Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23351) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

áá gyerekek, én ezzel a csideóval nem bírok betelni....
:))
így mennyivel másabb már a kedvenc játékunk. hát nem hiszem el :)
meg kell csinálni így otthon nekem is a setupot, és kész.

nna, peterkeT, nekem így adja a játék.. :) ez az én horizon-gémpléjem!

[ Szerkesztve ]

(#23352) szami777 válasza rdt89 (#23350) üzenetére


szami777
addikt

Igen, meg tudlak érteni. 8 eurot talan megért most nekem.
3 dologban jobb a crew sztem: autó optika testreszabás, motorhang és térkép méret.
Az fh4 ezzel a bődületes autó mennyiséggel/ tartalommal és zseniális vezetési élménnyel nagyon elveri. :K

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#23353) homerhamm válasza Tibiajax (#23351) üzenetére


homerhamm
addikt

Vezetés közben nem iszunk!!!!! Mert kilöttyen a pia!

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#23354) AsakuraDave


AsakuraDave
őstag

Nah hazaérek mondom felnézek, ezaz van online le is toltam gyorsan a multi qualify-t a havi % megszerzéséhez. Erre ahogy végzek megint kezdi, hogy nem talál online játékot, nah mind1 amit akartam online pont sikerült még de ez ciki... :U

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#23355) Kisgépkezelő válasza Tibiajax (#23351) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Nem hinném, hogy ezt így meg tudod csinálni. Nekem úgy tűnik, hogy külön veszi fel a játékokat műszerfal nézetben, meg külön a kormányt greenscreen előtt, aztán egymásra illeszti a kettőt.

szami777: Én a BeamNG-t vettem meg. Tök jó engine-t kalapáltak össze, csak épp hiányzik belőle a játék. Van pár tucat gyorsan teljesíthető kihívás benne, meg le is lehet tölteni még párat, de azon kívül legfeljebb krúzolgathat az ember, amíg valami ki nem tépi a tőből a teljes futóművet. :D

Tegnap már nekem is azonnal talált játékmenetet, úgyhogy úgy tűnik sikerült (legalább ideiglenesen;]) megoldaniuk a gondokat.

(#23356) rdt89 válasza szami777 (#23352) üzenetére


rdt89
addikt

Pedig pénz lenne Ubi-éknál is, csak ők egyszer megcsinálnak egy játékot, s ha nem pukkant a pénztáraknál, akkor szép lassan a feledés homályába taszítják, még a Forza alá szerintem talicskával lapátolták a pénzt, főleg a Horizon 4 alá. Az autófelhozatal és részletesség baromi jó. Régen vettem PS-t, hogy kipróbáljam a GT játékot, abba is jó volt az autófelhozatal, de amelyik autó nem volt "prémium" annak se a belseje /egy fekete paca volt belső nézetben/ se a motorhangja nem volt kidolgozva, de őt ne a Horizon-hoz nézzük tudom-tudom. :)De tényleg egy szó mint száz, szerintem ezt a játékot az 5ik rész fogja tudni überelni, de megközelíteni egyik fejlesztőnek se fog soha sikerülni, pedig itt van már a levegőben az új TD is.

[ Szerkesztve ]

(#23357) parandroid válasza rdt89 (#23356) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Jó, hát 20 éve az NFS-ről is azt hittük, hogy sose lesz ennél jobb autós játék, aztán mi lett belőle. Tudom, Forza Horizon. Mesterien emeltek át mindent az Undergroundból, ami ott működött.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#23358) Qkackca válasza stillmatic (#23349) üzenetére


Qkackca
őstag

Akkor jó :R
Csak extra rövid teszt volt, nem esett le az útról így, gondoltam bedobom a közösbe :DDD

Itt egy erősebb verzió, kicsit mintha lassabban fordulna, meg mintha nem is lenne gyorsabb, ez is rövid tesztet kapott, sry :)) - 102 834 877

rdt89: pedig foglalkoztak vele, a bétaban jelentett bugokat bő másfél év után javították ki (Crew 2) :D

[ Szerkesztve ]

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#23359) Tibiajax válasza Kisgépkezelő (#23355) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

én is láttam közben, jah... a francba
reménykedem még abban, hogy ezzel a kameranézettel ha csontra magamhoz közel húzom majd a 40"+ displayt, hátha valami ilyesmi arányokat fogok kapni..
majd kiderül, nemsoká

(#23360) rdt89 válasza parandroid (#23357) üzenetére


rdt89
addikt

Talán azért, mert sok programozó érkezett a Black Box csapatából a Turn10 csapatához, s az a studió nagyon tehetséges volt, kár volt értük, de egy kis részük így tovább él a Forza-éknál :R

Qkackca:
De legalább kijavították! Jó munkához idő kell. :C Viszont az a steril város és plasztik élettelen környezet továbbra is jelen van, amitől a hideg kiráz

(#23361) Del Tommaso


Del Tommaso
tag

Sziasztok,

Ezt próbálta már valaki ?

https://www.lightclubofficial.com/

Sztem érdekes lehet. Itt tuti nincsenek kormányt rád húzó botok meg idióta vérpistikék trial közben.

[ Szerkesztve ]

(#23362) homerhamm válasza Del Tommaso (#23361) üzenetére


homerhamm
addikt

Forza Horizon 4 RP? :Y Ez olyan mint a GTA V RP? :D

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#23363) GhanBuri Ghan


GhanBuri Ghan
őstag

Egy ideje kikapcsoltam a segítségeket, kivéve az ABS-t, mikor azzal próbálkoztam, akkor nagyon nem tudtam kanyarodni, nem tudom, hogy nekem vált automatizmussá a kontroller rezgése alapján vezetni, de a héten kikapcsoltam az ABS-t, aztán véletlenül úgy maradt a Trialon is, és azt vettem észre, hogy ezzel sokkal rövidebb féktávokat lehet venni, egyszerűen addig kell húzni a ravaszt, ahol a legjobban rezeg - igaz, ilyenkor nem kormányozható, ahhoz csökkenteni kell a fékerőt.
Egyébként ez valószínűleg hasonlóan viselkedik a valóságban is, legjobban gyorsulni nagyjából 10% gumicsúszás mellett lehet, felteszem, ez igaz a fékezésre is. (nem tudom, nem szoktam lehúzni az ABS biztosítékát és tesztelgetni a határokat :) )
Egyébként tényleg ebben jó ez a játék, jól el tudja hitetni magáról, hogy valósághű a viselkedése, miközben elég könnyen lehet vezetni ahhoz, hogy ne csak egy szűk játékosbázis vegye elő. (Bár mondjuk én szeretném, ha lenne lehetőség kormánnyal valósághűbb szimulációt beállítani)

(#23364) PeL válasza GhanBuri Ghan (#23363) üzenetére


PeL
addikt

Nekem ez a féktáv dolog a Forza Motorsport 7-ben tűnt fel nagyon. Billentyűzettel, bekapcsolt ABS-el sokszor hiába kezdek el fékezni a piros féktáv jelző előtt már jóval, nem tudok sokszor lefékezni annyira hogy be tudjak kanyarodni az ívre... Kontrollerrel, kikapcsolt ABS-el meg még a pirosban féktáv jelzésben is simán lefékezem az autót...

(#23365) stillmatic


stillmatic
aktív tag

Szép ez a szivárványos ajándék Focus. Ja nem ide...

(#23366) homerhamm válasza stillmatic (#23365) üzenetére


homerhamm
addikt

Blööööeeeee... :W
Megcsinálhatták volna igényesen is. Mondjuk nem tudom mért kell még itt is a bzságot reklámozni. :((( no komment.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#23367) PeL válasza stillmatic (#23365) üzenetére


PeL
addikt

Én töröltem mint a huzat, az autó megvolt, a festés meg borzalmas volt :DDD

(#23368) CJ4567


CJ4567
veterán

Hát ez így kár volt, rosszabb, mint a tavalyi Huayra szerintem. :DDD

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#23369) parandroid válasza CJ4567 (#23368) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem király ez a festés. Nekem bejönnek ezek az absztrakt minták. Mondjuk nekem az autóim nagy részén valami bögyös mangalány kelleti magát, szóval jó ízlésből nem én fogok leckéket adni.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#23370) zolee145 válasza parandroid (#23369) üzenetére


zolee145
tag

A BMW-nek van egy ilyen sorozata. Az ikonikusabb autóikhoz felkérnek mindig egy művészt aki kipingálja. Ez simán beleférne ott. Nem néz ki rosszul, és nem meleg, szerintem. :)

Más. Nem vagyok pár hétig, és egyből bedobják a DS-t? Rohadékok. Még aukción sem tudom megvenni. Próbálkoztam egy ideig, de nem dobott fel eladó példányt. :(

(#23371) stillmatic válasza zolee145 (#23370) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Kb két hónapon belül ott lesz 600 kreditért a forza shopban. Mostanában csupa olyan autó volt ami nemrég került a játékba.

(#23372) homerhamm válasza parandroid (#23369) üzenetére


homerhamm
addikt

Ezek a bögyös mangás autók fanoknak lettek kitalálva vagy ez egy Japán kultusz, hogy igaziból is van egy csaj a kocsin? :DDD

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#23373) CJ4567 válasza homerhamm (#23372) üzenetére


CJ4567
veterán

Mindkettő, keress rá arra, hogy itasha, vagy itasha car. Ez tud normálisan is kinézni(már amennyire erre vevő valaki), de nagyon gyakori a teljesen elbaltázott festés.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#23374) homerhamm válasza CJ4567 (#23373) üzenetére


homerhamm
addikt

Jajj, ez tényleg létezik, aztamindenit. Nekem nem kéne ilyen autó, nem is szeretem sem az animét, se a mangát.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#23375) AsakuraDave válasza CJ4567 (#23368) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Nekem ez sokkal jobban tetszik mint a Huayra :) Ez nem feltételen PRIDE festés hanem pont, hogy ilyen Forzás :D

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#23376) Franklin válasza parandroid (#23369) üzenetére


Franklin
addikt

Nahát, nekem is :D

(#23377) CJ4567 válasza Franklin (#23376) üzenetére


CJ4567
veterán

Én is hasonlóakat használok. :DDD

No Sana No Life

(#23378) Qkackca válasza homerhamm (#23366) üzenetére


Qkackca
őstag

Szerintem egész jó, nem kimondottan annak tűnik csak utal(hat) rá.

De csak neked csak most, egész hónap, ingyen beszerezhető :))
https://store.steampowered.com/app/1180660/Tell_Me_Why/
https://www.microsoft.com/en-us/p/tell-me-why/9nbl0xkvcn5l

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#23379) homerhamm válasza Qkackca (#23378) üzenetére


homerhamm
addikt

Köszönöm, nem élek ilyenekkel. :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#23380) ETOM


ETOM
addikt

Botrány a szerver továbbra is.

(#23381) NoMagix válasza Kisgépkezelő (#23355) üzenetére


NoMagix
addikt

Azért "szégyellhetnéd" magad! ;] ;]
Mennyire illúzió romboló voltál az utcai riválisban! :O :O
4 másodperc, tényleg négy azaz négy sec! na neeee :Y

(#23382) CJ4567 válasza NoMagix (#23381) üzenetére


CJ4567
veterán

Melyik rivális? ;]

No Sana No Life

(#23383) Qkackca válasza ETOM (#23380) üzenetére


Qkackca
őstag

Olyasmi, megint kezd nem találni sessiont, nálam is. Bár online-t kimondottan nem próbáltam, se konvojt.

Horizon 3 megy rendesen másnál?
Nekem a hétvégén belassult (a netem is mellesleg), alig töltött be az aukciósház. Kilépni is alig tudtam. Most meg gondolom próbálná betölteni a profilom, a nevem kiírja, aztán meg pár perc várakozás után error. De nem csinál semmit. Se alaphelyzetbe állítás után. Próbáltam letölteni újra, de olyan 15-20kb/sec volt a sebessége...

homerhamm: sose lehet tudni, meg azt se mikor bújik ki a szög a zsákból :DDD

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#23384) PeL válasza ETOM (#23380) üzenetére


PeL
addikt

Valszeg még nem végeztek a javítással. Egyébként mi tegnap mentünk pár versenyt késő délután, mindig talált azonnal sessiont. Ma nem voltam még fent, lehet változott már akkor :)

(#23385) IntelKiller7 válasza PeL (#23384) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Most mar mukodik mindenkinel elvileg.

*pezsgobontas* :DD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#23386) Kisgépkezelő válasza CJ4567 (#23373) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Inkább a bosozoku. Az nem tud normálisan kinézni, de legalább nem is akar.

A Rivals meg: Mortimer's Pass A800. De készülj a lesből támadó forgalomra! :D

homerhamm: Ha nem írják külön, nem is látszik annyira ezen, hogy LMBTQWXYZZS kiállás. Egy pár éve valami VB-n vagy EB-n is ilyen összevissza színescsíkos dizájn volt, de akkor még csak a résztvevő országok zászlóinak sokszínűségét szimbolizálta, vagy valami ilyesmi.

(#23387) Qkackca válasza NoMagix (#23381) üzenetére


Qkackca
őstag

Nála szokott lenni egy bemelegítő kör, azt még nagyjából tudod hozni/megelőzni, aztán meg egy rendes, na azt nem mindig, az lesz az ilyen x másodperc és nemtod fivagyevagylyany :DDD

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#23388) NoMagix válasza Qkackca (#23387) üzenetére


NoMagix
addikt

Oké, de legalább a versenyszellemet ne gyilkolja ki belőlem! ;]
Amúgy mostanában azt csinálom, hogy addig megyek a riválisokban amíg nem találkozom veletek, onnan már nincs tovább számomra!

[ Szerkesztve ]

(#23389) Qkackca válasza NoMagix (#23388) üzenetére


Qkackca
őstag

Miért, oké, cheetah gyors, de pl a fesztiválos körverseny c600 az elég szoros volt azt hiszem köztünk ;)

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#23390) NoMagix válasza Qkackca (#23389) üzenetére


NoMagix
addikt

Igen, valami 180 ezred körül vagyok mögötted!
Az a C600-as VW nagyon jól sikerült neked!

(#23391) Qkackca válasza NoMagix (#23390) üzenetére


Qkackca
őstag

Aha, de kellett vagy 20 perc mire kiadta :P

A heti Forzaton második feladata mi? mert a trafit a klasszikus sporttal nagyon nem számolja...Ajj, sebességzóna lesz az... :W

[ Szerkesztve ]

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#23392) Qkackca


Qkackca
őstag

A Kolsszus-os versenyre (Forzathon 3. feladat):
Kolosszus Light, sprint, rövid: 790 110 637

A kamionos forzathont megint utolsómak rakták be, nem merik ennyi szervergond után bevállalni? :D

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#23393) szami777


szami777
addikt

Hali,
Mi van akkor, hogy ha a nem lefrissitett ténylegesen aktualis fesztivál eseménylistát csinálom végig?
Most beléptem, és tök mások voltak, mint kellene. (Sokszor volt így már, de eddig mindig instant kiléptem hogy lefrissitsen a játék)
3 autó hiányzik összesen,, köztük a mclaren 600lt, itt az egyik verseny azt adta, hát megcsináltam és betette a garázsba.
Végigcsinalhatom mind, majd frissítem és indul a nyár tisztán, vagy esetleg bukom ezzel a most futó nyereményeket.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#23394) parandroid válasza szami777 (#23393) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Quick resume bekavar. Dashboardon menü gomb az FH4 csempén, és quit, aztán indítsd újra.

Szerk.: Ja, hogy mi lesz azzal, amit megszerzel közben?Passz, szerintem megtarthatod.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#23395) Jadro


Jadro
veterán

Látom nyár lett és az idényt 50%-ra teljesítve nyerek egy zöld emberkét. Ez mit tud vajon? :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#23396) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

Jo konnyu volt a mostani trial. Semmi szivatas. Meg is lepodtem. :D

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#23397) PeL válasza Jadro (#23395) üzenetére


PeL
addikt

Szerintem update-eld a játékot, mert az idény 50%-os reward nem zöld emberke :DDD

(#23398) szami777 válasza parandroid (#23394) üzenetére


szami777
addikt

Igen, bevállaltam és minden megmaradt.
Hetek óta vadászok a mclaren 600lt-re, hát nem gondoltam volna, hogy így lesz meg. :DD

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#23399) IntelKiller7 válasza szami777 (#23398) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

semmi extra amugy. Van aki direkt allitgatja az idopontot, hogy elobb megszerezzen 1-2 autot. :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#23400) Jadro válasza PeL (#23397) üzenetére


Jadro
veterán

No ez akkor érdekes. Store szerint Forza Horizon 4 demó van feltelepítve. Ez stimmel, fent volt és game pass-szal tolom.

Ezt látom a játékban: [link] Másnál nem ez van?

Szerk: És tényleg van hozzá frissítés... :DDD Ezt mindig manuálisan kell frissíteni? Az elég tré így.

Persze köszönöm a tippet! :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.