Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24601) Lacielvtárs válasza Light Yagami (#24600) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

ez egy nagyon jó kérdés, szerintem azok a szervekre már nem mennek, igaz én soha nem próbáltam, de abból gondolom mert már nem tudok autót sem vásárolni, meg egyéb kisebb bővítményeket sem :(

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#24602) homerhamm válasza Light Yagami (#24600) üzenetére


homerhamm
addikt

Menüben kiválasztod mit akarsz, online freeroam stb... tegnapelőtt én is mentem egy kört online.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#24603) Light Yagami válasza Lacielvtárs (#24601) üzenetére


Light Yagami
junior tag

Na, addig bohóckodtam a beállításokkal, hogy sikerült egy 30 fps lockot összehozni Ultrán. :DDD Picit lassú így a játék sajnos, mintha 60 lenne, de legalább megszűnt a kép ugrálása és engedte bekapcsolni a Vsyncet is (plusz Freesync nekem mindig be van kapcsolva a monitoron)! :C Nagyon jók a hangok ebben a részben, a Ferrarim olyan mint egy mérges Forma1 versenyautó. Lvl53 körül vagyok benne, hehe. Nagyon régen játszottam vele, örülök, hogy végre működik.

[ Szerkesztve ]

(#24604) Light Yagami válasza homerhamm (#24602) üzenetére


Light Yagami
junior tag

Majd utánanézek, köszönöm. :) Csak zavaróak a drivatarok free roamban, mert mindig nekem jönnek (nyilván nem én megyek nekik ;] ), online-ban legalább a játékosok szellemek.

[ Szerkesztve ]

(#24605) Lacielvtárs válasza Light Yagami (#24603) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

mondjuk az tény hogy a 3-ban jobbak az autó hangok, mint a 4-ben :K
jó játékot kívánok, én most a Maffiát nyomom :D

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#24606) homerhamm válasza Light Yagami (#24604) üzenetére


homerhamm
addikt

Onlineba se szellemek, de mivel kevesen vannak egy sessionbe, ezért jobb közlekedni.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#24607) Light Yagami válasza Lacielvtárs (#24605) üzenetére


Light Yagami
junior tag

Köszönöm szépen! Jó játékot neked is! :R

(#24608) Win-T válasza Light Yagami (#24600) üzenetére


Win-T
senior tag

A harmadik részben még nem voltak online játékosok a pályán mint a 4-ben, csak drivatarok. Igazi játékost csak akkor látsz ha konvojba behívod, vagy online adventure-ben játszol. Ha jól emlékszem...

(#24609) 3L1T3


3L1T3
addikt

Forza Monthly news on Forza Motorsport:

- enhanced multiplayer experience, features full "race weekends" (practice, qualifying, race)
- competitive races
- better support for endurance racing
- new track segment system let's you understand where you are losing time etc.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#24610) CJ4567


CJ4567
veterán

Horizon 5-ben úgy néz ki, hogy majdnem minden autóra lesz off-road race, és slick gumi opció. :DDD :C

No Sana No Life

(#24611) CJ4567


CJ4567
veterán


Nem lesz ranked a játékban, streamben megerősítették.

No Sana No Life

(#24612) Light Yagami válasza CJ4567 (#24610) üzenetére


Light Yagami
junior tag

Lehetne több beton utas verseny is, én a hajamat tépem ettől a sok rallitól.

(#24613) homerhamm


homerhamm
addikt

Épp az eliminátort nyomják. :D Jól látom, hogy a streamben játszanak?

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#24614) Joccc07


Joccc07
addikt

Kedves PC-sek!

Ki hol rendeli/rendelte elő a játékot? Oda húznék ahol többen vannak. :)

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#24615) AsakuraDave válasza Joccc07 (#24614) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Én már csak a Microsoft Store borzalmas telepítési mechanikája miatt is tuti, hogy Steam-es verziót veszem majd :D Nah meg tuti lesznek Achik meg Trading Card-ok is.
De amúgy ugyanúgy együtt tudsz játszani azzal aki Store-ból vette ill fordítva.

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#24616) parandroid válasza 3L1T3 (#24609) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Huh, na ez végre igen jól hangzik…

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#24617) CJ4567 válasza Joccc07 (#24614) üzenetére


CJ4567
veterán

Valószínűleg MS Store, mert az Izlandi boltban ~23k az UE, és VPN se kell hozzá.

No Sana No Life

(#24618) ClydeBeka2 válasza CJ4567 (#24611) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Nem voltam nagy ranked játékos, de ez durva lenne ha később se kerülne be valamilyen formában. :F

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#24619) Lacielvtárs válasza Joccc07 (#24614) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Én a steamon vásároltam elő :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#24620) .LnB válasza CJ4567 (#24611) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Micsoda letisztult menü a mostani részhez képest. :) Campaign menüpont megnevezés is meglepett kicsit.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#24621) homerhamm válasza .LnB (#24620) üzenetére


homerhamm
addikt

Az előző konkrétan olyan volt mint egy vidámpark... :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#24622) Joccc07


Joccc07
addikt

Köszi mindenkinek.

CJ4567: Ez jól hangzik. ;)

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#24623) Del Tommaso


Del Tommaso
tag

Azt láttátok, hogy lesz autó ajándékozási lehetőség barátnak, csapattársnak, stb. ?

(#24624) homerhamm válasza Del Tommaso (#24623) üzenetére


homerhamm
addikt

Igen. Lehet akkor megszűnik az aukciós ház is?

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#24625) NoMagix válasza Del Tommaso (#24623) üzenetére


NoMagix
addikt

hopp ez jó hír, köszönöm

(#24626) CJ4567 válasza homerhamm (#24624) üzenetére


CJ4567
veterán

Nem fog, megerősítették a legutolsó streamben, hogy marad az aukciós ház.

No Sana No Life

(#24627) Kisgépkezelő válasza Del Tommaso (#24623) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Nem, mert nem lesz olyan. De válaszhatsz, hogy random új játékosoknak, esetleg visszatérőknek, esetleg a sztorimódot frissen végigjátszóknak akarod e ajándékozni a kocsit, vagy community contributoroknak, akiket meg nem tudom, hogy hogyan választanak ki.

A leccgó előtti monthlyban még megmutattak ezt-azt:

A livery editor átalakításával kapcsolatos "A complete UX overhaul to bring the experience in-line with modern image manipulation software." Ígéret például ránézésre nem igazán az, amit a többség remélt. A videó alapján kb. annyit takar, hogy az eddig vízszintes menük mostantól függőlegesen lesznek képernyő szélén, mert a Photoshopban is úgy vannak, de azért ugyanúgy 876 kisbiszbaszból kell majd egyenként kirakni egy nagybiszbaszt. Azt legalább megerősítették, hogy áthozhatóak lesznek a korábbi játékokból a festések.

Lesz egy valag új gumifajta. Úgy néz ki, különszedik a rallygumit és a téligumit, elérhető lesz minden autóra az eddig csak terepjárókon használható offroad gumi, lesz spec drift gumi.

A normál aszfaltos gumik közt az eddigi felosztás helyett a legjobbak a semi slick és a slick lesznek, a gyengébbeket még nem mutatták, hogy azok is változnak e.

Lesznek új modok. Az eddigi bodykitek mellé egy Duke Dynamics nevű gyártó cuccai is csatlakoznak, illetve lesznek olyan autók, (gondolom főleg terepjárók) ahol az ajtót is lehet majd cserélni.

Asszem ennyi.

CJ4567: Majd visszakerül, de ha mégsem, hát az se baj. Aki komolyan gondolja a dolgot már úgyis megszervezte a saját kis bajnokságait, akit meg annyira nem érdekelt, mint pl: engem, azt meg úgyis csak idegesítette, hogy sosem olyan bajnokságban, sose olyan évszakban, és sosem azokkal a kocsikkal kell versenyeznem amihez épp kedvem volna, de legalább cserébe minden lobbyban van egy-két arc aki a pontok miatt túl komolyan veszi a játékot és nem hajlandó korrektül versenyezni.
Azért remélem, hogy annak a menünek lesz valami almenüje is amiben legalább a szakágak közül kiválaszthatom ami engem érdekel, de még jobb lenne, ha lenne Custom Adventure. Annak a hiánya azért komoly érvágás volna.
Az viszont eddig fel sem tűnt, csak így a screenshotot nézve, hogy, lesz "mixed surface drifting" is miközben eddig csak aszfaltos volt. Nem mintha nagyon odalennék azért a szakágért. ;]

(#24628) CJ4567 válasza Kisgépkezelő (#24627) üzenetére


CJ4567
veterán

Én szerettem a rankedet, viszont a hiánya nem zavar, ha van custom adventure, és/vagy legalább ki lehet választani, hogy most én aszfalton akarok versenyezni, vagy rallyzni akarok. Viszont a ranked hiánya azt fogja jelenteni, hogy több lesz a lökdösődö ember, aki minden áron nyerni akar. :U

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#24629) .LnB válasza Kisgépkezelő (#24627) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Bakker, akkor megint lesz téli évszak? Úgy reméltem, hogy azt kihagyják,ezt a havas ízét... De a téligumi miatt akkor gondolom lesz. :(

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#24630) homerhamm válasza .LnB (#24629) üzenetére


homerhamm
addikt

Az mondjuk érdekes lenne, hogy a sivatagban esik a hó.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#24631) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Alap ötlet :


Nem akartam teljesen lemásolni, szoval előbb ez lett:


De ez szerintem túl színes, szóval ez lett a vége :

Vélemény? Nem nagy alkotás, nem azért kérdezem. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#24632) Qkackca válasza .LnB (#24631) üzenetére


Qkackca
őstag

Tetszetős.
Bár nekem inkább a színes jön be jobban, túl sok a fekete az alsón, a küszöb/lökhárító alja ami sárga a középső képen, az maradhatna a sárga vagy fehér, szerintem ;) :C
Hátu'rul?

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#24633) .LnB válasza Qkackca (#24632) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hátulról semmi extra:

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#24634) Kisgépkezelő válasza .LnB (#24629) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Az egyik évszakban a magasabban fekvő területek havasak lesznek. De az már a trailereken is látszott.

homerhamm: A sivatag közepén ezeknek 5000+-os vulkanikus hegyeik is vannak, azok meg már gyakran télen-nyáron havasak. Mexikóban azért átlag tengerszint feletti magasság 1100 méter de ahol ezek a vulkánok nőnek azokban a régiókban már 2000 méteren van a lent és még abból nő ki egy ilyen hegy, csak a játékban majd "kicsit" csalni fognak a méretekkel, mert nehezen férne el egy kb. 15x15 kilóméteres térképen a valóságban is tengerszinten lévő tenger, a valóságban 2000 méteren fekvő város, meg az 5000 méteres vulkán. Egyszóval van ott hideg is.

Nem tudom melyikről mintázták az FH5-be kerülőt dombocskát, de mindegy. Azért látszik a képeken, hogy van ott bőven hó.

(#24635) .LnB válasza homerhamm (#24555) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezt csak neked: [kép] :D Saját dizájn ez is.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#24636) parandroid válasza .LnB (#24635) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Na, ez mán döfi. :D

A következő részben én is meg szeretném tanulni a festést, jó lenne saját, robotos autókkal csapatni. Még ha így kevesebb is lesz a mangacici.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#24637) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Itt van még pár dizájnom, ezeket magamnak/magunknak csináltam (sajna megosztani nem tudom őket, mert mások "matricáit" használom fel hozzájuk :() :

[kép] NSX Samurai
[kép] [kép] Supra Samurai

[kép] Cyberpunk 2077 (Samurai "másképp" :))

[kép] Ferrari Amazon/The Grand Tour

Fiamnak poénból:
[kép] Top Gear/The Grand Tour
[kép] The Flash
[kép] Pixar Car
[kép] Minecraft

Kedvenc Nascar pilótám:
[kép] Kyle Larson (Ez nem Dodge-ra való, de imádom a kompresszor hangját, más muscle car meg nem nagyon tetszik)

[kép] Rimac

Ennyi. Bár én szeretem az alap, egyszínű kocsikat is. Szóval ezek közül nem sokat használok versenyeken. :) Porsche/JDM vonalon mozgok. Kiemelve az RWB Porsche-kat, de arról még logoutra is írtam.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#24638) Del Tommaso válasza Kisgépkezelő (#24627) üzenetére


Del Tommaso
tag

Hát nemtom a te infóid a kocsi ajándékozásokról honnan vannak, de nekem az anyone az bárkit jelent, akár barátot is:

[ Szerkesztve ]

(#24639) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Forza Horizon 5-ben ugye ígérik, hogy átdolgozzák a hangokat.
Én nem szoktam ilyesmin akadékoskodni, de remélem, hogy a Dodge Demon, és Dodge Hellcat hangját megcsinálják végre rendesre. Mert ami most van, a valósághoz képest gyalázat. :( Meg úgy az egész kompresszoros tuning. Semmi visító hangjuk nincs. Pedig én nagyon csípem azt. :) Azt hiszem a Dodge Demon-on van "gyárilag" 2,7L-es feltöltő. Visít mint egy disznó. A játékban viszont semmi.... Ha egy dolgot szeretnék az 5-be, akkor ez lenne az.

Szerk.: Lehet, hogy a Camaro ZL1 Exorcist-on (Henessy tuning), van a 2,7 literes supercharger, most nem tudom pontosan. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#24640) NoMagix válasza Del Tommaso (#24638) üzenetére


NoMagix
addikt

Talán itt a "bárkinek" random valakit jelenthet?
Nem lehet majd név szerint xy pistának odaadni?!?

Kisgépkezelő: melyik volt az utolsó rivalisunk ahol 7 másodperccel elkented a számat? Szeretném csökkenteni! ;] :O ;]

[ Szerkesztve ]

(#24641) Kisgépkezelő válasza Del Tommaso (#24638) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Gondolom a matematikai esély meglesz arra is, hogy baráthoz jusson. :D

NoMagix: Szerintem a nagyhegyen ugratós körverseny lehetett.

[ Szerkesztve ]

(#24642) Qkackca válasza Kisgépkezelő (#24627) üzenetére


Qkackca
őstag

Pár menü kép:



Design editorból pár menü:

A gumik, és valóban, mi lehet az alsó slick? De inkább az perf index alsó sorát emelném ki, az Offroad részt. Szóval akkor tényleg kb mindenből lehet tökösbabos verziót készíteni? ;]

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#24643) homerhamm válasza Qkackca (#24642) üzenetére


homerhamm
addikt

Lesznek újra superwheelspinek? Azt láttam, sima volt, de SW-t nem látam. Az FH4-es wheelspin úgy néz ki mint egy vidámparki dodgem. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#24644) .LnB válasza Qkackca (#24642) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Alsó slick, a gyorsulási verseny gumi. De a design editor változás már most hülyeség. Kitakarja a kocsit. Ha így marad, a kamerakezelésnek is kell változnia.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#24645) Qkackca válasza homerhamm (#24643) üzenetére


Qkackca
őstag

Nem rémlik, hogy láttam volna szintlépést, vagy vmi olyat amit adott volna, de szerintem az is megmaradt.
Ja meg lesz egy új rádió az Eternal, csak nem tudom mi lesz rajta. Igazából a többiről se rémlik más azon kívül hogy lesz a Pulse. A múltkori streambe volt, piramisnál találta, felállította az 'adót' aztán lett, olyan fh3 módra lehet az is, gondolom.
Engem a garázs/tuning limit érdekelne még mindig, csak nem mondják/kérdezik/válaszolják meg.

.LnB: akkor a felső slick mi?
Nem ennyire, de igen, takar egy kicsit, csak próbáltam egy képre sűríteni, mybad :B

Szóval balra igazodva lesznek

[ Szerkesztve ]

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#24646) .LnB válasza Light Yagami (#24612) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Végig tekertem a tegnapi műsort. Én nem láttam, csak terep versenyt. Gondolom te is ezért írtad. Engem is zavar. Pedig a térképet elnézve lesz aszfalt is bőven. De annyira ezt a terepet mutogatják. :(

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#24647) .LnB válasza Qkackca (#24645) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Gondolom a verseny slick, ahogy a Kisgépkezelő is írta ma a kommentjében.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#24648) homerhamm válasza Qkackca (#24645) üzenetére


homerhamm
addikt

A zenei listát is kivancsian várom. :) El tudnék képzelni egy latin-amerikai zenei adót. (Á lá gta)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#24649) .LnB válasza homerhamm (#24648) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hospital mellett/helyett lehetne Eatbrain vagy Ram Records is. Tudnám értékelni. :) Ezt a latin témát meghagynám neked.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#24650) Win-T


Win-T
senior tag

Remélem zeneileg összekapják magukat, mert míg a harmadik rész zenéit a mai napig szívesen hallgatom annyira eltalált volt a soundtrack, a negyedikét az első hét után kikapcsoltam inkább. Egyetlen egy szám volt, talán kettő, ami kicsit is megfogott.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.