Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:11:11

LOGOUT.hu

Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11101) Ch0b válasza rtitusz (#11100) üzenetére


Ch0b
tag

Igen azt elolvastam a múltkor, és jó dolog, hogy írt is nekik. Csak nem volt egyértelmű, hogy mire gondoltál, bár ez az utóbbi pár nap miatt lehet, mármint, hogy nem volt egyértelmű. :)

(#11102) baphomet válasza Ch0b (#11099) üzenetére


baphomet
senior tag

Erről van szó:
http://prohardver.hu/tema/elite_dangerous/hsz_11079-11079.html

Egy jó kis exploit-ot talált gigafun kolléga. :)

Asszem ez a lényege: Pl.: 15% engedmény hajóra
Eredeti ár: 100Cr
Akciós ár: 85Cr
Összetöröd, kifizeted az akciós árra vonatkozó biztosítást: 4,25Cr
A kapott hajód viszont már eredeti áron számolódik, ezért eladva: 90Cr
Nyereség az egy-két perces melóért: 0,75Cr

Gyors fejszámolás után, ha ezt egy Pythonnal játszod el az 413 785Cr ebül szerzett jószág körönként. ;]

(#11103) baphomet válasza rtitusz (#11100) üzenetére


baphomet
senior tag

Viszont 10% fölötti akció kell, különben még bukó. Mindjárt felértékelődik így az Alioth-i állandó 20% diszkont az Orca-ra. Ravasz az Alliance, nagyon ravasz. A végén még kiderül, hogy ügyesebbek, mint a Fedek. :)

(#11104) orientcx


orientcx
őstag

rexsimus - igen, npc volt.
"Akkor most egy kis ideig nyugodtak lehetnek a galaxis aszteroidái"
-
amíg ebben a galaxisban úszkálok, addig az "asztik" soha nincsenek biztonságban.Ők ezt tudják, ezért vannak folyamatosan mozgásban(bár így is el-elkapom őket) :K
-
baphomet - "nem fékezek senkinek"
ejnye, micsoda önző birodalmi hozzáállás ez(azért egy mini űrruhás stopposlány esetében csak megtalálod azt a pedált) ;)
-
"ezek a küldetések ellenajánlat tevői elvileg"
-
itt semmiféle ellenajánlatról nem lehetett szó, mivel nem vagyok küldiben, kb egy hete csak kereskedek(tele is van az a hócipő, jól megpúpozva) :U :F :U

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#11105) baphomet válasza orientcx (#11104) üzenetére


baphomet
senior tag

No akkor csak megállok mégis majd egy ilyennek. Most már kíváncsi vagyok mi a fenét akarhatnak. Én eddig mindig tele voltam küldetéssel, azért gondoltam, hogy biztos abba akar belepofázni.

És most valami egészen más:
Próbált már valaki wingben powerplay helyszínen harcolni (pl.: crime sweep)? Az érdekelne hogy a kilövésért kap-e mindenki powerplay bond-ot, vagy csak a szerencsés nyertes?

(#11106) baphomet


baphomet
senior tag

Zemina Torval
Control Systems: -20% price of legalised Imperial slaves

Archon Delaine
Control Systems: +25% Black market payments
Exploited systems (federation, independent, alliance): +20% Black market payments

Pranav Antal
Exploited systems: +20% Black market payments

Kell többet mondani? :)

(#11107) orientcx


orientcx
őstag

Na, bementem az új jogsiért az okmányirodába, megláttam mennyien vannak,és azt gondoltam, hogy itt nemhogy el fogom tudni olvasni a power play-os cikket, de írni fogok hozzá két másikat. Erre kb 4 percen belül már új okmányommal a zsebemben távozhattam is.
Hazafelé még beszaladtam egy közértbe egy-két apróságért, na ott viszont el tudtam olvasni a leírást, és még lett volna időm a cikkírásra is. Imádom, mikor két kiflit vesznek bankkártyával, és az ügyesebbjének néha már a harmadik próbálkozásra is sikerül betáplálni a pin kódot(ami lássuk be, egy roppant bonyolult művelet). És természetesen a következő is kártyával veszi a negró cukorkát, meg a következő is a ropit. :W

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#11108) rtitusz válasza baphomet (#11106) üzenetére


rtitusz
őstag

Írta valaki Redditen, hogy ez kihasználva egy kereskedő Pythonnal kényelmesen 5-6 millió per óra hasznot húzott, és kb 1,5 millió volt egy körön a haszna. :D

[ Szerkesztve ]

(#11109) Htibimor


Htibimor
senior tag

Mostanában nem játszom. Számomra kevés pozitív változást az 1.3. De lehet, hogy kiugranék egy RES-be pénzmagot gyűjteni az 1.4-re. Kicsit messziről kezdtem, de az lenne a kérdésem, hogy a max 1 millió bounty/frakció is megjött az 1.3-al?

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#11110) rtitusz válasza Htibimor (#11109) üzenetére


rtitusz
őstag

Igen, és minor frakciók adják, nem a nagyok, tehát eltarthat egy ideig, míg mindent begyűjtöd az utolsó Isten háta mögötti pöcegödörből is. Valamint nagyon erősen számít most már a rendszer biztonsági szintje, minél magasabb, annál kevesebb a wanted hajó, és ami wanted az is kicsi, akárhányszor is ugrassz ki-be a RES-be. Olyat kell keresni, ami alacsony biztonsági szintű. A high és low intensity RES állítólag bugos, és azért nincs különbség a kettő között. Még ha mázlid is van a RES-el, akkor se számíts annyi fejpénzre, mint korábban.

[ Szerkesztve ]

(#11111) orientcx válasza rtitusz (#11108) üzenetére


orientcx
őstag

A nagyobb haszon sztem hosszabb távon nem túl nagy vonzerő. Gyak megvan a pénzem egy teljesen felszerelt kondára, és mellette ott a fullos Python(és akkor a gyönyörűen leparkolt félelmetes Eagle-emmel még nem is ijesztgettem a pilóta közösséget). Na most ezek után mit kezdjek az újabb 10 milliókkal? Valami hasznos, nem beszerezhető cucc, az már talán vonzana. Mindenesetre én egyenlőre nem lépek a dologban, nem szívesen adnám fel a függetlenségemet, különösen ennek a garnitúrának. Arról nem is beszélve, hogy eddig nem is látok rá különösebb okot, vagy megkerülhetetlen pluszt, de majd meglátjuk.

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#11112) gigafun válasza rtitusz (#11095) üzenetére


gigafun
senior tag

Megjött a válasz.
Megköszönték szépen, hogy írtam nekik, le is vonták a számlámról az 520 milliót, amit mondtam, és még az őszinteségem is köszönték. :)
Azt írták még, hogy dolgoznak az ügyön.

Egyébként épp most frissítik a szervereket. Nem lennék meglepve, ha már javították is volna. :)

(#11113) orientcx válasza gigafun (#11112) üzenetére


orientcx
őstag

Épp ebben a pillanatban akartam megkérdezni, hogy válaszoltak-e, vagy most már kénytelen leszel belefulladni a százmillióidba?(ajánlottam volna Dagobert bácsit, ő biztos tud úszóleckét adni ehhez az úszásnemhez) :)

[ Szerkesztve ]

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#11114) gigafun válasza orientcx (#11113) üzenetére


gigafun
senior tag

Megoldották. :)
Viszont keményen fel kell kötnöd a gatyád, ha utol akarsz érni hajótörésben. :D

(#11115) rtitusz válasza orientcx (#11111) üzenetére


rtitusz
őstag

Valóban nem poén, ha az embernek kvadrillió kreditje van, úgyse tudod elkölteni, és nincs meg az a katarzis élmény, mikor összeguberáltad az újabb A-s modulra a filléreket. Ha kimaxoltam a három ELITE rangot, és minden hajóm fullos, bankszámlámon csintrillió kredit, nem lesz tovább értelme a játéknak, még a PowerPlay mellett se. Én akkor tuti resetelem a mentésem/karakterem és újrakezdem. Nem mintha ez mostanában esedékes volna. :D

Gigafun, akartam mondani, hogy tönkretetted a statisztikádat, így kiestél a játékból. :D Hogy áll most? 600 millió körül pár hajótörésért? :D

[ Szerkesztve ]

(#11116) orientcx válasza gigafun (#11114) üzenetére


orientcx
őstag

"Viszont keményen fel kell kötnöd a gatyád, ha utol akarsz érni hajótörésben"
-
te már megint alábecsülsz engem :D
-
Amúgy rtitusz kolléga után te lettél a második híres ED játékos a fórumon, gratulálok nektek :C

[ Szerkesztve ]

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#11117) orientcx válasza rtitusz (#11115) üzenetére


orientcx
őstag

3x elite? A kereskedésben onion head-et izzadva elvergődtem a Tycoon fokozatig, de ebből kb a büdös életben nem lesz Elite. Az 1.3 óta ugye kiírja, hogy épp hogyan állsz, és a Tycoon elérése után eljutottam a kőkemény egy, azaz egy db százalékig újabb 4 millió begyűjtése után. Még csak kiszámolni sem óhajtom, hogy mennyit kellene kereskednem az Elite fokozathoz, nemhogy megcsinálni

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#11118) Htibimor válasza rtitusz (#11110) üzenetére


Htibimor
senior tag

Reális dolog az, hogy egy galaxis szerte körözött bűnöző fejpénzei a galaxis elszórt pontjain beválthatók. Ezzel semmi gond, de őt kilövöd és jön még 10 netán 50 másik egy RES-ben, akkor hatványozottan kell a galaxis minden irányába haladni és felvenni a nehezen megkeresett pénzt. Még egyszer mondom teljesen reális, de valahogy mégis elvették tőle a kedvem. Lehetne például bármely azonos állomáson leadni bizonyos levonással. És csatlakozva Orientcx-hez, nem adom el magam PP-ben. Nem nyújtanak semmi olyat, ami miatt érdemes lenne. Nekem csalódás az 1.3! :( Vajon a nemzetközi visszhang milyen lehet?!

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#11119) Ch0b válasza Htibimor (#11118) üzenetére


Ch0b
tag

Szerintem jól fogadta a közönség az 1.3-at. Sokan nem csak úgy játszanak, hogy csaka profitra koncentrálnak, hanem bele is élik magukat a játékba, és erre a PP nagyon jó. Csatlakozol az egyik hatalomhoz, és több lehetőség közül is választhatsz. Tevékenykedhetsz úgy, hogy egy területet megvédtek, vagy terjeszkedtek, vagy ami még izgalmasabb lehet az, hogy az ellenfeleknek próbálsz keresztbe tenni. Ez egy nagyon jó RP a játéknak, és a többség ezt nagyon szereti. Szerintem ez azért is van, mert az átlagéletkor itt magasabb jóval, a többi játékhoz képest.

Én most úgy vagyok, hogy Birodalom párti vagyok, de lehet, miután elérema szükséges rangokat, otthagyok mindent és csatlakozok a független kalózokhoz! ;]

[ Szerkesztve ]

(#11120) baphomet válasza Htibimor (#11118) üzenetére


baphomet
senior tag

Nem sokat, fél-egy órácskát lövöldöztem RESben. Minden NPC bounty az adott helyi rendszerbe szólt, vagy pedig nagyhatalomhoz tartozó volt (ami elvileg már nincs is :F ). Nem kellett repkedni sehova a beváltáshoz. Nyilván PC-k esetén nem ez a helyzet.

(#11121) rtitusz válasza orientcx (#11117) üzenetére


rtitusz
őstag

Egymilliárd kredit körül van az Elite kereskedő.

(#11122) gigafun válasza orientcx (#11116) üzenetére


gigafun
senior tag

Nem becsüllek alá, de ezt nehéz lesz túlszárnyalnod. :) Egyébként miért lennék én híres? Csak csináltam némi biztosítási csalást, és kerestem három óra alatt annyit, amennyit 4 hónap becsületes játékkal sem. :) Amit aztán vissza is adtam, ez persze nem mindenki szemében logikus lépés.
rtitusznak jogosan jár a gratuláció, ő alkotott is valamit.

(#11123) orientcx válasza gigafun (#11122) üzenetére


orientcx
őstag

"Nem becsüllek alá, de ezt nehéz lesz túlszárnyalnod"
-
Viccelsz, ezt én egy fér óra alatt, fél kézzel összehozom egy aszteroidamezőn, úgy hogy közben a másik kezemmel hencegő hozzászólásokat pötyögtetek :D
-
"miért lennék én híres?"
-
mert alakítottad a játékot(tessék dicsekedni, ahogy egy tisztességes Fed szájhőshöz illik, ne rontsd a statisztikát, irgum-burgum!) :K
-
rtitusz - A milliárd az össz vagyonra vonatkozik(mert ezen már vastagon túl vagyok), vagy a trading profitra?(mert attól meg fényévekre)

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#11124) duvi


duvi
nagyúr

Ha valaki kíváncsi az ED nemzetközi rajongói oldalaira, ITT megnézheti az összeset, amiket hivatalosan is elismernek a fejlesztők.

(#11125) rtitusz válasza duvi (#11124) üzenetére


rtitusz
őstag

Nem azért a két fillérért, de a miénk erősen kiemelkedik minőségben a többitől! :D

orientcx, természetesen kereskedési profitra vonatkozik.

[ Szerkesztve ]

(#11126) orientcx válasza rtitusz (#11125) üzenetére


orientcx
őstag

Akkor valószínűleg holnap még nem arra fog kelni a nap, hogy Elite szatócs lettem. Sőt, ha jobban belegondolok mennyit kellene szállítmányoznom ehhez, akkor szerencsétlen csillagunkból előbb lesz vörös óriás, minthogy ilyesmire ébredjen.
De most komolyan, kinek lenne ehhez idegrendszere? Szerintem még egy csavargyári futószalag mellett dolgozó betanított munkás sem bírná ezt a monotonitást. :(

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#11127) duvi


duvi
nagyúr

(#11128) gigafun válasza orientcx (#11126) üzenetére


gigafun
senior tag

TS-en mondták a kollégák, hogy a vénasszony területén akár 5000 kredit körül is lehet keresni Imperial Szlévzzel. Csak csatlakozni kell hozzá. :)

(#11129) gigafun válasza duvi (#11127) üzenetére


gigafun
senior tag

Köszönjük a linkeket. Így már egész sok minden megvilágosodott bennem.

(#11130) e00dgy


e00dgy
aktív tag

Zachary Hudson oldalán valaki harcolna ??? NANOMAM rendszerben pár gyerek pontosan 1 Python 1 FDL 1 Clipper openben keménykedik.

Van egy fullra fittelt Condám, de egyedül 3 hajó ellen nem akarok bohóckodni!

CMDR dUí

Csak a zseni és az idióta töri át az emberek által teremtett korlátokat. Soha nem használtam reklám blokkolót... :) ;)

(#11131) VitoSagi


VitoSagi
tag

Ez a PowerPlay túl bonyolult egyelőre nekem. Nem értem hogyan lehet merit pontokat szerezni, mondjuk utalás sincs rá különösebben. Aisling esetében ezeket a holmikat amiket terjeszteni kellene nem látom át hol lehet felvenni. És ezek csak az apróságnak tűnő dolgok. Eddig kimentem egy jó RES vadászatra és jött a pénz szépen. Most mivel lehet pénzt keresni? Csak a fuvarozás vagyis kereskedés hoz profitot? Egyre inkább elkeserítő számomra.

ED:H - CMDR Vito Stark - Dangerous / Entrepreneur / Pathfinder

(#11132) mettek válasza duvi (#11127) üzenetére


mettek
addikt

Hudson oldalán állok és a preparation video alapján kimentem a területen kívüli rendszerbe és felvettem ezt a 10 Intelt ahogy a videóban is van...ha jól értem ezeket most a területen, tehát fennhatóságon belüli rendszerbe kell vinnem akármelyik nagyobb állomásra és ott leadnom?? vagy hogy?

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#11133) gigafun válasza e00dgy (#11130) üzenetére


gigafun
senior tag

Én, de ma már nem játszom. Bocs.

(#11132) KnockOut87
Igen. Controlled rendszerbe kell vinni.
A HQ-n meg supply-t tudsz felvenni, és elvinni a pajzsos(Fortity) rendszerekbe. De érdemes megnézni, hogy melyik rendszer szorul rá legjobban a megerősítésre.
Expansion rendszerben pedig Military Strike-ot kell keresned, olyan, mint a CZ, ott minden lelőtt ellenségért kapsz egy Meritet.

[ Szerkesztve ]

(#11134) mettek válasza gigafun (#11133) üzenetére


mettek
addikt

Szuper, kezd összeállni a kép. Köszi. Már csak az érdekelne hogy mi ez az Intel amit szállítok és miért, mi a funkciója? :))

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#11135) Phobion


Phobion
őstag

sziasztok!

lehet már felfedezni, vagy még mindig kidobál? tegnap haladtam kicsit előre, akkor olyan 10-20 ugrás után vágott ki :F

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#11136) rtitusz válasza Phobion (#11135) üzenetére


rtitusz
őstag

Volt ma egy frissítés és a patch notesban volt olyan rész ami arra enged következtetni, hogy már stabilabb, de ma nem játszottam.

(#11137) Htibimor válasza baphomet (#11120) üzenetére


Htibimor
senior tag

Kicsit vissza kell vennem a kirohanásomból(megint). Most játszottam egy 1,5 órát egy RES-ben összeszedtem kb. 3 milla fejpénzt. Annyi változott, hogy most a helyi rendszerbe szól sok a főbb frakciókba pedig szinte elhanyagolható összegek. Jó lesz ez így is nekem. :C A PP-t meg hanyagolom, amíg kedves barátaim Ti jobban ki nem ismeritek és lesz elég tapasztalat amivel tudtok segíteni. Már ha meg nem haragudtok miatta! :B

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#11138) gigafun válasza mettek (#11134) üzenetére


gigafun
senior tag

Ez az Intel a Preparation (előkészítés) fázisban tulajdonképpen felderítői információ, amit -gondolom- a helyi ügynökök gyűjtöttek össze, nekünk meg el kell juttatni egy "Controlled" systembe. Ez után jön majd a Terjeszkedés fázisa, amikor elfoglaljuk az adott rendszert. Ekkor lesz Controlled rendszer, és a környező 50 fényévben lévő rendszerek Exploited, vagyis kizsákmányolt rendszerek. Hudson esetében a terjeszkedés katonai erővel történik.

(#11139) mettek válasza gigafun (#11138) üzenetére


mettek
addikt

Na így egész érthetővé vált, köszi. Jó lesz ez ha kikalapálják az apró hibákat. Azonban ha én inkább kereskedéssel foglalkoznék egyenlőre akkor érdemesebb másik vezetőt választani? Ilyen esetben pedig át kell utazzak gondolom az ő rendszerébe és ott tevékenykedni, ugye?

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#11140) rtitusz válasza mettek (#11139) üzenetére


rtitusz
őstag

Szerintem a játék elején nem érdemes elszegődni még senki alá. Elmehetsz a területükre, és a passzív tulajdonságok rád is érvényesek lesznek akkor is ha nem fogadtál hűséget.

(#11141) warcat


warcat
veterán

Na remélem csütörtökig kikalapálják a nagyobb,kezdőket zavaró bugokat( javítási költség jó már).
Akkor kezdődik a Steam nyári vásár,ha egy alap 10-15% kedvezményt se kap,akkor valószínűleg nem lesz nagyobb akcióban sem.

EA: It's in the crate!

(#11142) VitoSagi válasza Htibimor (#11137) üzenetére


VitoSagi
tag

Nekem a RES annyira gyéren adta (pedig rápróbáltam többre is), hogy idegességemben le is cseréltem a fullos Vulture-t egy univerzális, alapabb Python-ra. :W Úgy látom most nem fogok annyit fejvadászni (nagyjából semennyit), mint eddig, úgyhogy valami többcélú járgány kellett. Sok mindenre ez sem jó még így fapadosan persze, de majd ahogy lesz pénz úgy fejlesztgetem. Azért így is nagyobb a tűzerőm, mint eddig ha esetleg mégis harcolni kellene, pajzs nagyjából egál. Mondjuk amennyi nagy hajót láttam eddig 1.3 óta arra elég lenne egy Viper is nagyjából. :( Szóval most furikázok, bányászok (!) és ha nagyon muszáj harcolok. Eddig tetszik a hajó, csak nagyon tetvedék a mozgása a Vulture után, gondolom A thrusterrel sem lesz majd sokkal jobb persze... :DDD Majd megszokom. Viszont irgalmatlan a raktér (eddig mindent a kesztyűtartóba pakoltam a Keselyűben) és olyan holmikat is elbír a PP, amiket eddig nem is használtam.

ED:H - CMDR Vito Stark - Dangerous / Entrepreneur / Pathfinder

(#11143) Htibimor válasza VitoSagi (#11142) üzenetére


Htibimor
senior tag

Szerintem jól döntöttél. Tényleg igazi multi purpose hajó és szerintem az 1.3 óta fürgébb is. Igaz kell hozzá az A6-os thruster. Tűzerőben pedig iszonyatosan erős.

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#11144) Phobion válasza rtitusz (#11136) üzenetére


Phobion
őstag

ma letesztelem, köszi :R

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#11145) gigafun válasza rtitusz (#11140) üzenetére


gigafun
senior tag

Én azért csatlakoztam már az elején Hudsonhoz, mert
1. Fed szimpatizáns vagyok, de ezt tudjátok,
2. Mivel átvette a hatalmat Winterstől, hosszú távon erősebb lehet,
3. Rating 2-t elérve jövő héten már +40%-ot kapok a bounty-k után.

(#11146) baphomet válasza gigafun (#11145) üzenetére


baphomet
senior tag

3. Rating 2-t elérve jövő héten már +40%-ot kapok a bounty-k után.

Olyan kis cukik a Fedek, mikor álmodoznak. Ahhoz a 40%-hoz az is kell, hogy második maradjon. Azért Arissának is lesz ehhez egy-két szava. :)

(#11147) gigafun válasza baphomet (#11146) üzenetére


gigafun
senior tag

Optimizmus nélkül lehúzhatnánk a redőnyt. :)
Addig is ott teszünk keresztbe annak a "fattyúk"-nak, ahol csak lehet. Ráadásul neki meg kell küzdeni a trónért a törvénytelen apja kék hajú unokájával, meg a két szenátorral. :D

(#11148) Htibimor


Htibimor
senior tag

Ismét meg kell követnem az 1.3-at! Olyan jó kis RES-ek vannak, hogy csuda. A libuskák csapatokba verődve várják a vadászokat és ebből volt pár:
Elég nagy csapatokban és egyet már leszedtem közülük, meg egy pythont :K
Így hoz most egy RES, sajnos anaconda egy sem jött:

[ Szerkesztve ]

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#11149) gigafun válasza Htibimor (#11148) üzenetére


gigafun
senior tag

Az szép. És akkor ezek szerint nem áll meg 1 millánál a bounty számolása.

(#11150) ooooobi


ooooobi
senior tag

Aki felfedezni van vigyázzon, ha egymás után többször is kilogol a játék ugráskor inkább hagyni kell a francba mert ez lehet belöle:

Hivatalos fórumon is elég sokan panaszkodnak.
Nem vagyok otthon igy most ticketet se tudok küldeni nekik. Nálam tegnap este jött ez fel, ma reggel megnéztem, a helyzet változatlan. Szal gondolom csak ugy fogok tudni belébni a ök javítják manuálisan. Remélem nem bukok felfedezett helyeket ezzel.

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.