Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Optical01

    újonc

    Sziasztok,
    Egy kis segítségre lenne szükségem. Nemrég vásároltam egy SSD-t (Kingston V300 120gb), a fellelhető leírások alapján telepítettem az új rendszert (Windows 8.1). A problémám az, hogy úgy gondolom nem megfelelően működik, lassú. Az alaplapom Asus P7P55D Delux ami igaz csak SATA2 tud, de szerintem a mért eredményeknél csak jobbnak kellene lennie, nem? Ami még furcsa, hogy ha frissíteni szeretném az SSD illesztőprogramját, azt írja futtásam AHCI módba. A BIOSban AHCI módban van minden, úgy is telepítettem. A BIOST még a telepítés előtt frissítettem. Amit infot tudok mondani, hogy jobb sarokban mindig megjelenik a hardver biztonságos eltávolítása, ahol a gépben található SSD illetve HDD jelenik meg, mint eltávolíthat eszköz.
    Nem vagyok egy nagy IT guru, ha valaki tud segíteni, nagyon megköszönöm.
    Illetve van még egy problémám, de igaz az nem ssd. Ha elindítom az aidát, a memória időzítéseknél azt írja, a memória 800Mhz-en üzemel. 2db 4GB DD3 1600Mhz-es ram van a gépben. Ennek mi lehet az oka? A BIOSban a memó frekvenciájánál Autora van állítva. Illetve nem tudom itt mennyire számít a proci, egy Intel I7 860 van a gépbe.
    Bocsánat, ha érthetetlenül, vagy hiányos infokat írtam, tényleg nem vagyok egy nagy szaki.
    Köszönöm a segítséget.


    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés