Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:11:11

LOGOUT.hu

Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11701) rtitusz válasza rexsimus (#11699) üzenetére


rtitusz
őstag

Félek, hogy a kozmosz büntet érte, mikor becsapódok egy neutroncsilagba miközben röhögve nézem elszállni 1 hónapnyi felfedezés adatait. :D

(#11702) cunnir válasza rtitusz (#11696) üzenetére


cunnir
tag

Grat és jó ittas játékot :DD

Elite Dangerous:Cmdr.Merohun

(#11703) Urby66 válasza Ch0b (#11695) üzenetére


Urby66
aktív tag

Én pont így jártam!
Szólhattál volna hararabb.
:-)
Már ott tartok, hogy a Narval quest-ekre is csempészőset ad...

(#11704) gigafun


gigafun
senior tag

Hát, Fed bajtársak, nyugodtan kövezzetek/asztizzatok meg, de én bizony vettem egy Imperial Courier-t. :)
Az elmúlt pár napban ferdelánccal vadászgattam, mert kondával nem volt kihívás, és nagyon tetszett az is, de ez még nagyobb élmény. Úgy fordul, hogy elszédülök, segéd fúvókákat használva még nem volt NPC, ami lefordult volna rólam. Még a Deadly Vulture-nek is folyamatosan a s...ében voltam. :) Egyetlen hátránya, hogy a PD kicsit hamar kifogy 3 medium pulse lézerrel is, és a tűzereje sem pusztító, de nagyon jópofa kis hajó.
Ráadásul 12 millából kijön egy full extrás jármű, ha nem teszünk rá military páncélt és 2A interdictort, akkor csak 7 milla.
Ráadásul mi lehet nagyobb arcucsapás a birodalomnak, mint az ő hajójukkal ölni az ügynökeiket és agyatlan szállító droidjaikat? :))

(#11705) e00dgy válasza gigafun (#11704) üzenetére


e00dgy
aktív tag

Az eszköz szentesíti a célt! :)

Csak a zseni és az idióta töri át az emberek által teremtett korlátokat. Soha nem használtam reklám blokkolót... :) ;)

(#11706) rtitusz válasza gigafun (#11704) üzenetére


rtitusz
őstag

Akármekkora fed vagyok egy olyanra én is be fogok nevezni, csak rangot kéne hozzá szereznem.

(#11707) rexsimus válasza gigafun (#11704) üzenetére


rexsimus
aktív tag

És elkezdtek beépülni a Fedbe a birodalmi kettős ügynökök. ;]

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#11708) [w] válasza duvi (#11697) üzenetére


[w]
őstag

Duvimester: korábban is szóba került már, ismét felhozom, hogy ha te tudod szerkeszteni a topicnyitót, akkor nem gyűjtenéd össze oda a PH!-s commander neveket?

cmdr PETER W. VOLKOV

(#11709) baphomet válasza rexsimus (#11707) üzenetére


baphomet
senior tag

Nem is hinnéd mennyire. A heti powerplay ciklusok első napja azzal telik, hogy leszorítsák a top10-es preparation listáról a téglák által odaügyeskedett kedvezőtlen/veszteséges rendszereket. ;]

(#11710) e00dgy


e00dgy
aktív tag

Kezdődött az ELITE korszak... :) De sajnos be is fejeződött... :)

http://tudnodkell.info/nem-fogd-elhinni-milyen-tortenelmi-kincset-rejt-ez-a-hangar/

Csak a zseni és az idióta töri át az emberek által teremtett korlátokat. Soha nem használtam reklám blokkolót... :) ;)

(#11711) mettek


mettek
addikt

a conflict zone-okban mit kell csinálni azon kívül hogy harcolni? mármint ha kilövöm a lawless hajókat nincs fejpénz meg semmi....

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#11712) ooooobi válasza mettek (#11711) üzenetére


ooooobi
senior tag

Itt ki kell választani egy oldalt, utána ad pénzt a lelött hajók után:

[ Szerkesztve ]

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#11713) e00dgy válasza mettek (#11711) üzenetére


e00dgy
aktív tag

Military Strike-ban vagy, ott csak Power pontokat kapsz, ami tulajdonképp Merit.
A Confilt Zone az továbbra is ad pénzt a hajók után, az 1.3 előtti dupláját.
Például Viper 10 ezer helyett 20 ezer, Anaconda 36 ezer helyett 72 ezer.

A Military Strike és a Conflict Zone alapból, hogy miért van az adott rendszerben, ennél az oknál fogva különbözik.

Csak a zseni és az idióta töri át az emberek által teremtett korlátokat. Soha nem használtam reklám blokkolót... :) ;)

(#11714) mettek válasza ooooobi (#11712) üzenetére


mettek
addikt

köszi, ezt nem tudtam, így már értelme is lesz :D

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#11715) duvi válasza [w] (#11708) üzenetére


duvi
nagyúr

Elkezdtem összeállítani az új Téma Összefoglalót. Ebben már szerepelni fog az alábbi link, amit napi szinten, real time tudok frissíteni: Magyar játékosok az ED univerzumában Az itteni összefoglalót már szerkeszthetem, de a PH szabályok értelmében nem olyan gyorsan és rendszerességgel: "1. Egyeztess a topiklakókkal, és ha van, a többi topikgazdával, ha szerkeszteni szeretnéd a TIR-t, ne légy partizán "

[ Szerkesztve ]

(#11716) Ch0b válasza duvi (#11715) üzenetére


Ch0b
tag

Majd át kell írni az én játékbeli nevemet, mert már nem Ed Drake, hanem Jet D. Black. Meg tudod csinálni majd?

(#11717) duvi válasza Ch0b (#11716) üzenetére


duvi
nagyúr

Megtörtént :K

(#11718) Ch0b válasza duvi (#11717) üzenetére


Ch0b
tag

Nagyszerű, köszönöm! :)

(#11719) baphomet


baphomet
senior tag

Update érkezik. Most lőtték le a szervereket.

(#11720) Ellia


Ellia
addikt

Sziasztok! Tegnap óta erősítem a pilóták körét, de nagyon-nagyom sok dolog nem tiszta még. Valahol van értelmes - sőt kicsit szájbarágós akár - leírás? Nem baj, ha angol. Vagy esetleg olyan youtube csatorna amire érdemes feliratkozni?

[ Szerkesztve ]

(#11721) Ch0b válasza Ellia (#11720) üzenetére


Ch0b
tag

Nézegesd a magyar oldalt, ott van a magazin fül alatt egy tutorial részleg. Csináld meg a tutorialokat a játékban is, ha ott esetleg az utolsó combat tutorialt nehéznek találod az nem baj, nyugodtan kihagyhatod, majd belejössz. De kérdezz, mindig segítenek.

(#11722) e00dgy


e00dgy
aktív tag

Nem kenyerem az erőszak, de azért ha ellenséges pilótát látok le szoktam lőni.
De most valahogy nem hozzá szívem, hogy kivégezzem... :B

[link]

[ Szerkesztve ]

Csak a zseni és az idióta töri át az emberek által teremtett korlátokat. Soha nem használtam reklám blokkolót... :) ;)

(#11723) Ch0b válasza e00dgy (#11722) üzenetére


Ch0b
tag

Ejj az a sok glass cannon ferdelánc!

(#11724) Ellia válasza Ch0b (#11721) üzenetére


Ellia
addikt

Köszi! Emellett az oldal mellett lazán elmentem, redditen hamarabb nézelődtem :D A 2 ellenfeles tutorial viszonylag könnyen ment, ma beizzítom a szekrény mélyén lévő botkormányom, kíváncsi leszek :)

(#11725) kozi71 válasza baphomet (#11719) üzenetére


kozi71
senior tag

Remélem tényleg csak 20 perces lesz. Aztán jön az akadozás megint. ;]

high tech, low life

(#11726) e00dgy válasza Ch0b (#11723) üzenetére


e00dgy
aktív tag

Imádom... :B
1.3 előtt próbáltam, de nagyon melegedett még ezzel a FIT-tel is. De most szerintem újra tervezték a hajót a mérnökök a Zorgon-nál. :)

4 darab medium fixed, 1 large fixed, ez mind pulse... :)

Történt a héten, 59% hullról egy Clipper még a large pulse-t is lelőtte, még a thrusterem is meghibásodott, még volt pajzsa...... de 16% hullal túléltem a csatát, ő elvérzett... :D én pedig az 1 millás javítást nem vettem észre, mivel Torval ügynökön 1 milla bounty volt nullára jöttem ki....

Jobb mint az Anaconda.... Mert ez elől nem futnak el... :P

Csak a zseni és az idióta töri át az emberek által teremtett korlátokat. Soha nem használtam reklám blokkolót... :) ;)

(#11727) duvi válasza Ellia (#11720) üzenetére


duvi
nagyúr

Szia!
Üdv a csapatban!
Első lépésekhez ajánlott irodalmak a gyári training küldetések mellé:
- Elite: Dangerous Pilot Training Tutorials
- Kornelius Briedis oktatóvideói
- EDHU tutorialok
- EDHU Hírek

[ Szerkesztve ]

(#11728) Htibimor válasza e00dgy (#11726) üzenetére


Htibimor
senior tag

Gratula! Ami engem érdekelne, az az 1 millás fejpénz. Ilyen van!? :Y :F

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#11729) gigafun válasza Htibimor (#11728) üzenetére


gigafun
senior tag

Persze, hogy van. Ha engem lelősz, kb másfél millát zsebelhetsz be.:)
És lenne az 3,5 is, de frakciónként 1 milla a max kifizetés.
A kép a tegnap esti állapot. Ma már egy kicsit többet ér a fejem. ;]

[ Szerkesztve ]

(#11730) Ellia válasza duvi (#11727) üzenetére


Ellia
addikt

Köszi neked is!

(#11731) kozi71


kozi71
senior tag

Müködik nálam. De nem volt semmi frissítés letőltés. (steam)

high tech, low life

(#11732) Htibimor válasza gigafun (#11729) üzenetére


Htibimor
senior tag

De ez akkor Power Play-ben van és nem NPC-n van ennyi ugye?

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#11733) e00dgy


e00dgy
aktív tag

Imádom ezt a játékot! :) Még harc közben is megfog a látvány.... :B

Csak a zseni és az idióta töri át az emberek által teremtett korlátokat. Soha nem használtam reklám blokkolót... :) ;)

(#11734) Htibimor válasza kozi71 (#11679) üzenetére


Htibimor
senior tag

Szia! Igaz ez az anacondara is?! ;]

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#11735) e00dgy válasza Htibimor (#11734) üzenetére


e00dgy
aktív tag

Ott nem lehet kapni Anacondát!

Csak a zseni és az idióta töri át az emberek által teremtett korlátokat. Soha nem használtam reklám blokkolót... :) ;)

(#11736) Htibimor válasza e00dgy (#11735) üzenetére


Htibimor
senior tag

Kár! :( :(((

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#11737) rtitusz


rtitusz
őstag

Kitört a Tejútrendszer. :D

(#11738) Ch0b válasza rtitusz (#11737) üzenetére


Ch0b
tag

Mint valami diablo, vagy dungeon keeper fej lenne.

(#11739) warcat


warcat
veterán

Na közben én is haladtam szépen,ez a daltonos 20% leárazás nagy jóság.
Összecsempésztem ugye gyorsan egy cobrára valót,majd ment a fel alá ugrálás vele csempészkedve míg meg lett a lovetta egy bányász ASP-ra.

Amúgy a csempészkedéshez nem kell gyors dokkolás,az a lopott cargos téma.Illicit cargonál csak fine van,viszont az npc rettentő bénák a scannerrel,egy boost +irányváltás és el is veszt.Illetve beboostolhatsz az állomásra is,ekkor a line of sight miatt bukja.Amióta kiismertem,már nem kapott el senki.

Szóval,bányász ASP-ra visszatérve, kis kutatás és fórumozás után sikerült egy baromi jó rendszert találni.

A pristine metallic gyűrűtől 3 lightsecre ott a high tech állomás,galaktikus átlag feletti felvásárlással és adja szépen a bányász küldiket.Ráadásul úgy tűnik,csak 1 szomszédos rendszerrel van összekötve,és a két állomás egymás között küldözget oda-vissza csempészáruval,rettentő kényelmes.
A pénztől nem vagyok elájulva,de most tanultam ki a bányászszakmát,és a második kör már szépen hozott.
Ráadás,hogy birodalmi űrben van,lehet repuzni/navy rangot növelni.

EA: It's in the crate!

(#11740) pcnet


pcnet
addikt

Srácok! Megjelent 2 db seeking goods a rendszerben. T9-ek, vissza olvastam, azt írtátok, hogy csak scan távolságba kell menni és átveszik a cuccost. No, de honnét tudom, hogy mire van szükségük?

Köszi a segítséget! :R

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#11741) rtitusz válasza pcnet (#11740) üzenetére


rtitusz
őstag

Asszem közlik veled, de alternatív lehetőségként leszkennelheted a cargoját egy cargo scannerrel :D.

(#11742) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Egyébként arról van valami infó, hogy ki jutott eddig mondjuk a legmesszebb a játékban? Mármint globálisan? Vagy valaki járt már pl a galaxis közepében? :D Mi van ott?

Vannak egyéb nagyon különleges helyek? Látom hogy egy galaxis van, el lehet jutni vajon a szélére? Tovább lehet elméletileg menni a mélyűrbe, vagy onnan vajon visszadob a játék. :D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#11743) duvi válasza oriic (#11742) üzenetére


duvi
nagyúr

A Galaxis közepe a Sagittarius A. Videók: 1, 2 A Galaxist nem tudjuk elhagyni, mivel azon túl nincsenek csillagok, amikből tankolhatnánk.

[ Szerkesztve ]

(#11744) warcat válasza oriic (#11742) üzenetére


warcat
veterán

A középponthoz sokan elzarándokolnak,ahogy a valóságban is,a Sagittarius A* található ott.Elég sokan megtették már az utat,gyakorlatilag tényleg egy zarándoklattal felér,hetekig tart.Nem vicceltek Frontiernél,tényleg 400 milliárd csillag van,persze a többsége lakatlan de felkereshető,hajrá.

A felfedezésnek is meg van a maga hangulata,elég nyomasztó kezd lenni a virtuális magány is,amikor tudod,hogy pl 20 000 fényévre vagy a legközelebbi állomástól(és igen ha belandolsz egy hármas rendszer napjai közé,akkor esélyes,hogy elégsz,pech ;] )

Közben folytattam a bányászatot,nekem hatalmas hangulata van,ahogy felkapcsolt fényszórókkal repkedek a kövek között miközben kibámulok a galaxis korongjára....iszonyat jó.

Be van ez is már jól állítva, a drónokkal hoztam a 800k/órát(amit a bounty huntingról írtak).Bányászós küldikért kaptam kb 950 000 kreditet, a rakomány meg 6-700k lehetett (rakat palladium,painite,platinum szóval szépen a top érceket sikerült felpakolgatni).

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#11745) pcnet válasza rtitusz (#11741) üzenetére


pcnet
addikt

Köszi, a cargo scan jó ötlet volt. :R Amint el kezdtem scanneli őket, egyből menekülőre fogták a figurát. :) Tobacoo kellene nekik, csak az állomáson ami mellett dekkolnak, tiltott. Benézek mindjárt a két közeli platformra.

Bele futottam egy érdekes bugba (?). Állomásra menet, 1 Mm alatt nem írta ki, hogy "Safe disengage ready". 900 km-re léptem ki az állomástól. Irány vissza SC-ba, ezután 200 km-re léptem ki de bele vágott az állomás falába. Vultureról 1 kör pajzs ment le és szikrázott minden. De megúsztam büntetés és sérülés nélkül.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#11746) Ellia


Ellia
addikt

Ha egy bolygót lescannelek akkor Én voltam ott először?

Amúgy valaki röviden össze tudná foglalni ezt a gyors utazásból a célpontnál megérkező dolgot? Belépek a hipertérbe és utána vagy sikerül a célhoz érkeznem, vagy túlrepülök rajta... Mit felejtek el megnyomni :D :F

(#11747) pcnet


pcnet
addikt

Az az érdekes, hogy seeking goodsban tobaco van a hajók rakterében, de az egész rendszerben nem kapható tobacoo. Akkor miért várakoznak itt? Tobacoot gondolom csak platformról tudok kicsempészni nekik, különben bünti és repu csökkenés lesz a jutalmam. :(

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#11748) duvi válasza Ellia (#11746) üzenetére


duvi
nagyúr

Válasz 1 és válasz 2. Bocsi, hogy csak így linkelem, de így egyszerűbb :)

(#11747) pcnet
Nézd meg ITT, hogy hol van a legközelebb Tobacco. Lists fülön válaszd az I Want To Buy Commodity opciót.

[ Szerkesztve ]

(#11749) baphomet válasza warcat (#11744) üzenetére


baphomet
senior tag

"Elég sokan megtették már az utat,gyakorlatilag tényleg egy zarándoklattal felér,hetekig tart."

Csak, ha van élete az embernek a játékon kívül is. A Sol - Sag A* rekord jelenleg 8 óra 43 perc, de ehhez már gondolom a magad alá tett vödörbe kell közben pisálni. :)

(#11750) pcnet válasza duvi (#11748) üzenetére


pcnet
addikt

Köszi szépen, ismerem az oldalt. :) Szomszéd rendszerben van, de ott is csak Coriolis Starporton. Nem úszom meg a scant. :( Érdemes bevállalni? Büntin kívül vár rám repu csökkenés is?

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.