Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26951) CJ4567 válasza Win-T (#26941) üzenetére


CJ4567
veterán

Azért, mert nagyon sokan vannak, akik leszednék valami nevesebb tuningoló tuningját, lemásolná, majd sajátjaként feltöltené. A legtöbb tuningolót csak ez zavarta benne, nem az, hogy na most meglátja a beállításait, mert a legtöbbet telemetriával is le lehet lesni, hanem az, hogy tényleg sokan lemásolnák, majd sajátjukként már töltené is fel, aztán fúdejóvagyok.

Ha valaki tuningot akar tanulni, Nalak Twitchen naponta streamel, simán Nalak néven. :)

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#26952) zsiz válasza .LnB (#26948) üzenetére


zsiz
őstag

Köszönöm, így már megvan 😅 Félreértelmeztem. Azt hittem hogy Online kell lenni, mármint nem szólóban, és én a térképen kerestem.

motifator

Nekem este is jó, most van 10 napom itthon nyugiban játszani... Csak beszéljünk össze mikor. Még van 8 óra a nyárból én meg sehogy se állok, úgyhogy most ráfekszek a dologra 😃

[ Szerkesztve ]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#26953) plejik


plejik
addikt

Na a tegnapi patch azért segített, legalább is az online részen biztos, mostmár simán ment az arcade esemény is végre voltak emberek nem csak Én. Bár még mindig vannak random eltűnő játékosok.. :DDD

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#26954) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Látom, hogy van online drift. Lassan talán rendbe is szedik az online részt. Valaki leírná, hogy az online drift, hogy működik? Hányan? Hogyan? Tandem drift van? Van egy megadott szakasz?
Persze majd megnézem lassan magam is, csak érdekel, hátha valaki felvilágosít.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#26955) homerhamm válasza .LnB (#26954) üzenetére


homerhamm
addikt

Még nem mentem, de szerintem úgy megy mint az FH4-ben, aki legtöbb pontot drifteli az nyer. Ha jól emlékszem a következő körre a pontszámmérő nullázódik, de az eredmény nem.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#26956) .LnB válasza homerhamm (#26955) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akkor nem a driftzónákon kell driftelni? Körpályán, amin a versenyek is vannak? Vagy erre vannak külön pályák?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#26957) csaabz


csaabz
őstag

Sziasztok!

A tegnapi patch óta eltűntek a térképről a történet küldetések. Xbox Series-en játszok

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#26958) plejik válasza csaabz (#26957) üzenetére


plejik
addikt

Nem lehet, hogy csak a térkép nézetnél ki van kapcsolva? Vagy a frissítés után quick resum-al mentél vissza a játékba?

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#26959) homerhamm válasza .LnB (#26956) üzenetére


homerhamm
addikt

Igen, körpályán. Csak driftelni kell, nem versenyezni. De az FH5-be nem tudom, hogy megy, még nem próbáltam.

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#26960) Dzsuri89


Dzsuri89
őstag

Valaki mondja el nekem, hogy a Horizon 5-ben pontosan hogyan is működik ez a Launch Control?
Valamikor sikerül, valamikor meg nem. Azt vettem észre, hogy nem mindegyik autónál jön össze, de amikor igen akkor valami olyasmit csináltam, hogy kézi fék lenyom, majd a gázt és féket egyszerre nyomtam. :DDD
Ami lemaradt: automata váltónál sikerült

[ Szerkesztve ]

(#26961) Pickle Rick


Pickle Rick
senior tag

Sziasztok!

Story küldetések közt van két accolade (elismerés) amit nem ad be a játék.

1. Fotós feladatoknál Ek' Balam fotózás nem regisztrálódik
2. Lucha De Carreteras, utolsó küldetés (Monster return vagy mi) hiába megyek rövidítés felé nem adja be az elismerést.

Másnál is bugos ez a kettő? Tegnap frissítés után próbáltam, de továbbra se jó. :(

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#26962) plejik válasza Pickle Rick (#26961) üzenetére


plejik
addikt

A fotós feladatnál ha jól emlékszem, akkor ott az egész falfestménynek szereplnie kell + megvan, hogy milyen osztályú kocsinak kell lennie, de a falfestmény az egész látszódjon rajta.

A rövidítéses nekem se megy, hiába érek oda, minig azt irja, hogy nem sikerült.. :/

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#26963) .LnB válasza Dzsuri89 (#26960) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem is tudtam, hogy van ilyen. Most amit nézek, abban azt mondja a srác, hogy gáz+fék egyszerre húzva. Majd fék felenged, ezzel egy időben kézifék lenyom. Így tartod, aztán kuplung ra rányomsz egyet (rövidet) majd gyorsan még egyet, és nyomva tartod. Ilyenkor tartja a maximális turbó töltést a kocsi. Itt a videó: [link] Mondja is, hogy minden kocsinál kicsit máshogy működik.
Itt meg van automata váltós, de elég halk a gyerek. Full gáz+full fék, és egy ms-re fel kell engedni a féket, majd vissza: [link]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#26964) .LnB válasza plejik (#26962) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Biztos ez a fotós dolog? Szerintem egyetlen fotónál se tud azonosítani tereptárgyakat a rendszer. Csak autót és helyszínt (koordináta alapján gondolom).
Van egy történet, ahol a szobrokat kellene fotózni. Igazából meg ha beérsz az adott területre és csinálsz egy képet bármerre nézel is, elfogadja a feladatot. :)
Nem tudom tutira, csak kérdezem.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#26965) Pickle Rick válasza .LnB (#26964) üzenetére


Pickle Rick
senior tag

Igen, ebben a történtében nem adja be nekem azt ahol a 3. szobrot kell lefotózni ek' balam-ban. 5x próbáltam de semmi...

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#26966) .LnB válasza Pickle Rick (#26965) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Pont azt, amikor ott van rögtön szemben veled?! Ez gáz. Ez szerintem valami kellemetlen bug. Én zsinórba lenyomtam azt a történetet, egyik feladattal sem volt gondom.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#26967) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Forza Horizon 5 Press Kit Unboxing (Ultra Rare)

A térképen ciki a hiba. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#26968) Szajo válasza Dzsuri89 (#26960) üzenetére


Szajo
őstag

Én azt vettem észre, hogy nagyon picit kell a féket húzni és a gázt majd közben max gázt adni, és akkor minden kocsinál más fordulaton tartja az motort. De a kulcs az, hogy a bal triggert (fék) mennyire húzod ez biztos.

Gduck:
A forzathlon bolt lejárati ideje szerintem arra szól, hogy akkor újul meg a kínálat benne.

[ Szerkesztve ]

(#26969) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Rendeltem Forza Horizon 5-ös, limitált kontrollet. Nézegettem már egy ideje, de eddig tudtam ellenállni neki. (Majd a gyerek kapja decemberben szülinapjára, ez a fedősztori. :D)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#26970) lo_jo válasza Szajo (#26968) üzenetére


lo_jo
senior tag

Kézi váltó, automata kuplung esetén ennyi az egész:
1. megállsz
2. féket nyomod
3. váltasz egyet, majd vissza a kívánt fokozatba (tehát pl 1-ből 2, majd vissza 1)
4. a fék mellé elkezded nyomni a gázt

Nem tudom, hogy az automata váltó vagy a kézi kuplung mennyit bonyolít ezen.

[ Szerkesztve ]

(#26971) joey04 válasza Pickle Rick (#26961) üzenetére


joey04
titán

első passz, második ismert hiba, nekem sem adta meg.

[link]

Accolades - Lucha De Carreteras - The shortcut accolade Revelos Incredibles for the final chapter does not unlock.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#26972) Pickle Rick válasza joey04 (#26971) üzenetére


Pickle Rick
senior tag

Köszi! :R

Reméljük javítani fogják.

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#26973) joey04


joey04
titán

btw ez a patch...

horizon arcade egyszer jól működött, sokan voltunk és mindenki látszódott is, be is húztuk hamar. de azóta megint kevesen vagyunk és ha vagyunk is ketten-hárman, sokszor láthatatlan átmenetileg vagy végig az ember. Eliminatorban a kihívás most sem működik minden esetben, plusz ott is X aktás eltűnések és feltűnések vannak. A semmiből hívnak ki, annyit láttam, hogy 2-es szintű én meg 6-os voltam, vezettem végig, aztán 2-300 méterrel a cél előtt kiírja, hogy kiejtett, holott erősebb autóval, egyenesen haladtam, papíron vezettem is. De egyszer bugos volt a javamra is, szintén eliminatorban a végső befutónál elnéztem a célt és elzúztam mellette, láttam, hogy aki jön mögöttem az szépen beér, de nem lett vége a meccsnek, visszafordultam, bekocogtam és kiírta, hogy nyertem. :DDD Mondjuk szar volt így nyerni elsőre eliminatorban, de azóta sikerült egy rendes is.

A bemutatós napit továbbra sem adja meg.

Szóval ennyit várni egy patchre ami alig javít a dolgokon... Arra volt kapacítás, hogy a Willys-t kiheréljék, de yt-n látni, hogy van(nak) rá más autó(k) is, csak egy kis "infláció" volt és drágább a dolog, és még az afk versenyek is mennek továbbra is. :DDD

Ez mehetne inkább a fikázós logout cikkbe, ez a probléma, nem az, hogy földúton van a mercedes a képen, meg hogy nem ad mindent a seggünk alá a játék azonnal, hogy legyen idő animét nézni. :DDD

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#26974) Szajo válasza lo_jo (#26970) üzenetére


Szajo
őstag

Igen de automata esetén, ha erősebben nyomod a féket akkor tolat és ugyebár emiatt kell gyengébben nyomni de még ott sem mindegy melyik “tartományban” van a fék gomb én ezt tapasztaltam.

(#26975) lo_jo válasza joey04 (#26973) üzenetére


lo_jo
senior tag

A szerver oldali fix nélkül ne várd, hogy sokkal jobbak legyenek az online funkciók. Nekem pl eltűntek a patch után az elmosódott textúrák, ami kifejezetten zavaró volt ultrán. Majd a szerver leállás után kell megnézni, hogy mi a helyzet.

(#26976) homerhamm válasza lo_jo (#26975) üzenetére


homerhamm
addikt

Mikor várható a szerver leállás?

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#26977) CJ4567 válasza homerhamm (#26976) üzenetére


CJ4567
veterán

10AM GMT, szóval nálunk az reggel 11.

No Sana No Life

(#26978) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Pofás kis Focus festés: [link]

És a hős:

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#26979) floatr


floatr
veterán

Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de nekem a patch óta PC-n instabil a játék

(#26980) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Meg tudja valaki mondani, hogy a Album Cover elismerés, az elismerések (mebüben) között, hol található? Egyszer megtaláltam, észben is tartottam, hogy ha meglesz a merci, akkor fényképezzem le.
Mikor meglett, így is tettem. De nem írta ki, hogy teljesítettem az elismerést. Bakker, most esett le, miközben írtam, hogy az egy achivement volt, és most megnéztem telefonos appban, meg is adta. :D Csak a konzolon ki van kapcsolva, hogy felvillanjanak ezek az achi jelzések.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#26981) AsakuraDave


AsakuraDave
őstag

Tegnap mondom akkor elverem a 280skill pontomat willykre de 128 fennt maradt pontnál kifagyott vagy direkt kidobott a játék :O így is lett pár jó pörgentyű de azért fájt ;] Van pár ferrari amibe 8pont 1 super wheel, igy most nézhetem végig a meglevő kocsikat h melyikbe a legolcsobb a super pörgetés. :DDD
Éjjel discordon 3an próbáltunk convoyba vergődni és letolni egy arcade eventet de pl mikor engem hívtak be semmi popup hogy elfogadjam és automata se rak be. Felvettem őket friendbe és behivtam őket igy működött de nehezen akart egy sessionbe rakni minket sokaig nem is láttuk egymást aztán az egyik tagot folyton ledobta online játékból... Solo próbáltam arcadet lett is velem együtt 3 ember driftesre és a 3.kört kb 100k pont híján nem tudtuk megcsinálni :W :O

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#26982) Joccc07 válasza AsakuraDave (#26981) üzenetére


Joccc07
addikt

Ne is mond. Tök ciki volt. :B Előtte mentünk 2-3 arcade-t kisgépkezelővel. Miután írtál discordon folyamatosan ledobott. Nem is engedett vissza. De amúgy az online futam ment. És itt megjegyezném, hogy a próba ugyanolyan idegesítő mint a 4-ben. Sok hikomat idiótával rak össze. Akartam az 5-tel rámenni a 100%-os eventekre de ennyit azért nem ér, hogy felcsesszem magam. :W

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#26983) gduck válasza joey04 (#26973) üzenetére


gduck
addikt

Írtam már bemutatós napit, EL KELL VESZÍTENI! Kilépés után nem mutat semmit, de a listában teljesítette vált és a pontot is megadja!

(#26984) .LnB válasza Joccc07 (#26982) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ráérünk még arra a 100%-os event-re. Kocsik meglegyenek, jelenleg ez a lényeg.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#26985) AsakuraDave válasza Joccc07 (#26982) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Bocsi a bénázásért :DDD FH4 alatt simán kaptam az invitációkat de most semmi. Nekem ugyebár Steames a játék de van game bar vagy mim az ami elő jön ha a xbox gombot megnyomom a kontrolleren és akkor ott tudok barátokat felvenni, behivni stb chat grp meg ahol tudok hirdetni "eseményt" ami pl FH4 alatt csak rányomtam egy ilyenre hogy valaki keres embert cruzera és kaptam is utána az invet.
Másik xbox app nincs fennt nem tudom az lehet kellene akkor...

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#26986) Redcaster válasza gduck (#26983) üzenetére


Redcaster
őstag

Így nekem is sikerült :K
Már csak a tiszta köridő kéne, azt viszont sehogy nem akarja beadni... Ütköztem már, nyertem, vesztettem, de nem sikerül :(

(#26987) parandroid válasza gduck (#26983) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Beszarás, tényleg ennyi. A tiszta kör helyett piszkos kör kell, a showcaset meg nem megnyerni kell, hanem elveszíteni. LOL

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#26988) homerhamm válasza CJ4567 (#26977) üzenetére


homerhamm
addikt

Nálam már/még megy. Egyenlőre az online is.

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#26989) Joccc07 válasza gduck (#26983) üzenetére


Joccc07
addikt

Szerintem egy fekete lyuk van a topikban. Miután leírtad meg vagy 2x le lett írva. :DDD

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#26990) Joccc07 válasza .LnB (#26984) üzenetére


Joccc07
addikt

Könnyen beszélsz :P 2 hónap lemaradásban vagyok a játékban veled szemben.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#26991) Joccc07 válasza AsakuraDave (#26985) üzenetére


Joccc07
addikt

Nem volt kiugró ablak a jobb oldalon, hogy meghívót kaptál? Érdekes mert ugye aktív nálad is a game bar.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#26992) .LnB válasza Joccc07 (#26990) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Meg se jelent még a játék két hónapja. Ennyire nagy eltérés azért nincs az NZ időzónában. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#26993) Wesder válasza .LnB (#26992) üzenetére


Wesder
félisten

De te két hét alatt beleraktàl 2 hónapot, mert sokat túlóráztál. ;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#26994) Szajo válasza parandroid (#26987) üzenetére


Szajo
őstag

Ez benne a csavar, ha le egyértelmű lenne úgy mindenkinek menne a dolog :DD :DD :DD :DD

(#26995) .LnB válasza Wesder (#26993) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez butaság. :)
Jelenleg 74 órám van a játékban. Ez szerintem nem sok. Meg nem is lehet sok, mert nincs is időm sokat játszani. Minden hétköznap, sokszor hétvége is rohanás van, nem játék. Első napokban nagyon nagy szerencsém volt, tudtam játszani rendesen. És nem voltam tétlen. Szerintem a tervem elég jól működött, hogy melyik feladatokat, hogyan pucolom ki szépen sorban az első napokban. Mindenkinek adott volt a lehetőség.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#26996) Wesder válasza .LnB (#26995) üzenetére


Wesder
félisten

Nyílvàn csak vicceltem. :N
Tudod van az a vicc mikor kérdezi a HR-es a 18 éves sràcot hogy honnan van 20 év munkatapasztalata, és annyit vàlaszol hogy túlóráztam.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#26997) AsakuraDave


AsakuraDave
őstag

Am willy nerf ide v oda nincs autó ami sima wheelspint ad 1-2 pontért és olcsó? Mert akkor kb ugyan ott vagy csak 3x annyit kell venni a kocsiból ;] :DDD

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#26998) .LnB válasza Wesder (#26996) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez jó, felolvastam hangosan @ work. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#26999) Joccc07 válasza .LnB (#26992) üzenetére


Joccc07
addikt

:U Akkor úgy írom, hogy ahol te most tartasz oda én 2 hónap múlva érek csak el. :K Hétköznap nekem 1 óra időm van játszani. Na jó néha akár 3 is.;] De nálam még mindig pörög a Dauntless minden nap.

[ Szerkesztve ]

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#27000) motifator válasza AsakuraDave (#26997) üzenetére


motifator
senior tag

A Pontiac Firebird Trans Am van, ami olcsó (25.000) és 14 skill pontot kell pengetni a super wheelspin-ért.

Funky + Jazz

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.