Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26101) csab991 válasza cyberkind (#26099) üzenetére


csab991
senior tag

Versenyen farmolsz? Ha Horizon szólóba megyek akkor kb másfél perc alatt összejön az 500k/10 pont a Sesto-val az autópálya mentén, tekintve milyen sűrű a forgalom.

(#26102) cyberkind válasza csab991 (#26101) üzenetére


cyberkind
félisten

Jah, meg ugye egy kis pénz is esik, kb csak nyomni kell a gázt, és el se lehet hibázni, nincs drivatar meg forgalom se, bár inkább az előbbi az, ami nonstop csak idegesít...

Paranormal Cocktivity

(#26103) Pro!Petya


Pro!Petya
addikt

Ha már Forza Horizon 5 , akkor óvatosan játszatok a felskálázással + az fps limittel egyszerre.
(pl driverben + külső limiter)
Nekem az egyik ilyen után a menük átlátszók lettek és nem indult el a játék belépés után a folytatásra nyomva , sőt a beállításba sem tudtam belépni jah és természetesen kilépni sem.
Próbáltam rendszervisszaállítást , driver / game reinstallt , az összes féle repair guide-ot , de egyik sem orvosolta. Fontos hogy ez csak az Extreme preset-re vonatkozik.
High, Ultra, Extreme+ aka Custom működik limitáció nélkül is.
Azóta nekem az csak akkor indul el ha RTSS-el limitelem az fps-t.
(érdekes módon mindegy hogy 300 vagy 2000-re csak legyen limit......, enélkül befagy a belépés után)

Sőt tegnap reggel miközben ezzel baxakodtam a netem is elment és én fax az offline game után nem a felhő szinkronizációra nyomtam hanem a gépire mikor visszajött a net, és elment az összes eddig elért cuccom szval kezdhettem előlről úgy hogy én már 4.-e óta beleraktam 40+ órát. :O :DDD

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#26104) csaabz válasza laceszgamer (#26087) üzenetére


csaabz
őstag

Pontosan mit kell csinálni és melyik autóval? :R

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#26105) CJ4567 válasza csab991 (#26100) üzenetére


CJ4567
veterán

S1-ben a 991 GT2 RS elég jó... Összkerék + V12-vel. :DDD Ha annál is jobbat akarsz, a 993-as GT2 RS S1-ben elég jól megy, gyári motorral, hátsókerekesként viszont RWB kittel, Greddy295 tett fel hozzá tuningot.
A két újabb GT3 RS-t próbáltam, a 2019-es a jobb, és az se az igazi sajnos, mert kb. mindegy mennyi erőt teszel bele, nem fog jobban gyorsulni, és aero nélkül alulkormányozott (legalább nem néz ki hülyén rajta). Forza szárnyakkal nagyon jól kanyarodik, viszont kb. ebben ki is merült a tudása. :DDD

Sajnos GT3 RS PO szintű Porsche nem lesz a játékban, viszont sokkal használhatóbbak a Porschék összességében, mint a H4-ben, szóval nekem ez így egy megfelelő kompromisszum. :)

No Sana No Life

(#26106) stillmatic


stillmatic
aktív tag

Már egy ideje szólóban ragadtam mert a Juggernautnál és pár küldetésnél megszívatott a játék. Nem találom viszont hogy hol tudnék a menüben online-ra váltani?

(#26107) .LnB válasza cyberkind (#26099) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mi a McLaren F1-et néztük, az is 5 milla aukción. Fiam kedvence. De valamenyik Fesztivál eseményből kiszedhető lesz. :)

Pénz visszajön a pörgetésekből? Én még ezeket a trükközéseket, farmolásokat nem kezdtem el. :D FH4-ben csináltam sokat.
Most csak drifttel farmoltam tegnap pár pontot.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#26108) laceszgamer válasza csaabz (#26104) üzenetére


laceszgamer
addikt

Willis Jeep-et kell venni, 5 pontért lehet szuper pörgetést nyitni rajta, szóval veszel egyet, pörgetsz, elajándékozod, veszed a kövit pörgetsz és így tovább.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#26109) .LnB válasza laceszgamer (#26017) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mengéztem a FD Corolla-t, az is mehez 7x-es szorzóra. Nem néztem meg minden FD kocsit, de gondolom, akkor mind ilyen. Logikus lenne.
Toltam is egy 3,8 millás kombó. Elég is volt.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#26110) csab991 válasza CJ4567 (#26105) üzenetére


csab991
senior tag

A Carrera GT sem annyira rossz S1-re aero + V12 racing kombóval, meg a '19-es Carrera S is elég jól megy, de igazad van, összességben javult a használhatóságuk. A GT1-est próbálgatom most, hátha alkalmas lesz valamire.

(#26111) Redneck válasza Lacko777 (#26095) üzenetére


Redneck
veterán

Nekem az FH4 csinálta mikor PC-n toltam (i7 4790, 16GB RAM, SSD, GTX 1060 6GB, 1080P High). Bármit csináltam, random előjött, de leginkább nagy sebességű, Free-Roam csapatáskor.
Mindent kipróbáltam, nem oldotta meg semmi, csak az Xbox Series X-re váltás...
100-as és 1000-es kábeles neten is csinálta, Win 10 verziótól függetlenül.
Ezen kívül még az a bugom volt, hogy az ingyenes Mitsubishi pakkot, nem engedte letölteni.

Bosszantó szarságok voltak. :W

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#26112) .LnB válasza cyberkind (#26099) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De most te hogyan farmolsz? Mert a Sesto FE az elsuhanás bónuszos nem? Azt Solo-ba érdemes az autópálya mentén csinálni nem?
Te meg versenyt írtál. Ott viszont sebesség bónuszos kocsi kellene nem? Mint a MC12 FE volt a FH4-ben.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#26113) laceszgamer válasza .LnB (#26109) üzenetére


laceszgamer
addikt

Akkor itt is lehet választani kinek melyik jön be jobban, eddig nekem a Viper ami kezelhetőségben egész kellemes de sok Suprát is látok, azt lehet kiprbálom majd.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#26114) csab991 válasza .LnB (#26112) üzenetére


csab991
senior tag

A Sesto FE trükksokszorozás bónuszt ad, de szerintem a lényeg hogy meglegyen az a pár skill pont a kocsin, akkor a számláló és szorzó is hamar felmegy. Sokat profitál a forgalomból az elsuhanás kombókkal valóban, skillsong alatt kb 30-40 sec kell kimaxolni a pontokat.

[ Szerkesztve ]

(#26115) .LnB válasza laceszgamer (#26113) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szerintem ez Setup kérdése. Én írtam többször, hogy találtam egy fasza setup-ot a Corollához, azzal nekem nagyon bejön. Plusz külsőre is nagyon tetszik az a kocsi. Viper sose jött be külsőre. :) Tegnap a reptéren gondoltam csinálok egy nagy kombót, elismerések miatt, de elég unalmas, és a végtelenségig lehet csinálni. 3millánál álltam meg, még számolt magától 800k-t pluszba. :)
Majd a drift zónákra is rámegyek vele. Mind megvan 3 csillagra, de eddig még csak az volt a cél, hogy meglegyen mind, a rekordok nem érdekeltek.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#26116) .LnB válasza csab991 (#26114) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akkor viszont úgy lehet használni mint a MC12 FE-t, a FH4-ben. Csak körözgetni kell vele, közben meg 500k-nál lassítani.
Itt is van már valahol. pl az autópályánál valami farmolós blueprint?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#26117) laceszgamer válasza .LnB (#26115) üzenetére


laceszgamer
addikt

Annyira én még nem mentem bele, egyedül annyi a gond, hogy open-be ugye 3 kör van mindig aztán mikor van köztük egy városi, ott azért nem olyan egyszerű Viperrel, a nyílt terep jobban való neki, mármint a szélesebb utak, ott már csak ügyesen kell adagolni a gázt és irányban tartani :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#26118) .LnB válasza laceszgamer (#26117) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Most online drift versenyről írtál? Még nem próbáltam. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#26119) laceszgamer válasza .LnB (#26118) üzenetére


laceszgamer
addikt

Igen. Ott szoktam szórakozni jön egybe pénz, xp meg token is. :D
Egyedül az vele a baj, hogy 3 menet van ugye de valami néha nem okés a rendszerrel és van hogy perceket kell várni a két verseny között az eredménytáblát bámulva.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#26120) CJ4567 válasza csab991 (#26110) üzenetére


CJ4567
veterán

Én most maradok amíg lehet a gyári motor, no aero kombónál, mert nincs ranked, így online-ra több értelme van azt vinni, amit szeretsz vezetni, mint azt, ami jobban megy, de csúnyább. :) Szerencsére a racing V12 hangján nagyon sokat javítottak, de amíg lehet, kerülöm. :)

A GT1-es autók nagyon jók rallyra. :DDD meg gondolom hátsókerekesként elég jól fog menni, ha hasonló, mint H4-ben.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#26121) .LnB válasza laceszgamer (#26119) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Pont ezért nem erőltetem én még mindig az online-t. Egy Fesztiválesemény miatt megcsináltam a játszóteres online versenyt eddig, és ennyi. Majd ha rendben lesz az online rész, akkor fogok vele próbálkozni. Addig, csak ami a Fesztivál miatt kell.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#26122) csab991 válasza CJ4567 (#26120) üzenetére


csab991
senior tag

Én is kerülöm az aerot amennyire tudom, viszont motorban lesznek jó alternatívák, a 4.0 F6 is elég jól szól és nem annyira nyomatékos így jó PI-t ad.

Néztem a riválisokat tényleg sűrűn látom CLK GTR-t, GT1 Eliset stb.

(#26123) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

Ezt a Sesto FE-t nehezebb lesnipeolni mint tavaly a WC papirt. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#26124) .LnB válasza IntelKiller7 (#26123) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szerintem, ha csinálod a Willy-s farmot, akkor tuti kipörgeted. Sokunknak kiesett pörgetésből.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#26125) rdt89


rdt89
addikt

Nekem a legjobb skill pontot a BMW X5 M FE hozza. Minden skill-t kioldottam, fullra tuningoltam és a szorzó nem 0.1 hanem 0.5-el emelkedik, 3-4-szer elfordítom keresztbe és már 5-szörösön a szorzó. 3-4 percenként jönnek belőle ki a 10-es skill pontok, ajánlom mindenkinek figyelmébe. Szerintem az egyik legjobb kocsi a játékban, s mondom ezt úgy, hogy kifejezetten nem szeretem a BMW-t. :C

[ Szerkesztve ]

(#26126) CJ4567 válasza rdt89 (#26125) üzenetére


CJ4567
veterán

Nem tudom, hogy kinek az ötlete volt az, hogy egy X5M-ből csináljon egy pályaautót, egy valószínűleg V12 LMR-ből kiszedett motorral, de imádom az ötletet. :DDD

No Sana No Life

(#26127) .LnB válasza CJ4567 (#26126) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tegnap versenyeztem Verhetetlen nehézségű ellenfelek ellen, ez az X5M úgy kanyarodott be mellettem, hogy sírtam a röhögéstől. Teljesen nonszensz, fékezés nélkül 90°-ban. :DDD
Ki is léptem a futamból. :) DJS tuningos Sesto FE-vel voltam.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#26128) rdt89 válasza CJ4567 (#26126) üzenetére


rdt89
addikt

Legalább olyan elvetemült volt, mint a Clio V6 megálmodói. :C

.LnB:
Próbáld ki azt a BMW-t, kegyetlen mit tud, sima szívóként is olyat megy, hogy nem hiszed el, majd beturbósítod és leugrik a map-ról. :Y :C

[ Szerkesztve ]

(#26129) CJ4567 válasza rdt89 (#26128) üzenetére


CJ4567
veterán

1900 lóerőig megy fel, jót röhögtem rajta. :DDD

No Sana No Life

(#26130) rdt89 válasza CJ4567 (#26129) üzenetére


rdt89
addikt

Igen, érdekes, hogy ebben a játékban pikk-pakk felrántható szinte bármi 1000 lóerő felé. :C :C

(#26131) NoMagix


NoMagix
addikt

Srácok, pár alkalommal próbáltam gyorsulást, de dúrván lealáztak a botok akármilyen kocsival+tuninggal mentem!
Mivel menjek vagy a játék nehézséget vegyem lejjebb? :F
Jesko-val 11. lettem! :Y :Y

[ Szerkesztve ]

(#26132) .LnB válasza NoMagix (#26131) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem ártana több infó, milyen nehézség? Kipörgésgátló ON/OFF?
Fiam pont tegnap próbálta a Jesko-val, ő is csak valami 6. lett szakértőn.
Ő Taycan-nal nyer állandóan. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#26133) Qkackca válasza NoMagix (#26131) üzenetére


Qkackca
őstag

Nekem az Alpine A110, az új, jött be gyári állapotban a Teo/Tao/akármi pályán. azt a 2 v 3 versenyt ami kellett azzal mentem, azt nyertem szakértőnek valóval is

Terepre meg a Jimmy vagy a Evo X GSR WP lett a nyerő nekem.

Az meg elég zavaró hogy a botok kb feleakkora féktávval rendelkeznek mint én meg olyan Ricciardo szinten vetődik be melléd..., csak ezek 10-ből 10-szer ki is löknek.
Illetve igen a derékszöges kanyarok, onnan a kigyorsításuk irritáló nekem....

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#26134) .LnB válasza Qkackca (#26133) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ő gyorsulási versenyeket írta nem? Ott milyen terep, meg féktáv jöhet szóba? :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#26135) Joccc07


Joccc07
addikt

Ha valakinek indítási problémái vannak a játékkal Windows 11 rendszeren az tehet egy próbát a játék mód kikapcsolásával. Microsoft tud róla, a javítás folyamatban.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#26136) BeZol válasza underdark (#26093) üzenetére


BeZol
őstag

Én FH4-ben csak riválisoztam kontrollerrel, top100 megvolt sokhelyütt.
Vettem G920-as kormányt, 3 hétig görcsöltem vele, direkt csak 1 pályán csak ugyanazzal a kocsival és igazából megszoktam és jónak éreztem, majd 3. hét után öcsémnél konzolon rávetettem magam ugyanerre a pályára kontrollerrel és 3 körön belül 1másodpercet vertem magamra...
A forza nem egy szimulátor, hogy legyen értelme a kormánynak hozzá ha minden tized számít.
Anno ráírtam a top10ben levő emberekre h mivel nyomják, 3an válaszoltak vissza, mindegyik kontrollerrel nyomta :)
Funolásra ugyanakkor jó a kormány, csak sok helyet foglal és egy idő után leszakad a kezed :U

(#26137) IntelKiller7 válasza rdt89 (#26125) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Indits vele versenyt. :))

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#26138) rdt89 válasza IntelKiller7 (#26137) üzenetére


rdt89
addikt

Nyomtam vele versenyt elég brutál, hogy a 100 és 300 között 2-3 másodperc ha eltelik. :DD

Más:
Az összes riválist megcsináltam, minden pályát ütközés nélkül, az életről lejöttem, se visszapörgetni nem lehet az 5 hosszú versenynél a szemgolyóm elköszönt a fejemtől és elvonult számüzetésbe. :C

(#26139) Hunner válasza .LnB (#26112) üzenetére


Hunner
senior tag

A legtöbben autopálya custom eventtel farmolnak, traffic on, unbeatable AI-t akiket leküld minden felhajtón az útvonal, persze checkpoint nincs ott ;] . Te meg száguldhatsz tovább egyenesen.
A legjobb kocsi rá a 1953 Chevrolet Corvette Forza Edition és a 2016 Pagani Huayra BC Forza Edition. Chevivel tolom, 7x multiplieres, plusz van perk rá amivel gyorsabban jön a szorzó is. és clean skill boostos. A legnagyobb gond ott van hogy nehéz olyan layoutot találni meg olyan settinget ami hosszú távon se zavar. Eddig három ilyen eventet próbáltam ki, de mindenek volt valami baja. Az egyik csak 2 kör volt a másik 6 a harmadikon meg idióta helyen voltak a checkpointok. Szóval csináltam sajátot 512 444 640.
4 kör, traffic on, elején hátulján kis krúzolás de adja magát.
A Corvette-el18 perc egy futam, 60K XP-t ad, 600-800K CR-t és 80 skillpontot amit el lehet Willyzni.

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#26140) GhanBuri Ghan válasza Qkackca (#26133) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Azaz, pont be akartam írni az 1900 lóerős autók kapcsán, hogy street race-re javasolta a gyári A110-et, vittem is, na most az élen egy Nissan GTR volt, induláskor, kanyarban, egyenesben gyorsabb volt, hát nem volt könnyű nyerni ellene :)
Akkor jutott eszembe, hogy a valóságban azért a nagyjából 250 lovas Alpine nagyon korrekt kis autó, a játékban meg a többi mellett úgy tűnik, mintha a nagymami bevásárlóautója lenne :)

X5M-mel mentem XP táblákat lezúzni, nem tűnt ennyire jónak, de akkor majd odafigyelek rá jobban :)

(#26141) .LnB válasza Hunner (#26139) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Osztó kód érdekelne a futamodhoz. Én is szoktam keresgélni. És a tied jónak tűnik, hogy fixen 500k pontnál van vége. Akkor nem kell lassítgatni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#26142) .LnB válasza .LnB (#26141) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jajjj bakker, de félreértettem amit írtál. Ott van benne az osztó kód. :DDDMegpróbálom ma kipróbálni. Sesto-val.
FH4-ben én is sokat farmoltam így, csináltam a Porsche money unlock-ot napokig. :D Szóval tudom, hogy megy ez. Csak FH5-ben még nem akartam nekiállni.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#26143) elod22


elod22
senior tag

Tudtok olyan helyet a térképen, ahol könnyel lehet a skill pontokat farmolni? Például volt a FH4-ben a part melletti kastély környéke, na valami ahhoz hasonlót keresek :K

(#26144) .LnB válasza elod22 (#26143) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Repülőtér drift. Tegnap 3,8millát drifteltem pár perc alatt.
Amúgy én FH4-ben is a reptéren farmoltam az M6 Forza Edition Drtif-tel.
Másik pedig amit itt lentebb beszéltünk, az egyedi versenyek. Az azért jobb, mert Pénz és XP is jön.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#26145) Hunner válasza .LnB (#26142) üzenetére


Hunner
senior tag

Sestoval nem garantálom hogy elviszed 500K-ig a visszafordulásnál, szerintem valahogy pont rövid hozzá direkt a pálya...A Corvette-el a trafficot kerülgetve ultimate missekkel jön ki a 68-75000x7.0 Az más kérdés, hogy a startnál levő tekergős részen össze lehet szedni még 100-130K-t ami kárpótol azért ha nem adja ki a kerek 500-at. :))

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#26146) .LnB válasza Hunner (#26145) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem tudom, hogy megvan e a Corvette, az a lényeg. :) Ha megvan, megpróbálom azzal.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#26147) rdt89


rdt89
addikt

A mai nap a Bass Arena-n olyan zenék mentek, hogy el se akartam hinni, hogy Forza-zok :Y :Y :Y

(#26148) plejik válasza rdt89 (#26147) üzenetére


plejik
addikt

Az jó, mert minden nap ugyanaz megy... :DDD :DDD :DDD

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#26149) rdt89 válasza plejik (#26148) üzenetére


rdt89
addikt

Tudom, de valamiért ezeket eddig még nem hallottam, pedig van 1-2 órám a játékban. :Y

Más:
19 perc és megnyílik az első szezonális esemény, kíváncsi vagyok mennyi Forzathon pontom gyűlt össze eddig, valamint, hogy mikor jön a day1-es patch a játékhoz, remélem nem 1530kor szezonkezdéskor, mert meglepődnék :C :C :C

(#26150) csab991 válasza rdt89 (#26149) üzenetére


csab991
senior tag

Statisztikákban megtudod nézni mennyi pontod van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.