Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26651) gduck válasza .LnB (#26649) üzenetére


gduck
addikt

Köszi a tanácsokat, de én sose túlleni akarok a versenyeken ;) Naponta nem sok időm van, de minimum 1 évig tuti játszani fogok a játékkal.

(#26652) .LnB válasza gduck (#26651) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja értem, akkor te a cél előtt mindig megállsz, és újraindítod. :U

Majd amikor kifogsz olyan Super7 futamokat, amikor 200métert kell ugratni, úgy, hogy egy csőbe landonj kicentizve, meg vonatvagonokon keresztül kell cikázni, akkor gondolj majd erre a kommentemre. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#26653) Daw93 válasza .LnB (#26649) üzenetére


Daw93
senior tag

Ezt a super7-es cuccot én is végigtoltam a múlt héten, mert kellett a Mazda. Az oké hogy könnyű volt és viszonylag gyors, de értelmét még most se látom, se a 4-ben nem láttam. Tök értelmetlen, gagyi kihívások (ahogy te is írtad: ugrass 2 métert és társai) aminek semmi értelme nincs és semmit nem tesz hozzá a játékélményhez.

GTA Online: Daweee93

(#26654) .LnB válasza Daw93 (#26653) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Amikor beletették a 4-be, ott azért voltak nehezebb feladatok, mint amiket a legutóbbi kommentemben írtam. Itt szerintem direkt a közösség volt jó fej, és csinált, és szavazott fel ilyen feladatokat, hogy könnyű legyen teljesíteni. De gondolom, ez majd elmúlik.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#26655) gduck válasza .LnB (#26652) üzenetére


gduck
addikt

Hát FH4-ben volt olyan drift pálya, hogy a 3 csillagért 12!!! órát játszottam :D Versenyt is szoktam újra játszani, sokszor nem sikerül elsőre, elég egy kis hiba valahol és elhúznak a fenébe. Szóval jó szívvel gondolok rá, én így szoktam játszani. :R

Mondjuk csinálhatnátok jó Super7-es küldetést is, vannak itt a fórumon "pálya mesterek" :D

[ Szerkesztve ]

(#26656) Daw93 válasza .LnB (#26654) üzenetére


Daw93
senior tag

Én a 4ben is rengeteg gagyival találkoztam, 1 volt ami megmaradt a fejemben, ami ötletes volt és nem extrakönnyű: egy felhúzott Peellel kellett egy konténerekből kirakott labirintuson keresztülvergődni magam, aminek a végén volt egy ugrató. A labirintuson átjutás után viszont kicsi hely volt nekifutni, és ha lassú voltál akkor nem tudtad megugrani az adott távolságot, így kezdhetted előről. Na az szerintem poén volt, volt benne egy kis kihívás, elsőre nekem se sikerült, mert lassan futottam neki, de csak röhögtem magamon, hogy 3 percig kerestem a kiutat, erre elbaszom a végét :DDD de ezen kívül csak ilyen ergya feladatokra emlékszem, hogy menj be a célba 5 perc alatt ami 300 méterre van, meg hasonlók.

GTA Online: Daweee93

(#26657) .LnB válasza Daw93 (#26656) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na az a labirintusos az nekem is megmaradt. :)
De azok még szerintem a fejlesztők által csinált pályák voltak, akkor nagyon új dolog volt még ez a Super7.
Tegnap örültem a könnyűeknek, mert kellett a Mazda, nem is volt sok időm játszani..

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#26658) Daw93 válasza .LnB (#26657) üzenetére


Daw93
senior tag

Nem tudom ki csinálta, de én bírtam :)
Egyébként ha a hatékonyságot nézzük, akkor jók a buta feladatok, mert hamar feloldható a Mazda és egyéb dolgok amit még lehet kapni :D

GTA Online: Daweee93

(#26659) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kapott már valaki "Köszönet" nyilvánítást az ajándékok után? Én nem emlékszem, hogy kaptam volna, vagy max egyszer. Pedig kiment már az "éterbe" vagy 200db Willys Jeep. :DDD
Azért a nagy számok törvénye alapján, csak lenne aki megköszöni. Én tegnap is kaptam egy RX-7et, alap, hogy megköszönöm.
Van valami "Like" a menüben, olyat kaptam, de az szerintem más.
Az üzenetek megjönnek, hogy az ajándék kézbesítve, és ennyi.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#26660) 98bja


98bja
senior tag

Na tegnap este meglett végre :))

(#26661) homerhamm válasza .LnB (#26659) üzenetére


homerhamm
addikt

Igen, én egy Hoonigan után, ami duplán volt meg.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#26662) CJ4567 válasza .LnB (#26647) üzenetére


CJ4567
veterán

Csak azért, mert ő csinálta meg a legtöbb accolade-t, nem azt jelenti, hogy ért is hozzá. ;] Viccet félretéve, az ő tuningjai nem rosszak, eléggé kezdőbarátiak, de tapasztaltabb játékosoknak nem az igaziak, mert alulkormányozottra csinálja a legtöbb tuningját, az meg nem a legjobb, ha gyorsan akarsz menni. :D

Hogy értsd, mire gondolok, próbáld ki DJS Sesto tuningját, majd VNX Codcaos-ét, látványos lesz a különbség.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#26663) cyberkind válasza .LnB (#26659) üzenetére


cyberkind
félisten

Ha olyanokat addz ajiba, mint a FE Pagani és társai, akkor kapsz, én kaptam párat, bóvli szarokért ki akarna köszönetet nyilvánítani? :D

Paranormal Cocktivity

(#26664) .LnB válasza CJ4567 (#26662) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mondjuk jogos. :D
Majd megnézem azt a tuningos srácot is akit írsz. Gondoltam, hogy nem top DJS, de átlag játékosoknak, mint én jó lesz az. :) Esetleg dobhatnál egy megosztó kódot, bármelyik tuningjához, hogy tudjam követni. De ha nem tudsz nem gáz, majd délután keresgélek.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#26665) .LnB válasza cyberkind (#26663) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én mindent. Úgy gondolom, ez alap.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#26666) CJ4567 válasza .LnB (#26664) üzenetére


CJ4567
veterán

Nem vagyok otthon, később tudok dobni megosztókódot. :) Átlag játékosnak több, mint jók a tuningjai, sokkal jobbak, mint amit általában feldobál a játék keresés nélkül. :)

Ajándékokra: Én mindent megköszönök, mert szerintem is úgy illik, eddig ráadásul egész érdekes dolgokat kaptam, volt egy VW Scirocco, és egy S2000 AP1, amit pont tuningolni akartam. :)

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#26667) AsakuraDave válasza .LnB (#26659) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Willyt nem nagyon fogják megköszönni :DDD :DDD
Nekem tegnap este jött egy DeLorean giftbe :Y :Y :Y Igy lesz egy szénné tuningolt meg egy alap a garázsba :C
Amúgy itt is lehet a super7 pályákat tele rakni amivel csak akarod de sokan csak utvonalat csinalnak azt csá de ez FH4 is tele volt gagyi rövidekkel.

[ Szerkesztve ]

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#26668) .LnB válasza AsakuraDave (#26667) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nagy részüket új játékosoknak küldtem, azt gondolnám, legalább ők örülnek neki. :D
Az tisztázódott már, hogy az ajándékokat feloldott, vagy feloldatlan pontokkal kapja meg a fogadó fél?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#26669) NoMagix válasza .LnB (#26650) üzenetére


NoMagix
addikt

Ezt nehéz megmondani, de átlag 30 perc és 2óra között lehet egy matrica!
Egy teljes festés akár 2 - 4 óra is lehet, ha van ihlet és lendület!
Ha van 5letem egy autóra, akkor megfestem a fő vonalakat és utána rádobálok a kész matricáimból pàrat! Utána finomítom az egészet, de olykor kukázom az addig megrajzolt dolgokat és kezdem előről!

[ Szerkesztve ]

(#26670) _stick_


_stick_
őstag

Beléptem én is a klubba st1ck1982 néven. :R

(#26671) Wesder válasza AsakuraDave (#26667) üzenetére


Wesder
félisten

Kitől kaptad a DmC-t? Én küldtem vagy 20 giftet abból is, hàtha betalàlt. :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#26672) .LnB válasza NoMagix (#26669) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az egy költői kérdés volt.
Én is csinálok festéseket. És nem arról van szó, hogy ha van ihlet.
Vegyünk egy példát, FH4-ben volt egy fullos RWB Austria #2 festés. Teljes replika szintű.
Azt a festést ha megnézed részleteiben, nem túl nagy cucc: [link] Még is ezeket a logo-kat megrajzolni egyenként?!...agyhalál. Például ezt: [link]
Nem igaz, hogy nem mókolják bele valahogy a játékba (feltételezhetően PC-sek), az előre megrajzolt ilyen dolgokat. Vagy valahogy unlockolják a matricákat, hogy a felhasználásukkal, mégis meg tudják osztani a festésüket.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#26673) NoMagix válasza .LnB (#26672) üzenetére


NoMagix
addikt

Nem számoltam még össze, de kb. 300 matricám van ebből 80% valódi logó!

(#26674) .LnB válasza NoMagix (#26673) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem igazán válasz a kérdésemre, szóval én is most csak így "válaszolok": [link] :) Hát hogyne..

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#26675) .LnB válasza .LnB (#26674) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez beteg: [link]
Ott volt az előző videó leírásában a link. :DDD

Jó, most már igazat adok neked. Én meg elengedem ezt a dolgot akkor. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#26676) Döglött Róka válasza .LnB (#26674) üzenetére


Döglött Róka
veterán

[Guide] Creating Accurate Logos | GTPlanet

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#26677) .LnB válasza Döglött Róka (#26676) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez ötletes. :)
Igen, ez azért válasz az egyik kérdésemre, hogy ennyire stimmelő dolgokat, hogyan tudnak csinálni.
A másik meg amit NoMagix írt, hogy betöltesz egy készet, és lefeded, onnantól neked is meglesz. Idő, türelem kérése csak.
Meg voltam győződve róla, hogy van valami buhera PC-n. De akkor nincs.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#26678) NoMagix válasza .LnB (#26677) üzenetére


NoMagix
addikt

Xbox-on nem tudok betenni képet a másoláshoz csak ha valaki már megrajzolta, de azok néha pontatlanok számomra!
Új logót amit még nem rajzolt meg senki azt tabletről szoktam másolni, méricskélni, ennyi!
Ügyes az a videó!

[ Szerkesztve ]

(#26679) Wesder


Wesder
félisten

El se hiszem hogy kész a heti playlist. 64/64

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#26680) Bazunga


Bazunga
tag

na, hát a bármilyen napi rivális az showcase rivális, mielőtt valaki körbe-körbe kezdene menni valahol. :U

(#26681) .LnB válasza Wesder (#26679) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Írnám, hogy ügyes vagy, de mostanság ez inkább szerencse kérdése. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#26682) Wesder válasza .LnB (#26681) üzenetére


Wesder
félisten

Ezért írtam hogy el se hiszem. Arcade, Eliminator, meg PG-t is elsőre beadta.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#26683) Hege1234 válasza .LnB (#26647) üzenetére


Hege1234
addikt

aha, kidobta
csak rutinból mindig a keresésre megyek és ott abban a kategóriában nem volt
köszi, majd teszek ezzel is egy próbát

most egyenlőre ezek vannak, de ahogy látom érdemes többet is kipróbálgatni
(ha veszek több tuningot, akkor a saját tuning részen le fog cserélődni, vagy megmarad minden?)

sesto
jesko
amg-clk-gtr

(#26684) .LnB válasza Hege1234 (#26683) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A tuningot csak letöltöd, nem veszed.
Nem íródnak felül, egy autóhoz lehet több beállításod is letöltve.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#26685) Hege1234 válasza .LnB (#26684) üzenetére


Hege1234
addikt

igaz, azok csak az alkatrészek hozzá :)

(#26686) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Nem tudjátok, hogy van-e VR mod a láthatáron? Redditen kerestem de csak szintén VR modra áhitozó kommenteket láttam.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#26687) parandroid válasza Dyingsoul (#26686) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nincs.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#26688) .LnB válasza Hege1234 (#26685) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen. Az alkatrészek viszont külön vannak kezelve. Azokat csak egyszer kell megvenni. Szóval ha két különböző beállítás használja ugyan azt az alkatrészt, mondjuk a verseny kipufogó rendszert, akkor nem kell kétszer megvenni. Elég egyszer.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#26689) parandroid válasza .LnB (#26688) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Beletehettek volna a Horizon 4-be egy ‘megveszem a világ összes alkatrészét’ gombot. Abból a 999.9999.999 creditből telt volna rá, és akkor utána minden tuning ingyen van. ;]

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#26690) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Heyo!
Elkezdtem én is játszogatni, és láttam ezt az elhíresült "Driftelj a repülőtéren, majd vegyél Jeepet, és nyomajd a SuperWSpint"..
Ki is próbáltam és valóban működik, így arra gondoltam hogy összeefarmolnék párat. Nah ehhez kellene nekem egy olyan verda amivel könnyű driftelni. :B

Vettem egy Tans-Am-et ami driftre kap bonuszt, de azzal egy kínszenvedés a driftelés, így inkább olyat keresnék amivel egyszerübb. Tipp? :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#26691) .LnB válasza parandroid (#26689) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

:)

Kíváncsi leszek, hogy én kiakasztom e a számlálót majd ebben a részben.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#26692) .LnB válasza Sirandrish (#26690) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Formula Drift-es kocsiknak 7x-es szorzójuk van. Mármint azt hiszem mindnek. De a Corolla-nak és a Dodge Viper-nek tuti. Az sokat segít.

Ugyanakkor nem driftel a legcélszerűbb farmolni a pontokat. Mi sem úgy csináljuk.

Van a Sesto Elemento Forza Edition féle farmolás, az autópályán. Erről nagyon nem tudok nyilatkozni, én nem csinálom. Elsuhanás trükköket kell gyűjteni hozzá a Sesto FE-vel.

Én az autópálya versenyes módszert alkalmazom/alkalmaztam. Vannak játékosok által készített versenyek. Amik erre vannak készítve. Mész, körözöl egy adott pályán, és gyűjtöd a pontokat. Én konkrétan hunner pályáját csinálom. Bővebben itt: [link] Ez négy kör, és a '53 Corvette Forza Edition-nel nyomom. 80 pont, 18 perc alatt.

Fontos, hogy a farmoláshoz, bármelyik metódust is választod, ki kell oldani az adott autó skillpontjait. Mert úgy jönnek gyorsan a pontok.

Fontos lábjegyzet, hogy 500000 pont az 10 skillpont. Ennél többet nem lehet szerezni. Hiába csinálsz te 3 millió-t, akkor is max 10 skillpontot fogsz kapni. Ergo hetes szorzóval, 7x71 428 pontnál érdemes megállni/lassítani, hogy elszámolja a pontokat, megkapd a 10-et, majd folytatni.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#26693) AsakuraDave válasza .LnB (#26692) üzenetére


AsakuraDave
őstag

18?nyóc? ;]
Azt hittem én lassú vagyok a 14-15 perceimmel. Majd felrakom az én kódom. Próbáltam az elején úgy helyezni a checkpontot hogy az első kanyar után csak padló előre át a bokrokon és már az autópályán is vagy. AWD Chevy FE 400+ oda vissza 10-10pont sőt van hogy becsuszik 3-5 extra mert már 3/4 úton megvan a 10re a pont.

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#26694) .LnB válasza AsakuraDave (#26693) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Leírás alapján az övé is ilyen. 10 pont egy hossz. A startnál árkon+bokron át. A vége 80-85pont. Majd megnézem a tied is ha beteszed. Bár engem kicsit untat ez a farmolás.

Hunner pályájában az nem tetszik, hogy az utolsó kör végén nagyon korán eltűnik a hud, és beszűkül a kép, mint amikor szoros befutó van a versenyen. Azt kiszedhetné belőle.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#26695) lo_jo válasza .LnB (#26692) üzenetére


lo_jo
senior tag

A drift sem rosszabb, csak másabb. Hoonicornnal nekem 2 perc egy 10pontos kör egyedül, convoyban ez még +20% lenne.
Ja és 8x a teteje, nem 7, mint a formula drifteknek.

[ Szerkesztve ]

(#26696) Sirandrish válasza .LnB (#26692) üzenetére


Sirandrish
legenda

Köszi. Kipróbáltam egyet és tényleg könnyebb és gyorsabb így :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#26697) .LnB válasza lo_jo (#26695) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem rosszabb, nem mondtam. De ha belemegyünk a részletekbe, akkor igen. Mert a versenyeken jön plusz XP ás Credit is.
Én is szoktam driftel farmolni, mert szeretem. Tegnap a két Hoonigan kocsi kioldásához kellett 2x50 pont. És driftelgettem, hogy meglegyen. Be is adta a trükkdalt, szóval jóvilág volt. :)
Jó tudni, hogy 8x-os a Hoonicorn, megvan mindkettő. De szerintem maradok a Corolla-nál, beleszerettem abba a kocsiba. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#26698) .LnB válasza Sirandrish (#26696) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Volt is hozzá Corvette FE-d? Az igen. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#26699) AsakuraDave válasza .LnB (#26694) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Sajnos nálam is a körforgalom előtti szakasz ami már nem az autópálya beadja ezt a hülye széles vásznat pedig direkt raktam a korfogo után egy checkpontot is. Ilyenkor egy gyors menü be-ki lépés és látod a pontjaidat.
Én még a Hoonigan V2 x8 szorzóval szoktam ha inkább driftelgetve mint oda vissza négycázzal menni :DDD Meg ha van skill song akkor kb egyből 10x a szorzó,persze csak ha megvetted a skilljeit.

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#26700) Sirandrish válasza .LnB (#26698) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem...a módszert mint olyan próbáltam ki. Nincs olyan ótóm :N :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.