Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15851) slfln válasza need (#15849) üzenetére


slfln
senior tag

Klipsch Custom 3

(#15852) need válasza slfln (#15851) üzenetére


need
addikt

ja tényleg..

lehet még ezt kaptni 1általán???

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#15853) slfln válasza need (#15852) üzenetére


slfln
senior tag

Elvileg egy éve nem gyártják, de még hozzá lehet jutni. Az ára így legalább kezd moderálódni.

(#15854) schawo válasza slfln (#15850) üzenetére


schawo
titán

Néhány éve volt szerencsém hónapokig hallgatni a Bose egy többmillió forintos rendszerét, és nem szólt rosszul. De ennyi pénzért már kurv@ jól kellett volna szólnia!!! Nem ért 200k-nál többet az egész kóceráj.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#15855) slfln válasza schawo (#15854) üzenetére


slfln
senior tag

Mindig van tapasztaltabb. :U
(Úgy látom itt se lesz nagy reputációja a márkának :D)

(#15856) slfln


slfln
senior tag

Hatalmas pacsi a lendmeurearsnek! Marha gyorsak, igaz a levelekre késve válaszolnak.
Már úton az új játékom. :U

01-04-2011 Tracking -Despatched to Overseas Postal Admin (From SG/ to HU/)

Ellenben későn szóltam, hogy ajándékként küldje, (francba de gyorsak :D) így lehet kapok én is egy csini összeget a végszámlához majd. :(((

[ Szerkesztve ]

(#15857) czanga válasza slfln (#15850) üzenetére


czanga
őstag

"Ezek alapján tényleg vegye meg, mert másnak úgyse fog tudni úgy örülni/érezni azt, hogy jó vétel volt."

Erre akartam kilyukadni énis. Énse vennék tőlük lópikulát se, az fix.

(#15858) czanga


czanga
őstag

Más:
iPhone gyári fülese megadta magát. A jobb szólt, de a bal fele alig. A mikrofon és a gombok működnek kiválóan. Ismerősöm segítségével a régi akg k324p-m hangszóróit a borítással együtt áttettük rá, de sajnos a bal nem szól egyálltalán. Gondolom ha kábel törés lenne, akkor mozgatáskor néha pont szólnia kellene.

Az az ötletem támadt, hogy veszek valami donor IE-t, lehetőleg fehéret. Low budget a történet, mert csak bringás edzés mellé kellene, olyankor hallgatok zenét, de nem kellene talán olyan jó minőség, hiszen nem a zenére figyelek alapvetően, az csak motiváló erő. :)
Valami használt AKG k324p, vagy Creative ep-630-ra gondoltam, vagy valami hasonló kialakításút megcsípni lenne jó, tényleg aprópénzért. :) Majdpedig fogni, és felforrasztatni a hangszórókat az iphone gyári fülesére.

vagy

Venni valami rendes headset-et, de az meg (nekem, jelenleg) méregárban lenne. A Denon AH-C260R modelljét próbáltam nemrég, ami kifejezetten iPhone-hoz van, de különösebben nem éreztem kiemelkedően jónak, a CX-emhez képest. Viszont mindenképpen olyan kellene, amin a hangerős szabályzó gombok is fent vannak.

Valahogy az első szimpatikusabb lenne, mivel ha másnem akkor a CX 300-II fülesem fejeit megkapná (themebuilder mindjárt rosszul lesz a műtétet olvasván :P ), és az is eszembe jutott, hogy vennék egy másikat, pl: cx400-II de ez már a "D" terv kb, és értelme se lenne sok.

[ Szerkesztve ]

(#15859) ThorsHUN


ThorsHUN
őstag

Ave!

Az akg k 315, k 317, vagy a k 319 a jobb?

(#15860) Shufny válasza slfln (#15856) üzenetére


Shufny
őstag

Minek köszönheti a többesszámot? :) Van rá esély, mert nekem ráírta az árat, és nem jelölt be semmit (pl hogy gift)

ThorsHUN: 319 egy hangerőszabályzóval több a 317 -nél. A 315 elvileg sokkal rosszabb, de a 317/9 kialakítása az emberek többségének kényelmetlen.

[ Szerkesztve ]

(#15861) slfln válasza Shufny (#15860) üzenetére


slfln
senior tag

Annak, hogy még sosem vettem semmit VISA kártyával paypalon keresztül fizetve. Az egyetlen nyom arról, hogy küldtem neki pénzt az egy 'paypal receipt number' volt. Se egy visszaigazoló automail tőle, hogy megkapta, csak csönd.
Az order form-ban az ékezetes betűk 'csikkvancsakk' nyelven jelentek meg, ezért elküldtem neki képként a címemet, hátha hülyén jelent meg nála. Ez volt az első levél. Két napig nem jött rá semmi válasz, igaz nem is volt benne egyetlen kérdőjel sem.
Tegnap észrevettem, hogy a paypalos szummában az anyaországom Szingapúr. Ettől mégjobban kezdtem magam furcsán érezni, így írtam megint neki egyet... meg közben eszembe jutott ez a gift-es dolog is, nehogy a vám kikezdje. Mára válaszolt, és küldte a track numbert is, de a gifttel kapcsolatban már nem tudott mit csinálni, mert aznap feladta.
Ennek nagyobb a doboza mint az Xcapenek, ha az ár is rajta van rendesen akkor sanszos, hogy szemet szúr. Remélem nem fognak rajta 6 napig csücsülni, mint a DBA-n.
Mennyi a Szingapúr/Ferihegy között eltelt idő amúgy?

[ Szerkesztve ]

(#15862) Shufny válasza slfln (#15861) üzenetére


Shufny
őstag

Én kijavítottam PayPal -nél, szerintem az átirányítás rontja el. Teljesen jól le tudta írni az ékezetes címet. Fogalmam sincs Ferihegyig mennyi volt. Nekem feladástól számítva pontosan egy hét múlva hozta a postás.

(#15863) slfln válasza Shufny (#15862) üzenetére


slfln
senior tag

Akkor le a kalappal a Singpost hatékonysága előtt. :R
Ideje lenne szocializálódnom, kéne csinálni végre egy paypal accountot, meg beregisztrálni a fészbukra, mert így nem túl gyors az információáramlás velük (ő is ajánlotta). :)

[ Szerkesztve ]

(#15864) Shufny válasza slfln (#15863) üzenetére


Shufny
őstag

Mindig a magyar postával van a baj. Ha nincs valami különös gubanc, amiért lezárják a reptereket vagy hasonló, akkor mindig kevesebb mint egy hét alatt megérkeznek a csomagok az országba.

(#15865) czanga


czanga
őstag

Nos, átalakult a jóbarátom dolga. Szerinte nem feéltétel a Bose, félreértettem.(szerintem nem értettem félre de ez esteben shame on me) Viszont ezeknek kellene megfelelnie:

"kényelmes, legyen szép tiszta hangja, ne verje ki a basszus a fülem de azért legyen szép dinamikus az is, nézzen ki jól, legyen jó a kábel minősége és 30-nál ne legyen több. losslessre legyen jó"

Szerintem 30 rugós fülesre nem lenne szüksége, de persze ő tudja. Véleményem szerint 20 alatt is bőséggel lehet válogatni, de majd ti megmondjátok mi az ami jó, már az árához képest is. Merthát nem feltétlen kell elérje a felső határt. :)

(#15866) slfln válasza czanga (#15865) üzenetére


slfln
senior tag

Valami műfaji felosztást tudnál mondani, hogy miket hallgat és kb. hány %-ban? Ez az árat is befolyásolhatja. (Kedvenc előadók?)
Külföldről jöhet, vagy itthon kéne megoldani?
A 'nézzen ki jól' nem tudom mit foglal magában pontosan. :)
A 'losslesst akarok hallgatni vele' szintén nem túl erős támpont.

[ Szerkesztve ]

(#15867) schawo válasza czanga (#15865) üzenetére


schawo
titán

Mi a forrás?

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#15868) DemonDani válasza slfln (#15866) üzenetére


DemonDani
addikt

Eterna-t vettél amúgy végülis?

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#15869) slfln válasza DemonDani (#15868) üzenetére


slfln
senior tag

Azt még nem, amiről szó volt az utolsó pár hsz.-ban az egy Vsonic GR-07 volt.
Az Eterna is ott van a képzeletbeli listámon a beszerzendők között, bár annyira nem előkelő helyen. Az Xcape után egy újabb midcentric iem-re (v.1.) még alszok párat. :DDD
Ha ma kérdezne meg valaki mi lesz a következő lehet az ER4P/S-t mondanám, aztán holnap meg megint mást :D.

[ Szerkesztve ]

(#15870) Bici válasza slfln (#15869) üzenetére


Bici
félisten

Az ER4S emlékeim szerint az Xcape hangképére hasonlít leginkább, de a DBA-02-nél is több részlettel.

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#15871) nagykriszws


nagykriszws
csendes tag

Üdv. Az AKG K321-em besz@rt ezért új füles után kell néznem. Az árak és a tesztek alapján nagyjából leszűkítettem a kört erre a két fülhallgatóra:

- Sennheiser cx500
- AKG K331

Érdeklődnék hogy személyes vagy közvetett tapasztalat alapján melyket ajánljátok, esetleg mivel tudnátok még kiegészíteni a listát.

A fülesek innen lennének :

http://hardverapro.hu/apro/sennheiser_cx300-cx300ii-cx400-cx400ii-cx500-cx500/hsz_1-50.html

http://hardverapro.hu/apro/akg_ful_es_fejhallgatok_nevetsegesen_olcson_eredet/hsz_1-50.html

Mindenképpen tudnom kellene hogy egyik se hamisítvány-e.

Kössz előre is.

(#15872) nagykriszws


nagykriszws
csendes tag

És még valami: Valószínűleg ez egy nagyon hülye kérdés, de nem lehet a hangerőszabályzót levenni a cx-500-asról ? Gondolom nem, de azért megkérdeztem hátha.

(#15873) krisztianAMG


krisztianAMG
senior tag

Sziasztok!

Egy amolyan best-buy fülest keresek magamnak. Stílus nagyon változó,klaszikus rocktól kezdve egészen a D'n'B-ig szinte minden. Sennheiser CX300 II-vel szemezek (ez a felső határ amit szánnék rá),de bármi másra is nyitott vagyok.

(#15874) schawo válasza krisztianAMG (#15873) üzenetére


schawo
titán

Összegben mennyi is az a felső határ? :)

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#15875) krisztianAMG válasza schawo (#15874) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Úgy 12 000 HuF (50€). :)

(#15876) czanga válasza slfln (#15866) üzenetére


czanga
őstag

Mivel ő is PH tag, így javaslom majd neki, hogy mondja el ő maga itt, hogy mit és hogyan szeretne. :)

(#15877) schawo válasza krisztianAMG (#15875) üzenetére


schawo
titán

Ennyiért elég komoly választék van már, ami jobb, mint a CX300-II:
Brainwavz M2
Xears TD100-II/III
Xears XR120PRO-II

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#15878) Shufny


Shufny
őstag

Eléggé haldoklik tőle az oldal, de (vastagon, amikre szerintem lehet esély):

The April Fool - Coupon Madness! (2 of 2)

The deals:
Brainwavz B2 Just $99.50 - Limit 2 uses:
Code: 41cf105864
Note: Brainwavz B2 on PREORDER, this will only ship when in stock.
Brainwavz B2 Just $119.50 - Limit 8 uses:
Code: 3a0834f19b
Note: Brainwavz B2 on PREORDER, this will only ship when in stock.
Brainwavz M3 Just $49.50 - Limit 5 uses
Code: 381ab13355
Brainwavz M2 Just $5.00 - Limit 5 uses
Code: 3cbe9a4614
Note: Brainwavz M2 on PREORDER, this will only ship when in stock.
Brainwavz M2 Just $24.50 - Limit 25 uses
Code: e2f5e5d5ac
Note: Brainwavz M2 on PREORDER, this will only ship when in stock.
Brainwavz ProAlpha Just $9.50 - Limit 10 uses
Code: 7e200d1170

(#15879) krisztianAMG válasza schawo (#15877) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

A TD100 II ez lenne?
És leljebb nincs hasonló,vagy legalább olyan ami megközelíti a K518Dj szintjét?

[ Szerkesztve ]

(#15880) Shufny válasza krisztianAMG (#15879) üzenetére


Shufny
őstag

Most írtam, M2 $24.5. Mi jobbat akarsz ennél? Egyébként meg úgy mondod, mintha a K518 kb 3.000 Ft lenne, a telhetetlen mindenit.

(#15881) schawo


schawo
titán

Thomas újabb remekműve:
"Extreme Ultrahighend" :DDD

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#15882) krisztianAMG válasza Shufny (#15880) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Lejárt a szerkesztési idő...

Ein schuldigung Shufny,nem vettem észre. :B
Hát sajnos nem 3.000Ft volt,de egyetlen centet sem sirattam amit odaadtam érte.

Ennyiért ez nagyon jó lenne!
Köszönöm mindkettőtöknek! :R

[ Szerkesztve ]

(#15883) TonTomika válasza slfln (#15866) üzenetére


TonTomika
aktív tag

Sziasztok!

Megkaptam az infót, hogy érdeklődnek már itt nekem füles ügyében... :)
Az eredeti felállás egy Atomic Floyd HiDef Drum lett volna, ám sok vásárlói észrevételben olvastam, hogy annyira nem jó, szerintük jobb a Bose IE, meg ahogy a képeket nézegettem eléggé kényelmesnek, jó szerkezetnek tűnik, tetszik a kialakítása. Negatív véleményt amit olvastam az kb csak annyi volt, hogy hiányolták belőle az aktív zajszűrést.

Amit már fentebb is leírt a kolléga, az lenne számomra a fontos, max 30-ból kéne kijönnie, úgy hogy szépen szóljon és kényelmes is legyen. Leginkább utazáshoz használnám egy iPod Classic-al vagy touch-al. Lehet persze olcsóbban is, csak a legjobb megoldást szeretném választani. :)

Műfaji eloszlás az nagyon, de nagyon vegyes...hallgatok metált (Metallica, Ossian, Tarja Turunen), rockot (AC/DC, Guns 'n Roses, Papa Roach), trance-t (ATB, Armin Van Buuren, Tiesto), (nu)jazz-t (Barabás Lőrinc, Mop Mop), egy kis pop-ot (Robbie W, Adele, Jamieroquai), lounge-t (Morcheeba), elektronikus zenéket (Moby, Röyksopp, Yonderboi, Kosheen) meg néha alter rockot (Placebo, Coldplay) illetve blues (Hobo, Deák Bill Gyula). Többet nem írok, szerintem így is sok. :)

A kinézet meg természetesen szubjektív, de pl az a Bose kifejezetten tetszik kinézetre, az ilyen kisebb bogyós kialakításúak nem igazán. (Persze nem ez a legfontosabb szempont.)

Unokatestvérem kint él Angliában, tőle be tudnám szerezni. Ami még fontos a kábel minősége, mert ugye ha sokat hordozgatja az ember, talán ez a legsérülékenyebb alkotóelem, na nem mintha nem vigyáznék a dolgaimra, de jobb a békesség.

Előre is köszönöm a segítséget!

(#15884) czanga válasza TonTomika (#15883) üzenetére


czanga
őstag

Csak ide értél. :P

(#15885) dudi válasza dudi (#15820) üzenetére


dudi
senior tag

akkor ezek közül a leginkább ajánlott a brainwavz alpha?
2.) v-moda és 3.) a cx300 mondjuk?

Másik kérdés, hogy hogy zajlik az árszámítás és rendelés lebonyolítása az mp4nation-nél?

köszi,
dudi

Sounds like your fix is worse than your problem...

(#15886) schawo válasza TonTomika (#15883) üzenetére


schawo
titán

1 szavazat: Sunrise SW-Xcape

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#15887) themebuilder válasza Shufny (#15878) üzenetére


themebuilder
senior tag

Brainwavz M2 Just $5.00

Ezt nem értem, elírtad?

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#15888) Shufny válasza themebuilder (#15887) üzenetére


Shufny
őstag

Nem, próbáltam beszerezni, de lehalt az oldal az akciótól. Nem meglepő módon mire sikerült volna rendelni, addigra elfogyott mind az 5 db.

#15886: Lend Me UR Ears -től csak $85. Vagy szerinted nagyobb eséllyel akad meg a vámon?

[ Szerkesztve ]

(#15889) TonTomika válasza schawo (#15886) üzenetére


TonTomika
aktív tag

Köszönöm, árban egész jó, egy problémám van vele, a kábel hossza. Illetve amit ebay-en írnak ott 100cm, amit itt az meg 120cm. Melyiknek lehet hinni? :F

A gyári ipod fülesnek megmértem a kábelét, 110cm ez nekem rövid, nem is szeretem használni, a jelenleg használt AKG K314p hosszúsága 115cm és ez pont jó.

Brainwavz M3-ról mi a vélemény? Ez a típus pl tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#15890) Shufny válasza TonTomika (#15889) üzenetére


Shufny
őstag

Xcape v2 kábele 80cm az Y -ig, ami 1.5 és onnan még 35 a fülesekig. Én szeretem az M3 -at de inkább kevesebb subbass -t ad a normálisnál, mint többet. Holnap vagy holnapután este ír róla Bici (meg a népszerű ellenfeleiről)

Közben egy érdekes post Raz -tól. "i have two to three other very low end ($10 - $25 price range) Brainwavz earphones i want to release."

[ Szerkesztve ]

(#15891) slfln válasza TonTomika (#15883) üzenetére


slfln
senior tag

Az Atomic Floydot meg a Boset is felejtsd el szerintem. Ha egy jó mindenes kell, ami kényelmes és valószínűleg a fejesed után elgondolkozol mennyivel jobban szól, akkor itt van pár tipp, a többi már rajtad múlik:

/Mind perpillanat 30e alatt elérhető:

-Monster Turbine
-Fischer Audio Eterna
-Fischer Audio Silver Bullet
(-MEElectronics A151)
-Xears TD III
-Panasonic RP-HJE900
(-ECCI PR401)
-Brainwavz M2 / M3
-Nuforce NE700X
-Phonak Audéo PFE 022 Perfect Bass
-Sennheiser IE 6
-Sennheiser CX 8xx
(-Beyerdynamic DTX 101)

Nagyon egyikkel sem lőhetsz mellé. (A Bosed mélykiemelése mellett ezek így is kevésnek fognak tűnni.) :U

[ Szerkesztve ]

(#15892) slfln


slfln
senior tag

A Bose 'varázslatából' jőve nem érzem jó választásnak az Xcape, száraz, analitikus, részletező, 'unalmas' (jajj, már repülnek is a kövek :D) hangját. Túl nagy kontraszt lenne és nehéz lenne alkalmazkodni hozzá.

Bici: Van több emléked az Etyről még? ER4S volt tuti? Volt utána valami erőlködő akkor, mert az S anélkül nem túl jó. Részletezőbbnek találod a DBA-nál? Harsányság, szárazság nagyon szembetűnő? Előadásmódja mennyire előrehozott? Tudod valamihez hasonlítani pozicionálás, képkezelés, mélység téren?

[ Szerkesztve ]

(#15893) themebuilder válasza slfln (#15891) üzenetére


themebuilder
senior tag

Monster Turbine-t inkább 41eFt-tól kapni csak.

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#15894) slfln válasza themebuilder (#15893) üzenetére


slfln
senior tag

Egy kicsit szétnézel és találsz 30eFt-ért is. Hivatalos Monster viszonteladó, az oldalukról mentem a linkre. Biztos, hogy nem fake. (Nagyon hamisítják.)
Ez szintén bejegyzett viszonteladó és 30eFt alatt van Európában. Ez csak az első két link volt amit megnyitottam, lehet van még olcsóbban is.

[ Szerkesztve ]

(#15895) DemonDani


DemonDani
addikt

Tartós fülest keres egyik ismerősöm, Brainwavz a legjobb ajánlat amit mondhatok neki gondolom, árlimit az olyan még emberi 10k

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#15896) zack válasza slfln (#15894) üzenetére


zack
nagyúr

Vajon a Monster Pro Gold-ban és a Pro Copper-ben u.a. a driver lehet? Mert a sima Turbine-ban valahol olvastam, hogy teljesen más a drivert raktak mint a 2 drágább változatba.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#15897) slfln válasza zack (#15896) üzenetére


slfln
senior tag

A Monster nem szeret információt közölni a cuccai technikai hátteréről. A Turbine-okról sincs semmi. Lehet azért sunnyognak vele, mert mindben ugyanaz van :D. Olyan elvetemültet meg nem láttam, aki szétszedte volna megnézni mi van bennük.

Shufny: ezt már olvastad?

"lol,i just received my GR07 accidently.i submitted my order form a week ago but didnt pay but lendmeurears.com still sent it to me accidently with shipping number.
i couldnt resist,so i opened the package and took a listen.5 minutes later i opened my email and searched for any emails by lendmeurears and indeed they sent me an email on the 25th saying they shipped it accidently and would like me to ship it back,cost on them.i sent them an email now telling them i just sent $155 to their paypal account. GR07 is that good.
it sounds neutral,treble is sparkly,bass is strong,deep and punchy and mids are beautiful.soundstage width is excellent,depth..i still dont know yet but i think its not so deep.
bass is a little bit forward,again needs more evaluation.
hints of echoing when listening to trance but not to the extent of ie8.again,i need more time to evaluate it.
comfort is excellent,reminds me of ie8(its shape too).i am using the stock tips.isolation is mediacore,nothing special like most dyanmics.
overall,excellent purchase and value.i dont feel it is lacking in anyway compared to my jh13. its strongest point is definatly the bass. my mc5 should be in the garbage now....seriously,its terrible.i never liked it. i'll form my final opinions in a few days."

[ Szerkesztve ]

(#15898) Bici válasza slfln (#15892) üzenetére


Bici
félisten

Nehezet kérdezel, de megpróbálom összegezni amire emlékszem:
Részletezőbb a DBA-02-nél.
Főleg a közép dominál, harsányságot nem tapasztaltam, de rendkívül agresszív a hangja - minden részletet a füledbe nyom, minden freki tartományban.
Száraz a hangja, de nekem ez is tetszett benne. Nem lendíti tovább a zenét mesterségesen, vagyis minden hangszer pont annyi idő alatt cseng le, mint ahogy a felvételen van - semmi reverb, semmi mesterséges folyékonyság, rendkívül gyors minden téren.
A terére nem emlékszem, ami azt jelenti, hogy számomra semmi különös.
Tuti ER4S volt, és a sajátkészítésű erősítőmről ment, ami még 600OHm-os fejesre it tud fél wattot leadni.

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#15899) Shufny válasza slfln (#15897) üzenetére


Shufny
őstag

A sima Turbine -nak köze sincsen a Pro -k hoz. Az Xears TD szintje (gondolom nem véletlenül lett a TD olyan, amilyen)

Mostanában egyébként USA -ban többször le voltak árazva a Turbine -ok. $70 fölött szerintem hülyeség simát venni. Pro Gold volt 150 környékén többször is, Copper pedig 212 -ért.

Sennheisereket hallottad egyébként? Az IE7 szerintem borzasztóan messze van az árától.

Nem olvastam a postot.

(#15900) kpetyke


kpetyke
tag

Sziasztok!
Milyen fülhallgatót ajánlanátok 7k-körül? mi a best buy ebben a kategóriában? (nem akarok többet költeni rá mert mindig megtörik a kábel és nem tudom soha begariztatni, ha meg megcsinálom elfogy a kábel 1 idő után...)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.