Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:11:11

LOGOUT.hu

Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11751) warcat válasza baphomet (#11749) üzenetére


warcat
veterán

Na az szép ennyire nem követtem,de hogyan?Már feltérképezett útvonalon?
Csak mert véletlenszerűen ugrálgatva,sietősen nehéz elképzelni,hogy nem kenődik fel valahol a falra :)

EA: It's in the crate!

(#11752) duvi válasza pcnet (#11750) üzenetére


duvi
nagyúr

Ha elkapnak, akkor repu büntetést is kaphatsz. Lerontani sokkal könnyebb, mint javítani! Én mindig silent runninggal vittem az illegális árukat. Persze ehhez kell Heat Sink Launcher is, hogy nem süljön meg a hajó.

(#11753) Phobion


Phobion
őstag

SagA* alatt vagyok ~1500 fényévvel, de idáig egy azaz egy darab neutron csillagot se találtam, tehát nem az ~1500 fényévre értem, hanem a már megtett huszonakárhányezer fényév alatt :W

Más, hogy lehet, hogy amit Duvi linkelt videókat, azoknál az első videóban egy nagy fekete lyukat látunk, míg a másodiknál már szinte csak a gravitációs lencsehatást, én is utóbbival találkoztam :F

[ Szerkesztve ]

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#11754) baphomet válasza Phobion (#11753) üzenetére


baphomet
senior tag

Pedig a galaxismag 10000 fényéves körzetén belül hemzsegnek, de én a lakott űrtől párezer fényévnyire is találtam egy-kettőt. Keresni kellett persze, véletlenül esélyem se lett volna belebotlani. Megszűrted a csillagtérképet, hogy csak a non-class csillagokat mutassa?
De, ha egy tipp kell: DRYAA FLYUAE LM-W E1-2252 rendszerre keress rá, annak a környékén állítólag számtalan neutroncsillag és fekete lyuk van.

(#11755) rtitusz válasza Phobion (#11753) üzenetére


rtitusz
őstag

Listáztasd ki csak a NON SEQUENCE csillagokat a galaxistérképen, és úgy bogarászd, meg fogod találni őket. Én már kb. 400 neutroncsillagot szkenneltem eddig, és még hátra van 13 ezer fényév a magig.

Szerk: és ne közvetlen a galaxismag alatt keresd, hanem a SagA-tól valamelyik irányba is térj ki 1-2 ezer fényévet, és ott sűllyedj le ezret.

[ Szerkesztve ]

(#11756) pcnet


pcnet
addikt

Nos, nem volt egy nagy üzlet ez a seeking goodhoz fuvarozás. 576 cr / tonna profit. És ugye egyik utamat rakomány nélkül tettem meg. Környéken drága a tobacoo, kedvezőbb árért 50 Ly-t kellene utazni. Akkor lenne kb 900 cr / tonna a profit. Tapasztalat szerzésnek jó volt! :)

Köszönöm mindenkinek a segítséget! :R

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#11757) orientcx


orientcx
őstag

Szép történet. Ismerősöm 13 éves fiának párszor megengedtem, hogy tegyen egy-két kört a hajómmal(a haverja account-jával is játszott már, van némi rutinja, és kifejezetten ügyes). Péntek este viszont magára hagytuk, azzal a kikötéssel, hogy csak a "solo" játékmódot használhatja. Mikor visszaértünk, már az gyanús volt, hogy nem a gép előtt ült. Letörten vallotta be, hogy openben ugrabugrált ide meg oda. Aztán valahol kiszedte egy player Clipper. Neki több sem kellett, rá is cuppant. Igen ám, de egy pillanat alatt megjelent még egy-két FDL is. A Clippert állítólag le is amortizálta valamennyire(hogy mennyire, az persze kérdés, mert még azt sem tudta megmondani, hogy hány FDL volt a wingben), de összességében természetesen esélye sem volt. Nemhogy rakomány nem volt a hajón, de még csak raktér sem, clean vagyok(a kis srác sem rosszalkodott, külön megnéztem), nem csatlakoztam semelyik had(hölgy)úrhoz sem, tehát tök értelmetlen dolog volt kilőni. Ezt élvezik, hogy ki tudja hányan hordákba verődve játékosokat mészárolnak? Más ismerősömtől is hallottam ilyen történeteket, az egyiket Vulture-al szedte ki 3 FDL, a másik sem openezik már, mert még akkor is szemétkednek vele, ha tök üres a T6-osa, de gondolom bárki tud ilyen eseteket tucatszám sorolni. A pénzt(12 Misi) kb letojdogálom(maxon a Python is, meg a konda is), és bőven 100 fölött maradt a keret így is, de az ilyen kis görényekre nem vagyok kíváncsi, és nem akarom azt fürkészni, hogy hol tűnik fel egy ilyen csupor banda(mert nincsenek illúzióim, semmi PvP rutinnnal ha engem szed ki 3-4 ilyen kis hernyó, az én fülembe is 3x énekli bele a néni az eject kezdetű kuplét). Én a magam örömére játszom, és nem akarom a világomba beengedni az ilyen trollokat, egyszerűen csak szórakozni akarok, úgyhogy vessetek meg, de csak megerősödött az elhatározásom, én továbbra is kizárólag szólózom.

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#11758) Rakamaz válasza Phobion (#11753) üzenetére


Rakamaz
tag

Ahogy Baphomet kolléga írta, halomban vannak a neutron csillagok és a fekete lyukak.
Kapcsold be ezt:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#11759) Htibimor válasza gigafun (#11729) üzenetére


Htibimor
senior tag

Nem akarlak piszkálni, de hogy is van ez az 1 millás fejpénz!? PP-ben NPC vagy player?

[ Szerkesztve ]

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#11760) Ellia válasza duvi (#11748) üzenetére


Ellia
addikt

Majdnem jól csináltam, na majd beletanulok :P

(#11761) Phobion


Phobion
őstag

Köszönöm a válaszokat, akkor így keresem őket. :R

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#11762) Phobion válasza Rakamaz (#11758) üzenetére


Phobion
őstag

Valami gáz lehet a térképemmel, mert ha bekapcsolom azt az opciót, akkor konkrétan nem mutat semmit

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#11763) Rakamaz válasza Phobion (#11762) üzenetére


Rakamaz
tag

Néha 1-2 percet várni kell :F
(Vagy ott tényleg nincsen neutron csillag :P)

[ Szerkesztve ]

(#11764) gigafun válasza Htibimor (#11759) üzenetére


gigafun
senior tag

Nem veszem piszkálásnak, mert nem értem a kérdést. :)
Hogyhogy NPC, vagy player? Miket lőttem le? Főleg NPC. És néhány player. De mind ellenség, vagy wanted volt. Clean, vagy "No faction" játékosra sosem lövök. Ezért nem PvP-ztem korábban. Mert egy clean játékosra miért lőjek rá? Ha PP-zik és ellenség, az más.

(#11765) mettek


mettek
addikt

Hogyan lehet nagyfelbontású screenshotokat készíteni a játékban vagy ki hogy oldja meg? Mert a steam csak valami lebutított képet készít... Illetve szívesen vennék néhány játékosnevet is hogy felvehessek néhányatokat :)

[ Szerkesztve ]

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#11766) gigafun válasza mettek (#11765) üzenetére


gigafun
senior tag

Ha jól emlékszem, Alt+F10 a játékon belül, de csak Soloban működik.

Cmdr Gigafun

(#11767) Rakamaz válasza Phobion (#11762) üzenetére


Rakamaz
tag

HOPSZ! Azért nem mutatja neked mert a "Show by Size" filter is be van kapcsolva nálad. :)
(Érdekesen működik ez a filter, valószínűleg bugos. Érdemesebb kikapcsolni.)

[ Szerkesztve ]

(#11768) Htibimor válasza gigafun (#11764) üzenetére


Htibimor
senior tag

Akkor pontosítok. Azt említetted, hogy 1 millió fejpénz volt az ipsén, aki leamortizált, de végül is lenyomtad. Na ezért kérdeztem, hogy Power Play-ben játszó player volt-e (e miatt volt-e magas a fejpénz rajta) az illető vagy egy sima NPC? Csak azért, mert én még 280e nagyobb fejpénzzel nem találkoztam NPC-nél.

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#11769) mettek válasza gigafun (#11766) üzenetére


mettek
addikt

Köszi. Egyenlőre soloban játszom :)

Másik dolog: milyen jobb fajta hotast ajánlanátok max 60ezerig? Jelenleg Logitech Extreme pro 3D-t és billt használok. Az is jó lenne ha lehetne csak gázkart kapni mert nem rossz ez a joy. De egybe megoldás is érdekel ha annyival jobb a joy is benne. Köszi.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#11770) gigafun válasza Htibimor (#11768) üzenetére


gigafun
senior tag

Jaaa, az nem én voltam, hanem e00dgy(cmdr dui).
De ami az én fejemen van, közel 3 milla bounty, az mind a PP miatt van.

Egy PP ellenfél kilövése 15 meritet hoz, és 5000 bounty a fejemre, plusz 400, mert rálőttem, és asszem 300 az interdiktálás miatt. Függetlenül attól, hogy player, vagy NPC.

(#11771) gigafun válasza mettek (#11769) üzenetére


gigafun
senior tag

Saitek X52-t használok kb 3 hete és vagyon élvezem, az apróbb szoftveres bugokkal együtt is. Azért ezt vettem, mert alig használtan, jó áron kaptam meg egy játékostárstól.
Az új ára kb 42 ezer, és több, mint 10 éves konstrukció, ezért, ha újat vennék, akkor inkább az x55-öt választanám, ami kb 55 ezer, és tavalyi fejlesztés. Ha 60 ezred van rá, akkor szerintem válaszd az x55-öt.

(#11772) tikshow válasza gigafun (#11771) üzenetére


tikshow
addikt

Ne vegyen X55-ot, szeriahibas sz@r mind. Inkabb X52 Pro es kiszedi a gazkarbol a gatlot.

(#11773) gigafun válasza tikshow (#11772) üzenetére


gigafun
senior tag

Komolyan? Ezt nem hallottam.
Mi a hibája?

(#11774) [w] válasza duvi (#11715) üzenetére


[w]
őstag

azért kérdeztem, mert célszerűnek gondoltam elkülönítetten közölni a csak PH!-s játékost a többitől. értelemszerűen nem mindenki regisztrál egy másik fórumra csak azért, hogy valahol nyilvántartsák, nekem sem feltett szándékom, viszont itt már tag vagyok, elég ha egy listán szerepelek. :K

cmdr PETER W. VOLKOV

(#11775) baphomet válasza tikshow (#11772) üzenetére


baphomet
senior tag

Én is immár fél éve egy X52 Pro-t használok a legnagyobb megelégedettséggel. Semmi hibája. (eddig. kopp-kopp)

(#11770) gigafun

"Egy PP ellenfél kilövése 15 meritet hoz, és 5000 bounty a fejemre, plusz 400, mert rálőttem, és asszem 300 az interdiktálás miatt."

Ha csinálsz valamit, csináld jól. Delaine területén kell vadászni (nyugi, kószálnak arra birodalmi ügynökök is :) ).
Ez a ravasz kalózbáró elhitette mindenkivel, hogy a területein feleződik a kirótt vérdíjak és büntetések összege, ehhez képest én 12590Cr bounty-t kaptam a nyakamba minden egyes kilőtt hajó után.

5000/2=12590 :Y Vagy másképp működnek a matematika szabályai a Delaine űrben, vagy egyszerűen csak egy újabb bizonyítékát látjuk a brit számtanoktatás csődjének. :))

[ Szerkesztve ]

(#11776) Phobion válasza Rakamaz (#11767) üzenetére


Phobion
őstag

igen, így már sikerült, köszi, de egyszerűen akár merre nézem a térképet, szinte semmit se találok, baphomet kolléga által leírt rendszernél már tényleg mutatja, de amúgy semmi, gondolom azért, mert kevés az olyan rendszer ahol a neturon csillag a központi csillag :F

szerk.: hopp, most sikerült találnom egy "folyamot" ahol sok B típusú és neturon van :DD

[ Szerkesztve ]

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#11777) mettek válasza tikshow (#11772) üzenetére


mettek
addikt

mennyire minőségi anyaghasználatra, komfortra ez az x52-es? Mert ez már nem annyira olcsó dolog :)
Vagy ha esetleg van valakinek összehasonlítási alapja, mondjuk az én extreme 3d pro joyommal az mégjobb lenne... Hogy az a saitek mennyivel, miben jobb..

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#11778) Ch0b válasza baphomet (#11775) üzenetére


Ch0b
tag

Archon-nak dolgozol? Mekkora a ratinged?

(#11779) duvi válasza [w] (#11774) üzenetére


duvi
nagyúr

Rendben :K . Ha minden jól megy, akkor jövőhéten kiteszem megolvasásra az új Téma összefoglalót. Akkor megpróbálok engedélyt kérni, a PH-tól a folyamatos összefoglaló frissítésre, hogy saját taglistát készíthessünk.

(#11780) gigafun válasza mettek (#11777) üzenetére


gigafun
senior tag

Szerintem egy középkategóriának mondanám az X52-t, a pro kicsit jobb minőségű, több fém alkatrésszel.
De lassan megint eljutok oda, hogy ha hosszú távra akarok venni valamit, akkor mélyen a zsebembe kell nyúlni. Így vettem a Logitech G27-es kormányt, és ha ez az X52 egyszer megadja magát, akkor Thrustmaster Warthog lesz helyette. Az sem sokkal drágább, mint a G27. Csak mondjuk 200 ezret költeni két ilyen játékvezérlőre egy kicsit sok(k). :)
Plusz egy Rift hozzá, és már a fél milliót súrolja a játék-konfig. Az autóm nem ér annyit. :)

(#11781) rtitusz válasza gigafun (#11780) üzenetére


rtitusz
őstag

A Warthoghoz pedál is kell, mert nem lehet tekerni a joy-t oldalkormány gyanánt.

(#11782) Urby66 válasza gigafun (#11651) üzenetére


Urby66
aktív tag

Ma felvettem pár kollégát innen a fórumról a Friend listára. Hátha összefutunk majd a galaxisban... ;)

(#11783) gigafun válasza rtitusz (#11781) üzenetére


gigafun
senior tag

Van pedálom, és imádom. Összehasonlíthatatlan szimulátoros élmény a joy tekergetéséhez képest. :)

(#11784) e00dgy válasza Urby66 (#11782) üzenetére


e00dgy
aktív tag

No és milyen néven szerepelsz az Elite űrben?

Csak a zseni és az idióta töri át az emberek által teremtett korlátokat. Soha nem használtam reklám blokkolót... :) ;)

(#11785) e00dgy válasza orientcx (#11757) üzenetére


e00dgy
aktív tag

Igen sajnos az a felállás, hogy az úgynevezett "trollok" nem egyedül magányosan vándorolnak.

Én pl nemrég megelégeltem ezt és nekiálltam playerekre vadászni. Többnyire csak ellen oldali playerre csapok le és mondhatni nem 3 az 1 elleni felállással.

Úgy gondolom elítélni őket nem szabad, mivel a játék része az amit csinálnak. De attól még jól esne a mocso Bangfish pofánlőni mert még csak 1 v 4 -ben támadt rám, eredménytelenül... :) Előtte egyszer lőtték szét egy teszt Vulture -omat 3 am FDL -el .... Na hát ez hatalmas kihívás.... Majd felszívva magam az Anacondával jól megcsaptam őket, 3 FDL -el és 1 Vulture -al voltak. Tartaj magát nagy tisztességes játékosnak, a videóiban a Combat loggereket kihangsúlyozza, közben meg egy nyuszi P*CS!

Az mondom, 1 vs 1 teljesen rendben. 2 VS 1 még belefér de persze a résztvevő hajók nagyon számítanak.
Tegnap vadászgattam ellenséges területen mindenre. Aki Power-hez nem csatlakozott azokat nem bántottam, de 2 VS 1 ben is ott maradtam és tettem a dolgom, viszont azért 3 majd 4 ellen menni kellett.

Érdekes módon nem is szólogattak be semmit. Nyilván én sem tettem semmi megjegyzést. Az ellen oldaliakra lecsapok, mert kihozták belőlem az ördögöt.... Aki felismer írjon bátran.... természetesen nem bántom... :B

Csak a zseni és az idióta töri át az emberek által teremtett korlátokat. Soha nem használtam reklám blokkolót... :) ;)

(#11786) Urby66 válasza e00dgy (#11784) üzenetére


Urby66
aktív tag

CMDR URBY66 :DDD

(#11787) e00dgy válasza Urby66 (#11786) üzenetére


e00dgy
aktív tag

:R

Csak a zseni és az idióta töri át az emberek által teremtett korlátokat. Soha nem használtam reklám blokkolót... :) ;)

(#11788) Phobion


Phobion
őstag

Na most nem tudom, lehet én csinálok valamit rosszul, de ha olyan rendszerbe érkezem, ahol a "központi csillag" egy fekete lyuk, vagy neutron csillag, akkor ugrás után egyből EMERGENCY DROP-ot kapok, és már 90%-nál tart a hull-om, holott csak kemény 2-3 ilyen rendszert scanneltem le :R pedig egyből "fékezek" :D

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#11789) rtitusz válasza Phobion (#11788) üzenetére


rtitusz
őstag

Talán vedd le a gázt 0-ra ugráskor. :) Mindkét objektum nagyon közel lesz hozzád beugráskor, ha egy picit is előre mész, már ki is dob.

(#11790) kozi71


kozi71
senior tag

Melyik gombbal lehet elolvasni a játék közben érkezett üzenetet? Mármint bal oldalon a boríték ikonnál van egy egyes. Gondolom jött valami.
Köszöntem!

Szenvedek a pythonnal, folyton kirángatnak fénysebességből. Van hogy egy menetben háromszor egymás után, mondhatni folyamatosan. Pedig solo-ban nyomom.Nagyon nehéz ezzel a géppel, ha mögöttem vannak hárman már csak a menekülés marad. Clipperrel meg előző gépekkel ez sosem volt gond. Megfordultam leszedtem őket, majd mentem tovább. De ez nem fordul... Most C-s thruster, de olyan drága a power plan, hogy kell még kis idő mire fejlődni tudok ezen a téren, pedig csak a A6-ra hajtok, nem is a A7-re.
De azért nem bántam meg, sokkal jobban megy ezzel a kereskedés. Outpostok hiánya clippernél nagy érvágás.

high tech, low life

(#11791) baphomet válasza kozi71 (#11790) üzenetére


baphomet
senior tag

A 2-es billentyűvel lehet megnyitni a kommunikációs panelt.

Pythonnal már muszáj FA off-ot használni az gyors ráforduláshoz, gyakorolni kell, de miután megy a dolog, akkor egy hármas winget elintézni is tiszta ügy lesz.

(#11778) Ch0b
Arissának vagyok 3. szintű talpnyalója. Az Archon területén csak azért vadásztam, mert Fed ügynök hemzseg ott is elég (a játék teljesen véletlenszerűen pakolja a power NPC-ket), de így legalább nem Fed vérdíjat gyűjtök a fejemre.

[ Szerkesztve ]

(#11792) Phobion válasza rtitusz (#11789) üzenetére


Phobion
őstag

igen, azért írtam, a hozzászólásom végén, hogy egyből fékezek/lassítok, tehát nem azt csinálom, hogy kiugrok és akkor még másodpercekig csak megyek, esélyem sincs fékezni, egyből kivágni és sérül a hajóm :(

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#11793) tikshow válasza gigafun (#11773) üzenetére


tikshow
addikt

Ha érdekel, hogy mik a jellemző hibái részletesen akkor nézd meg, hogy amazonon mit írnak róla a vásárlók, de kb minden. :)

De ha még jó is lenne, akkor se biztos, hogy megfelelő neked, mert az X52-vel ellentétben ezen nem állítható a csuklótámasz és a pinky gomb magassága. :)

(#11777) KnockOut87: Nekem bejött, annyi, hogy a gázkaron lévő 4 vagy 8 állású joystickot meg kell szokni, a többihez egyből hozzászoktam. Természetesen nem ez a legjobb Joystick, de ha jó áron hozzá tudsz jutni, akkor érdemes megfontolni.

[ Szerkesztve ]

(#11794) duvi válasza Phobion (#11792) üzenetére


duvi
nagyúr

Titusz arra gondolt, hogy ugrás előtt vedd vissza a gázt nullára. Amikor elindul az ugrási folyamat és megy a visszaszámlálás, akkor már nyugodtan visszaveheted a gázt nullára. Ha csak ugrás után (közvetlenül érkezéskor) veszed vissza, az már késő. Ha így csináltad, akkor nem szóltam.

(#11795) baphomet


baphomet
senior tag

A tegnapi szerver update-tel elvileg végleg rendbe rakták a javítási költségeket:

There are two changes for this update. The first addresses the server stability issues encountered last night and the second tackles the repair cost issue.

The fix should bring repair costs into line according with a module’s cost and current integrity; at zero health the maximum repair cost should be one percent of a module’s base value.

The net result should be fewer trivial repair costs and fewer costs that are crazy high. Overall, repair costs will be higher, but importantly, they will be consistently in accordance with module worth; coupled with the following change for ship integrity, on average overall repair costs should be lower.

We’re bringing ship integrity repair costs into line. Maximum integrity repair costs will be one percent of the ship’s hull cost, down from 5%; still potentially significant, but no longer so high as to tempt Commanders into trashing a ship and paying the insurance premium over fixing it back up.

(#11796) Phobion válasza duvi (#11794) üzenetére


Phobion
őstag

Óóó, ezt nem tudtam, elnézést, köszönöm. :R

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#11797) kozi71 válasza baphomet (#11791) üzenetére


kozi71
senior tag

Sajnos nálam a 2-es gombra a chat ugrik be, aztán ott már bármit nyomok az üzenetként jelenik meg.
Nem tudok a levelekre ugrani.

high tech, low life

(#11798) mettek válasza kozi71 (#11797) üzenetére


mettek
addikt

2-es gomb aztán nyomj egy esc-et így kilép a gépelésből, majd ezután a Q és E betűvel tudsz panelt váltani :)

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#11799) gigafun válasza kozi71 (#11797) üzenetére


gigafun
senior tag

Főmenü/Settings/Controls
"Mode Switches" alatt találsz egy "Auto focus on text input field" beállítást. Azt kapcsold ki.

(#11800) kozi71 válasza kozi71 (#11797) üzenetére


kozi71
senior tag

Köszöntem Mindenkinek! Meglesem. :R

high tech, low life

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.