Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

🔦Üdvözöllek!🔦

A topik elsősorban az elemlámpákról, fejlámpákról, akkukról és a velük kapcsolatos technikai és tapasztalati beszélgetésről szól.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76016) FBLLMAG válasza iatti (#76014) üzenetére


FBLLMAG
senior tag

Á nem hiszem. A találkozókon jövünk rá, hogy kb ugyanarról beszélünk. Viszont nem vagyunk egyformák. Ilyenkor alakulnak az elképzelések, megértünk másokat, mit miért használ valaki, barátságok születnek. Az első Győri találkozó előtt sem voltam népszerű (lehet rosszul fogalmaztam). Főleg a Convoy (XM-L2) volt az elfogadott. Armytek, Acebeam, Nitecore lámpáim voltak 18650 akkuval abban az időben. És már akkor akadt jópár 2AA -s lámpám. Talán G@ben említette "nem gondolta volna ...". Tékozló hozott pár Imalent lámpát. A sok 10000 lm árnyoldalát is megtapasztaltam. Élőben. Láttam autókerék átmérőjű fejjel rendelkező lámpákat, több km hatótávval. Mindegyik több kg. Voltak amik gyártásba sem kerültek. Igazi katonai lámpák is érkeztek. Sehol sem láttam még csak hasonlókat sem. Akkoriban Zozz -nál méregettünk. Közben lestük, kipróbáltuk a Manker csodákat is. 0° felett a 18650 -es akkuval rendelkező lámpák 2 óra kinti asztalon eltöltött idő után, 70% -ot sem tudtak. Mintha az Emisar D4V2 kb 14000 cd turbót tudna csak. ;] +idősebb akku, és a LD12R, LD22 V2 lámpáim már erősebbek is. ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.