Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-01 20:13:33

LOGOUT.hu

Ford topik téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#173) Atlantis válasza cOxeR (#172) üzenetére


Atlantis
veterán

Az az Astra még nem common-rail dízel volt, talán még szívódízel volt, ezt most hirtelen nem tudom. Azok messze egyszerűbb és strapabíróbb gépek voltak, ezek a mostani CR-ek sokkal érzékenyebb, kifinomultabb technikát jelentenek, nagyobb szerepe van, hogyan bántak vele korábban, meg milyen naftát kapott. Ezt meg használt gépnél sosem tudhatod. Én ez esetben a helyedben nem indulnék ki a korábbi tapasztalatokból.

Lehet szerencséd is, nem feltétlen kell rákölteni az említett összeget, de egy 10 éves, homályos múltú dízelnél...hát. Az ördög, mint tudjuk, éber fajta... :)

Azért ne feltétlen szívasd magad 1.2-es rettenetekkel. Válassz egy 1.6-os benzines fóka I-est, megbízható, remek gépek azok és még mennek is. Rengeteg van még belőle az utakon, alkatrész, háttér is van hozzájuk, ha kell. Apróbb, bosszantó hibák szerintem bármelyikkel előjöhetnek, ezeknek a dögöknek lelkük van, nem szeretik, ha lecserélik őket. :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.