Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:11:11

LOGOUT.hu

Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18101) baphomet


baphomet
senior tag

(#18102) gigafun válasza baphomet (#18101) üzenetére


gigafun
senior tag

Az tényleg jó ár, csak az a kérdés, hogy az emag leszállítja-e, és ha igen, az lesz-e a csomagban. Asszony egyszer rendelt tőlük valamit a gyerekeknek, és egy autó-riasztót küldtek helyette. :W Ami egyébként eladó, ha valakit érdekel. :)

(#18103) CactuS válasza gigafun (#18102) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nekem eddig minden megjött emagról, amit rendeltem. Garanciát még nem kellett érvényesíteni, de elvileg probléma esetén küldenek futárt érte.

Reklamáltál a riasztónál? Elutasították, vagy mi történt?

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#18104) e00dgy válasza rtitusz (#18019) üzenetére


e00dgy
aktív tag

Arany FDL nagyon szép! :) De 10 font érte az viszont rablás....
De ami nagyon tetszetős, az a fekete ASP és az Anaconda... :Y :R :C

Csak a zseni és az idióta töri át az emberek által teremtett korlátokat. Soha nem használtam reklám blokkolót... :) ;)

(#18105) baphomet válasza e00dgy (#18104) üzenetére


baphomet
senior tag

Ugyan már, mi pénz az? Nézd meg, Flynth kifizetett 40 fontot a Horizons-ért, úgy, hogy játszani sem tud majd vele a Mac-jével. :DDD

(#18106) Hrigh_77


Hrigh_77
tag

A mostani CG, ismét egy kis rare trade, Xihe - Noti között. Kis hajókkal is szép profitot /15000cr/tonna/ lehet akasztani, a végső juti is jónak néz ki... GOGO :D

(#18107) ats123 válasza baphomet (#18101) üzenetére


ats123
csendes tag

A Logitech Extreme 3D Pro FELEJTŐS!

Nekem van amikor elkezdtem az ED akkor 1 nap után megrendeltem a Hotas-x!
Látszólag ugyan az, de nem!
Alul vannak a gombok ami jó lenne de túl kevés és váltogatni kell joy és bill között.
(harc közben nem túl szerencsés)

A Hotas-on ezek a gombok a gázkaron vannak és kettővel több is van rajta.

[ Szerkesztve ]

(#18108) baphomet válasza ats123 (#18107) üzenetére


baphomet
senior tag

Nyilván. Nekem az X52 Pro-n is kevés a gomb :O , de ezért az árért a sima TflightX-el szemben ringbe szállhat.

Amúgy most néztem, az Iponon is estek a hotas árak egyik napról a másikra (pl.X55: 64e->59e), de még így is horror.

(#18109) ats123 válasza baphomet (#18108) üzenetére


ats123
csendes tag

Bocs, nem egyre gondoltunk.
Én a 15k hotas-ra gondoltam.
Mert +5k jó is

THRUSTMASTER T.Flight Hotas X

(#18110) baphomet válasza ats123 (#18109) üzenetére


baphomet
senior tag

Vágom, azért is írtam sima T.FlightX-et. ;) Az vitán felül áll, hogy egy hotas jobb az Elitehez, mint bármelyik "gázmütyür-tolókaros" joy.

[ Szerkesztve ]

(#18111) gk004 válasza baphomet (#18110) üzenetére


gk004
tag

Én ilyennel tolom: [link]
Ezer éve nem gyártják, de ez még mindig messze a legjobb cucc, amivel játszottam. Igazából a talpon levő gombokat nem használom, csak a karon lévő négyet, a többit a billentyűzetre osztottam. Nincs ellenfelem :DDD Bár még PvP-t nem játszottam...

CMDR Blian

(#18112) gigafun válasza gk004 (#18111) üzenetére


gigafun
senior tag

Szeretem az ilyen "nincs ellenfelem" kijelentéseket. Ilyenkor mindig előbújik belőlem a kisördög. ;]
Szóval, ha gondolod, akkor összecsaphatjuk a hajóinkat valamikor. :)
Egyébként amikor megvettem az ED-t , egy Saitek cyborg evo force joyt használtam, ami már 10 éves, de még mindig hibátlan. Csak köszben szert tettem egy x52-re, és nem lehetett elmenni mellette. Azért az egész más. Ráadásul pont egy ED-fórumon írtak egy tesztet az Evo Force-ról, és azt mondták, hogy még így használtan is felveszi a versenyt bármelyik mai, 50-100 dollár közötti bottal.

[ Szerkesztve ]

(#18113) gk004 válasza gigafun (#18112) üzenetére


gk004
tag

Utolsó mondatot is elolvastad?

CMDR Blian

(#18114) gigafun válasza gk004 (#18113) üzenetére


gigafun
senior tag

Persze, de valamikor el kell kezdeni. :)
Viccet félretéve, szoktunk barátságos PvP csatákat vívni, és csak ajánlani tudom. Izgalmas, de azért nincs valós veszély, és sokat lehet tanulni belőle.
Szóval, ha valamikor kedved támad, szólj nyugodtan.

[ Szerkesztve ]

(#18115) gk004 válasza gigafun (#18114) üzenetére


gk004
tag

Benne vagyok, de kéne ahhoz egy rendes hajó először :DDD Bár jól haladok, van egy hidegburkolós ASP, meg egy harcolós Vulture eddig.

[ Szerkesztve ]

CMDR Blian

(#18116) gigafun válasza gk004 (#18115) üzenetére


gigafun
senior tag

A Vulture nagyon jó kis harci hajó. Igazi méregzsák.

(#18117) gk004 válasza gigafun (#18116) üzenetére


gk004
tag

Igen, de egy NPC anakondának már nem szívesen megyek neki vele. Eléggé leharcolva jövök ki belőle mindig :) Hát még ha rendes játékos irányítja...

[ Szerkesztve ]

CMDR Blian

(#18118) Cooper911


Cooper911
senior tag

Erről csak nekem jut eszembe a FAS? :))

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#18119) ElrondTod


ElrondTod
csendes tag

Billentyűzet + Egérrel mennyire lehet játszani?

(#18120) Sylc válasza baphomet (#18105) üzenetére


Sylc
senior tag

Raktam fel szegyenszemre egy win 7 prot a macemre, kicsit gaz, mert bootcamp win 7 install csak akkor megy, ha 1! Azaz 1db vinyo van a gepben, ki kellett huznom 3 vinyot :)

[ Szerkesztve ]

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#18121) Ch0b válasza ElrondTod (#18119) üzenetére


Ch0b
tag

Tökéletesen lehet.

[ Szerkesztve ]

(#18122) Sylc válasza gk004 (#18117) üzenetére


Sylc
senior tag

Vulture > npc anaconda, csak kell 30 chaff ;) meg se karcol.

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#18123) gigafun válasza Cooper911 (#18118) üzenetére


gigafun
senior tag

Szerintem gáz, ha mindenről a FAS jut eszedbe. ;]

(#18124) Sylc


Sylc
senior tag

Ha horizons betat vettem, akkor lesz majd elite nelkuli founders world hozzaferesem?

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#18125) undercover válasza Sylc (#18122) üzenetére


undercover
senior tag

Mondasz valamit. Ma én is összeakadtam egy Deadly NPC-vel, bár nem tudom,hogy Anaconda vagy Python volt a pajzsomat egy kicsit leszedte, de amugy sima volt Vulturevel :D

Az a módszerem, hogy ott maradok a seggébe úgy nem tud rám fordulni, messze nem kell hozzá 30 chaff és simán megvan.

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#18126) Cooper911 válasza ElrondTod (#18119) üzenetére


Cooper911
senior tag

Jól lehet vele tolni. Deadzone-t vedd vissza! Az nekem sokat segített.

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#18127) Cooper911 válasza gigafun (#18123) üzenetére


Cooper911
senior tag

:D

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#18128) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Barátommal wingben vagyunk , de nem látjuk egymást létezik ez ? :(((

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#18129) gk004 válasza Micsurin (#18128) üzenetére


gk004
tag

Jobb oldali menüben kapcsoljátok be a beacon-t

CMDR Blian

(#18130) Micsurin válasza gk004 (#18129) üzenetére


Micsurin
nagyúr

be van :(

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#18131) gigafun válasza Sylc (#18124) üzenetére


gigafun
senior tag

Nem. Szerintem csak azoknak jár, akik kickstarter-en támogatták az ED-t.

(#18132) gk004 válasza Micsurin (#18130) üzenetére


gk004
tag

Akkor passz.
Benzinkúton mosassátok le a szélvédőt :DD

CMDR Blian

(#18133) Sylc válasza undercover (#18125) üzenetére


Sylc
senior tag

Kb 3-4 chaffot tolok egy condara.

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#18134) gigafun válasza Micsurin (#18128) üzenetére


gigafun
senior tag

Létezik. Sajnos szokásos instance-probléma.
Lépjetek SC-be, majd vissza normál űrbe.Küldjetek egymásnak text üzenetet. Ha így sem jó, lépjetek ki a játékból, ne csak főmenübe, és indítsátok újra.

(#18135) baphomet válasza Sylc (#18124) üzenetére


baphomet
senior tag

Nem. :( Még a lifetime pass-sal sem kaptam meg. Ki kell azt érdemelni, ha nem voltál backer.
Viszont, ha csak a teljes hajó- és modulkínálat miatt kell a bétázáshoz, akkor az egyszeri pórnépnek ott van az LHS 3447. Kapható minden a 10% kedvezmény nélkül, de béta alatt úgyis mindegy, hiszen egyébként is minden a tizedébe kerül.

Az meg vigasztaljon, hogy ti Mac-esek nem vagytok egyedül. ;) A Win10 + Radeon + wddm 2.0 driver = SC brutál belassulás problémát most negyedik hónapja nem tudja megoldani sem FD sem az AMD. Bár ez utóbbi egy Rodolfós húzással egyszerűen kiszedte a hibát a megoldott és az ismert hibák listájából egyaránt, a legutóbbi csodadriver release notes-ából.
Szépen szűkül az játékot normálisan futtatni képes hardverek köre. :O

[ Szerkesztve ]

(#18136) rtitusz válasza Micsurin (#18130) üzenetére


rtitusz
őstag

Menjetek private groupba, ha sehogz se megy, de megleget próbálni a SC-ba ki és belépést is, az Instance rendszer annál rosszabb, minél terheltebbek a szerverek és most a leárazás miatt rengetegen megvették, és játszanak.

(#18137) Sylc válasza gigafun (#18134) üzenetére


Sylc
senior tag

UDP port hiba lehet, CQC eseten irtak, melyik portot kell feloldani a tuzfalon. Ha lesz idom, megnezem neked a hetvegen. Vagy megirjak az okosabbak ;)

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#18138) gigafun válasza Sylc (#18137) üzenetére


gigafun
senior tag

5100

Edit:
Na tessék, ki gondolta volna, hogy ennyi lesz az 1000. hozáböffenésem. :)

[ Szerkesztve ]

(#18139) Sylc válasza baphomet (#18135) üzenetére


Sylc
senior tag

Tehat akkor kidobtam £10-t az ablakon a semmire :)

Public beta max 2 het, siman tudok annyit varni, mas elonyom meg nincs.

Mindegy van bologato pilota fejem a krom vultureban :)

Mellesleg masnak is hanyingere lesz yt video nezes kozben, ha a bologato fejet nezi csak? :)

[ Szerkesztve ]

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#18140) Sylc válasza gigafun (#18138) üzenetére


Sylc
senior tag

Koszi ;) Metron nincs kedvem guglizgatni :)

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#18141) gigafun válasza Sylc (#18140) üzenetére


gigafun
senior tag

Ki mondta, hogy gugliztam? Egy Fed szájhős fejből tud mindent. :)

[ Szerkesztve ]

(#18142) gigafun válasza Sylc (#18139) üzenetére


gigafun
senior tag

Nem biztos, hogy lesz public beta.
A tegnapi Dev Update-ben szó nincs róla, csak azt írják, hogy az 1.5 a Horizons-szal egyidőben lesz élesítve.

(#18143) Sylc válasza gigafun (#18141) üzenetére


Sylc
senior tag

Kaloz vagyok, nekem nincs szuksegem erre az infora, wingben osztozni kellene a profiton ;)

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#18144) Sylc válasza gigafun (#18142) üzenetére


Sylc
senior tag

Az se baj, nem latom ertelmet a betazasnak :) Hamarabb unom meg az ujdonsagokat :P

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#18145) gigafun válasza Sylc (#18143) üzenetére


gigafun
senior tag

Kalóz. De akkor tanuld már meg végre, hogy csak az egyik szemed kell bekötni. :D

(#18146) Sylc válasza gigafun (#18145) üzenetére


Sylc
senior tag

Jaj, mert neked mindketto SaSoL meg nem kell beszolni :P

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#18147) rtitusz


rtitusz
őstag

Komplett leszállás videó!

https://www.youtube.com/watch?v=uyPoaVRErE0

(#18148) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Nála nem volt , köszi a helpet :R

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#18149) duvi válasza rtitusz (#18147) üzenetére


duvi
nagyúr

Hát nem egy idegbajos kapkodás ez a leszállás ;]

(#18150) duvi


duvi
nagyúr

Elite Dangerous Newsletter #101.
Ismét gratulálhatunk rtitusz kollégának, mivel sokadik alkalommal került be egy fotója a hírlevélbe, illetve a Comms Chatterbe! :C

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.