Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24400) AsakuraDave válasza AsakuraDave (#24355) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Nah bevállaltam a Project Cars 3 -at és pozitivan csalódtam benne :)
Nem 100% arcade és olyan sebesség érzet van, hogy ilyet még nem nagyon érzékeltem :Y
Érzékelhető különbség van RWD, AWD és FWD autók között pl.: az RWD könnyeben kanyarodik de könnyebben kimegy a segge míg az AWD alulkormányzott de nehéz vele kicsúszni. A hangok hát elég betegre sikerültek bár érződik valami "mesterségessség" bennük de vannak kocsik melyek leszakítják a fejem. Grafika az hát érdekes akinek nincs elég erős gépe, hogy maxra tegye és a super samplingot legalább low -ra(nem tudom ez mekkora internal resolutiont eredményez mert van low meg high de nekem 1440p maxon + high ss mellett esős pályán 60fps alatt vagyok így maradt a "low") annak elég mosottas lesz a grafika de ha tudsz rá tenni ss-t és szerintem ha beáldozol más effekteket akkor high-ra téve az ss-t nagyon szép lesz a játék bár egy kis élesítést így is tettem rá de nekem így most nagyon bejön, szép. :R Jah meg nagyon részletes minden autó tehát minden kis aerodinamikai mozgó elem ki van dolgozva és mozog ahogy kell pl.: LaFerrari diffuzora [link] megfelelően nyílik/zárodik attól függően hogy mennyivel mész vagy ugye fékezel stb. Sőt még a Jesko belső nézetben a gyroscopos kijelző a kormányon is megvan [animálva] :Y :Y :Y
Pár [kép] akit érdekel (nem tudom de szerintem az nVidia Freesytle sharpening a képeken nem látszódik)

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.