Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23901) Qkackca válasza csaba951 (#23898) üzenetére


Qkackca
őstag

Az igen, mindenáron minden versenyt nyerni akarsz, vagy ennyire szerencsétlen bagázzsal hoz össze a sors?
Én Velar-ral mentem, nem a kocsi volt a gond amikor gond volt :DDD
A d500-as terep se kutya azért.

Nándesz: kb, én is csak esőben mentem ott.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#23902) homerhamm


homerhamm
addikt

Itt mi történt a jardával? :Y Még a tükröződést se tudták megcsinálni. :DDD

S2 utcai verseny is nagynehezen meglett, azt hittem a hajhullás tovább folytatódik.

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#23903) Kisgépkezelő válasza -Nándesz- (#23899) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Van benne némi kihívás, de nem olyan vészes az. Kis gyakorlás után belejön az ember.
De létrehozhatsz magadnak ott a rajtnál egy egyedi blueprintet és beállíthatod hogy inkább egy napos nyári délután legyen, vagy választhatsz a már létrehozottak közül egyet. Pár ezret már biztos létrehoztak. Emlékeim szerint pl: én is. :D

(#23904) motifator válasza homerhamm (#23902) üzenetére


motifator
senior tag

Patakocskát csináltak a járdából? :) Nekem az online adv. egyik futamán lett féloldalas a Ranger egy ugratás után, egy "R"-el orvosoltam, de az a futam ment is a kukába. Hétvégére hagytam a trialt, nem tudom mi fog ott rám várni. Viszont néztétek az online adv. "érvényességét"? 180 nap volt tegnap. Év végéig nem lesz új, vagy már egyébként is nyugdíjazzák?

Funky + Jazz

(#23905) homerhamm válasza motifator (#23904) üzenetére


homerhamm
addikt

Néhol olyan, mintha ezt a játékot gyerekek csinálták volna. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#23906) szami777 válasza motifator (#23904) üzenetére


szami777
addikt

Trial nekem se lett meg 3 próbálkozasra, megint piszok nehéz lett, majd hétvégén tiszta fejjel hátha.
Nincs nagy bajom a cross countryval, de az autók fizikája miatti furcsaságok folyamatosan kijönnek ott.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#23907) -Nándesz- válasza Kisgépkezelő (#23903) üzenetére

Köszi, eszembe se jutottak a blue printek. :DDD :C

(#23908) Franklin válasza csaba951 (#23898) üzenetére


Franklin
addikt

Nekem elsőre sikerült volna a Trial egy Jaguar F-pace-szel, ha nincs egy kedves csapattárs, aki direkt kilökdös mindenkit...

(#23909) homerhamm


homerhamm
addikt

Csak úgy ide egy kép Csopakról. :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#23910) motifator válasza szami777 (#23906) üzenetére


motifator
senior tag

Szintén zenész, én is nekifutottam 3 x, eddig a Stelvio jött be a legjobban, de nem sikerült behúzni. Kicsit rápihenek, később nekifutok még egyszer, de lehet, hogy ez a trial megint kimarad.

Funky + Jazz

(#23911) parandroid válasza motifator (#23910) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Macan nekem bevált. Ugye megint az kell, hogy legyen legalább még 3 nagyjából értelmes csapattárs. Harmadikra meglett.

Kicsit sok is volt a héten a cross countryból, trial is ez volt, a rangsorolt online-ban is ezt kaptam, meg a 3 heti bajnokságból 2 cc. Bár a D-s van kategória a mini travellerrel szinte szégyentelenül unalmas. Ja, meg ugye kikapcsolódásnak a harmadik heti bajnokság S2. Ilyenkor azért örülök, hogy csak highly skilleden kell letolni.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#23912) szami777 válasza parandroid (#23911) üzenetére


szami777
addikt

Macannal mentem én is, a kocsival nincs baj, jó kis tuningom van rá, online is azzal megyek, de egyszerűen folyamat kilöknek, főképp csapattarsak. Amikor meg nem, akkor meg borul a kocsi. :DDD

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#23913) NoMagix


NoMagix
addikt

Nem tartom magam nagyon bénának, de ami itt folyik a heti triálban az egyszerűen katasztrófa! :Y
4-5 alkalommal kezdtem bele, de lassan elengedem az egész hetet!
Irreálisan gyorsulnak a botok, kilöknek a csapattagok vagy elpattanok mint egy labda!

(#23914) Qkackca válasza NoMagix (#23913) üzenetére


Qkackca
őstag

Kérsz társaságot? Vagy akárki más? ;)

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#23915) NoMagix válasza Qkackca (#23914) üzenetére


NoMagix
addikt

Halihó!
jó lenne, de nem tudom mikor leszek játékban! :R :R

(#23916) Csoeri79 válasza NoMagix (#23913) üzenetére


Csoeri79
csendes tag

A pattogást én is tapasztaltam. A csúcs az volt, amikor két pattanás után fejtetőre is álltam.

(#23917) stillmatic


stillmatic
aktív tag

Végigszenvedtem a heti vackokat, három terepbajnokságot kevésnek tartok, lehetett volna mind az!
A heti kihívás katasztrófa, minden random fűcsomó, gally 45-90 fokkal térít el, az ugratások esetlegesek, csapattársak többnyire nem is értik mi zajlik. Úgy hoztam le hogy a második futamtól egyedül maradtam.
A D500 pedig egy adrenalinbomba, majd bepisiltem ahogy 62 km/h-val száguldottam fel a Transitommal a domboldalra! :U

Nem elég hogy a turn10-nél dolgozó indiai/pakisztáni szakmunkások a játék meglévő, többnyire az online versenyeket érintő problémákat sem tudják orvosolni, most hogy idejekorán elkaszálták a játékot a mexikói remastered kedvéért a jelek szerint végleg elengedték a gyeplőt. Egyértelműen trollkodnak.

Marad a harmadik rész online szekciója míg le nem kapcsolják a szervereket. Az érdekes módon megy és még élvezhető is.

(#23918) stillmatic válasza NoMagix (#23915) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Mindenféleképp a Trackhawkot ajánlom 631 kw-os tuninggal. És kevés csapattársat, ha egyedül vagy elég két harmadik hely.
Az első futamot el kell engedni, a második simán hozható, a harmadik sem vészes.
Az egész csak szimplán idegesítő, főleg a fizika. A drivatarok nem ismerik Newton-t.

(#23919) Qkackca válasza stillmatic (#23917) üzenetére


Qkackca
őstag

A Mini megy 160-at is ;)

NoMagix: hát írj ha ráérsz, én meg válaszolok amikor én :))
Azért mentem egyet újra, de nem tudtam eldönteni, hogy tényleg ilyen tahók, trollok a többiek vagy csak éretlenek. Az első versenyen, mellé ugrattam az első cp-nek, azért 4-nek beértem így is :DDD A másodiknál, a kedves csapattárs tolt ki a 3. cp-nél, mikor az előző kettőnél hagytam neki helyet..., én is ráhúzhattam volna a kormányt, de aztán körönként elszúrta, majd a cél előtt beleállt a kisházba, egy másik játékossal együtt ekkor ők voltak 1-2-ben, a kerítés rombolás közbe kicsit furán mozgott az igaz, de akkor is.. :U - így nyertem, de ők meg csak 5-től lefelé értek be. Az utolsó körnél meg szintén, élre állt a mókus, aztán körönként hibázott, majd az utolsó körre kiléptek, így nyertem, de az összetett az nem sikerült.
Most az Alfával mentem, jó az is szerintem. Igaz az csak 420kw környéke, az enyém, gyári motorral.

[ Szerkesztve ]

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#23920) motifator válasza stillmatic (#23918) üzenetére


motifator
senior tag

Próbáltam a Trackhawk-ot, de lehet, hogy a saját tuningommal volt a baj, nem éreztem olyan ütősnek, egyszerűen nem bírtam kapaszkodni a botokra. Az Alfával már lépést tudtam tartani ill. nyerni is bírtam, de a csapat nem volt túl ütős. Szóval még csiszolni kell. A D500 futamot én is a Minivel nyomtam, szerintem mindent verő :)

[ Szerkesztve ]

Funky + Jazz

(#23921) stillmatic válasza Qkackca (#23919) üzenetére


stillmatic
aktív tag

A Miniből van egy C600 és egy B700 példány, nem volt kedvem átalakítgatni őket és csak az a nyomorult Transit állt alapból rendelkezésre.
Tudtam hogy szenvedős lesz de a végén már úgy éreztem hogy legközelebb inkább megnézek egy hétórás Tarr Béla-filmet.

(#23922) NoMagix


NoMagix
addikt

Na, reggeli kaja előtt még szenvedtem pár triált!
Az egyik új Taycan A800 tuningom nagy terepgumival lett a nyerő! Az első futamon torony magasan hoztam be az elsőhelyre a kocsimat, persze az is számított, hogyan kapja el az ember az elején a tolongást,de ezt még így is buktuk, csak 500 pontot hoztunk a pirosok ellen!
A 2. meneten második lettem, a harmadikon ismét az élen végeztem!
2-1-re megnyertük!
Rohadjon rá a műanyag lakat arra aki ezt így összehozta!

(#23923) Franklin válasza NoMagix (#23922) üzenetére


Franklin
addikt

Mióta van Taycan a játékban?

(#23924) stillmatic válasza Franklin (#23923) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Szerintem Macant akart írni.

(#23925) stillmatic válasza NoMagix (#23922) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Grat, nekem az első futam a mészárszék miatt mission impossible volt. Az utolsó kettőre tettem fel mindent.

Ha meglátom bármilyen kihívásban, bajnokságban a pályaudvart egyből lever a víz. Gyűlölöm azt a helyszínt.

(#23926) NoMagix válasza Franklin (#23923) üzenetére


NoMagix
addikt

nekem van... ;] :DDD
Elírtam, 2012 Cayenne-t szerettem volna írni! Bocsi a félrevezetésért!

(#23927) infectedmann válasza zsiz (#21618) üzenetére


infectedmann
őstag

Hatalmas nagy köszönet ezért a tippért. Egy álom ezzel az autóval és az ajánlott tuninggal driftelni.

(#23928) infectedmann válasza infectedmann (#23927) üzenetére


infectedmann
őstag

Meg is csináltam ma 14 drift zónát, a legtöbbet elsőre.

(#23929) homerhamm


homerhamm
addikt

Gyerekek, hazajöttem a Balatonról, mondom felnézek az aukciós házba van-e Ford Capri FE. Hát épp volt egy, azonnal sikerült is kivásárolni. :D 5 mp volt az egész, szerintem ez rekord. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#23930) rdt89 válasza homerhamm (#23929) üzenetére


rdt89
addikt

Ez az ajándék a kirándulás levezetésére a Playground-tól :C :C :C

(#23931) homerhamm válasza rdt89 (#23930) üzenetére


homerhamm
addikt

Ez nem kirándulás volt, hanem egy jó kis sztrandolós nyaralás! :DDD A hullámzó Balatonba a legjobb fürödni! :K

Amúgy ez a 2. Capri FE-m.

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#23932) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Udv.

Xbox passal okorkedtem a jatekkal regebben pc-n, de most nagyon racsusztam es latom akcios steamen az ultimate. Megeri a csomag? Mentest at lehet vinni windows storebol steamre? Hogy mukodik ez? Nem szivesen kezdenem ujra, sot...

(#23933) rdt89 válasza BoneDragon (#23932) üzenetére


rdt89
addikt

A felhőbe van a mentés, az Ultimate csomag bőven megéri még teljes áron is tudván, mit kapsz mellé. :)

(#23934) CJ4567 válasza rdt89 (#23933) üzenetére


CJ4567
veterán

Hiába van felhőmentés, Steam-re nem lehet átvinni a Store-os mentést, újra kell kezdenie Steam-en.

No Sana No Life

(#23935) BoneDragon válasza CJ4567 (#23934) üzenetére


BoneDragon
veterán

Akkor felejtos. :(

(#23936) rdt89 válasza CJ4567 (#23934) üzenetére


rdt89
addikt

Teljesen jogos, igaz! :R

(#23937) Qkackca válasza CJ4567 (#23934) üzenetére


Qkackca
őstag

Pedig elvileg kéri az xbox-os felhasználót is a steam is, nem?
Azt miért nem lehet összeszinkronizálni egyszer legalább?

BoneDragon: pénzügyileg megéri az az 55%-os akció, csak a körítés nem biztos ha már van előrehaladott mentésed.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#23938) CJ4567 válasza Qkackca (#23937) üzenetére


CJ4567
veterán

Igen, kéri az Xbox-os felhasználót, viszont valamiért nem lehet összeegyeztetni a Steam - MS Store/Xbox mentésed. Hogy miért, azt nem tudom, de ez van sajnos. :(

No Sana No Life

(#23939) Kisgépkezelő


Kisgépkezelő
senior tag

A steames verzió nagy előnye, hogy lehet buzerálni a fájlokat. Eddig úgy tudom, még csak a járműhangok modolgatásának kezdett neki a közösség, de még az is lehet, hogy sunyiban szétmodolgatják egy pár éven belül. Persze az is lehet, hogy nem. A fejlesztők nemigen támogatják az ilyet.

Közben a konkurencia is hallatott magáról. A tervek szerint 2022 őszén jön a TDU Solar Crown. A helyszín Hong Kong island, gondolom szokás szerint majd 1:1-ben lemásolják az egész szigetet. Nem túl nagy sziget, de azért a mostani Horizonokhoz képest így is kb. dupla akkora lesz. Azon kívül lesz ott minden amit én hiányoltam a Horizonokból. Szigeten körbemenő soksávos autópálya össze-vissza tekergő felhajtókkal, nagy szintkülönbségek, tekergős hegyi utak. Csak épp földút nem lesz valószínűleg sehol. Ha másra nem, arra csakcsak jó lesz, hogy csipkedjék már magukat egy kicsit a PGG-nél hogy 5 után gyorsan jöjjön majd a next gen Horizon is.

(#23940) NoMagix válasza Kisgépkezelő (#23939) üzenetére


NoMagix
addikt

Ne kelljen már bejelentkezni egy nyüves videóért.... :(((

[ Szerkesztve ]

(#23941) Daw93 válasza Kisgépkezelő (#23939) üzenetére


Daw93
senior tag

Nekem tetszetős így elsőre, ha normális irányítást kap, nem úgy mint a nfs széria meg a the crew, akkor még pénzt is adnék érte :D
A videó végén, hogy milyen platformokra jön majd, semmi pc vagy windows nincs, de remélem az xbox jelenti a pc-t is :D

GTA Online: Daweee93

(#23942) AsakuraDave


AsakuraDave
őstag

mi ez a heti trial?!?!?!?! megelőzöm az első AI-t erre a gecis fos mintha egy láthatatlan falba verné az utómat és megállok.. kövi pálya ahogy előzöm az AI-t a seggéhez érek de csak épp hogy erre megpördül az ÉN autóm :C
Tök jó hogy mindenki kilép CSAK egy retkes fejű nem akar mikor első vagyok így egyedül nyerném a trial-t de neeeeeem ő elbassza nekem hogy dögölne meg :C

[ Szerkesztve ]

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#23943) homerhamm válasza AsakuraDave (#23942) üzenetére


homerhamm
addikt

Én úgy megvagyok a trial nélkül. :) Csak a játszóteret csinálom meg, mert ott úgy se kell nyerni.

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#23944) Redneck


Redneck
veterán

Nem olyan rossz ez a Trial (kopp-kopp) elsőre majdnem meglett, pedig az első futamon kilöktek és 0 pontot szereztem. Ha nem balfaszok a társaim, simán meglett volna.

Kisgépkezelő:
Jól hangzik, de megvárom a gameplayt a fizika miatt. A TDU2-ben nagyon gyenge volt, az irányítással együtt. Nagyot kell villantaniuk, ha a Forza Horizon babérjaira akarnak törni.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#23945) stillmatic válasza AsakuraDave (#23942) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Ezt azért gondold végig, ha sikerült felülkerekedned az indulatkezelési probémáidon.
Ha ketten vagytok, egyikőtök nyer, a másik tökutolsó akkor a győzelemért járó plusz ötven ponttal 650-600-ra tiétek a futam.

(#23946) stillmatic válasza Redneck (#23944) üzenetére


stillmatic
aktív tag

A második TDU alulmúlta fizikában és motorhangokban is az elsőt. A plusz sziget (Ibiza) azért tűrhető szépségtapasz volt.
Az első viszont mai napig fenn van a pécémen, iszonyat hangulatos darab.

(#23947) AsakuraDave válasza stillmatic (#23945) üzenetére


AsakuraDave
őstag

650-1200 lett mivel 2-en utolsó helyen értek be, a többiek meg kiléptek.
Mind1 ami k.vára frusztráló az az AI. Menjenek sinen 500-al, nem érdekel. DE! hogy belém jön és erre a kocsim hirtelen arébb repül fél km-ert vagy szimplán megáll... :W Singleplayer módban az AI miért nem ekkora fos, érdekes, hogy ott semmi ilyen anomália nem történik ha ütközök velük..

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#23948) Redneck válasza stillmatic (#23946) üzenetére


Redneck
veterán

Azt én is nagyon szerettem, ezért volt csalódás a második. Ha egy autós játék irányítása rossz, nem játszom vele. Remélem ezt jobbra csinálják, kéne még valami a Forza Horizon sorozat mellé a műfajban.

AsakuraDave:
Változtatok az álláspontomon, engem is kiégetett. Második órája szopódok vele, mert a társaim balekok, az AI meg csal. Ezt az elpattintós kilökést is többször beszoptam. Gratulálok a készítőknek. :(((

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#23949) NoMagix válasza Kisgépkezelő (#23939) üzenetére


NoMagix
addikt

Ezt láttam már egy pár nappal korábban, és nagyon tetszett!
A videó remekül sikerült!
Remélem erős konkurenciája lesz a Forzának!

(#23950) motifator válasza AsakuraDave (#23942) üzenetére


motifator
senior tag

Ez a heti sajnos ilyen ember próbáló lett, nem értem miért vannak ilyen különbségek a trialok között, egyik alkalommal simán alázhatóak a botok, egyszer pedig kínszenvedés már a pályán maradás is. Én hétvégén még párszor nekifutottam, végül sikerült felülkerekedni, 2015 Macan lett a befutó gép és kifogtam egy jó csapatot, két versenyt tudtunk hozni, pedig már majdnem elengedtem.

Funky + Jazz

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.