Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32415) KubanitoS válasza po1son (#32402) üzenetére


KubanitoS
veterán

Érdekes módon én is így vélekedtem a D3-ról a kezdetek kezdetén. Megjelenéskor lecsaptam rá (9990-ért :P) és két hét alatt ráuntam. Most egy jó hónapja ismét elővettem és meglepve tapasztaltam, hogy élvezetes a játék. Ez főleg az AH-s cuccok értékének nagymértékű csökkenésével is magyarázható. Megjelenéskor az Inferno nehézségi szint teljesítése az álomkategóriába tartozott, mivel egyszerűen nem estek megfelelő cuccok, ha pedig igen, akkor csillagászati összegekbe kerültek. Most elég párszázezer arany ahhoz, hogy inferno-n is nyomulhass normálisan és végre várhatod, esik-e egy jó cucc. Az Inferno fokozatra lépés után egyből megjött a fíling is számomra, volt értelme játszani a cuccok miatt és szerintem most már hozza a D2 szintjét. Az egyedüli nyűg, hogy el kell jutni inferno-ra, na az tényleg szenvedés, de segítséggel most már legalább hamar megvan. A rúnák azért hiányoznak, de helyette ott a kraftolás. A 60-as szintkorlátot hamar el lehet érni, de (a legújabb frissítésnek hála) utána van még +100 paragorn szint, valamint lehet nehezíteni az infreno szintet plusz 1-10 szinttel szóval a fejlődés nem áll meg, számomra élvezetes most már a gém. Az elején viszont tényleg nem volt az...

Tetszik az is, hogy az aranynak és a gemeknek végre van értéke és az AH segítségével végre nem kell d2jsp-szerű külsős oldalakat használni a vásárláshoz.

D2-t 7 évig toltam "komoly" szinten.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.