Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24401) Qkackca válasza Redneck (#24399) üzenetére


Qkackca
őstag

620 661 161

Próbáld ki ezt, legyen egy S1 tuningos '18-as Mustangod, aztán nekem kettőből kétszer volt gt500-as ellenfelem, rajt után visszanézel és lefotózód, elvileg.
Ha nem sikerül, akkor konvojozhatunk is egyet, úgy biztosan megadja.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#24402) CJ4567 válasza AsakuraDave (#24400) üzenetére


CJ4567
veterán

Én "kölcsönkértem" a PCars 3-at, a grafikával nekem se volt bajom(nem tudom, hogy miért hívják az emberek mobiljátéknak... találkoztam olyannal, aki komolyan gondolta azt, hogy telefonon szebb a Grid Autosport, mint ez), a hangok azok tényleg brutál jók, viszont a legnagyobb bajom az, hogy túl könnyű a játék, bár ez lehet, hogy már egyéni probléma. :DDD
A karrier felépítése se jött be annyira, kicsit össze-vissza érzésem volt.

Szerintem a játékot túlságosan is lehúzták csak azért, mert Project Carsnak hívták. Ha mondjuk mittudomén, Shift 3-ként jött volna ki, vagy bármi más neve lett volna, akkor szerintem nem halt volna ilyen gyorsan meg a játék, és nem kapott volna ilyen lehúzást a közösségtől.

Attól, hogy árkád a játék, attól még mindig a Slightly Mad Studios készítette, ők meg már a Shift óta odafigyelnek a részletességre, és a sebesség érzetet mindig is eltalálták. :)

No Sana No Life

(#24403) AsakuraDave válasza CJ4567 (#24402) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Igen, az AI érdekes random fékezget meg ilyenek de azért a legnehezebb fokozaton nem könnyű de ott már eléggé csalva mennek. Mikor megjelent kipróbáltam de akkor egyből ment kukába, szerintem azóta elég sokat patchelték :DDD
Viszont tudsz custom menni az összes pályán és akármelyik kocsival így el lehet vele szórakázni, főleg, hogy elég sok olyan kocsi van benne ami más játékba nincs.

[ Szerkesztve ]

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#24404) CJ4567 válasza AsakuraDave (#24403) üzenetére


CJ4567
veterán

Legnehezebb fokozaton játszottam, legújabb patch-el. :P De ez valószínűleg egyéni probléma. ;] Esőben a legrosszabbak, viszont havon elég jól mennek.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#24405) GalaHU válasza CJ4567 (#24404) üzenetére


GalaHU
őstag

Havon konkrétan irracionálisan gyorsan mennek… :)

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#24406) Redneck


Redneck
veterán

Holnap reggel vagy késő délután, ráérne valaki, a fotós Mustangos dologban segíteni? Ha együtt mennénk, szerintem elfogadná.

Akinek van kedve valakinek, írjon egy privátot, és vegyük fel egymást! :R

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#24407) parandroid válasza Redneck (#24406) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ha nincs jelentkező, felvehetsz friendnek (gt: tlnptr), aztán holnap megbeszéljük, mikor lenne jó.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#24408) IntelKiller7 válasza CJ4567 (#24402) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Konzolon okádék ahogy kinéz a PCars 3.

Én még az első rész előtti fejlesztői változatokkal játszottam. Fél évvel a megjelenés előtt cseréltek le valamit, onnantól a fizika egy nagy kaki lett. Iszonyú könnyű.
Pedig elötte tok jó szimulátor volt, vagy nagyon közel állt hozzá. Egyáltalán nem éreztük Arcadenak.
6 évet szimulátoroztam úgyhogy képben vagyok vele. És sokan mások ugyan így voltak ahogy én is.

Onnantól meg ilyen NFS módra jönnek az új részek.

Most kipróbáltam a hétvégén az Assetto Corsa-t, nah az még mindig ott van a szeren. :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#24409) AsakuraDave válasza IntelKiller7 (#24408) üzenetére


AsakuraDave
őstag

PC3-mat nem is szimulátornak tervezték. Ez egy laza árkád stílus de mégse lehet padlógázzal venni a kanyarokat, itt kell fékezni és azért ha nem ideális ívben veszed a kanyart akkor a pályán kívűl végzed. Egy hardcore szimesnek biztos easypeasy de én kontrollerel elszorakozok vele meg azért ha nem upgradelsz az adott kategória limitig akkor elég könnyen legyorsul az AI. Nekem az FH4 irányítása sokkal könnyebb pl. A nehézség itt abból adódik leginkább szerintem hogy kontrollerrel elég lassan tekered oda-vissza a kormányt pedig csak 90fokokról van szó jobbra-balra de vagy 2-3mp mire át tekeri ez a szerencsétlen a kormányt pedig a joyt már rég átlöktem a másik oldalra így S kanyar meg ilyenek elég nehézkes és darabos bevenni. :B
*A grafika elhiszem, hogy ratyi mert PC-n is amíg nem kapcsolsz rá SS-t amivel ugye kb 2x vagy 4x belső felbontáson fut, ergo sokkal élesebb lesz a képed, addig egy mosott fes a kép. Konzolon meg gondolom még az alap felbontás alá is bemegy így nem tudom mennyit lehet látni a képből :DDD Ami képeket felraktam szerintem azokon azért elég pofásan fest és mozgásba még szebb.
Nah de, hogy ON is legyen annó a FH4 demó, hogy volt?
Megjelenés előtt, után, együtt jött ki és csak az "initial" vezetés volt benne vagy lehetett menni egy kisebb zárt területén a térképnek? :F Már nagyon nyomnám az 5-öt a videók után így egy demó jó lenne :DD

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#24410) parandroid válasza AsakuraDave (#24409) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Egy héttel korábban jött ki, a bevezető rész volt benne, és az sem mentette el a progressed. Tehát amikor kijött a végleges játék, újra meg kellett csinálni.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#24411) AsakuraDave


AsakuraDave
őstag

[link] csízüsz há mi ez a hangminőség :Y :Y :Y Az a turbinnyó szivja ám a levegőt rendesen +csitcsatdirrdurr :DD :DD :DD

[ Szerkesztve ]

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#24412) IntelKiller7 válasza AsakuraDave (#24409) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Prologue után kiválasztottad a kocsit és oda mentél ahova akartál. Volt 2-3 verseny még aztán kész.
Map negyede volt játszható(piros résszel jelölt)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#24413) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

Ez az F450 durci lesz. :DDD
[link]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#24414) Redneck válasza parandroid (#24407) üzenetére


Redneck
veterán

Köszi, felvettelek! Próbáltam elcsípni a verdát, de eddig senki sem jött vele. Sem Forzathonban, sem forgalomban nem láttam. :(((

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#24415) Light Yagami válasza IntelKiller7 (#24408) üzenetére


Light Yagami
junior tag

Most kipróbáltam a hétvégén az Assetto Corsa-t, nah az még mindig ott van a szeren. :)

Az a játék eszméletlen! Az autók hangjai szinte tökéletesen valósághűek mint a Driveclubban. Reméljük egyszer a Horizonban is ilyen hangokkal csapathatjuk. Amikor Assettoban meghallottam az FXX-K hangját, hát... majdnem sírtam a gyönyörtől! :D

(#24416) IntelKiller7 válasza Light Yagami (#24415) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Hat igen. Mas liga. Minden szinten is.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#24417) homerhamm


homerhamm
addikt

FH3-ban van ez az ugrass 91 métert a reptéri ugratónál egy Reliant Supervannel. Kell a teljesítéséhez a segédkerék?

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#24418) IntelKiller7 válasza homerhamm (#24417) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Kell hozzá.
Annó én is szívtam vele. Aztán YouTubeo néztem, hogy mindenki az oldalkerékkel tolja. Úgy könnyebb. :DDD

[ Szerkesztve ]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#24419) homerhamm válasza IntelKiller7 (#24418) üzenetére


homerhamm
addikt

Kösz, azt hittem, majd ez könnyebb lesz. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#24420) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Keresek!

Toyota AE86 Hachiroku-t Forza Horizon 4-ben! :)
A játékban Toyota Trueno-ként szerepel. Teljes megnevezés Toyota Sprinter Trueno GT Apex.
Megkímélt, gyári állapot érdekelne. Pénz/Ár nem számít.
Ne legyen festés, és tuning lockolva.
Elvileg aukción adható/vehető, szóval ott kellene megoldanunk ha valaki megválna tőle.
Eladókat PM-ben várom (de tényleg). Mert egyeztetni kellene az időpontot, hogy gyors le tudjam csapni az aukciót.

Series X-en játszom, nem tudom számít e.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#24421) NoMagix válasza .LnB (#24420) üzenetére


NoMagix
addikt

Tök mindegy van e rajta festés vagy tuning, ha nem kell kidobod róla!

(#24422) homerhamm


homerhamm
addikt

Egy kis évszakos játszóterezés. :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#24423) Qkackca válasza homerhamm (#24422) üzenetére


Qkackca
őstag

Akkor már értem...Triálozni nem szokott véletlen? :DDD

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#24424) .LnB válasza .LnB (#24420) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Erre nem számítottam, hogy ez az aukció, ez ennyire lehetetlen ügy. Egyik fórumtársunk még próbált is segíteni. Rögtön próbáltam megvenni, de a PC-s scriptek/botom ellen, tehetetlen vagyok. :( Nem lepődök meg, hogy van ilyen, mert más játékokban is van, de kellemetlen. :(

És az óta is figyelem, de ha van is eladó, esélyem sincs hiába próbálok a lehető, leggyorsabb lenni.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#24425) NoMagix válasza .LnB (#24424) üzenetére


NoMagix
addikt

Majdnem lehetetlen a vásárlás, de néha sikerül!
A fiamnak akartam átadni egy Bugatti Divo-t a másik szobában volt, láttuk hallottuk egymást, de a kocsit így is ellopták elóle!
Nem adtam fel és tudtam kettőt is venni 138 ezer és egy millióért! Lehet venni nagy szerencsével!

(#24426) .LnB válasza NoMagix (#24425) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Próbálkozom én is, de azért uncsi folyamatosan azt nézni, hogy van e eladó.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#24427) .LnB válasza NoMagix (#24425) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Sikerült végre. Úgy 100adikra. Úgy nyomtam mint a botok. :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#24428) NoMagix válasza .LnB (#24427) üzenetére


NoMagix
addikt

Gratulálok! Nem kell feladni! :C
Azt hiszem nekem is van egy felesleg abból!

(#24429) .LnB válasza NoMagix (#24428) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Lehet majd rámegyek a Mazda Rx3-ra, meg a Honda Prelude-ra is :D Csak most kicsit pihenek. Melós azért folyamatosan próbálkozni. :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#24430) NoMagix válasza .LnB (#24429) üzenetére


NoMagix
addikt

Talán a prelude-ből is van még egy plusz nálam!

(#24431) .LnB válasza NoMagix (#24430) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem akarok megkérni már senkit, hogy adja át. Az AE86-nál is megpróbálta a fórumtársunk, és csak kárbaveszett. Szóval inkább megpróbálok lecsapni egy random példányra majd. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#24432) parandroid válasza .LnB (#24431) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Kevésbé ritka autóknál nincs ekkora tolongás. Viszont ezekből pont nincs dupla példányom. :B

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#24433) .LnB válasza parandroid (#24432) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tuti ez(ek) is nagyon kapós(ak), mert 10 percig most nézegettem az RX3-at, de egy se volt fent aukcióban. :)

Annyira nem is fontosak. Japán verdákat csípem, csak azért gondoltam rájuk. A Hacsi az más volt, az egy ikon, az kellett nagyon. :D Ezekért lehet nem leszek hajlandó annyit próbálkozni.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#24434) homerhamm válasza .LnB (#24433) üzenetére


homerhamm
addikt

Igen, CSAKKKIS A SUZUKIIII! :R

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#24435) Daw93 válasza .LnB (#24433) üzenetére


Daw93
senior tag

Érdemes benézni a Horizon Backstage-re is, ott pl Prelude is kapható. A fesztiválnál találod meg, és az évszakos eseményeknél tudsz olyan pontot szerezni amiből a backstageben lévő autókat meg tudod venni.

[ Szerkesztve ]

GTA Online: Daweee93

(#24436) parandroid válasza .LnB (#24433) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Amúgy nem lesz többet új heti szezon, a régieket fogják ismételgetni, szóval szép lassan minden autó megint megnyerhető lesz, ami creditből nem megvehető.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#24437) .LnB válasza parandroid (#24436) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jaja, gondoltam. Bár én is csak novemberig játszom a 4-gyel. Aztán jöhet az 5. Nem örülök Mexikónak, de biztos jól elleszek azzal a résszel is. És elvileg nem lesz benne tél. Ennek külön örülnék. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#24438) .LnB válasza Daw93 (#24435) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ne is mond a Pass-t... Megszereztem az évszakos eseményen, aztán gondolkodtam, hogy mit váltsak ki. Igazán a Rimac, meg a VW ID R maradt a kettő, ami közül választottam. Aztán végül a VW-t választottam. Nagyon jót röhögtem, amikor láttam, hogy 260 a vége. :D Persze érthető, elektromos, hegyi felfutó, igazából gondolhattam volna.. Na mind egy egyébként sem versenyeznék vele.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#24439) homerhamm válasza .LnB (#24438) üzenetére


homerhamm
addikt

Az IDR a legjobb autó evszakos sebességzónákra a Ferrari után. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#24440) stillmatic


stillmatic
aktív tag

Lehet hülye kérdés de a heti S1 900 sportcaros bajnokság körversenyei voltak már korábban is vagy csak beválogattak pár blueprintet?
Egyiken sem mentem még.

(#24441) stillmatic válasza homerhamm (#24439) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Én már annyira unom ezeket az autókat ismételgetni hogy egyfajta challengeként más típusokkal próbálom a heti kihívásokat teljesíteni.
Most az F40 Competizione jó volt mindhárom feladatra. :)

(#24442) homerhamm válasza stillmatic (#24441) üzenetére


homerhamm
addikt

Én az évszakosokra S2 TVR Sagarist vittem :) JÖJJÖN MÁR AZ FH5 MERT NEM BÍROM TOVÁB!!!! :R

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#24443) homerhamm válasza stillmatic (#24440) üzenetére


homerhamm
addikt

Szerintem ja, ezt valami PGG-s csinálta.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#24444) Qkackca válasza stillmatic (#24440) üzenetére


Qkackca
őstag

Mintha már lettek volna, úgy rémlik nem sokkal azután, hogy elkezdtem vele játszani.

#41: én először azzal próbálom meg azokat amivel épp megyek, ha mondjuk 4-ére se sikerül vele, akkor váltok vmi biztosabbra.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#24445) homerhamm válasza Qkackca (#24444) üzenetére


homerhamm
addikt

Remelem az FH5-be a bajnokságokba is beválogatnak egyedi versenyeket, mert az FH4-ben már unalmas volt 100-adjára végigmenni ugyanazon a pályán.

Azt lehet tudni milyen küldetések/versenyek/feladatok lesznek az "évszakokkor"?

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#24446) Qkackca válasza homerhamm (#24445) üzenetére


Qkackca
őstag

Mire gondolsz?

Holnap este új Lets Go rész lesz, abból hátha kiderül.

Ha nézted az eddigi részeket, azokból én annyit vettem ki hogy igazából nem változik a mostani rendszer, de igazából nem is mondtak róla semmit ha jól rémlik.

Láttam a játszótér ikonját, 2-3 történeti helyszínt, xp táblát. Ugye alapvetően a verseny se változott amit mutattak. Az a csevegés közbeni konvojba kapcsolódással talán lesz pár új feladat. Bár gondolom az a Live helyett (?) lesz vagy mellette (?)

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#24447) floatr válasza stillmatic (#24440) üzenetére


floatr
veterán

Ugyanígy voltam vele én is. Kissé amatőr volt a pályaív segéd is felesleges lassításokkal. Attól függetlenül jó volt egy kis változatosság azok után, hogy már minden pályán végigment az ember 100x.

(#24448) homerhamm válasza Qkackca (#24446) üzenetére


homerhamm
addikt

Amit leírtál. Remélem a kötelező online versenyeket is megszűntetik, mint a triál vagy az évszakos játszótér, mert azok egy katasztrófák. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#24449) Qkackca válasza homerhamm (#24448) üzenetére


Qkackca
őstag

Nem hinném, két user közötti interakció az mindig helyzetet teremt, pörög tőle a fórum, social media, tuti nem marad ki, szerintem.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#24450) homerhamm válasza Qkackca (#24449) üzenetére


homerhamm
addikt

Igen mikor a trialon retardáltakat kapok, akkor az elég idegesítő. Játszótér is minek évszakosba, ha úgy is csak kilépked mindenki...

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.