Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:11:11

LOGOUT.hu

Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11351) cunnir válasza gigafun (#11344) üzenetére


cunnir
tag

Be is vásároltam egy kondát :D tudom én vagyok az egyik Clipperes de már túl sok volt a gyorshajtási bírság ezért most lecseréltem :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Elite Dangerous:Cmdr.Merohun

(#11352) pcnet válasza gigafun (#11344) üzenetére


pcnet
addikt

Megelőztél. :) Én is épp Fusangon vagyok Vulturet venni és valóban él a 10% kedvezmény. :)

Ha megkérnélek megnéznéd, hogy van e A7 trusters, A6 PD és A6 FSD? T9-et szeretném felszerelni, de Sidewinderrel jöttem és csak A2 cuccokat látok. Ne kelljen már vissza zötykölődnöm és esetleg potyára vissza jönni az öreglánnyal. :( :R

[ Szerkesztve ]

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#11353) orientcx válasza cunnir (#11351) üzenetére


orientcx
őstag

hát persze, hogy mindig "gyors hajtasz", a Fedek elől padlógázzal szoktatok iszkolni :DD
-
amúgy a kondával nem kell a trafipaxoktól tartanod... :N

[ Szerkesztve ]

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#11354) cunnir válasza orientcx (#11353) üzenetére


cunnir
tag

Hát igen baromi nagy ez a hajó és milyen kicsi a kijárat :DDD de most már használom a docking computer-t :DD

Elite Dangerous:Cmdr.Merohun

(#11355) gigafun válasza pcnet (#11352) üzenetére


gigafun
senior tag

Most pont nem vagyok ott, de ha ott nincs, akkor van Xihe-n
Az 18 ly

(#11356) pcnet válasza gigafun (#11355) üzenetére


pcnet
addikt

Köszi, akkor jövök vissza öreglánnyal! :R

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#11357) rtitusz válasza cunnir (#11354) üzenetére


rtitusz
őstag

Kár hogy kifelé mit sem ér. ;D

(#11358) cunnir válasza rtitusz (#11357) üzenetére


cunnir
tag

Hát igen sajnos :U de egy két ütközés még belefér

Elite Dangerous:Cmdr.Merohun

(#11359) orientcx válasza cunnir (#11354) üzenetére


orientcx
őstag

nekem egy ideig kifelé sem volt egyszerű

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#11360) duvi


duvi
nagyúr

Hölgyek és urak! Kérek mindenkit (akinek nem inge...), hogy használjátok az off topic kapcsolót. Ezáltal lényegesen könnyebb az érdemi tartalmak áttekintése. Köszönöm! :R

(#11361) pcnet


pcnet
addikt

30 perc múlva szerver leállás. Aki most kezdene játszani, már ne tegye. :(

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#11362) rtitusz válasza pcnet (#11361) üzenetére


rtitusz
őstag

Ohhh, pedig pont leültem volna végre egy kicsit játszani. :( Sebaj, foltozgassák csak, lassan eléri használhatóságban a frissítés előtti szintet a játék. :D

[ Szerkesztve ]

(#11363) Ch0b


Ch0b
tag

Akkor ezt ki is használom, hogy felhívjam a figyelmüket 1-2 hibára. Mondjuk van a miről tudnak, de nincs benne a known issues-ben, ezt is megírom már nekik, hogy, ha lehet frissítsék.

(#11364) duvi


duvi
nagyúr

Powerplay Update 1.3.03 Incoming

"Hi everyone,

Powerplay update 1.3.03 is incoming at 2.30 pm (BST). The client update contains a single fix to address mission related adjudication server error.
It also contains the following server changes:
[COMING SHORTLY - VERY SOON!]

Thanks
Michael"

(#11365) Htibimor válasza duvi (#11364) üzenetére


Htibimor
senior tag

Nekem továbbra is második "start" gomb megnyomására tudok visszalépni oda ahol elmentett. Elsőre csak pörög-pörög a python. Valamint még mindig "save and exit" után fekete képernyőre dob és csak a ctrl+del utáni feladatkezelővel tudom bezárni a játékot. Másnak hasonló? (remélem már nem lesz aktuális a frissítés után)

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#11366) Urby66


Urby66
aktív tag

Na ma este végre belevetem magam a játékba. A cél elég rangot és kreditet harácsolni egy birodalmi clipper-hez.
Ha tényleg annyira gáz akkor beállok a a Fed-hez aszreroida vadásznak. :-)
Azt hiszem ezt volna kitől tanulni.... :-P

(#11367) Phobion válasza rtitusz (#11346) üzenetére


Phobion
őstag

köszönöm szépen a részletes választ! :R

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#11368) rtitusz válasza duvi (#11364) üzenetére


rtitusz
őstag

It also contains the following server changes:

- Updated the CC balances displayed for each power (Note that this includes the overhead for number of systems that are controlled or exploited by that power - this is being added in a client update next week)
- Significant performance improvement to the exploration servers

For those Commanders with a lot of unsold exploration scans from before the release of 1.3, we've started to upgrade the older data to make them as quick to sell as more recent scans. This is a background process, so whilst we have added more server capacity, it will likely take most of the weekend to complete.

:C :C :C

(#11369) orientcx válasza Urby66 (#11366) üzenetére


orientcx
őstag

igen, jól érzed,a Clipper annyira gáz. :K
aszti vadászatra meg szívesen tanítalak(hozz sok Creditet, ez egy drága sport) :D

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#11370) cunnir válasza Urby66 (#11366) üzenetére


cunnir
tag

Annyira nem gáz a Clipper :DDD csak orientcx Fed kolléga "Clipperofobiában" szenved :D :DDD

[ Szerkesztve ]

Elite Dangerous:Cmdr.Merohun

(#11371) Htibimor válasza Htibimor (#11365) üzenetére


Htibimor
senior tag

Azon gondolkodtam, hogy lehet, hogy az én gépemen van a gond. Az indító console-t hogyan tudom újra letölteni/újra telepíteni?

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#11372) Urby66 válasza cunnir (#11370) üzenetére


Urby66
aktív tag

Majd kiderül kinek van igaza, az én tempómban kb 1 hónap mire összejön az a pénz...

(#11373) Urby66 válasza Htibimor (#11371) üzenetére


Urby66
aktív tag

A játék hivatalos oldalán bejelentkezve tudod az indítót újra letölteni. De ez csak akkor működik ha nem Steam verziód van. Az elvileg frissen tartja magának.

(#11374) cunnir


cunnir
tag

Még a "Főnök" is Birodalmi :DDD

Elite Dangerous:Cmdr.Merohun

(#11375) Íjász001


Íjász001
tag

Szevasztok!!!!

Van valakinek Fer-de-Lance???
Ha igen, milyen????

Kösz

Íjász

(#11376) Urby66 válasza cunnir (#11374) üzenetére


Urby66
aktív tag

Még a végén az is kiderül, hogy clipper-el repked!
:-)
:-)
:-)

[ Szerkesztve ]

(#11377) duvi válasza Íjász001 (#11375) üzenetére


duvi
nagyúr

Többen is kipróbáltuk, de a legtöbbünknek nem jött be :( Ebben az árkategóriában jobb a Python.

(#11378) Íjász001 válasza duvi (#11377) üzenetére


Íjász001
tag

Kösz!!!!

Íjász

(#11379) duvi


duvi
nagyúr

(#11380) goya999 válasza Íjász001 (#11375) üzenetére


goya999
tag

Én a Python-t cseréltem le rá

(#11381) pcnet


pcnet
addikt

No, srácok, dilemma! Elmentem Fusangba, hogy vegyek olcsón jobb thrustert, PD-t és FSD-t a T9-emre. Első sokk, a thruster láttán ért. 57 milla. És még nehezebb is lesz a hajó, csökken az ugrótáv. Vettem A6 FSD-t, de csak nem tudom kihozni a 13.61 Ly ugrótávot rakománnyal. 13.57 Ly-ig sikerült össze legóznom. Beáldoztam PD-t, így most 13.62 Ly rakománnyal a jump range. Viszont nincs boost és kemény 114-el töfögök. Inkább vissza építem 2 ugrásra a vasat, mert ez a töfögés... Több időt elvesz, mint a +1 ugrás. 500 T cargoból nem nagyon akarok engedni. Boostal 13.57 Ly lenne az ugrótáv. 4 nyamvadt tizeddel kevesebb mint kellene. :W

Szerintetek:

1. Vissza építem T9-et két ugrásra, veszek és kimaxolok egy Vulturet,
2. Gyűjtök még kb 20 millát és veszek egy alap Anacondát.

Látom alap Anaconda se ugraná a számomra szükséges távot és cargoja is 20 T-val kevesebb. Így én személy szerint az 1es verzióra szavaznék, de nincs semmi tapasztalatom Anacondával, így várom a tapasztalt pilóták véleményét.

Előre is köszönöm! :R

U.i.: Hétvégén össze tudnám kaparni a hiányzó 20 millát és ha Fusangban él még az akció, akkor vasárnap akár már újdonsült Anaconda tulaj lehetnék. :)

[ Szerkesztve ]

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#11382) rtitusz válasza pcnet (#11381) üzenetére


rtitusz
őstag

Kondára a 6A FSD 16 milla, ami nem egy egetverő összeg, ha már volt pénzed megvenni a hajót. Azzal meg akkora az ugrótáv, hogy még felfedezni is elmehetsz teljes rakománnyal.

(#11383) orientcx válasza pcnet (#11381) üzenetére


orientcx
őstag

A konda végülis nem rossz. Bűn lassú, de 448t cargo, és A4-es pajzzsal, meg egy rakás SB-el atombiztos. Hogy hogy viszonyul egy T9-hez, azt nem tudom, mert T-vel kezdődő dereglyéket soha nem voltam hajlandó még csak megközelíteni sem(legfeljebb ha wanted volt :) )
Szerintem 100x inkább egy konda, mint egy T akárhányas förmedvény(és ha egyszer sok pénzed lesz, és nem ülsz fel a repülőre, akár harci gépet is faraghatsz belőle), arról nem beszélve, hogy egy magára valamit is adó elite játékosnak az Anaconda kötelező darab
-
cunnir - "Még a "Főnök" is Birodalmi"
-
Mitől lenne ő a főnök? Ő (többek közt) az én alkalmazottam(épp a minap utaltam át neki a minimálbérét a Pythonom új ruhatára címén) :K

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#11384) goya999


goya999
tag

Az új hajók miatt nézegettem a Shipyard-ot.A Python és a Ferdelánc manőverezhetőségét ugyanannyinak mutatja.Ez most már tényleg így van vagy a Python még mindig lomhább?

(#11385) duvi válasza goya999 (#11384) üzenetére


duvi
nagyúr

Mostanában nem játszottam, de azt kizártnak tartom, hogy a Python ugyan olyan jól manőverezhető lenne mint egy FDL. Ezzel véglegesen megölnék a Ferdeláncot-ot. Nem az alapértékeket nézted?

[ Szerkesztve ]

(#11386) rtitusz válasza goya999 (#11384) üzenetére


rtitusz
őstag

Kb. két hónapja cseréltem a FDL-t Pythonra, és akkor lomhább volt a Python, de nem sokkal. Inkább a tehetetlensége sokkal több, de ez a tömegből adódik. Mindkét hajót rögtön A-s Thrusterrel vittem ki, így az se mondható, hogy biztos amiatt.Manőverezhetőségben a FDL kb. olyan mint egy Viper, annál kicsit lomhább talán. (Nekem a kevés áramból, a kb. használhatatlan Huge HP-ból és a rossz HP elhelyezésekből lett elegem, és azért adtam el. Manőverezhetősége és HANGJA pozitívum, de ezek magukban nem voltak elegek, hogy megtartsam.)

(#11387) goya999 válasza duvi (#11385) üzenetére


goya999
tag

A Shipyard-os értékeket.Mármint a játékban lévő shipyard.

(#11388) goya999


goya999
tag

Választott már valaki vezért?Vannak vele új küldetések is?

(#11389) pcnet


pcnet
addikt

Köszönöm mindenkinek az infót, rágyúrok kondára. :R

Most jött nálam is elő a fekete képernyős silent runingos dolog. Gyorsan bezártam feladatkezelőben, vissza léptem, a hajónak szerencsére kutya baja.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#11390) rtitusz válasza pcnet (#11389) üzenetére


rtitusz
őstag

Ha nem használod a silent runnigot amúgy sem, akkor érdemes kiszedni a billentyűparancsát, olyankor nem fog fagyáskor bekapcsolni.

(#11391) orientcx


orientcx
őstag

Hát ez jópofa volt. Épp töltődött az FSD, de közvetlen az ugrás előtt megID-zett egy kis gyökér. Befejezni már nem tudta, mert én már ugrottam is. Igen ám, de úgy látszik ez a makimajom valahogy rám ragadt, mert mikor megérkeztem, egy tizedmásodperccel később már ki is voltam szedve, centikre a naptól. Picit felforrt a hűtővíz. ömlött a füst, szikrázott minden, szó szerint nyílt lánggal égett a műszerfal, augusztus 20-adikán lehet ilyet látni a rakpartról. Hátra arc, és padlógáz(ami nem túl sok egy kondánál) valahogy stabilizálódott a helyzet(az a kis rühes Cobra is odaért, teljes 400 Creditet kaptam érte) Ugrás vissza SC-be az escape vector felé, megint totális tüzijáték, mire kiértem, hát szépen le lett amortizálva a jármű. Viszont 10k alatt volt a javítás
Mindenesetre totál besz*rás volt a helyzet, azt hittem, ott hagyom a fogacskám

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#11392) gigafun válasza orientcx (#11383) üzenetére


gigafun
senior tag

Én egyszer vettem egy T9-et, de olyan sz@r volt, hogy mérgemben összetörtem több, mint százszor. ;] ;]

(#11393) rtitusz válasza gigafun (#11392) üzenetére


rtitusz
őstag

Én azt hittem, hogy kondával hajtottad végre a biztosítási csalást. :D

(#11394) szucsok90


szucsok90
csendes tag

Hehe, nem rég leszálláshoz készülődtem, mikor látom valaki már áll a kijelölt dokkolón, nézem biztos valami bug, majd összeakadunk, vagy ilyesmi, de nagyon kényelmesen elfér két hajó is egy large leszállón :) :D

(#11395) duvi válasza szucsok90 (#11394) üzenetére


duvi
nagyúr

Ez bug lehetett, mert egyszerre csak egy hajó használhat egy platót. Ha rossz helyre akarsz bedokkolni, akkor egyből jön egy figyelmeztetés, majd a megsemmisítés, ha nem reagálsz elég gyorsan. Esetleg indulófélben volt a másik hajó? Ilyenkor lebeghet még a plató fölött, amíg le nem jár az állomáselhagyási ideje (5 perc).

[ Szerkesztve ]

(#11396) orientcx válasza szucsok90 (#11394) üzenetére


orientcx
őstag

Érdekes kép. Azért a ficakban elférne még két Sidewinder, meg egy Eagle
Sok jó hajó kis helyen is elfér(csak mondjuk akkor hogy kerül ide a Clipper?) :)

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#11397) gigafun válasza rtitusz (#11393) üzenetére


gigafun
senior tag

T9 volt, mert kondát nem lehetett kapni. :)

(#11398) goya999 válasza gigafun (#11392) üzenetére


goya999
tag

Én szeretem a T9-emet.Lomha az igaz,de mindenki eltakarodik az útjából amikor ki vagy be dokkolok. :)

(#11399) Htibimor


Htibimor
senior tag

Most a Power Play miatt nem lesznek olyan jó kis fejvadászos CG-k, mint eddig?!

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#11400) szucsok90 válasza duvi (#11395) üzenetére


szucsok90
csendes tag

Igen, több mint valószínű hogy az volt. Nem volt még indulófélben, stabilan állt a talpán a leszállón. Persze nem is nagyon kapott volna oda leszállási engedélyt. Mindenesetre egy képnek jó lett :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.