Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15701) DemonDani


DemonDani
addikt

Most látom hogy újra van Alpha, és akciós féláron megy! :) mondjuk kapott a normál ár egy emelést :((( de persze ennyiért is jó de azért ilyen szinten az a 3$... 20% emelés, de most legalább még akciós :K

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#15702) forguet válasza DemonDani (#15700) üzenetére


forguet
senior tag

Van hozzá fülre csíptető vacak is elméletileg.

Mundo will go where he pleases! SZLÖRTY.

(#15703) Telegdy


Telegdy
aktív tag

Sziasztok!

Boldog tulajdonosa voltam egy Brainwavz M1-es fülhallgatómnak, mindaddig, míg tegnap egyszerűen csak szét nem esett a bal oldala.
Nagyon vigyáztam rá, nem az a fajta vagyok, akinek pár napig bírják a fülhallgatók. Ezt karácsony után vettem, és mivel nem is volt végig MP3 lejátszóm, volt amikor csak itthon hevert a fiókban.

Két kérdésem volna:
- Fordult már ilyen elő más Brainwavz fülesével is?
- Garanciát felejtsem el, vagy érdemes próbálkozni?

Előre is köszönöm a válaszotokat!:) :R

MacBook Air - i7 - 128GB - 4GB

(#15704) zack válasza Telegdy (#15703) üzenetére


zack
nagyúr

Fasza. :F

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#15705) Shufny válasza Telegdy (#15703) üzenetére


Shufny
őstag

Nyiss ticket -et. (RMA Support) Sajnos lehet, hogy ki kéne postázzad (mintha azt olvastam volna, hogy kb 8 euró), így lehet, hogy jobban jársz, ha kérsz segítséget a fórumukon. Például, hogy mire figyelj ragasztásnál.

(#15706) Telegdy válasza Shufny (#15705) üzenetére


Telegdy
aktív tag

Hiába a ragasztás, az a membránszerűség levált a helyéről, így értelemszerűen nem működik már. :( A ticketes dolgot pedig megpróbálom, a 8 euró még vállalható lenne.

MacBook Air - i7 - 128GB - 4GB

(#15707) Telegdy válasza Shufny (#15705) üzenetére


Telegdy
aktív tag

Nos, írtam ticketet, remélem válaszolnak.
Ha érdekel valakit, itt van 2 kép:
[link][link]

Addig is vennék valamit, mert beleőrülök abba, hogy nem tudok zenét hallgatni. Mit ajánlotok ami hasonlóan jó, mint a Brainwavz, és nem túl drága?
Rockot, metált hallgatok leginkább.
Legjobb lenne, ha lenne belőle az aprón, mert nincs kedvem napokat várni.

MacBook Air - i7 - 128GB - 4GB

(#15708) Shufny válasza Telegdy (#15707) üzenetére


Shufny
őstag

Nem túl drága alatt mit értesz? Xears -eket szoktuk ajánlani (főleg XR), de ugye ez annyi mint az M1, és nem is biztos, hogy vissza akarod cserélni utána.

(#15709) dudika10 válasza Telegdy (#15706) üzenetére


dudika10
veterán

Ha a membrán sértetlen akkor forrasztópákával javítható. Kentagon kollegát keresd fel, hogy mit mond rá.

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#15710) Telegdy válasza Shufny (#15708) üzenetére


Telegdy
aktív tag

Nem túl drága alatt azt értem, hogy kb. Brainwavz árban. Lehet kicsit több is, meg kicsit kevesebb is. A lényeg inkább a gyors beszerzés lenne.

dudika10: Felvettem a kapcsolatot Kentagon-nal :) Köszi!

[ Szerkesztve ]

MacBook Air - i7 - 128GB - 4GB

(#15711) themebuilder válasza Telegdy (#15707) üzenetére


themebuilder
senior tag

A kép nem túl jó minőségű, de az én megítélésem szerintem házilag ez nem igen javítható.
Vagy eladod alkatrésznek, vagy valahonnan kerítesz egy speaker drivert amit beforrasztasz, utána összeragasztod például pillanatragasztóval. Ha a ragasztást (félre vagy túl sok ragasztó megy olyan helyre ahova nem kéne) elszúrod akkor rossz hangja is lehet.

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#15712) Telegdy válasza themebuilder (#15711) üzenetére


Telegdy
aktív tag

Értem. Javítgatással én biztosan nem fogok foglalkozni, tehát marad az, hogy garancia, vagy eladom alkatrésznek.
Addig is lehet veszek nálad egy fülest :)

MacBook Air - i7 - 128GB - 4GB

(#15713) nagykriszws


nagykriszws
csendes tag

Fülhallgatót szeretnék vásárolni mert AKG K321-em meghibásodott :(( . Nagyon szerettem és hasonló hangminőségű fülhallgatót (ear-canalt, ahogy itt szoktam látni agybadugós fülest) keresnék 5-6000 forint körül ha ez megfelelő árkategória. Tudom hogy van az AKG, a Sennheiser, és a Xears és ez a három Istenkirály, de nemtudom pontosan mit nézzek és ahogy tapasztaltam is a hangtartomány, hangnyomás és hasonlók az egyszerű számok nem minden esetben jelentenek jobb hangminőséget. Leginkább FLAC és MP3 hallgatásra kell.

(#15714) need válasza Peti66 (#15687) üzenetére


need
addikt

kisbarátom...?!!??! ;]
te mikor jártál utoljára a nyocba??
Azt tudod ugye hogy hülyeségeket beszélsz..!
Annyi térfigyelő kamera van ott mint az égen a csillag!
soha az életbe a kutya nem szolt hozzám pedig majd minden időben közlekedtem..

[ Szerkesztve ]

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#15716) Dave™ válasza need (#15714) üzenetére


Dave™
nagyúr

Igazad van, tök jó környék. Az ingatlanárak is ezt mutatják, a hírek is, meg úgy sétálgatni is jó ott este (de akár nappal is). Van saját példám is, nem csak olvastam róla. Szerintem Budapest legalja. Ha ott laksz akkor bocsi, nem akarlak megbántani, de sajnos vannak olyan meghatározó tényezői a kerületnek, amit nem tud levetkőzni.

(#15717) need válasza Dave™ (#15716) üzenetére


need
addikt

van ott lakásom de nem ott lakom már!
az hogy linkelsz nekem ilyeneket gondolod hogy csak OTT van ilyen?
Nézd Dave™ én nem akarok erről vitatkozni!

Milyen FÜL hallgatót? (fejhallgatóknak külön topikja van) fórum ez a téma nem ide való!

[ Szerkesztve ]

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#15718) Dave™ válasza need (#15717) üzenetére


Dave™
nagyúr

Kár is lenne vitatkozni róla, az ingatlanárak önmagukért beszélnek. Persze nem lehet egy kalap alatt kezelni az egész kerületet, viszont vannak nagyon sötét részei. De, máshol is vannak hasonlók, pl. a 9-ben, hasonló okokból kifolyólag. Nem akarok vitatkozni, de a kamera szart sem ér, nem fog megvédeni, ha hárman körbeállnak. Amúgy bocs az offért, nem láttam, hogy ez a füles topik, elég kevés szó esik róluk, de két oldalon keresztül atomenergiáról meg bálnavadászatról meg igen.

Amúgy te hoztad fel, hogy ez a sztereotípia baromság, akkor nem volt off? :U

[ Szerkesztve ]

(#15719) need válasza Dave™ (#15718) üzenetére


need
addikt

Most minden vicc nélkül... ;)

Képzeld el hogy megkeres az egyik haverom mert valamilyen fülest akar venni...!
Azt mondom neki hogy jöjjön ide.. olvasgasson hogy legyen valamilyen elképzelése vagy lehet ihletett kapni öltetett stb..!

Szerintem bele ül az újába ha elkezdi olvashatni a hsz-eket.. ;]

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#15720) slfln


slfln
senior tag

102$-ért megint van q-jays eladó vacsi újonnan az ebay-en!
Még van 3 akit érdekel, azt hiszem nyomom is a gombot :D.
Közben megjött a pillangós Ankit is. :DDD

(#15721) themebuilder válasza slfln (#15720) üzenetére


themebuilder
senior tag

Plusz a szállítás is kb még 20 dollár. Megér ez vajon ennyit? :)

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#15722) need válasza (#15688) üzenetére


need
addikt

hát néztem ezt a Westone 4-et biztos nagyon jó lehet...
de ami a döbbentet -t még a 3 nak is elég horror ára van....

[ Szerkesztve ]

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#15723) slfln válasza themebuilder (#15721) üzenetére


slfln
senior tag

Most erősen agyalok... túl sok a rossz észrevétel velük. Hangilag se értem mi a csízió, mert ellentétes kommentek vannak és elég sok megbízhatósági probléma is akad.
Marhára zavaros.
Kijönne 24eFt-ra szállítással, a legolcsóbb helyen is 170$... Itthon meg 52eFt... Megéri e? Gőzöm sincs, de ennyiért szerintem tovább lehet adni kényelmesen.

[ Szerkesztve ]

(#15724) themebuilder válasza slfln (#15723) üzenetére


themebuilder
senior tag

Maximum kipróbálod és ha nem tetszik akkor eladod akörül amennyiért vetted.

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#15725) slfln válasza themebuilder (#15724) üzenetére


slfln
senior tag

Alszok rá egyet, nem akarok visszalépést tenni a DBA-hoz képest.
Holnap összefutok Bicivel, úgy néz ki elcseréljük az Xcapet a PR401-re.
Remélem nem sértődik meg, hogy elcsipogtam. :U
Kíváncsi vagyok a slightly v-shaped fog e feküdni nekem, látok e benne fantáziát.
A jays is hasonló szignatúrájú. Valószínűbb, hogy elkezdek gyűjteni inkább egy SM3-ra. Ha eladnék pár motyómat könnyen meglenne a zseton rá. Sok a hirtelen változás, már nem bírom követni magam így se :D.
Amikor van RE262 150$-ért nem biztos, hogy megéri a jays 100$-ért.

[ Szerkesztve ]

(#15726) slfln


slfln
senior tag

Úgy néz ki ezzel a csávóval egy hajóban evezünk :D.

(#15727) themebuilder válasza slfln (#15726) üzenetére


themebuilder
senior tag

Hasonló az eset valóban. (Sunrise, ECCI)

[ Szerkesztve ]

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#15728) Shufny válasza slfln (#15725) üzenetére


Shufny
őstag

Soha nem fogom hallani azt a PR401 -gyet. :(

(#15729) Bici válasza Shufny (#15728) üzenetére


Bici
félisten

Ezt tényleg nem, de haveromét jó eséllyel igen. :U
És egy Sunrise Xcape v1-et hallhatsz, és egy RE0-t is. :K

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#15730) Shufny válasza Bici (#15729) üzenetére


Shufny
őstag

Ohh, az más. :B Mikor lesz vélemény az M3 -ról?

[ Szerkesztve ]

(#15731) mrlujoak válasza Telegdy (#15707) üzenetére


mrlujoak
veterán

Jaj, szegény füles...

Annak ott - a képek alapján - nem igazán tudsz nekiállni javítgatni.
Ha jól látom a membrán rajta a tekerccsel vált le a tokozásról. Ott sajna szakadt a vékony tekercs-kábel, annak javítása nem otthoni művelet. Max, ha lősz a neten egy másik rosszat, annak a komplett driverét tudod bele áttenni...

Bár egyszerűbb, ha a házat is cseréled...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#15732) Bici válasza Shufny (#15730) üzenetére


Bici
félisten

Egy kis időt kérek, ha még lehet, mert tegnapig túlóra hegyek voltak, és talán me lesz az első nap, hogy normális időben hazamegyek, és most szunyálni fogok.
A hétvégén legkésőbb megírom az Xcape v1/RE0/PR401/M3/XR/M1 véleményemet.

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#15733) DemonDani válasza Bici (#15732) üzenetére


DemonDani
addikt

ohh :) mega összehasonlítás 10-20k kategória? jólhangzik :)

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#15734) dabadab


dabadab
titán

Sziasztok!

Mivel a mostani fulesem kezd erosen szethullani (fulbetekeros Sennheiser, azt hiszem, MX 55), szeretnek venni valamit, es a segitsegeteket kernem a valasztashoz kb a kovetkezo szempontok alapjan:

- legyen praktikus tokja (a mostani is az utan kezdett szethullani, hogy elveszett a doboza)
- stabilan maradjon az ember fuleben (nekem hatarozottan bejott ez a twist-to-fit dolog)
- szoljon jol

A fulcsatornaba dugosoktol idegenkedek (van egy Koss The Plug vhol a fiok melyen, azt soha nem birtam megszokni), arban kulonosebb elvarasaim nincsenek.

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#15735) sti10p


sti10p
senior tag

Themebuilder-hez lenne egy kérdésem, mégpedig, hogy az ő álltala belinkelt bejáratóhangok közül most melyiket/meddig/milyen hangerőn kell nyomatni, hogy bejáratódjon a füles?! Mert annyi van mint a nyü, gondolom nem kell végig mindet sorba... :U

[link]

[ Szerkesztve ]

XY

(#15736) Telegdy válasza mrlujoak (#15731) üzenetére


Telegdy
aktív tag

Szerencsére cserélik garanciában!
Írtam nekik, nagyon segítőkészen, villámgyorsan válaszoltak.
Ezek után csak annyit mondanék, hogy Brainwavz FTW :D

MacBook Air - i7 - 128GB - 4GB

(#15737)



őstag

iPhonosoknak. A "Nap+" app tartalmazza a 3 zajt.

(#15738) mrlujoak válasza Telegdy (#15736) üzenetére


mrlujoak
veterán

Örülünk!

Egyébként meglepett a szétesés, nem láttam még csak így kettényílni driverházat...

Anno a Sony MDR-ED21LP-m sérült meg végzetesen, de arra kocsiajtót csuktam, így természetes volt a javíthatatlan károsodás...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#15739) Dave™ válasza mrlujoak (#15738) üzenetére


Dave™
nagyúr

TD III-ból volt pár darab, amin elengedett a ragasztó és szétnyílt, mint egy kagyló :D Loctite Super Attak, és még a régészásó sem fogja kettévágni.

(#15740) Peti66


Peti66
senior tag

Nem lehet, hogy fűtőtesten "pihent" 1 éjszakát? :F
Mert, ilyen "csodák" szoktak lenni, ha ott landol :)

Pio 99r ,Alpi 3539,,,+mrv f407,,, 5' Focal acces,,Hivi dmo 50 közép dóm, Dayton rs 28 f- 4 reference magas...

(#15741) Telegdy válasza Dave™ (#15739) üzenetére


Telegdy
aktív tag

Ez összepattintható.
Az MP4Nation-ös Supportos srác azt írja, hogy elő szokott fordulni, és simán vissza lehet pattintani, csak hogy nekem elszakadt ott benn valami, ezért csere. Most már csak arra leszek kiváncsi, hogy vissza kell-e küldenem, vagy elég a kép, és küldenek újat.

[ Szerkesztve ]

MacBook Air - i7 - 128GB - 4GB

(#15742) Telegdy válasza Peti66 (#15740) üzenetére


Telegdy
aktív tag

Ha ez nekem szólt, akkor nem, biztosan nem járt fűtőtest közelében sohasem :) Vigyáztam rá mint a szemem fényére.

MacBook Air - i7 - 128GB - 4GB

(#15743) schawo


schawo
titán

A második PH fejhallgató találkozóról

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#15744) DEJVID


DEJVID
őstag

Megjött ma a V2-m, jót tesz a TF10-nek is, csak még a forrás nem az igazi.

(#15745) slfln


slfln
senior tag

Bicinek köszönhetően bővült a tapasztalati köröm egy PR401-el is, mindenki elégedetten távozott úgy érzem. :U

Közben úton van a lendmeurearstől egy GR07-is. :DDD
Elérhető lett ott is a B2, tök jó áron...

[ Szerkesztve ]

(#15746) Telegdy


Telegdy
aktív tag

Szerintetek egy Sennheiser CX500 milyen lenne egy Brainwavz M1 után/mellett?
Azon gondolkozom, hogy veszek valamit, míg a cserefüles megérkezik Hong-Kongból.

MacBook Air - i7 - 128GB - 4GB

(#15747) Luissimo válasza Telegdy (#15746) üzenetére


Luissimo
veterán

Nekem mindkettő van.
Előbb volt a cx500.
az volt az etalon füles, nagyon sokáig hallgattam és MINDEN TEKINTETBEN megvoltam (vagyok) vele elégedve.
A fiam is nyúz egy olyat , ami szószerint értendő.
Olyan strapának van kitéve, immár 3.-ik éve, amit nemsok más márka bírna ki, de ez birja.
TÖKÉLETES a napi nyúzásra.

Utána vettem egy TD100 II-t, majd egy XR120 PRO II-t !

Mindkettő más mint a cx500, de azt nemállítom, mint Dave mondta , hogy "szarráverik" a Sennheisert (vagy valami ilyesmi :)
Másképp szólnak.
Viszont a Sennh a legkényelmesebb a fülben, és szép bársonyos meleg hangja van.

Az XR nagyon szép, részletes , kevesebb méllyel, az TD sok méllyel, nagyon szerethető szintén.
Aztán vettem egy M1-et , ami egyértelműen ráver a cx 500-ra, és utána Shufny-tól megvettem az M2-t !!
Ami méginkább ráver.
És ráadásul az M1 is nagyon kényelmes a fülben.

És valahova a mezőny közepére helyezném a PL30-ast, ami szintén nagyon bejött nekem.

Nemtudnám őket egyértelműen rangsorolni, mindegyik jó, mindegyik más és mindegyiket másért szeretem. Illetve tudnám, de az nemmenne ilyen gyorsan.

Most , hogy odaadtam Bicinek kölcsönbe hallgatni az M1-et és az XR 120 PRO-t, most "nosztalgiából" ujra elővettem a cx500-ast, és ujra felfedezem most.

Főleg este hallgatok zenét, miután kilövöm a tévét, ágyban, fekve és erre is nagyon alkalmas a cx, nagyon kényelmes a fülben és szinte észre sem veszed, mégha rá is fekszel a füledre. Kényelmi szempontból az M1 van még vele egy kategóriában. (de hangban jobb az M1)

a cx 500-al jó vásárt csinálsz, de ha megjön az M1-ed, utána új világot ismersz meg vele, pedig már azthitted ismered a régit a cx-el :K :K

Tehát, százszónak is egy a vége, nem beszélnélek le róla, SŐT !!
HA nemlenne cx 500-asom, én biztosan vennék egyet.
Az enyémhez asszem 8000-ért jutottam anno, a fiamé 6000 volt , mert már bontottvolt, de steril gumikkal vettem.
NEM BÁNTAM MEG, ahogy a többi fülest sem.
van rájuk igény, az enyéimen kívül még van 6 fül a családban, biztosan lenyúlnak belőle előbb-utóbb majd , én asszem gondban leszek melyiket akarom majd megtartani . :D

[ Szerkesztve ]

(#15748) schawo válasza Luissimo (#15747) üzenetére


schawo
titán

Úgy látom te is gyűjtő lettél, mert mindnek tudsz örülni, nem cserélgeted, hanem egymás mellett használod őket. :) A PL30-cal magamra vállalom a felelősséget :DDD

Én a fejhallgatókkal vagyok így.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#15749) Dave™ válasza Luissimo (#15747) üzenetére


Dave™
nagyúr

Ebből látszik mennyit számít a preferencia. Az M1-et sokan jobbnak tartják az M2-nél, nálad fordítva. Joker a TD-t jobbnak tartotta az M1-nél, nálad szintén fordítva. Szerinted az M1 egyértelműen (=szarrá :D ) veri a CX500-at, de az XR nem, csak kicsit másként szól. "Kicsit" részletesebb, "kicsit" kontrolláltabbak a mélyek meg ilyenek :D Tehát erősen függ az ízléstől. Abban egyetértek, hogy nehéz jobbról beszélni, ha az összehasonlítás alapja a selymes, lágy hangzás, vagy az élesebb, agresszív. Kinek mi jön be (látszólag nekünk pont ellentétes az ízlésünk). Viszont a részletesség ("felbontóképesség" ha úgy tetszik) szerintem elég jó összehasonlítási technikai alap arra, hogy rangsort állítsunk fel tudás tekintetében. Aztán lehet arról vitatkozni, hogy kinek mi a fontos, pl. lágy magasak és erősebb mély a több részlettel szemben. Annyi azért szerintem kiderült az elmúlt hónapokban, hogy a távol-keleti fülesek (xears is az) bőven helyben hagyják a Sennheisert ebben az árkategóriában. Te nem így gondolod a CX500-al, oké, de elég sokan vannak, akik igen.

Kényelemben egyébként tényleg szuperek a CX-ek, a Xears ilyen szempontból elég rossz.

(#15750) mrlujoak válasza Dave™ (#15749) üzenetére


mrlujoak
veterán

"Kényelemben egyébként tényleg szuperek a CX-ek, a Xears ilyen szempontból elég rossz."

Ezt maximálisan alátámasztom!

(a Sony-t direkt nem keverem bele, az az én ízlésem etalonja) Még mindig itt van nálam Xabi78 :R kölcsön XR120Pro-ja, és bizony a hosszú hangcső végén ülő illeszték, és a "nehéz" fém driverház megteszi a hatását, nemegyszer fekve is képes volt kimozdulni, miközben hallgattam.

A hallás, meg éppoly sokrétű, és egyéni, mint a kedvelt ízvilág, vagy a sima ízlés akár az öltözködés, akár a technika terén.

A kölcsönkapott XR nagyszerűen szólaltatja meg a nekem abszolút nem fontos középtartományt, és a magasai is szépek. (nem tudom, a fém védőrács a hangcső végén ezt mennyiben befolyásolja, nem az enyém, így nem kaptam szét, hogy kipróbáljam, hogyan módosul egy textil betéttel helyettesítve)

Csak sajnos - és itt jönnek az ízlések - nekem túl kevés mélyet adott, azt is nyersen, feszesen tálalva.

A tokozása nagyon minőségi, tip-top, egy-két nagy gyártó azonos árú modellje bőven elbújhat mellette...

Srácok, az XR után egy TD-t nagyon kipróbálnék, ha valaki megszánna, szívesen vennék egy TD tesztpróbát!

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.