Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

🔦Üdvözöllek!🔦

A topik elsősorban az elemlámpákról, fejlámpákról, akkukról és a velük kapcsolatos technikai és tapasztalati beszélgetésről szól.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16951) bul07 válasza ZozzV6 (#16941) üzenetére


bul07
nagyúr

Amúgy úgy nézem még mindig megy az akció
SMALL SUN T08 Cree XM-L T6 635 LM 20.99$

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#16952) ZozzV6 válasza bul07 (#16948) üzenetére


ZozzV6
senior tag

Kaptak a rugók réz szövetet meg egy ellenállást egyenlőre és most 2,3A

Youtube csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCfavqV2ROUElkYNDp70EoQA Insta: zozzv6 (lampamod.blog.hu) Lámpamérő táblázat: http://tinyurl.hu/qS39s/

(#16953) ólomlábú


ólomlábú
csendes tag


A piros feketével max fokozaton 2 db 45-percig bírta,a keeppowerekkel 1 óra 12 perc volt amikor a fény kialudt!
Azt hiszem váltok márkát :D :D :D

(#16954) korn válasza ZozzV6 (#16952) üzenetére


korn
aktív tag

Milyen multiméterrel és milyen kábelekkel mérsz?

(#16955) zsolt19900 válasza bul07 (#16951) üzenetére


zsolt19900
őstag

ez a lámpicsu jó lenne kerékpározáshoz? egy egy egész szett, vagy csak a lámpa? ez két "elemes" lámpa? vagy elég hozzá 1 is egyszerre?
okés látom, két elemes akkor mindegy :) nem lenne olyan költséghatékony mint az 1 elemes :)

amúgy sokkal jobban világít mint amit pár oldallal ezelőtt linkeltek nekem?

[ Szerkesztve ]

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#16956) ZozzV6 válasza korn (#16954) üzenetére


ZozzV6
senior tag

Ezzel és a két rövid vastag kábellel ami mellette van. de nem hiszem hogy a méréssel lesz baj mert a 2,8A-es convoy C8-nál 2,72A-t mértem ugyanezzel a konfigurációval.

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCfavqV2ROUElkYNDp70EoQA Insta: zozzv6 (lampamod.blog.hu) Lámpamérő táblázat: http://tinyurl.hu/qS39s/

(#16957) korn válasza ZozzV6 (#16956) üzenetére


korn
aktív tag

És hol méred? Kiszedted a kis imbusz csavarokat, és a kapcsolón mérsz?

(#16958) bul07 válasza zsolt19900 (#16955) üzenetére


bul07
nagyúr

Neked is ajánlom néz szét a környezeteben hogy nincs e valakikek felesleges használt laptop akkumulátorra, ha van kérd el tőle és szed szét ha szerencséd van lesz jó pár 18650-es cellád

Én is ezt tettem [link]

Amúgy igen két akus , és majd kétszer messzebbre világít mint egy C8-as
Itt van egymás mellet a két lámpa [link]

Amúgy lehet hogy ez húzós biciklizéshez mert elég nehéz , jó felfogató kellene hozzá ami elbír ekkora súllyal

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#16959) zsolt19900 válasza bul07 (#16958) üzenetére


zsolt19900
őstag

ahham, oksi

köszi a segítséget

marad akkor az 1 akkus verzió, laptop meg sajnos nincs szétszedhető a környezetben

majd 1-2 hét mire megtudom rendelni

amúgy átfutási idő? alapvető kínai átfutás 1-2 hét mire megjön?

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#16960) bul07 válasza zsolt19900 (#16959) üzenetére


bul07
nagyúr

Csak az akkumulátor kell azt meg szokták cserélni, azért kérdez körbe

15-20nap általában de lehet gyorsabb is meg lassabb is

Amúgy C8-at fogsz rendelni?

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#16961) hpsafl válasza zsolt19900 (#16955) üzenetére


hpsafl
tag

Biciklizéshez szerintem túl szűk a fénye, ami szórt fényt meg ad a hotspot mellett, az meg szerintem kevés.

Két akkus, de jó akku esetében egy is elég neki, mert párhuzamosan van kötve, két akkuval csak az üzemidő nő meg. Viszont ha akkut veszel, akkor azt általában párosával adják.
Ami inkább lényeg, hogy az akku pozitív pólusa lógjon ki az akku síkjából, mert anélkül nem fog érintkezni. Akku vásárlásnál amúgy a protected akkuk jók, vagy a button top verziót kell keresni. A flat top akkukat is beleteheted, de a megfelelő érintkezés miatt ilyen mágnes kell majd rájuk.

Blogom: http://gearbest.blog.hu/ Egyedi kupon: gbkupon@gearbest.com

(#16962) zsolt19900 válasza hpsafl (#16961) üzenetére


zsolt19900
őstag

köszi, majd ha aktuális lesz felelevenítem amiről szó volt eddig akku ügyben is

bul07: nem tudom még, ami épp akkor aktuálisan olcsó vagy akciós lesz és ami akkor épp a legjobb vétel

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#16963) 6.regem


6.regem
csendes tag

link

Erre kaphatok egy szakértőit? Biztos olcsóbb az ebayen, de ha jó üsse kavics 1-2 ezrest rádobnék neki. :R

[ Szerkesztve ]

(#16964) ZozzV6 válasza hpsafl (#16961) üzenetére


ZozzV6
senior tag

Én inkább azon aggódnék a lapos tetejű aksikkal hogy zárlatot okoznak mivel nagy a pozitív pólus így a driver szélén a negatívval letestelhet. Én úgy oldottam meg hogy forrasztottam egy egy ónpöttyöt rájuk. A mágnestől is félnék hogy összecsavaráskor elcsúszik vagy esetleg leejtéskor.

Youtube csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCfavqV2ROUElkYNDp70EoQA Insta: zozzv6 (lampamod.blog.hu) Lámpamérő táblázat: http://tinyurl.hu/qS39s/

(#16965) ZozzV6 válasza korn (#16957) üzenetére


ZozzV6
senior tag

Igen úgy mértem, közben végre rendesen feltöltődtek az akksik és most már 3,05A-t mértem.

Youtube csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCfavqV2ROUElkYNDp70EoQA Insta: zozzv6 (lampamod.blog.hu) Lámpamérő táblázat: http://tinyurl.hu/qS39s/

(#16966) M_o_g_y_i válasza 6.regem (#16963) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

:(

lámpa (zoom, XM-L LED, bronz "kapszula")
töltő

[ Szerkesztve ]

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#16967) zoli03 válasza 6.regem (#16963) üzenetére


zoli03
őstag

Kegyetlenül drága. Még szettben is drága lenne, de így, hogy nincs benne se akku, se töltő, nagyon nem éri meg. Amúgy a lámpa se valami jó.

(#16968) 6.regem válasza M_o_g_y_i (#16966) üzenetére


6.regem
csendes tag

Huhh. Ennyire szar? Még 6000 se ér (összehasonlítva)? Egy aldis 3x AAA elemlámpám van. Gondoltam jó lenne egy még erősebb, mert léteznek és nem drágák, de ez a netes rendelés... Ebbe nem akarok belemenni 1 db elemlámpa miatt. Olyan oldal van ahol HUF visa-val lehet fizetni? Nem akarok paypal reget 1 db tétel miatt. Az a lámpa is tetszik amit ajánlottál, Árban ott van. :R

(#16969) M_o_g_y_i válasza 6.regem (#16968) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Nem kell reg, ha nem akarsz. :N
Alkalmi PayPal-bankkártyás fizetés is van. :U

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#16970) hpsafl válasza ZozzV6 (#16964) üzenetére


hpsafl
tag

Igen a mágnes elcsúszhat, de valahol olvastam, hogy a forrasztás hője meg karosíthatja az akkut, ezért a laptopban sem forrasztják az akkukat.

Blogom: http://gearbest.blog.hu/ Egyedi kupon: gbkupon@gearbest.com

(#16971) 6.regem válasza M_o_g_y_i (#16969) üzenetére


6.regem
csendes tag

Alkalmi PayPal-bankkártyás fizetés is van. :U

Egyszerűen nincs aki ezt nekem szájbarágja. Vállalom a röhögést. Kínlódva mondom nem tudom mi a szent szar a paypal bankártyás fizetés. :B :((( Googli meg nem éppen a barátom ha pénzemről van szó. Gyerekek, én egy embert nem ismerek aki az ebayról hallott, nem h rendel onnan rendszeresen. Pedig pösti vagyok és iskolába is jártam.

(#16972) ZozzV6 válasza hpsafl (#16970) üzenetére


ZozzV6
senior tag

Ha lassan melegíteném lehet, de 130wattos pákával kb 5 másodperc volt. Nem volt ideje sok hőt eloszlatni az akksi belseje felé. Laptopban meg macerás is lenne a forrasztás a forraszanyag felvitele miatt. A pontheggesztés meg pillanat alatt megvan és tömeggyártásban az a fontos.

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCfavqV2ROUElkYNDp70EoQA Insta: zozzv6 (lampamod.blog.hu) Lámpamérő táblázat: http://tinyurl.hu/qS39s/

(#16973) M_o_g_y_i válasza 6.regem (#16971) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

KATT

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#16974) bul07 válasza 6.regem (#16971) üzenetére


bul07
nagyúr

Vannak itt megbízható és segítőkész emberek például Winner_hun, itt a hirdetése

Csak egyszer kell neki utalni az árát és megveszi neked, és hozza is a postás a címedre

Amúgy az ebay fórum téma összefoglalójában vannak írások a PayPal-ról

Abból a 6000Ft-ból vehetsz egy jó lámpát egy töltőt is hozzá, meg még egy kicsi és két aksi is megvan

Írd le hogy mire akarod használni és tudunk neked egy vagy több jó lámpát ajánlani

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#16975) zsolt19900


zsolt19900
őstag

ez a szett pl megérné akkor? az eladónak ha jól látom van több hirdetése is.... akkor nekem sem kellene több hetet várni a lámpára

azért kérdezem, mert bicajozáshoz azt hiszem pont ilyesmit ajánlottatok.... vagy van már ennél "fejlettebb" kevesebbet zabáló led is ilyen árban, ugyan ilyen (vagy akár jobb, nagyobb) fénnyel? mert akkor kivárom azt a pár hetet amire megérkezik

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#16976) zoli03 válasza zsolt19900 (#16975) üzenetére


zoli03
őstag

Nem írja, hogy milyen akku és töltő van hozzá. Amúgy se venném meg innen, de így meg főleg nem.

(#16977) bul07 válasza zsolt19900 (#16975) üzenetére


bul07
nagyúr

Jó C8-as lámpák 16$-ért lehet venni [link](ez narancsos) vagy ezen az oldalon is van [link]

W502B olcsóbb ettől

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#16978) 6.regem


6.regem
csendes tag

(#16973) M_o_g_y_Köszi ezt nem kell tovább magyarázni. Nem akartam egy ebay huszár zsebét tömni, de ha megmondja mennyit tesz rá mindjárt más a leányzó fekvése.

Így egy két ajánlatot meghallgatnék tőletek még, h milyen best buy lámpákról tudtok. Illetve vám ügyileg se legyen gond. :R :R :R

[ Szerkesztve ]

(#16979) zsolt19900 válasza kowik (#16909) üzenetére


zsolt19900
őstag

dobtam neked ezzel kapcsolatban egy privit, majd nézz rá légyszíves

többiek:

hát köszi köszi, most volt tegnap az első alkalom, hogy este sikerül hazaérnem -jó élmény volt úgy amúgy a sötét- csak nagyon hiányzott a bicajról a lámpicsu :D de be lesz szerezve

még a legelején kaptam ezt az ajánlást

+ még tettszik kowik lámpa megoldása is, neki dobtam egy privit, hogy az esetleges átalakításos dolgokat, hol és hogyan lehet beszerezni (hogy ne a fórumot terheljem a hülyeségemmel) :D

és töltőm már van a szettből, szóval akku és lámpa kell

[ Szerkesztve ]

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#16980) bul07 válasza 6.regem (#16978) üzenetére


bul07
nagyúr

6000Ft a határ e felet jön az áfa (27%)

UltraFire WF-502B
SMO Reflector
OP Reflector

C8
OP Reflector [link] , [link]
SMO Reflector[link]
banggood.com [link]

OP és a SMO-ra magyarázat itt

Persze még akut meg töltőt is rendelni kell

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#16981) 6.regem válasza bul07 (#16980) üzenetére


6.regem
csendes tag

EZ tetszik.

Töltőt mogyi linkelt. Milyen akksi ajánlott hozzá? :R

(#16982) 6.regem válasza bul07 (#16980) üzenetére


6.regem
csendes tag

Jut eszembe a "legjobb" 1x AA mini kulcstartóst ha tudnál ajánlani. Köszi mindenkinek!

(#16983) bul07 válasza 6.regem (#16981) üzenetére


bul07
nagyúr

fasttech.com nem szállít aksikat azt máshonnan kell

Aksira talán ez [link]
Viszont ha van a környezetedben valakinek kidobásra szánt laptop akkumulátorra akkor azt szétszedve ha szerencséd van lesz pár jó 18650-es cellád

Töltőre meg talán ez [link]

Jut eszembe a fasttech.com-ra -5% kupon BLF

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#16984) 6.regem válasza bul07 (#16983) üzenetére


6.regem
csendes tag

Convoy

Ebbe beleszerettem. Szerinted? Töltő és aksi is van hozzá.

Mi is az a blf?

(#16985) zsolt19900 válasza 6.regem (#16984) üzenetére


zsolt19900
őstag

elkezded a rendelést, és a rendelésnél van olyan hogy code itt megadod a kupon kódot és levonja az 5% ot :) kipróbáltam és működik

bul07:

ajánlottátok ugye ezt a lámpát ezzel a leddel
másik leddel pl.: u2 vel nem lenne "hasznosabb" megrendelnem? értem én ez alatt, hogy melyik az a mostani op-refibe való led ami energiatakarékosság és fényesség terén a legfrankóbb ebben az árban? (vagy ha szükséges picit többért)

amúgy nem is gondoltam, hogy van ilyen szett.... ezekben minőségi akkuk vannak? csak hogy segítsek a kérdéssel a kollégának is

továbbá az S2 ill. S3 között mi a különbség? gondolom nem csak a külcsiny :D vagy igen?

[ Szerkesztve ]

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#16986) bul07 válasza 6.regem (#16984) üzenetére


bul07
nagyúr

BLF a kupon kód , azt beírva a végösszegből -5%

Jó jó de gyenge a drivere
AMC7135*3 (1050mA) constant current driver
Nekem ez kevésnek tűnik
Na ez már igen XM-L U2-1B 2800mA , ez 50% tud annyit mint amit te linkeltél

Amiket én linkeltem
S2 2800mA 15$ + töltő 4.36$+ 2db aksi 12.99$= 32.35$
Igaz hogy több 8$-ral viszont erőssenb fényű lámpa és még egy plusz aksi ami jó tartaléknak ha olyan helyre mész ahol nem tudsz tölteni vagy hosszabb ideig kell világítani folyamatosan és nem elég egy aksi
Na jó nem 8$ mert a kuponnal nem számoltam
Mert még él a kupon

(#16985) zsolt19900
T5 gyengébb mint az U2 ugyan annyi mA-re kevesebb lument tud

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#16987) hpsafl válasza 6.regem (#16982) üzenetére


hpsafl
tag

Szerintem ez a best buy kulcstartó lámpa, mert jó a fénye, akkut is adnak vele, és rozsdamentes acél háza van, ami miatt a kulcscsomón sem verődik össze. Hibája, vagy inkább méretéből adódó határa, hogy gyorsan felmelegszik maxon kb fél perc, és még a lithium akkuval sem bírja sokáig, de ez azért van, mert ilyen kis méretben ekkora teljesítményű lámpát csak így lehet összehozni.

Blogom: http://gearbest.blog.hu/ Egyedi kupon: gbkupon@gearbest.com

(#16988) bul07 válasza hpsafl (#16987) üzenetére


bul07
nagyúr

Nálam nem jó a link
ide visz https://www.fasttech.com/account/orders

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#16989) hpsafl válasza bul07 (#16988) üzenetére


hpsafl
tag

Jogos, ez a jó link :U

Blogom: http://gearbest.blog.hu/ Egyedi kupon: gbkupon@gearbest.com

(#16990) jeriko2 válasza bul07 (#16958) üzenetére


jeriko2
tag

Kerékpározáshoz inkább a 2 egy elemes lámpát ajánlom. Nekem úgy vált be legjobban, hogy egyik kb. 5-6 méterre világít, a másik messzebbre előre. De az a megoldás is nagyon jó, hogy egyik lámpa bicajon, másik fejen.

(#16991) jeriko2 válasza hpsafl (#16961) üzenetére


jeriko2
tag

Flat top akkunál nekem eddig mindegyik (többfajta, bontott) 3 "lábon" állt az akkun. Pici csavarhúzóval benyúlva két láb közé fel lehet annyira hajlítani, hogy legyen jó kontaktus.

(#16992) Myers


Myers
senior tag

A lámpa reflektorát mivel lehet tisztítani? Elég érzékenynek tűnik.

http://www.muszaj.hu/

(#16993) bul07 válasza Myers (#16992) üzenetére


bul07
nagyúr

Papírzsepkendő , papírtörlőkendő biztos nem jó , ezzel a kicsit értem hozzá és lett egy pár micro karc

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#16994) Myers válasza bul07 (#16993) üzenetére


Myers
senior tag

Igen, én is csak a széléhez értem hozzá, és karcos lett. Valami fürdő kéne neki, csak nehogy leszedje a felületet. De mi, alkohol, benzin?

http://www.muszaj.hu/

(#16995) zoli03 válasza Myers (#16994) üzenetére


zoli03
őstag

Ha karcos lett, sokmindent nem tudsz már vele csinálni. Ha ismert lámpa, érdemes hozzá új reflektort rendelni, nem olyan drágák. Csap alatt le lehet mosni, és ha ügyes vagy, hajszárítóval hamar megszárítva nem lesz foltos.

(#16996) Myers válasza zoli03 (#16995) üzenetére


Myers
senior tag

Még nem karcos, csak porszemek vannak rajta. Hiába fújom, nem jön le. :)

A vízzel az a baj, hogy vízköves lesz tőle.

http://www.muszaj.hu/

(#16997) hpsafl válasza Myers (#16996) üzenetére


hpsafl
tag

Szerintem csak ronthatsz rajta, a különböző mosásokkal. Én amikor martam a refit utána csak egy lábpumpát hasznaltam, amibe egy labdatűt tettem, de jó lehet még a sűrítettlevegő spray is.

Tökéletes nem lesz, de a nagyját leszedi.

[ Szerkesztve ]

Blogom: http://gearbest.blog.hu/ Egyedi kupon: gbkupon@gearbest.com

(#16998) zsolt19900


zsolt19900
őstag

ajánlottátok

ezt a lámpát ezzel a leddel de néztem ezt a lámpát egy elvileg jobb leddel olcsóbban ez miért olcsóbb? a t5 vs u2? az u2 jobban megéri nem de?

és akkuból milyent ajánlotok bele? 2-4db kellene mellé

köszi

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#16999) hpsafl válasza zsolt19900 (#16998) üzenetére


hpsafl
tag

Hogy mért olcsóbb, azt nem tudom.

A színhőmérsékletét meg ízlés kérdése. Nekem pl a melegebb színű jobb, kellemesebb a szememnek. Nekünk pl itthon a neonból is a melegebb árnyalatú van, de van aki meg a hidegfehérre esküszik.

A fényerőbeli különbség meg szerintem elhanyagolható, az inkább akkor látszik, ha a két lámpát egymás mellé teszed, de külön nem foged érezni, hogy ez most erősebb, vagy az gyengébb, mert a szemed simán hozzászokik az adott körülményhez.

Blogom: http://gearbest.blog.hu/ Egyedi kupon: gbkupon@gearbest.com

(#17000) zsolt19900 válasza hpsafl (#16999) üzenetére


zsolt19900
őstag

okés színhőmérsékletet majd nézek képen/yutubon

akkut, (védettet??) milyent vegyek hozzá?

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.