Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:11:11

LOGOUT.hu

Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47609) 5150head


5150head
senior tag

3.8 ás 4.0 között nerf/buff változtatások is vannak?
Lehet h hülye kérdés, de azzal az engizett Krait2-vel amivel eddig lődöztem néha bugokra 3.8-ban, most 4.0-ban kétszer is úgy szétkapták az interceptorok a canopyt h csak pislogtam (fél perc alatt kb). Ráadásul az elsőnél annyira megszopatott a game, h a 7 perc (légzőpalack) alatt, 3x is kiszedett sc-ből meg ugrásból is a rohadék. Másodperceken múlt h odaérek-e a bázisra... természetesen nem értem oda...
Ahogy észrevettem, a thargoid Interdictiont meg kb lehetetlen kivédeni... :U

Azt beismerem, h a Krait2 nem overengizett (pl nincs guardian modul reinforce rajta), de azért a fontos dolgok lvl5 vannak, + barbipajzs, gauss canon, reinforce modulok, stb
Ha van jó buildetek ne tartások magatokban :R

Az nem tudom, hogy bug lehet-e, de a mapen írta az egyik rendszernél, hogy a port támadás alatt, de odarepülve a rendszerben még állomás se volt... :F

Gondoltam ránézek kicsit erre, de el is vette a kedvem az egésztől

Az embermentést kipróbáltam 2 este is, de ugyan annyit pénzt hoz mint egy sima szállítós küldi, szóval kb semmi értelme csinálni... ráadásul itt még szarabb is, mert amíg régen a sérült állomás mellé rakta be a mentő shipet és sc-ben simán átrepültél, addig most itt 100-120ly-re kell vinni a menekülteket... idő/pénz arányban jobban kijövök ha sima árut hordok A-B között...
Úgy gondolom, ha már új tartalmat hoznak a játékba, legalább tennék vonzóvá h legyen is értelme csinálni... :(

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.