Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  SSD kibeszélő (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-11-09 14:16:34

LOGOUT.hu

Ide várunk:
- minden saját tapasztalatot/tesztet, észrevételt a már megvett, és használatban lévő SSD-vel kapcsolatban, illetve mindenféle, megbízható forrásból való cikket/tesztet/érdekességet.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51824) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves Fórumozók!
Frissítettem az összefoglalót, valamint a topik neve is változott.
Remélem ezekkel a változásokkal itt több tapasztalat/eszme csere fog létrejönni, mivel kicsit szabadabb, lazább lehete ezentúl ez a topik.

Mindenkinek további jó fórumozást!

Hozzászólások

(#46700) TechN7ne


TechN7ne
nagyúr

Sziasztok ,

Van egy 500gb-os samu ssd amit nem tudok helyre hozni Windows lemezkezelőben.
Jelenleg ha rá nyomok a jobb klikk-re (Lemez 0) nem engedi sem a megnyitást csak a súgót.

Legutóbb Windows 11 rendszeren volt formázva az ssd -ott állíthattam el vlmit.... :F

Köszönöm előre is ,
:R

(#46701) Graphics válasza TechN7ne (#46700) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Valószínűleg igen. ( Ez az ott állíthattam el valamit elég tág fogalom szokott lenni..)

Minitool Partition Wizard :)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#46702) King Unique válasza TechN7ne (#46700) üzenetére


King Unique
titán

Volt már arról szó itt többször, hogy újabb Windowsoknál ha tárolóhelyként lett beállítva a HDD/SSD - világosan látszik (tárolókészlet) a mellékelt screenshoton hogy igen - , akkor amiatt nem célirányos használat esetén lehet ilyen-olyan anomália, amit az eltávolítás vagy a törlés és eltávolítás megoldhat.
Na persze ha van a partíción fontos adat, akkor azt előtte értelemszerűen le kellene menteni!

Az ilyen kérdés egyébként legközelebb mehet az érintett Windows topikjába, mert nem SSD specifikus.

[ Szerkesztve ]

(#46703) TechN7ne válasza King Unique (#46702) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Nincs rajta semmi szükséges adat ,
Köszönöm szépen :R

Graphics

Erre gondolsz?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  SSD kibeszélő (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.