajánlani valamit!
Köszi! :)) :)

(#58400) Prinz Eugen válasza kemcso (#58397) üzenetére


Prinz Eugen
tag

Köszi :) Ennyi pénzért nincs is aminek masszívabb kábele van? :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.