Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23251) PeL válasza homerhamm (#23250) üzenetére


PeL
addikt

Hát ez most nem csak minket érint szerintem :) Valószínűleg általános szerver elérési probléma...

[ Szerkesztve ]

(#23252) homerhamm válasza PeL (#23251) üzenetére


homerhamm
addikt

Egyébként eliminátor játékmenetet azt talált. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#23253) parandroid válasza homerhamm (#23252) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

A saját kis külön bejáratú elméletem szerint ez azért lehet, mert azt úgysem játssza senki, ezért csak feltölti neked botokkal, és már mehet is. ;]

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#23254) homerhamm válasza parandroid (#23253) üzenetére


homerhamm
addikt

Én ezt megcáfolnám. :D Többször láttam már ragequitetet is, a botok meg csak nem lépnek ki.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#23255) parandroid válasza homerhamm (#23254) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Programozás kérdése. Ezt igazán könnyű lemodellezni: when loosing, quit. :DDD

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#23256) homerhamm válasza parandroid (#23255) üzenetére


homerhamm
addikt

Azt persze le tudták programozni... ;] Persze a szerverekkel nem tudnak foglalkozni...

Közbe második lettem. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#23257) szami777 válasza PeL (#23249) üzenetére


szami777
addikt

A fő baj az, hogy ha konvojjal megyünk versenybe, a verseny után eddig kb fél perc után újra konvojba voltunk.
Na ez most nincs, minden verseny után szet dob, így csak úgy lehet mist jatzsanu, hogy csak simán krúzolunk.
Facebookon a magyar forza csoportba is sokan panaszkodnak, szóval valami gáz most tényleg van.
Egyébként játszóteret/trialt/eliminátort gond nélkül talál.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#23258) homerhamm


homerhamm
addikt

Még mindíg nem jók a szerverek. :(

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#23259) floatr válasza homerhamm (#23258) üzenetére


floatr
veterán

A known issues listában ott van h s34/s35 nem tud csatlakozni a szerverhez. Meg az 50%-os backstage pass hiba is

(#23260) PeL válasza floatr (#23259) üzenetére


PeL
addikt

Én nem látok szerverrel kapcsolatos problémát, az S34/S35 Backstage pass reward hiánya valóban ott van. Ezzel állítólag azért nem foglalkoznak mert nem Forza probléma, hanem a Windows egyik összetevőjével van gond (Teredo)

[ Szerkesztve ]

(#23261) homerhamm válasza PeL (#23260) üzenetére


homerhamm
addikt

Akkó ma soha nem lesz jó. :(

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#23262) PeL válasza homerhamm (#23261) üzenetére


PeL
addikt

Azért van remény, ezt találtam most:

(#23263) homerhamm válasza PeL (#23262) üzenetére


homerhamm
addikt

Hurrá! :) :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#23264) Del Tommaso válasza PeL (#23260) üzenetére


Del Tommaso
tag

Remélem hamar megoldják.

[ Szerkesztve ]

(#23265) parandroid válasza PeL (#23262) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Lehet, hogy tejesen más hiba, de azért próbáljátok ki, hogy a dashboardon quitet nyomtok a játékra, és újraindítjátok. Quick resume után nekem szinte soha nem talál online játékmenetet, meg a forzathonokat sem képes frissíteni.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#23266) PeL válasza parandroid (#23265) üzenetére


PeL
addikt

Én már nem szenvedek vele, több órám elment erre hogy próbáltunk összehozni egy konvojt. Az a vicc hogy tegnapelőtt pl. Fortuna szigeten még simán talált session-t, tegnap már ott sem volt hajlandó bedobni többszöri próbálkozásra sem. Valami elszaródott a Microsoft-nál, vagy a DNS szerver döglött meg vagy nem tudom, nem értek annyira a hálózatokhoz.

(#23267) homerhamm válasza Del Tommaso (#23264) üzenetére


homerhamm
addikt

Még tegnap se működött, de vannak olyanok is akiknek megy. Furcsa.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#23268) floatr válasza homerhamm (#23267) üzenetére


floatr
veterán

Amióta ez van, hetente max csütörtökön játszok vele. Nem mintha nagyon hiányozna az online multi, de a forzathon miatt sokat lógtam rajta. Nekem ez így élvezhetetlen, pláne az 50%-os buggal...

(#23269) szami777 válasza PeL (#23262) üzenetére


szami777
addikt

Pár posztolt a csapat twitteren is, hogy tudnak a hibáról és javítják. (remélhetőleg)

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#23270) xenon2


xenon2
senior tag

Nekem ma csatlakozott és minden ok volt.

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#23271) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

Most csütörtökön.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#23272) Joccc07


Joccc07
addikt

Nem tudom ki volt de köszi a beirást. Teljesen elfelejtettem. :B

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#23273) ClydeBeka2


ClydeBeka2
őstag

Tegnap bepróbáltam egy Playgroundot, ilyen gyors még sosem volt... Kb. 15 perc alatt letudtam az egészet, pörgött a betöltés is, Xbox Series X. Szóval van ellenpélda is :D

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#23274) rdt89 válasza IntelKiller7 (#23271) üzenetére


rdt89
addikt

Valami pluszt jelentenek be, hogy ilyen hamar lesz? Esetleg a Super 7-et bővítik? :)

(#23275) Qkackca válasza rdt89 (#23274) üzenetére


Qkackca
őstag

Jah, plusz 1 szerverfarmot :D
Vagy vettek a lokális Mancikának egy notebookot, azon szerezze be az 'estimesét' :DDD

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#23276) IntelKiller7 válasza rdt89 (#23274) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Passz. Nem írtam semmi konkrétat.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#23277) rdt89 válasza Qkackca (#23275) üzenetére


rdt89
addikt

:C :C :C

IntelKiller7:
Kár, de az nincs már oly messze, remélem jön pár újdonság a játékba, vagy befejezik amiket elkezdtek, esetleg jöhet végre egy kis bug mentesítés, meg szerver fejlesztés, hogy a konvoj funkció, ne csak a kiváltságosok ékköve legyen. ;]

(#23278) szami777 válasza rdt89 (#23274) üzenetére


szami777
addikt

Mire gondolsz?
A legutóbbi meg az azelőtti is csütörtök este volt, ha jól rémlik. :)
Legalább van idő eladni a kocsikat. :DDD

A super seven már ideje lenne, jó ideje ott van szürkén a menüben, de inkább az online-t csinálják meg előbb.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#23279) homerhamm válasza rdt89 (#23274) üzenetére


homerhamm
addikt

Eleg gyenge lett ez a Super 7, szerintem, azt eláshatják és felhinthetik sóval...

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#23280) NoMagix


NoMagix
addikt

Annak örülnék, ha megoldanák azt a térképen, ha valamit kikapcsolok, mert nem akarom látni, pl.a megoldott bajnokságokat, akkor az úgy maradjon! Mindig! Kegyetlen sürü a térkép!
Ezen kívül azért lenne még pár sóhajom...

[ Szerkesztve ]

(#23281) rdt89 válasza szami777 (#23278) üzenetére


rdt89
addikt

Jogos, de a Super7 tényleg gatyába rázódhatna, ha már nagy terveik voltak/vannak vele. :)

homerhamm:
Vagy helyre is tehetnék, mert nagy terveik voltak vele és tényleg lenne benne potenciál, csak nem így 10%-os készenléttel.

(#23282) parandroid válasza rdt89 (#23281) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Csak abban reménykedem, hogy ennél nagyobb terveik nincsenek vele. Felejtsük el szépen, és mindenki jobban jár. Akárcsak az eliminatort.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#23283) Lacielvtárs válasza parandroid (#23282) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

+1 ez így igaz...
bár én attól tartok hogy azért toldozgatja foltozgatja a gyártó a Forza 4-et, mert a láthatáron sincs az 5 :W
egy újabb világnak, sztorinak azért örülnék mert már többször nyomtam végig a Forzát, tetszik, csak illene már már valami újdonságot bedobni, szerintem :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#23284) rdt89 válasza parandroid (#23282) üzenetére


rdt89
addikt

Hmmm ez is egy meglátás, de szerintem próbálkoznak, s van egy jó ötlet, belerakják a béta verziót, majd elfeledkeznek róla, hogy mik voltak a terveik, mi meg csak nézünk, hogy oké ez így most mi akart lenni.

Lacielvtárs:
Most Szeptemberre taksálják rengetegen a Horizon 5 megjelenését, mert a Hot Wheels leleplezett egy autócsomagot, amin Forza felirat van. < Rengeteg oldalon olvastam most ezt a kis spekulációt. De Június 12-15 között kiderül. :)

(#23285) Lacielvtárs válasza rdt89 (#23284) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

ejha ez azért jól hangzik, köszönöm az infót :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#23286) rdt89 válasza Lacielvtárs (#23285) üzenetére


rdt89
addikt

Igazán nincs mit, én is belemélyültem tegnap s utána olvasgattam és már-már lehet tényleg bejelentik az E3-on, hogy idén szeptemberben Horizon 5, á nagyon élném. :) :R

(#23287) homerhamm válasza rdt89 (#23281) üzenetére


homerhamm
addikt

Először minden második pályát lehetne törölni, peldául a 30 perces felesleges pályákat, és rengeteg 10km-es rampákat Ferrarival. A ponttól-ponttig pályaknak sincs sok értelme checkpointok nélkül, így le lehet csalni. Most már ne is csináljanak vele semmit, inkább a szerverekkel foglalkozzanak.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#23288) szami777 válasza homerhamm (#23287) üzenetére


szami777
addikt

Szerintem az a fő baj, hogy nincs benne kihívás.
Csinálsz egy pályát, teljesited mondjuk 1p 30mp alatt, erre berakod a célt 1p45mp-re - és kb az összes ilyen.
mintha félnének az emberek, hogy ha nehéz akkor nem kap lájkot meg nem próbálják ki sokan.

Ha valaki tényleg menne egy jo időt és azt kéne teljesíteni pöccre, na az úgy jó lenne nagyon.
De kb tolatva fél gázzal megvan mindig az összes.
Az ilyen bugos ugratós pályáktól meg kiver a víz.
10ből 8 meg arról szól, hogy menjél az 599x e-vel jó gyorsan az autópályán. :DDD

Én már egy ideje a heti1 értékes autó miatt csinálom csak.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#23289) Joccc07 válasza szami777 (#23288) üzenetére


Joccc07
addikt

Erre ott van a trackmania.
Ez egy nesze nektek tartalom című fejezet volt a siránkozok könyvében.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#23290) Kisgépkezelő válasza szami777 (#23288) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Volt talán a kettővel ezelőtti forza monthlyban, hogy a két fejlesztő meg a bögyösebbik streamer csaj végignyomtak egy ilyen 7 körből álló szuper7-et. Egyetlen értelmes pályát nem tett be nekik. Amit azok összeszenvedtek, hogy egyetlen negatív jelzőt ne használjanak, az alatt a bő 10 perc alatt, az nem volt semmi. :D Nyilván a játékosokba nem állhattak bele azért, mert az összes pálya ilyen nyomd a gázt és ugrass, vagy menj végig a pályán jellegű volt, mert ők is pontosan tudták, hogy ennyi lehetőségből mást nem nagyon lehet kihozni. Van egy olyan tippem, hogy nem ők döntötték el, hogy ez ilyen állapotban kimenjen.
Közben beszéltek a super7 high stakesről, ami kb. annyi lesz, hogy kapsz egymás után valamennyi super7 kihívást, aztán ahogy nyersz, egyre több nyereményed lesz, de ha egyet buksz akkor nullázódik. Valami három próbálkozási lehetőség/pálya lesz majd. Sajnos a szar akkor is szar marad, ha többet lehet nyerni. :W

peterkeT: Szerintem az Eliminator teljesen jó. Az ötlet is egyedi volt, és a megvalósításba se csúszott semmi hiba. Ennél a szuper7-nél viszont a Stunts többet tudott 1990-ben.

(#23291) Franklin


Franklin
addikt

Sziasztok,

Nem látom, hogy valaki írta volna, gondoltam bedobom: újra megvehető a PC-re a 3 hónapos Game Pass Ultimate, 300 Ft-ért.

Így visszatérek én is a játékba, meglesz a nyári elfoglaltság - és idegeskedés a szerverek miatt ;]

(#23292) rdt89


rdt89
addikt

Másnak is megőrült a Horizon 4? 14:00-kor átdobott a tavaszba, hogy vége az évszaknak, mondom rendben. megcsináltam 16:00-ig kb. mindent, megvan a Porsche, mondom érdekes, hogy a Forzathon bolt ajánlata nem változott. Kiléptem a játékből, hogy újraindítsam. Bedob a játékba és kiírja, hogy még van 22 perc évszakváltásig, megint tél van. :C :C :C A porsche meg már 10 perce nyalogatja az aszfaltot :D

(#23293) parandroid válasza rdt89 (#23292) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Igen, volt már ilyen.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#23294) NoMagix válasza rdt89 (#23292) üzenetére


NoMagix
addikt

Ez lassan egy megszokott Forza időutazás lesz! ;]

(#23295) szami777 válasza rdt89 (#23292) üzenetére


szami777
addikt

Fb csoportban irta valaki, hogy neki meg tél van fél hatkor, szóval van itt minden, nint a búcsúban.:DDD

Online ugye nem megy fel, de játszóteret, próbát azonnal talált szerencsére és hiba nélkül lementek.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#23296) NoMagix


NoMagix
addikt

Mi az istent csináltak megint? :F
Az elmúlt 1-2 évben nem ütköztem annyit az utcai forgalommal Trial-ban mint ma!
A botok is lökdöstek, de a mezei utcai kocsik mindig az ideális íven jöttek vagy kikanyarodtak elém!

(#23297) homerhamm


homerhamm
addikt

Mikor lesz jó az online?

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#23298) rdt89 válasza NoMagix (#23296) üzenetére


rdt89
addikt

Olyan tipikus késnyitogatós NFS-es húzás, hogy én is agyf.szt kapok sokszor tőle. A szomszéd biztos örülhet, mikor ordibálok a játékkal full egyedül otthon. :D

(#23299) PeL válasza homerhamm (#23297) üzenetére


PeL
addikt

21 órája ezt posztolták twitteren:

Gondolom ha megoldják úgyis észrevesszük :)

(#23300) IntelKiller7 válasza PeL (#23299) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Most már jó pár napja rossz. És ebben a hónapban ezt már másodszor játszák el. Lassan azt kell számolni, hogy meddig volt jó az online májusban. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.