Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:11:11

LOGOUT.hu

Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18851) orientcx válasza rtitusz (#18850) üzenetére


orientcx
őstag

A "többször is" az plusz pontot ér! :C :C :C
Hiába, mindig tudtam, hogy mi, Fedek vagyunk a legjobbak, és a drótos tótok is már messziről integetnek, ha meglátnak, mert tudják, hogy hoztunk munkát nekik :K

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#18852) baphomet válasza rtitusz (#18850) üzenetére


baphomet
senior tag

Hát gyakorolni nem árt majd. Az én tanulási folyamatom is így nézett ki: biztosító - biztosító - IPSZ gold tagság - izzadva 15 perc alatt - hurrá megy ez 5 percen belül is :)

(#18853) Sylc


Sylc
senior tag

Tegnap szegyen szemre elmenekultem privatba, ugyanaz a kaloz srac, masodszor szedett ki, mivel T6-rol valtottam T7-re, ragaszkodott hozza, hogy gazdag vagyok... szerencsere amig ketyegett a 15 masodpercnyi kilepesi timer, beszelgettunk :D

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#18854) baphomet válasza Sylc (#18853) üzenetére


baphomet
senior tag

Mindezt a Pythonjából mondta? Én szégyellném magam, ha egy Pythonnal T6-7-esekre vadásznék. Nem mondtad neki, hogy szedjen már magára némi önbecsülést? :)

(#18855) Sylc válasza baphomet (#18854) üzenetére


Sylc
senior tag

Nem, de felirtam a "Levadaszlak" listam elso helyere :D

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#18856) rtitusz válasza Sylc (#18855) üzenetére


rtitusz
őstag

Hol van? Este megkeresem! :D

(#18857) Sylc válasza rtitusz (#18856) üzenetére


Sylc
senior tag

Kamocan rendszer, neve a postolt kepen.

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#18858) _Andras_ válasza duvi (#18836) üzenetére


_Andras_
tag

Köszi. Ma majd megpróbálom ismét.

(#18859) orientcx


orientcx
őstag

Nincs mese, úgy látszik néha kell egy kis upgrade... :)
-

[ Szerkesztve ]

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#18860) rtitusz válasza orientcx (#18859) üzenetére


rtitusz
őstag

Mivel FED szájhős vagy, így biztos hogy a tied! Akkor is, ha nem. :DD

[ Szerkesztve ]

(#18861) orientcx válasza rtitusz (#18860) üzenetére


orientcx
őstag

Látszik, hogy nem ismersz eléggé, én legalább ilyet füllentenék magamnak :D
-

[ Szerkesztve ]

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#18862) duvi


duvi
nagyúr

Friss Horizons videó a fejlesztőktől:
Elite Dangerous: Horizons Planetary Landing Beta
A videó végén van egy dátum is: December 15
A videó címéből ítélve, ez a public béta megjelenési dátuma lesz.

(#18863) Cooper911 válasza duvi (#18845) üzenetére


Cooper911
senior tag

Egyszer én is eljátszottam ezt kezdő koromban, összekevertem a silent runing gombjával és egy jól sikerült lopakodás helyett kiteritettem a lopott árut az álomás mellé. Jól megbüntettek lopott áruért meg az állomás melletti szemetelésért is :D De az árut scoop-al visszaszedtem igy végülis nem buktam rajta :D

Elkészült a videóm a navigációról. Véleményezzétek és ha megfelel akkor mehet esetleg az összefoglalóba.
(Pont ez a takarásban lévő ponthoz ugrás maradt ki belőle :( )

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#18864) Cooper911 válasza duvi (#18862) üzenetére


Cooper911
senior tag

Királyság!
A public beta mindenkinek szól, vagy csak a beta előrendelősöknek?

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#18865) duvi válasza Cooper911 (#18864) üzenetére


duvi
nagyúr

A public mindenkinek elérhető :K

(#18866) ooooobi válasza duvi (#18862) üzenetére


ooooobi
senior tag

Megvältoztattäk a cimet, mär csak ennyi:
Elite Dangerous: Horizons - Planetary Landing Gameplay Trailer
Igy lehet nem a beta, hanem a vegleges jön.

[ Szerkesztve ]

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#18867) duvi válasza ooooobi (#18866) üzenetére


duvi
nagyúr

Vicces fiúk ;] A lényeg a dátum, ami Dec. 15 Az eddigi tapasztalatok alapján, örülhetünk ha még karácsony előtt nagyjából játszható lesz a 2.0 (Horizons) ;)

(#18868) rtitusz válasza duvi (#18867) üzenetére


rtitusz
őstag

Bizony!

Hi Everyone,

Beta is going very well – the team have been working hard and have made great progress. Thanks to all those that have been helping us - a great many improvements have been included already, with another update (Beta 5) expected tomorrow, with more tweaks and changes.

We have worked very hard to ensure forward & backward compatibility so that all players of both seasons can play in the same galaxy together.

After every Elite Dangerous release we have taken care to listen and reacted to all feedback, and Elite Dangerous: Horizons will follow exactly the same process. Included with Horizons will be multiple expansions of which Planetary Landings will be the first.

All going well, we plan to launch Horizons with Planetary Landings on Tuesday (15th December – you heard it here first!). This will initially be termed an ‘Early Access’ release to highlight our normal process to our broad audience, some of whom have been with us since the start, but many have joined our community very recently.

We’ve put together a beta gameplay trailer here, for those that don’t have yet the beta, and here is a link: https://www.youtube.com/watch?v=QX_E6jCGusM

(#18869) baphomet válasza rtitusz (#18868) üzenetére


baphomet
senior tag

This will initially be termed an ‘Early Access’ release ... blablabla - és a nyitónapi problémák nagyszerű hárítását figyelheti meg imitten a nyájas olvasó. ;] Asszem szerda-csütörtökig felé sem nézek a játéknak.

(#18870) orientcx


orientcx
őstag

Láttam az "Elite: Dangerous Horizons - Finding Materials Planetside! [Tutorial]" videót(köszi a linket, Sylc), amiből kiderül, hogy lehet ezt-azt összebarkácsolni a fedélzeti hokedlin. Még azokat az amúgy sem diétás nagy A4-es plazmákat is lehet bruttósítani akár 50%-al is, amik a Corvetten vannak. Na, gondoltam, akkor én is keresek egy RES közeli planétát, és kimegyek a mezőre kapirgálni, hátha akad egy kis kendermag. Nos, azt eddig nem találtam, viszont némi eldobált árut igen. A radar azt írta róluk, hogy legal salvage. Egy őrszem kőrözött felette, és az a kis szemét habozás nélkül nekem is esett. Sajnos az SRV torony kezelésére egy mocsári teknős is alkalmasabb nálam, úgyhogy távoztam a helyszínről, de ez csak jött utánam(két SRV-vel az egyik elcsalhatja, és addig a másik lövés nélkül lenyúlhatja a cuccot). Végül elfogyott a türelmem, csak beledurrantottam, mire kaptam 400 Cr fine-t, úgyhogy azonnal tárcsáztam is a hajómat, hogy Corvette bácsi, tessékmáá jönni, engem itt bántanak. :((( Mondjuk azt nem tudom, hogy az az őrszem hol tanult verekedni, de a suliban sztem inkább sakk szakkörre járt, mert a pajzsomon még csak egy apró halványodást sem tudott előidézni. Úgyhogy még búcsúzóul oda is kiáltottam neki, hogy beee, úgy ütsz mint egy lááány!.....aztán pucoltam a hajó irányába...
-

-
-
baphomet - több jókedvet, játszani azért még lehet. Apropó. hol tartasz éppen az új karrier építésében?

[ Szerkesztve ]

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#18871) rtitusz


rtitusz
őstag

UPDATE from Zac:
With only 1 week left to go till launch we've decided to allow Horizons pre-orders the chance to get in and play season 1 while they wait.

(#18872) baphomet válasza orientcx (#18870) üzenetére


baphomet
senior tag

Rosszkedvem nincs, csak rosszmájam a Horizons béta startját felidézve. :)

A karrierem szépen alakul, soha ilyen jól még nem álltam. Nem húznám a kezdőket azzal, hogy pontosan meddig is jutottam el nem egészen két hónap alatt, de a pénzem és a rangom (remélhetőleg) megvan arra, hogy akár egy Corvettet, akár egy Cuttert megvehessek. A kettőt egyszerre még sajnos nem engedhetem meg, el vagyok szegényedve még mindig. :)

[ Szerkesztve ]

(#18873) rtitusz válasza baphomet (#18872) üzenetére


rtitusz
őstag

Ember, nekem 1 év játék után sincs meg a rangom, hogy megvegyem a Corvettet, pedig lassan meglesz a tripla Elite is. Mi a titkod? 17 Draconis és társai?

(#18874) orientcx válasza baphomet (#18872) üzenetére


orientcx
őstag

Most komolyan elgondolkoztam azon, utalok neked annyi Cr-et, hogy mindenképp legyen Cuttered, mert gonosz birodalmi vagy, és megérdemelnéd. :K De aztán úgy gondoltam, mégsem lehetek ilyen aljas veled. Én is kipróbáltam azt a ***** *** ***** ****-t, életem 18 legborzalmasabb perce volt. Valahogy kigyömöszöltem a résen ezt a rettenetet, de azt hiszem, nem erre mondja a sportszakirodalom, hogy csont nélküli kosár.(akkor még nem lehetett tudni, hogy nem szabad behúzni a landing gear-t). De a a horror akkor kezdődött igazán, amikor fordulni kezdtem vele(már amennyiben ezt annak lehet nevezni). A kijáratnál még az járt a fejemben, hogy mekkorákat fogok vele szívni minden kidokknál, de "fordulás" közben már tudtam, hogy a jövőben ez nem jelent problémát, mert soha többé nem fogok vele kidokkolni. Mint ahogy már írtam, ez a próbaút a rettenet 18 perce volt, amiből 17 és fél azzal telt, hogy végre a terminál felé álljon az orra ennek az ....szóval ennek az izének :(( :((( :o
A kereskedők persze rá fognak bukni(bár akinek ennyi pénze lesz, annak meg már minek), merd birodalmi szutyok lévén pucolni azt tud(ahhoz meg nem kell forgolódni), és pakolni is lehet rá rendesen
Bár gondolom te is kipróbáltad, és mindezt te is pontosan tudod, csak hát egy Fed bugris imád okoskodni :B
Az előmeneteledet bár elég titokzatosan kezeled, de annyit megértettem, hogy nincs szégyenkeznivalód. :C

[ Szerkesztve ]

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#18875) rtitusz


rtitusz
őstag

Megvan a két új hajó rank követelménye:
Duke és Rear Admiral.

Ez egy kicsit durva szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#18876) duvi válasza rtitusz (#18875) üzenetére


duvi
nagyúr

Durvának durva, de szerintem ez várható volt. A többség bízott a Rank 10 maximumban, de sejthető volt, hogy lesz itt követelmény rendesen :K Én azthittem, hogy a plafont (Rank 14) fogják megcélozni :D

[ Szerkesztve ]

(#18877) rtitusz válasza duvi (#18876) üzenetére


rtitusz
őstag

Az Anaconda olcsóbb, nem kell hozzá rang, és majdnem ugyan olyan jó harci hajó, mint a Corvette...

(#18878) duvi válasza rtitusz (#18877) üzenetére


duvi
nagyúr

Kicsit jobban manőverezhető a Corvette, mint a conda. Amennyire borzalmas a Cutter, annyira jó a Corvette-el való repülés. :)

(#18879) orientcx válasza rtitusz (#18877) üzenetére


orientcx
őstag

Azért ezt még fontold meg. Az a két A4-es plazma nagyon durva holmi, elfogadhatóan fordul, és boost-al gyorsabb is. Én azonnal veszek is egyet.
Azonfelül rear admiral elérhető, viszonylag könnyen adták, a vice házmesterség tartott a legtovább, az admirális rang megint hamar jött. És anyagilag is megéri. Keress egy helyet, ahol egymás mellett 4-5-6 olyan rendszer van, ahol minimum HIRES, de inkább hazRES, vagy compromised nav point van, és csipegesd fel a megfelelő küldiket. Jól fizet, és hamar jön a rang is. Ráadásul erre kiváló az Assault ship, ami csupa élvezet :K :K :K

[ Szerkesztve ]

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#18880) #95488640


#95488640
törölt tag

Bétás srácok!

Kérlek mondjátok azt, hogy nem nerfelték rommá az SCB-t, és ha nem is olyan hatékonysággal mint eddig, de használható marad. :D
Most Kausalya CG-ben 2x lőtték ki alólam a Full A-s Pythont, úgyhogy 20M buktám volt 15 perc alatt, szóval most állhatok vissza Arissához, lábat - kezet, és egyéb testrészeket csókolni, a bónuszáért, és HazRES-t fosztani. De ez csak úgy megy, ha az SCB legalább félig-meddig tartja magát. :)

(#18881) pakriksz válasza duvi (#18862) üzenetére


pakriksz
őstag

és a public beta, is egy másik mentés lesz? Tehát véglegeskor törlődik a public betas tevékenység?

Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

(#18882) duvi válasza pakriksz (#18881) üzenetére


duvi
nagyúr

Ha mégis lesz béta, akkor:
- a jelenlegi bétásoknak minden marad ahogy volt a zártkörű bétában
- aki most kezdi, az egy régebbi mentését kapja meg a bétában
- a béta külön indítható a launcherből, de megmard mellette a normál játék is
- amit a bétában elérünk, az mind törlődik és a normál játékmentéssel fogjuk elkezdeni az éles 2.0-t

(#18880) metaxx
Elég durva nerfet kap a SCB, de azért használható marad. Több és nagyobb bankokat nem nagyon fogunk egyszerre aktiválni, mert az grillsütőt csinál a hajóból :D Ezzel szemben jelentősen felértékelődik az armor, ezáltal a HRP-k használhatósága. Eleinte kicsit ijesztő pajzs nélkül harcolni (állandó szikrázás és robbanás), de hamar rájövünk, hogy mennyivel tovább bírja a hajónk, ha telepakoljuk páncéllal ;)

[ Szerkesztve ]

(#18883) duvi válasza duvi (#18882) üzenetére


duvi
nagyúr

Kimaradt egy fontos részlet, amit régebben már írtam. Az inaktív SCB modulok timert kapnak, tehát ha kimerül az aktív SCB, akkor nem tudjuk egyből bekapcsolni az inaktívot. Kb. 22 másodperc késleltetéssel fog aktiválódni.

(#18884) orientcx


orientcx
őstag

Ha valaki bétázik, és "felszíni keresgél", ajánlom neki a Chipiapoos rendszer 6A nevű holdját. méterenként vannak szétdobálva a nyersanyagok. Nagyon várom már, hogy tudjak +50%-ot rápakolni a 2 A4-es plazma erejére :K
-
-
duvi - Én, a szájhős Fed vitéz úúútálok pajzs nélkül cincérkedni. Ha figyel az ember a hőháztartásra, azért lehet az SCB-t használni, de valóban óvatosnak kell lenni, mert a sokadik odasülés után már hallgathatjuk a modul malfunkcion c kuplét(én a beamokkal már régóta rendszeresen rendezek grillpartit :) )

[ Szerkesztve ]

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#18885) ricinus13


ricinus13
senior tag

Ha van egy küldi ami elérhető de azt írja hogy own ship required akkor nem tudom az alap sidewinderrel csinálni? Nem az angolommal van a baj, csak nem értem hogy miért elérhető akkor.

[ Szerkesztve ]

(#18886) Sylc válasza duvi (#18883) üzenetére


Sylc
senior tag

Nem azt irja Zac, hogy aki pre-ordert tolt, az eleri az alapjatekot matol, nem kell keddig varni? Public beta pedig nem lesz ha jol ertelmezem.

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#18887) Sylc válasza ricinus13 (#18885) üzenetére


Sylc
senior tag

Valoszinu kell arut szallitani benne es a raktered pici a kuldeteshez.

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#18888) ricinus13 válasza Sylc (#18887) üzenetére


ricinus13
senior tag

Nem, 3-at kell vinni és 4 fér a "belém".

(#18889) duvi válasza Sylc (#18886) üzenetére


duvi
nagyúr

Igen, úgy tűnik, hogy mégse lesz public béta. Az eredeti videónév utalt rá, de ezt időközben átírták ;]

(#18885) ricinus13
Egyik küldetési feltétel sincs piros színnel jelölve a questablakban? (Pl. rang, idő ...stb.)

[ Szerkesztve ]

(#18890) ricinus13 válasza duvi (#18889) üzenetére


ricinus13
senior tag

nincs

(#18891) duvi válasza ricinus13 (#18890) üzenetére


duvi
nagyúr

Akkor bugos a quest :(

(#18892) ÁDI


ÁDI
aktív tag

Ha egy küldetésben valamilyen canister-t kell megtalálni/összeszedni, akkor ahhoz kell valamilyen eszköz? :U

SC: Avenger/P72, JG G3-SG1, 370;SRC MP5-AF 350, CM030 200; Jó Szerencsét, RC 1:18/1:12/1:10 Land Rover

(#18893) duvi válasza ÁDI (#18892) üzenetére


duvi
nagyúr

Nem muszáj, mivel minden hajón van cargo scoop. Azzal felveheted a küldetés canistereket. Persze ha még nem használtad, akkor javaslom, hogy nézz meg YT-on egy két cargo scoop tutorialt.
Tömören a használata:
1.kijelölöd a canistert
2.kiengeded a cargo scoopot és a megjelenő kék célkeresztet ráállítod a canisterre
3.elkezdesz közelíteni a canisterhez ( a közelébe érve nagyon le kell lassítani, mert nekimész vagy túlszaladsz rajta)
4.felvetted a canister és bezárod a cargo scoopot.
Kész is vagy :)

[ Szerkesztve ]

(#18894) ricinus13 válasza duvi (#18891) üzenetére


ricinus13
senior tag

Az volt, mivel megcsináltam. Korábban is láttam már ilyet, de akkor nem mertem felvenni.

(#18895) baphomet válasza rtitusz (#18875) üzenetére


baphomet
senior tag

Franc! Én is bíztam a level 10-ben. :O Aki becsülettel elér odáig, annak már nem kell semmilyen hajó, mert többet nem akar játszani. Szerencsére a 12-es szintet még viszonylag könnyű megcsinálni a mostanság divatossá vált trükkel is, de lehet, hogy maradok az adományozásnál és kiszerepjátszom: nem is adomány ez, hanem együtt piázok a fed vezérkarral és én állom a számlát. Itt a gép előtt meg minden 100000 után bedobok egy felest. :)

(#18874) orientcx
A Cutter a birodalom szégyene. :(( Ezek a fránya fedek megmutatták ki a főnök. A Corvette nekem is bejön, az FAS-ről meg ne is beszéljünk. Szerintem az FDL is a túl jóra sikerült FAS miatt kapta meg a maga buff-ját. (végre nem nerfeltek valamit)

[ Szerkesztve ]

(#18896) Cooper911 válasza ricinus13 (#18885) üzenetére


Cooper911
senior tag

Own ship, azaz saját hajó kell hozzá.
Az alap Sidey-t csak lizingeled. Ezért ha 0 credited van akkor is tolnak a hátsód alá egyet, mert az nem saját.
Megoldás, ha van 34k credited, vegyél egy sidewindert. Vagy ha több akkor valami mást is vehetsz.

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#18897) rtitusz


rtitusz
őstag

Rég kaptatok tőlem képet. De a Horizons még messze van, így addig is, átszállok a másik hypevonatra, ez is itt lesz hamar. :D

:C

(#18898) duvi válasza rtitusz (#18897) üzenetére


duvi
nagyúr

Megvan már a jegyed? :D

(#18899) rtitusz válasza duvi (#18898) üzenetére


rtitusz
őstag

Niiincs :O :O :O :O IMAX alá nem adom, de talán februárban... :D

(#18900) ricinus13 válasza Cooper911 (#18896) üzenetére


ricinus13
senior tag

Nem kellett hozzá. Mondom nem az angollal van a baj, megemelem a kalapom ha van a játékban olyan amit nem értek meg. Nekem azzal volt a bajom hogy engedte felvenni, semmi piros nem volt, és meg is tudtam csinálni. És azt is tudom hogy az alap hajót csak lízingelem.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.