Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24101) Rambo1982 válasza btf (#24099) üzenetére


Rambo1982
csendes tag

köszi a valaszokat, játékon belül nem vásárolható meg a blizzard Mountain?
(amugy több 100 orat beletettem a forza hori 2-3-4 be es a 3 tetszik a legjobban ezert erdekel nagyon a blizzard is)

(#24102) parandroid válasza Rambo1982 (#24101) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Sehol nem vásárolható semmi, amit kivezettek, legfeljebb kódos oldalakon.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#24103) Rambo1982


Rambo1982
csendes tag

xboxxal jobban járok... ott legalább van használt lemezes megoldások

(#24104) Rambo1982


Rambo1982
csendes tag

utolsó reményként nemtudtok olyan kódos oldalt ahol még lehet a blizzard dlc?

(#24105) homerhamm


homerhamm
addikt

Új Forza Horizon 5 trailer!

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#24106) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Sziasztok!

Ti nem találkoztatok véletlenül korábban a TargetHardwareProfiler.dll hibaüzenettel valamelyik Forza indításakor (FH001)? Nálam most a Horizon 3 csinálja ezt, pedig 2005-2022-ig az összes VCRedist újra lett telepítve és sajnos így is kicrashel induláskor (a splashscreenen még túlmegy).

A másik 2 Forza prímán megy, meg igazából ebbe is beletettem 44 napot ugyanezen a gépen, szóval annak sem kéne gondnak lennie. Van valami tippetek mivel lehetne indulásra bírni? Próbáltam másik Windows felhasználóval is, a support sajnos nem segít.

Előre is köszönöm a segítséget! :)

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#24107) Qkackca válasza Patrick76496 (#24106) üzenetére


Qkackca
őstag

Szia,
pc? FH001?Ráadásul pc-n? Ez valami emulátor által generált izé, vagy simán az alkalmazásboltos verzió?
Én még nem találkoztam ezzel a hibával.

Amúgy szerintem tegnap pont megkotlott a FH3 szervere, mert engem este még beengedett a játékba, de se AH, se online nem igazán ment, aztán ma meg már a mentésem nem egészen kerek, hibát ír rá.... nem tölti be a profilom, bár a nevem megjelenik, aztán csak hibaüzi.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#24108) Patrick76496 válasza Qkackca (#24107) üzenetére


Patrick76496
őstag

Konkrétan az FH001-et nem írja ki, csak amikor rákerestem, ezt társította több oldal is a TargetHardwareProfiler.dll-hez. FH4-ben is van lehet ilyen hiba elvileg, de az megy (mindkettő MS Store-os eredeti).

Sajnálom, hogy akkor így haldoklik, egyébként az online része megy még? Egy januári videóban még működött YouTube-on. Mondjuk profiltöltéssel nagyon szeret szenvedni, egy reinstall után nekem általában fél óra, mire szinkronizálja a mentést. :)

Egyébként ez a hibaüzenet az Event Viewerből (Eseménynapló?): [kép]

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#24109) Qkackca válasza Patrick76496 (#24108) üzenetére


Qkackca
őstag

Mindjárt jobb, hogy van kép, mert fogalmam sem volt igazából mire gondoltál előbb.

Ezt már próbáltad? [link]
Go into the windows device manager. Go under "Displays" then disable the driver that corresponds to your CPU. The game should work afterwards.

Bár ezt meg nem értem miért is lenne jó, de egy próbát megérhet.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#24110) Patrick76496 válasza Qkackca (#24109) üzenetére


Patrick76496
őstag

Ezt a megoldást korábban láttam, de eddig úgy voltam vele, hogy inkább desktopra van kitalálva, és hagytam. No most kipróbáltam és elindult. :D Igaz hatalmas lagfest, mert a laptop nem tud normálisan működni az integrált kártya nélkül, az OS azon megy, a GTX860M meg akkor kapcsol be, ha játék vagy komolyabb program indul.

Szóval végleges megoldást nem adott, viszont olyan szempontból hatalmas segítség, hogy tudom, kb merre induljak el. Kipróbálok néhány másik IGP drivert, mert régen sosem kellett ilyenekkel ügyködni, hogy elinduljon. Az más dolog, hogy sokat crashelt a másik 2 Forzához képest, de bőven játszhatóan, kompetitíven is ment. :) Köszi szépen a segítséget!

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#24111) homerhamm


homerhamm
addikt

:))

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#24112) Viper26 válasza homerhamm (#24111) üzenetére


Viper26
nagyúr

FM7-ben már a lobby is full üres, AI meg úgy közlekedik mintha ott sem lennél...fogják ezt javítani valamikor?

iPhone 14 | FR955

(#24113) Win-T válasza Viper26 (#24112) üzenetére


Win-T
senior tag

FM7-et már évekkel ezelőtt elengedték, nem lesz ehhez már javítás soha.

(#24114) btf válasza Viper26 (#24112) üzenetére


btf
aktív tag

Az utolsó update '19 Augusztusában jött ki a Motorsport 7-hez.

Itt egy fórum a témában, többen sem tudták hova rakni miért engedik el a FM7 kezét mielőtt kijött volna az újabb rész.

[ Szerkesztve ]

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#24115) parandroid válasza btf (#24114) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ha így folytatják a fejlesztést, a következő rész liszenszei meg azelőtt lejárnak, hogy megjelenne. ;]

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#24116) Viper26


Viper26
nagyúr

Az érdekes baleset azért. :U

iPhone 14 | FR955

(#24117) Redneck


Redneck
veterán

Ezt a Morgan Wheeleres 5 tűbefűzést, hol érdemes megcsinálni? Annyira gyér a forgalom, hogy eddig egyet sem sikerült.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#24118) NoMagix válasza Redneck (#24117) üzenetére


NoMagix
addikt

Kapcsolj át solo-ra akkor sokkal többen lesznek!

[ Szerkesztve ]

(#24119) Kisgépkezelő válasza Redneck (#24117) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Én az autopályán szoktam. Annyi a trükk, hogy érdemes szólóba rakni addig amíg megcsinálod, mert úgy a forgalom is sűrűbb, meg a drivatarok is ott fognak ólálkodni. Úgy elég hamar megvan.
A másik megoldás, hogy elkezdesz valakit követni egy sima 2 sávos úton, és amint szembejön valaki megelőzöd, aztán visszahúzódsz mögé várva a következő áldozatot, de szerintem úgy bonyolultabb mint az autópályán végigrongyolni kétszer.

Viper26: Nekem azért többnyire sikerült találnom valami lobbyt ami legalább félig van. Ha esetleg a sima multiban egyik népszerű osztályban sem találsz ellenfelet, akkor próbáld meg a league-et! Ott az aktív események közül legalább az izgalmasabbikban mindig találok egy 10-15 fős lobbyt.

(#24120) Redneck


Redneck
veterán

Köszi a tippeket! Ciki kérdés, de hogy kell solora váltani? :U

A másik amit már akartam kérdezni: hogy lehet más évszakot választani egy-egy versenynél?

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#24121) Qkackca válasza Redneck (#24120) üzenetére


Qkackca
őstag

Szóló: Szünet menü / Horizon Life, középen lent

Más évszakot, kategóriát, kocsit, osztályt a Blueprint szerkesztővel tudsz beállítani.
Oda mész a verseny rajthelyéhez, Egyéni, Tervrajz létrehozása, aztán kiválasztod a ketegóriát, azután jön majd az Esemény beállítása, na ott ;)
Egy ilyen alkotás elfoglal egy helyet, rajthelyenként 5 lehet, ha több sikerülne akkor valamelyik az öt közül szerkesztve lesz, szóval a játszható végeredmény az max 5.

Amúgy nekem ezt a tűbefűzést szólóba se akarta beadni a morgannel...
Bezzeg mikor random csapatok, akkor meg folyton.. :U

Mellékesen ha érdekel valakit, akkor most a Series 9 újrajátszása van folyamatban.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#24122) Redneck válasza Qkackca (#24121) üzenetére


Redneck
veterán

Köszönöm a leírást! Random nekem is szokott jönni, de most valahogy nem.

Utóbbit azért kérdeztem, mert egy PS-es havernak megmutatom majd a gamet, de pont tél lesz akkor, és nyomnánk más évszakot is.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#24123) homerhamm válasza Qkackca (#24121) üzenetére


homerhamm
addikt

Hátha nemsokára újra jön a Capri FE évszakosba. :P

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#24124) Qkackca válasza homerhamm (#24123) üzenetére


Qkackca
őstag

Az a 7. sorozatban volt nyeremény, elvileg az is benne van a pakliban, szóval akár meg is valósulhat.

Akciós az MS Storeban:
FH4 Ultimate - 14845 Ft
FH4 Ultimate upgrade - 6995 Ft, még 1 nap
FM7 Standard - 3245 Ft
FM7 Deluxe - 4995 Ft
FM7 Ultimate - 6245 Ft

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#24125) floatr válasza Redneck (#24117) üzenetére


floatr
veterán

Az edinburgh-i várból elindulsz a városban, és sorra jönnek a kocsik

(#24126) Redneck válasza floatr (#24125) üzenetére


Redneck
veterán

Meglett, ott is próbáltam, csak még a szólózás előtt. :K

Szerintetek az FM7 vagy az FH4 várható Live Gold játékként később, vagy nincs rá sok esély? Az FM7 tényleg kikerül nemsokára Game Passból?

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#24127) btf válasza Redneck (#24126) üzenetére


btf
aktív tag

Az biztos, hogy ki fog kerülni: Forza Motorsport 7 is Reaching End of Life

Az egy jó kérdés hogy lesz-e előtte Goldban, legutóbb már a Horizon 3 sem volt. (FM5-6, FH1-2 volt anno lekerülés előtt)

[ Szerkesztve ]

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#24128) Redneck válasza btf (#24127) üzenetére


Redneck
veterán

Szerintem nem, mert a kikerülés napjáig le van akciózva. Kénytelen leszek megvenni az Ultimatet, mert sehol sem tartok benne. Az FH4-et és a 3-mat is be fogom majd szerezni, megérik a pénzt.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#24130) Qkackca válasza Redneck (#24128) üzenetére


Qkackca
őstag

Megnézted a linket is?
Kikerül mindenhonnan, se boltba, se gamepass, se semmi Sep-15 után.
Pont azért van akciózva, aki akarja az most szánja rá mágát (vagy hallgasson örökre, vagy szívjon a szürke/kulcsos/stb oldalakkal, ökör áron...bár gondolom ha van belőle lemezes verzió, az még menni fog ezután is).

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#24131) Qkackca


Qkackca
őstag

Aki magyarul játszik, és csinálja a heti forzathont, az ne traffit hanem sebesség zónát keressen... :U

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#24132) Redneck válasza Qkackca (#24131) üzenetére


Redneck
veterán

Köszi a tippet! :R

Úgy néz ki ez a legjobb ajánlat, ennyiért nem hagyom ki. Megér 20$-t a Motorsport 7.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#24133) Qkackca válasza Qkackca (#24121) üzenetére


Qkackca
őstag

Blueprint szerkesztőnél, mikor betelik az 5 hely, ha felírod a megosztó kódot, annak a pályának is amit átszerkesztel, akkor igazából megmarad a régi is csak nem jelez ki 5-nél többet, ha megvan a kód akkor el tudod érni.
Szóval nem törli, csak elrakja egy másik polcra, amit nem biztos hogy elérsz legközelebb (ha nem tudod a kódot). Ez csak nekem új dolog? Amúgy jól elvagyok nagyjából magamba :DDD

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#24134) homerhamm válasza Qkackca (#24133) üzenetére


homerhamm
addikt

Tudod, mindenki megrakja a magáét. :DDD

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#24135) Patrick76496 válasza Qkackca (#24109) üzenetére


Patrick76496
őstag

Sikerült végül, nagyon szépen köszönöm a segítséged! :R

Az IGP engedélyezve maradt, mint kell, viszont a megoldás végül a driver volt. Egy frissebb, 2021-es Intel GPU driver volt fent és amiatt nem ment. Visszaraktam egy régebbi, 2014-eset és pöccre indul most már. :)

Ha valaki hasonló dual GPU-s laptopon találkozik ilyennel, nem csak a nagy GPU driverét érdemes megnézni, hanem az integráltét is. Nagyon kényes dolog az UWP, de azért nem gondoltam, hogy ennyire. :D

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#24136) Qkackca válasza Patrick76496 (#24135) üzenetére


Qkackca
őstag

Hát ha tényleg segítettem, akkor nincs mit és szívesen ;)
Nekem is volt részben hasonló gondom, a StarWars Battlefronttal, meg PvZGW-el, csak ott az igp volt túl régi, és újabbért illetve újabb driverért könyörgött a játék ami viszont nem létezett, technikailag ment végül, csak nem volt túl élvezetes.

Akkor itt a lehetőség adni egy próbát a következőknek.
Beletúrtam a pályákba, pár újabb, mindent beállító dolog, csak saját felelősségre! Nyomvonal beállítása is erősen ajánlott. Plusz pár rövid pálya.

"Derwent Tóparti futam " "179 047 983" "terep" "tél" "any" "3 kör" - egy cp van, képzelet és kézség fejlesztő :DDD , alapvetően jeges
"Pályaudvar körverseny" "535 961 861" "terep" "ősz" "any" "2 kör" - lehet hogy bugos a második körben az emelet, de nem biztos/mindig
"Dirt Lap Short" "133 125 339" "földutas" "tél" "any" "1 kör"
"Kolosszus Light" "790 110 637" "országút" "nyár" "any" "Sprint, 0,2 km" - a heti forzathonhoz tökéletes idő/kedv hiányában
"Princes Street Rövid kör V2" "224 873 258" "országút" "tavasz" "any" "1 kör" - rövidke
"Meadows Trail Lil1" "146 707 268" "országút" "nyár" "any" "2 kör" - rövidke

homerhamm: az enyém rendbe van tartva :P

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#24137) homerhamm


homerhamm
addikt

Vettem egy autót 2000cr-ért. :D

Igazából kiváncsi voltam mi az a legolcsóbb ár amiért autót tudok venni a játékba. :DDD

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#24138) Viper26 válasza homerhamm (#24137) üzenetére


Viper26
nagyúr

Jó kis gép ez. :)

iPhone 14 | FR955

(#24139) homerhamm válasza Viper26 (#24138) üzenetére


homerhamm
addikt

Ja, ekkor még tudtak autót gyártani.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#24140) rdt89 válasza homerhamm (#24139) üzenetére


rdt89
addikt

Ott a pont! :R

(#24141) Qkackca válasza homerhamm (#24139) üzenetére


Qkackca
őstag

* akartak!

Szép, én eddig csak 3 és 4000 Cr-et vettem :DDD

Horizon 3-at rá lehet venni, hogy szinkronizáljon? Vagy csak amit magától próbál?
Mert laptopon hibát dob, hogy nem tudja, közbe meg pc-n meg megy, eddig fordítva volt... :U
De volt köztes idő amikor mindkettőn ment, csak a laptopon voltam amikor szórakozott az aukciós ház / ms szerver.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#24142) homerhamm válasza Qkackca (#24141) üzenetére


homerhamm
addikt

És tudtak is! :) A mai autók szerintem nem szépek, tisztelet a kivételnek.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#24143) rdt89 válasza homerhamm (#24142) üzenetére


rdt89
addikt

Nekem az 1.0 3 henger turbó és hasonszőrű moslék motorral párosított kommersz közlekedőedények a kedvenceim, mert manapság már csak szinte ilyenek vannak vagy az elektromos vibrátorok. A régi jó GT és GTI-k meg már a múlté. Manapság már ha 1.6-os a kocsid is nagynak számít. :C

(#24144) parandroid válasza rdt89 (#24143) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Hogy ti mit össze bírtok sírni. :D Vegyetek nyugodtan egyes golfot, szerencsére kapni még a hahun. :P

Én meg eljárok a háromhengeres, turbós fűnyíróval, igaz ez 1,5-ös. Az már nagynak számít? ;]

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#24145) Daw93


Daw93
senior tag

Szerintem egy 1.4-1.5-1.6 -jobb esetben 4 hengeres- turbós benya semmivel sem rosszabb mint pl egy 2.0 turbodízel. Sokan fosnak a turbótól pedig a dízeleken évtizedek óta bevált dolog.. Akkor benzinesen mitől lenne szar? Akinek egyel több IQ-ja van mint egy muskátlinak, annak nem lesz gondja a turbóval párszázezer kilométerig. Persze lehetnek szar konstrukciók, szériahibák ezzel kapcsolatban is. A gond a 3 hengeres turbós 800as motorokkal van, mikor 1.7 tonnás autókba teszik :DDD

GTA Online: Daweee93

(#24146) rdt89 válasza parandroid (#24144) üzenetére


rdt89
addikt

Én még ki nem szorítják, tökéletesen elégedett vagyok a 2.0 206 GTI-vel. :C

Daw93:
Azért a turbós kocsi sokkal több figyelmet igényel, mint egy sima szívó. Aki szívóból ül át elég hamar tönkre tudja tenni a konstrukciót, főleg, hogy sokan nem melegítik fel mielőtt kilépik a belét és társai, nem tolerál közel se annyit mint egy csicskaszívó. :D Viszont a turbó ár egy sima szívó komplett, nagyszerviznek az árát is felülmúlja, ezért tartanak sokan tőle és én szeretem egy motorban, hogy amit tud azt mindenféle rátöltés nélkül tudja, tudod ilyen hülye "szívóbenzinfelfogás". :D

(#24147) homerhamm válasza parandroid (#24144) üzenetére


homerhamm
addikt

Amúgy én ezeket kinézetre írtam,milyen jól néztek ki. :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#24148) parandroid válasza rdt89 (#24146) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

A másik autóm 2,5l-es, benzines, és turbó nélküli, pedig tavalyi gyártás. Van azért még ilyen is, bár biztos nem néz ki olyan jól, mint egy Golf 1 GTI. De azért nem cserélném le rá. ;]

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#24149) Daw93 válasza rdt89 (#24146) üzenetére


Daw93
senior tag

Hát ez az, hogy sokan félnek tőle, de nem a víz a hülye ha a kacsa nem tud úszni.
Nekem sose volt turbos autóm (vezetni vezettem vagy 5-6 fajtát) de mindig is nyilvánvaló volt számomra, hogy egy hajtós menet után nem állítom le, nem csak a turbóst, a saját szívómat sem. Meg hidegen se üvegelem.
Normális kezekben ugyanúgy tartós lehet egy nornális turbo benzin. Tény hogy a szívóban kevesebb a hibalehetőség, de cserébe csak fordulaton megy jól (itt átlag szívókra gondolok nem 8 literes v8asokra) ami engem amúgy nem zavar, sőt szeretem is a soha el nem fogyó pörgős motorokat, sokkal karakteresebbek tudnak lenni mint a turbósak.

GTA Online: Daweee93

(#24150) Del Tommaso válasza parandroid (#24148) üzenetére


Del Tommaso
tag

Csaknem egy 6-os Mazda ? :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.