Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35654) Beast007 válasza contaxg (#35651) üzenetére


Beast007
aktív tag

Nem basshead fülest akarok , de ha jól emlékszem nemrégiben itt írta valaki milyen "dögös" a basszus az E10nél ,de javítsatok ki ha tévedek és az én megítélésem szerint ez nem az a szint.
Egyébként az aláírom , hogy TDII (és brainwavz r1) után ami mélyhangsúlyos kevésnek találom lehet csak azért mert ezeket szoktam meg, bár az R1-et kb. csak ünnepnapokon használtam az elmúlt majd egy év során. Olvasottak alapján másra számítottam, nem jött be van ez így ezért jó ha az ember meg tudja hallgatni vásárlás előtt ugye...
Amúgy is a Yamaha EPH-100-ra vagyok kíváncsi már nagyon, sajnos a héten nem jött össze még, remélem a jövőhéten már erről írhatok csupa jókat itt a fórumon. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.