Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11279) zack válasza mhorvat (#11276) üzenetére


zack
nagyúr

Nincs itt flame, max. ha tovább görgeted, mert tök más dologról van szó mint amit véleményeztél. Nem tudom miért nekem címezted, de majd gondolom megmagyarázod. :U Egy szóval se mondtam hogy az iPhone mindenható és nincs jobb lejátszó nála. :U Én csak telefonokról beszéltem, az ebben kialakult véleményemet pedig továbbra is tartom hogy az i4 premium kategória. Aki elkezdte ezt az egészet, miszerint az iPod egy isteni lejátszó, az nem én voltam. Összekevertél minket? :B
Eleve ne keverjük a szezont a fazonnal. Elsősorban multimédiában erős telefonok lejátszási képességéről volt szó. Hogy jön ide az mp3 lejátszó hangzása és az iPod lejászó magasztalása? Evidens hogy egy csak zenére tervezett zenelejátszók jobbak mint egy telefonba épített zenei funkció. Ez kb. olyan minta a kameráról beszélünk, és azt mondod, hogy a Nikon D700 ami mellesleg 600k környéke szebb képeket csinál, mint bármelyik telefon. Sosem volt kérdés, hogy egy egy adott feladatra specializálódott eszköz a legjobb a favorizált multimédiás tevékenységünkre. De mivel én nem akarok táskával járkálni, hogy legyen nálam, külön lejátszó, meg külön fényképező, meg külön kamera, meg még telefon is, így megpróbálok olyan eszközt vásárolni ami ezekben a funkciókban hozza az általam elvárható szintet. Ennek pedig az i4 teljes mértékben megfelel, és nem érdekel hogy van jobb lejátszó. Én az i4-ből fogom kihozni a maximumot egy jó fülessel, mert ez mindig ott van nálam, mindig kéznél van, és sportolás közben is el tudnak érni miközben futok (volt hogy 20k-t kerestem azzal hogy felvettem a szigeten a telefont zenehallgatás közben). Ezt egy mp3 lejátszóval b@szhattam volna. :U

hkari:

Nem hinném hogy ez az i4 hibája. Nekem semmi ilyen érzésem nem volt Hi-Fi fejhallgatót rádugva. :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.