Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-12-03 13:27:39

LOGOUT.hu

FIFA 19 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9694) cristijAn


cristijAn
tag

Rég jártam már itt.. Hogy sikerült a WL srácok? Ezt a storyt viszont be kell másolnom, mert azt hiszem ez egy igen tanulságos történet arra, hogy soha, de soha ne adjátok fel bármennyire is szopat a játék :D

Srácok történet a következő.. 14 győzelemmel álltam tegnap este az Úr színe előtt a WL-ben... 14 győzelem.. Felkeltem reggel fél 8-kor, hogy nekilátok a meccseknek és 2 órám marad lejátszani..Igen ám de az óraátállítás miatt 8-kor van vége a WL-nek..Most mitévő legyek? Nincs más hátra, a pályán egy olyan Krisztiánt kell látnia az ellenfeleknek amilyet még sosem láttak, egy igazi beast, magabiztos játékot kell produkálni! 14 győzelem úgy, hogy gold1 a cél, tehát 16 perc alatt játsszak le 6 GYŐZTES mérkőzést..

1. Mérkőzés: Kickoff glitch 1-0 ide, RAGE QUIT
2. Mérkőzés: 12. perc 3-0 ide, visszajön 3-2-re , 4-2 ide, RAGEQUIT
3. Mérkőzés: Szöglet fejes gól , RAGEQUIT
4. Mérkőzés: Full icon brigád, jó öreg kickoff glitch RAGEQUIT
5. Mérkőzés: 30. perc már 3-0 ide, megállítom 3x RAGEQUIT
6. Mérkőzés: Na erről bővebben írnom kell..

Meglátom a csapatot egyből írom Beninek: Ha gyorsan gólt kapok kilépek és megyek a kövire ( volt még 3 hátralévő meccs ) Az utolsó mérkőzésbe 7:59-kor sikerült belépnem !!!!!

Ellenfelem kickoff glitch egyből gólt kapok, de éreztem hogy innen nincs visszaút, ezt ha törik ha szakad meg kell nyernem.. 0-1-ről indulok, egyből kickoff glitch érkezik, gól 1-1! Gyerek 45. percben rúg egy malacgólt , 79. percben egyenlítek..2-2..Megint kickoff glitch.. 3-2 oda..Minden remény elveszett ! NEEEEEM! Krisztián nem adhatod fel bazdmeg, csak egyszer a kibaszott életbe szedd össze magad és nyerd meg ezt a kibaszott mérkőzést...

91. perc hosszabbításban végig passzolgatom az atyaúristent is KANTÉ érkezik középen és bepofozza.. 3-3 !!!

Hosszabbítás kickoff glitch gólt kapok 4-3 oda..Ezt komolyan nem hiszem el...

120. perc utolsó támadás egyenlítek.. Na ilyen mostmár tényleg nem létezik hogy ezt elbukjam..

3 síp..11-es párbaj!!!

3 büntetőt hibázok egymás után.. AZTÁN 3-at védek egymás után..2-t berúgok, 2-t berúg..Berúgom..ÉS AZ UTOLSÓ 11-EST MEGFOGTAM BAZDMEEEEEEG !

EXTÁZIS, REMEGÉS, ÉLETEMBE NEM ÉREZTEM MÉG ILYEN ÉRZÉST PEDIG EGY LÓFING GOLD1-RŐL VAN SZÓ, DE EZ MOST... EZ MOST EGY OLYAN LÖKÉS VOLT, HOGY 16 PERC ALATT 6 MÉRKŐZÉST NYERTEM AMILYET ÉLETEMBE NEM ÉREZTEM.. ADRENALIN AZ EGEKBEN... GYŐZTEM! 👊👊👊😎😎😎

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.